Įvykiai

Įvykiai

Vagis automobiliu nubloškė moterį (8)

Balandžio 24 d. Jurbarke įvykdyta akiplėšiška vagystė. Kęstučio g. esančiame daugiabučio kieme nusikaltėlis viduryje dienos, apie 12.30 val., pavogė prabangų visureigį „Toyota Land Cruiser 150“. Sprukdamas vagis nubloškė jį sulaikyti bandžiusią automobilio savininkę, trenkėsi į kitą mašiną ir nuvažiavo.

(Plačiau...)

Pilies lankytojus pasitiko amatininkai (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Panemunės pilyje lankytojus pasitiko dvaro amatininkai ir linksmybės.

(Plačiau...)

Girdžių apylinkėse - tūkstantis žygeivių (nuotraukos) (2)

Šeštadienį Girdžių apylinkėse vyko tradicinis žygis "Kęstutėnai", į kurį susirinko daugiau nei tūkstantis žygeivių iš Lietuvos ir užsienio. Penktąjį žygį "Kęstutėnai" Pėsčiųjų žygių asociacija organizavo kartu su Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotuoju pėstininkų batalionu, o jo dalyviai aplankė vienas svarbiausių pokario Laisvė kovų vietų - partizanų bunkerių vietas, tarp kurių ir generolo Jono Žemaičio vadavietė.

(Plačiau...)

Konfiskuota dešimt kartų daugiau cigarečių (0)

Akcizinių prekių prekeiviams, gabentojams ir gamintojams – juodos dienos. Valstybiniu lygiu paskelbta kova su nelegaliomis cigaretėmis, degalais ir alkoholiu rezultatų duoda ir Jurbarko rajone. Pernai per pirmąjį ketvirtį pareigūnai konfiskavo 467 pakelius rūkalų, o šiemet šis skaičius kur kas solidesnis – 5700 pakelių.

(Plačiau...)

VRK pralaimėjo: panaikintas sprendimas dėl Jurbarko darbiečių išbraukimo iš savivaldybių tarybų rinkimų sąrašų (14)

Nors balandžio 14-ąją prisiekę rajono tarybos nariai jau ėmėsi pirmųjų darbų, aistros dėl mandatų dalybų vis dar nerimsta. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) panaikino dviejų darbiečių galimybę tapti tarybos narėmis, tačiau Vyriausiasis administracinis teismas panaikino šį VRK sprendimą. Nors teisę grįžti į rajono tarybą VRK sprendimą skundusios Vilma Venslauskienė ir Laura Icikevičienė atgavo, mandato, ko gero, dar teks palaukti.

(Plačiau...)

Eržvilko gimnazija švenčia 150-ies metų sukaktį (nuotraukos) (0)

Balandžio 24 d. paminėtas 150 metų Eržvilko gimnazijos jubiliejus.  Pasveikinti gimnazijos mokytojų kolektyvo, buvusių ir esamų mokinių  atvyko Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, Finansų skyriaus vedėja, laikinai einanti administracijos direktorės pareigas, Audronė Stoškienė, Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Gvildys, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Jaramavičienė.
(Plačiau...)

Gal atpažįstate sukčiavusią moterį? (2)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Šakių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo ir dėl neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone arba jos duomenimis.

(Plačiau...)

Tarėsi dėl ugniagesių likimo (0)

Balandžio 23 d. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius susitiko su Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininku vidaus tarnybos pulkininku Mindaugu Mikutavičiumi, valdybos viršininko pavaduotoju vidaus tarnybos pulkininku Gražvydu Mileriu, Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Jurbarko  priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Tomu Statkumi ir Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininku Stasiu Pociumi. 
(Plačiau...)

Kristupas Bartusevičius - konkurso „Tramtatulis“ laureatas (0)

Šešiametis pasakotojas Kristupas Bartusevičius balandžio 19 d. tapo Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ respublikinio turo laureatu

(Plačiau...)

Atidarys parodą ir pristatys menų specialybes (0)

Gegužės 8 d. 14 val. Jurbarko Vinco Grybo memorialiniame muziejuje vyks porceliano papuošalų parodos atidarymas.

(Plačiau...)

Į Viešvilę – pažinti mitais apipintų šikšnosparnių (0)

Daug lietuvių niekada nesutiktų su teiginiu, jog Lietuva – egzotiška šalis. Vis dėlto teigiantys tai nemeluoja – mūsų krašte netrūksta ypatingų vietų ir potyrių juose. Viena tokių – Viešvilės žuvitakio slėnis Jurbarko rajone, kuriame gyvena nemaža šikšnosparnių populiacija. Susipažinti su šiais naktiniais gyvūnais visi norintys galės gegužės 9-ąją. Į naktinį žygį smalsuolius lydės patyręs šikšnosparnių tyrinėtojas Remigijus Karpuška iš Lietuvos gamtos fondo.

(Plačiau...)

Tapti kariu bus paprasčiau (0)

Balandžio 21 d. Jurbarke veiklą pradėjo naujai įsteigtas Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės štabo Regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Karo prievolės ir komplektavimo poskyris.

(Plačiau...)

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė (programa) (0)

XV-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Biblioteka: informacija ir žinios – kiekvienam“ Jurbarko viešojoje bibliotekoje: 2015 04 23 – 2015 04 30.

(Plačiau...)

Vilkas seka grobio pėdsakais (video) (3)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate slapta kamera nufilmuota, kaip vilkas seka grobį.

(Plačiau...)

Skirmantui Mockevičiui iškilmingai įteiktos mero regalijos (nuotraukos, video) (23)

Sekmadienį Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje inauguruotas rajono meras Skirmantas Mockevičius. Šventė sutelkė jurbarkiečius, o naujasis rajono vadovas dar kartą patvirtino sieksiąs vienyti visas politines jėgas, derinti valdžios ir bendruomenės poreikius.

(Plačiau...)

Per mokyklos langą iškrito penktokė (0)

Balandžio 17 d. apie 11.05 val. iš Juodaičių pagrindinės mokyklos antro aukšto per pertrauką iškrito penktokė. 

(Plačiau...)

Vadžgiriečių širdis šildė meilės dainos (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienio vakaras Vadžgirio kultūros namuose išsiliejo šiltais jausmais bei širdies muzika. Žiūrovams „Romansų vakarą“ dovanojo Jurbarko romansų atlikėjų grupė "Muzikinis vizitas": Aušra Mičulė, Aida Drėjerienė ir Valdas Žemaitis. 

(Plačiau...)

Akcijos "Darom" dalyviai tvarkė karjerą (nuotraukos) (1)

Šeštadienį Jurbarke, kaip ir visoje Lietuvoje, savanoriai tvarkė gamtą. Jurbarke tradiciškai dėmesys skirtas karjero maudymvietei.

(Plačiau...)

„Panteros“ sporto klube skambėjo gongai (nuotraukos) (0)

Pasibaigus darbo savaitei, penktadienio pavakare jurbarkiškiai  rinkosi į sporto klubo „Pantera“ ir Jurbarko švietimo centro surengtą seminarą-praktikumą „Garsų takais – į asmeninę laimę“. 

(Plačiau...)

Protų kovas laimėjo "Todžės kebabai" (nuotraukos) (0)

Išgirdę klausimą „A turi smegeny?“ tris mėnesius jurbarkiečiai būrėsi grupelėmis ir rinkosi vienoje iš kavinių, kur atsiraitoję rankoves kovojo iš paskutiniųjų. Tiesa – ne kumščiais, o smegenimis – bandydavo nurungti priešininkus protų kovose.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook