Įvykiai

Įvykiai

Kviečia švęsti rugsėjo 1-ąją (programa) (1)

Rugsėjo 1-ąją moksleiviai kviečiami į pikniką. Renginys vyks nuo 15 val. iki 19 val.

(Plačiau...)

Šurmuliuoja Jurbarko krašto šventė (programa) (0)

Rugpjūčio 20–23 dienomis šurmuliuoja tradicinė Jurbarko krašto šventė, kuri skirta skulptoriaus Vinco Grybo metams. Renginiai, kurie vyks nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, pasklis po įvairiausias miesto erdves – šurmuliuos Bišpilio piliakalnis, Jurbarko dvaro ir jaunimo parkai, Jurbarko viešoji biblioteka, Romualdo Marcinkaus stadionas, skulptoriaus Vinco Grybo muziejus bei kitos Jurbarko vietos.

(Plačiau...)

Padėjo aktyvūs žmonės (0)

Pernai trys, šiemet – jau dvylika. Tiek ikiteisminių tyrimų policija pradėjo dėl narkotikų Jurbarke ir rajone. Nors daugiausia įkliūva nedidelį kvaišalų kiekį turintys jaunuoliai, šiemet pasitaikė ir atvejis, kai konfiskuota net 350 gramų kanapių.

(Plačiau...)

Apvogė ligoninę (0)

Rugpjūčio 17-osios rytą, apie 8 val.,  policijai pranešta, kad apvogta Jurbarko ligoninė.

(Plačiau...)

Prie traktoriaus - negyvas vyras (0)

Penktadienio vakarą, apie 19 val. 11 min. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Veliuonos miestelyje, Dariaus ir Girėno gatvėje prie traktoriaus guli vyras. 

(Plačiau...)

Automobilyje rado ir žolės, ir haliucinogenų (1)

Naktį į sekmadienį, apie 00.30 val., Kalvių k. (Veliuonos sen.), aikštelėje, policijos patruliai pastebėjo tris įtartinus asmenis ir du automobilius. Pareigūnų nuojauta neapgavo – per apžiūra viename automobilių buvo rasta narkotikų.

(Plačiau...)

Narkotikų platintojams - iki aštuonerių metų už grotų (1)

Rugpjūčio 3 d. Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai sudavė smūgį narkotinių medžiagų platinimui Jurbarko mieste bei rajone.

(Plačiau...)

Ieško stogo vagių (2)

Socialiniuose tinkluose plinta jurbarkiečio pagalbos prašymas – vyras į visuomenę kreipėsi pagalbos prašydamas padėti surasti brangias statybines medžiagas pasisavinusius nusikaltėlius.

(Plačiau...)

Ieškota paauglė - rasta (papildyta) (0)

Rugpjūčio 1 d. 18.30 val.. gautas Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų, esančių  Sangrūdos k., pranešimas, kad nebe pirmą kartą savavališkai pasišalino globotinė Eva Pilipčikaitė (gim. 2005 m.), jos buvimo vieta nežinoma. Policija pagalbos kreipėsi į visuomenę ir netrukus nepilnametė buvo rasta.

(Plačiau...)

Mirė ilgametis „Rūtos“ vadovas, politinis bei visuomenės veikėjas Algirdas Gluodas (3)

 Eidamas 81-uosius metus rugpjūčio 1 dieną netikėtai mirė ilgametis UAB „Rūta“ vadovas, politinis bei visuomenės veikėjas Algirdas Gluodas, pranešė bendrovės „Rūta“ kolektyvas.

(Plačiau...)

Policija ieško dingusio Igno Kvedaravičiaus (0)

Liepos 28 d. iš namų, esančių Kalvarijos sav. Suvalkėlių k., išėjo ir iki šiol  negrįžo nepilnametis Ignas Kvedaravičius (gim. 2002 m.), jo buvimo vieta nežinoma. Vaikino ūgis apie 180 cm, smulkaus kūno sudėjimo, plaukai šviesūs, trumpi. 

(Plačiau...)

Rastas negyvas vyras (0)

Rugpjūčio 1-ąją Smalininkuose, namuose, rastas negyvas vyras su šautine žaizda galvoje. Šalia gulėjo legaliai laikomas šaunamasis ginklas. Įtariama savižudybė.

(Plačiau...)

Brangiu grobiu vagys nepasidžiaugė (1)

Liepos 30-ąją, apie 23.30 val., policijai pranešta apie vagystę Pilies I-ajame k. (Skirsnemunės sen.). Vagys apšvarino moters „Porsche“ ir padarė didžiulį nuostolį.

(Plačiau...)

Vagys pasisavino lempas už 5 tūkst. eurų. (2)

Liepos 30-ąją, apie 23.30 val., policijai pranešta apie vagystę Pilies I-ajame k. (Skirsnemunės sen.). Vagys apšvarino moters „Porsche“ ir padarė didžiulį nuostolį.

(Plačiau...)

Tauragėje - nemokamas viešasis transportas (2)

Nuo rugpjūčio 1 dienos viešasis transportas Tauragės rajone tampa nemokamas. Tikimasi, kad toks sprendimas prisidės gerinant žmonių gyvenimo kokybę – paskatins į darbo rinką įsilieti naujų darbuotojų, mažins taršą bei triukšmą ir didins socialinių bei kitų paslaugų prieinamumą rajone.

(Plačiau...)

Prie Nemuno įsikūrusios savivaldybės laukia upės kelio atkūrimo (0)

Į Nemuną laivu išplaukęs susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič su devynių savivaldybių ir Vidaus vandenų kelių direkcijos vadovais sutarė dėl spartaus laivybos upių kelių gaivinimo visoje Lietuvos, sparčiai investuojant į Nemuno, Neries, Nevėžio ir kitus vandens kelius. Per artimiausius trejus metus, investavus daugiau kaip  30 mln. eurų, būtų atgaivinta krovininė laivyba Nemunu maršrutu Kaunas-Klaipėda, suaktyvėtų keleivinė ir pramoginė laivyba visoje Nemuno upėje, Kauno mariose ir Kuršių mariose.

(Plačiau...)

Girdžiškė įtariama saviizoliacijos nesilaikymu (1)

Liepos 25-ąją pranešta, kad Girdžiuose moteris galimai nesilaiko saviizoliacijos sąlygų. Įtariamoji saviizoliacijos privalo laikytis dėl koronaviruso pandemijos.

(Plačiau...)

„BMW“ automobilyje rado narkotikų (2)

Liepos 24-osios pavakarę, apie 19 val., Skirsnemunėje policija patikrinimui sustabdė „BMW 530“. Mašiną patikrinę pareigūnai salone rado maišelį su galimai narkotine medžiaga – kanapėmis.

(Plačiau...)

Rotulių darželyje vaikų lauks naujai suremontuotos patalpos (nuotraukos) (0)

Gyvenimas neatpažįstamai pasikeitusiose Jurbarkų darželio-mokyklos Rotulių skyriaus patalpose jau verda. Šių metų balandžio mėnesį čia buvo baigti kapitalinio vidaus patalpų (apie 450 kv. m) remonto darbai.

(Plačiau...)

Policija ieško iš vaikų namų pabėgusios Karinos Krauzaitės (1)

Policija ilgiau nei mėnesį neranda iš Skalvijos globos namų pabėgusios Karinos Krauzaitės. Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos surandant bėglę.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook