Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Ant mašinos nugriuvęs pėstysis dėjo į kojas (nuotraukos) (0)

Antradienio popietę Dariaus ir Girėno g., prie „Swedbanko“, ant važiuojančio automobilio užgriuvo pėstysis. Nors smūgis buvo gana stiprus, nes išdužo automobilio „Toyota“ priekinis langas, užgriuvėlis atsikėlė ir iš įvykio vietos paspruko.

(Plačiau...)

Kauks sirenos (0)

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, balandžio 16 d. 11.52 val. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos vietinio valdymo elektros sirenos. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas apie atliekamą tikrinimą tuo metu informuos per Lietuvos radiją ir televiziją.

(Plačiau...)

Policininkai dirbo su vaikais (nuotraukos) (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariate lankėsi Jurbarko darželio-mokyklos „Ąžuoliukas“ paruošiamųjų grupių vaikai. Ekskursijos metu vaikams buvo parodytos policijos komisariato patalpos, jie supažindinti su policijos pareigūnų darbu, naudojamomis  specialiosiomis priemonėmis. Vaikai apžiūrėjo tarnybinius automobilius ir laikino sulaikymo patalpas. Pareigūnai vaikams taip pat priminė saugaus eismo bei elgesio taisykles.

(Plačiau...)

Duris atvėrė erdvė jaunimui (nuotraukos, video) (0)

Penktadienio popietę Jurbarke duris atvėrė erdvė jaunimui. 

(Plačiau...)

Senolis sulaikė vagis (0)

Du pavojingus vagišius sulaikyti padėjęs aštuoniasdešimtmetis Antanas Petraitis ketvirtadienį sulaukė svečių – padėkoti už pagalbą atvyko Jurbarko rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Kostas Kuzminskas ir Kriminalinės policijos skyriaus vyresnioji tyrėja Eglutė Tamulienė.

(Plačiau...)

Policijai vadovaus Aivaras Dumčius (video, nuotraukos) (0)

Jurbarko rajono policijos komisariato viršininko pareigas nuo penktadienio eis iki šiol rajono Kriminalinės policijos skyriui vadovavęs Aivaras Dumčius.

(Plačiau...)

Kurtinys privertė bėgti jį fotografavusią moterį (0)

Balandžio 7 d. dieną iš Karšuvos girioje įsikūrusio Kęstučio motorizuoto pėstininkų bataliono Viešvilės rezervato darbuotojai sulaukė neįprasto pranešimo. Kariškiai šaukėsi pagalbos, nes bazės teritorijoje įsikūrė itin saugomas paukštis – kurtinys.

(Plačiau...)

Kviečia prisijungti prie „Darom“ (0)

Akcija „Darom“, grįžta šį pavasarį į Lietuvos gyventojų namus su atsinaujinusia komanda, kiek labiau subrendusia, suaugusia, įgavusia dar daugiau patirties. Komandos vairas šiais metais patikėtas naujai direktorei, kuri su „Darom“ akcija yra nuo jos susikūrimo pradžios, Robertai Ažukaitei.

(Plačiau...)

Į miškus paleido danielius (video) (0)

Šeštadienį Balandinės medžiotojų būrelis savo medžioklės plotuose paleido aštuonis danielius - šešias vaikingas pateles ir du patinus. Medžiotojai tikisi, kad banda apsistos rajono miškuose ir didės.

(Plačiau...)

Komisija įvertino medžioklės trofėjus (0)

Dešimtys ragų ir kitokių laimikių rajono medžiotojai pristatė specialiai vertinimo komisijai Medžiotojų ir žvejų draugijoje. Specialistų  komisija kasmet įvertina kiekvieną sumedžiotą žvėrį, geriausius trofėjus rekomenduoja respublikinėms parodoms, o už neleistinai nušautus laimikius baudžia.

(Plačiau...)

„Maximos“ sprogdintojas – kalėjime (video, nuotraukos) (0)

Kovo 31 d. vakare atskriejusi žinia apie užminuotą „Maximos“ parduotuvę Dariaus ir Girėno gatvėje ant kojų sukėlė ne tik Jurbarko policiją. Ieškoti esą bananų dėžėje paslėptų sprogmenų iš Vilniaus atvyko specialiosios policijos rinktinės „Aras“ išminuotojai. Pareigūnai jokio sprogmens nerado, tačiau dar tą patį vakarą nustatė melagingai apie sprogmenį pranešusį asmenį.

(Plačiau...)

Gaisrą Kiduliuose malšino didžiulės ugniagesių pajėgos (nuotraukos, video) (0)

Trečiadienį, apie 11 val., Kiduliuose kilo gaisras. Malšinti liepsnų skubėjo ugniagesių pajėgos iš Kidulių, Jurbarko ir Šakių. 

(Plačiau...)

Girdžiuose - pavasarinė eglė (1)

Sugrįžtantį pavasarį Girdžiuose sutiks prie seniūnijos papuošta eglė. Inkilai, įvairiaspalviai paukščiai bei lizdas eglės viršūnėje praeivius džiugins iki Atvelykio. 

(Plačiau...)

Policiją ant kojų sukėlė pranešimas apie bombą, nustatytas įtariamasis (papildyta, nuotraukos, 2 video) (7)

Pirmadienio vakarą gautas pranešimas, kad užminuota Dariaus ir Girėno gatvėje esanti parduotuvė "Maxima".

(Plačiau...)

Gimnazistai sodino mišką (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus 3 G klasės moksleiviai kartu su miškininkais vyko į Pašvenčio girininkiją. Čia jaunimas mokėsi sodinti pušis ir egles.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė“ pristatė spektaklį „Meilės teorija ir praktika“ (2 video, nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko kultūros centras lūžo nuo žiūrovų. Čia vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ pristatė spektaklį „Meilės teorija ir praktika“.

(Plačiau...)

Kūriko gyvybė užgeso katilinėje (0)

Smalininkuose žuvo katilinėje dirbęs vyras: 53-ejų A. M. kūną penktadienio naktį įtraukė katilinės kuro padavimo transporteris. Nelaimė ant kojų sukėlė ne vieną tarnybą, aiškinamasi, ar vyras darbo vietoje buvo blaivus. Taip pat tiriama, ar nebuvo pažeisti darbo saugos reikalavimai.

(Plačiau...)

Senolę apiplėšę vagys puolė policijos pareigūnus (0)

Kovo 22 d. į 1933 m. gimusios jurbarkietės namus Žemaitės g. akiplėšiškai įsilaužė du benamiai. Atplėšę iš vidaus užkabintas duris į moters namus įsibrovę nepažįstami vyriškiai bandė iš koridoriaus pavogti cukrų, o iš sandėlio pagrobė dviratį ir aliuminio dėžę. 

(Plačiau...)

Daugiausia prasižengia pėstieji ir dviratininkai (0)

Netikęs žmonių įprotis nesaugoti savęs keliuose stebina policininkus. Beveik kiekvieną savaitę miesto ir rajono gatvėse reidus rengiantys Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) patruliai nubaudžia daug neatsargių pėsčiųjų, dviratininkų ir saugos diržus bei vaikiškas kėdutes ignoruojančių vairuotojų.

(Plačiau...)

Neblaiviam vaikų autobuso vairuotojui – 250 Lt bauda (0)

Šeštadienio rytą į šokių konkursą Kaune vykę Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos moksleiviai išgyveno tikrą košmarą.  Porą dešimčių pradinukų ir mokinių iki dešimtos klasės vežęs autobuso vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus ir greičiausiai bevažiuojant užmigo. Ties Seredžiumi į kelio atitvarus atsitrenkusį autobusą ir vaikus nuo didesnės nelaimės išgelbėjo šalia vairuotojo sėdėjusi moteris, kuri spėjo pagriebti vairą. Incidentas įvyko šiek tiek po 8 val. ryto.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook