Įvykiai

Įvykiai

Sulaikė narkotikais prekiavusią nepilnametę (7)

Lapkričio 6 d. Jurbarke, Lauko g., policijos pareigūnai sulaikė 17-etę jurbarkietę, kuri galimai pardavinėjo narkotines ir psichotropines medžiagas.

(Plačiau...)

Narkotikų ieškojo su šunimi (0)

Spalio 31-osios naktį Jurbarko ir Marijampolės policijos pareigūnai kartu su Pagėgių rinktinės kinologu Kranto, Dariaus ir Girėno, Kauno, P. Cvirkos, Vytauto Didžiojo ir Statybininkų gatvėse patikrino 35 automobilius. Padedami tarnybinio šuns Bakso policininkai ieškojo narkotikų

(Plačiau...)

Rutkiškiečiai namo važiuos asfaltu (nuotraukos) (2)

Penktadienį oficialiai atidarytas asfaltuotas kelias iš Eržvilko į Rutkiškius. Maždaug penkių kilometrų ilgio atkarpos asfaltavimas kainavo apie 1,448 milijono eurų.

(Plačiau...)

Rezervato darbuotojai tokios retųjų pelėdų gausos dar neatsimena (1)

Mažiausios šalyje žvirblinės pelėdos po septynių stebėsenos metų pradžiugino Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato specialistus. Dabar rezervate suskaičiuojama apie dvylika porų. Rezervato miškai su savo netrukdomai bręstančiais medynais sukuria vis palankesnes sąlygas mažiausiai pelėdai gyventi.

(Plačiau...)

Kviečiame teikti paraiškas verslui kaime (0)

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos kviečia teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (toliau – KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai

(Plačiau...)

Prestižinį darbą papildė netradiciniu hobiu ir nebeatsigina gerbėjų (0)

Kai jurbarkietis Tadas Sutkaitis pasakė dirbantis vienoje finansinėje įmonėje IT technikos skyriaus vadovu, nepatikėjau. Kalti ne tiek stereotipai, kiek sėdimo darbo pasekmės – nuolat prie kompiuterio sėdintis žmogus dažniausiai atrodo kiek kitaip. 187 cm ūgio vilnietis šiuo metu sveria 90 kilogramų ir gali pasigirti sunkiai uždirbtu pilvo presu, gera savijauta ir puikia nuotaika.

(Plačiau...)

Pareigūnai vogtoje bėglio mašinoje rado ir vogtą keturratį (4)

Naktį į penktadienį Vilkaviškio policijos pareigūnų sustabdytas mikroautobuso vairuotojas nustebino įžūlumu. Daugybę kartų teistas 26 metų Jurbarko gyventojas neturėjo vairuotojo pažymėjimo, važiavo vogtu „Volkswagen Transporter“ ir jame gabeno vogtą keturratį motociklą.

(Plačiau...)

Tęsiama tradicija artėjant Vėlinėms tvarkyti kapus (2)

Spalio 30 d. mes, Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai,  vykome į senąsias Jurbarko kapines – dalyvavome akcijoje ,,Nepalikime nesutvarkyto kapo“. Šios iniciatyvos artėjant Vėlinėms tvarkyti kapus sumanytojas ir organizatorius – mokyklos neformaliojo švietimo ir nepamokinės veiklos skyriaus vedėjas Saulius Ambrazaitis, jau keletą metų iš eilės kviečiantis prasmingai, nesavanaudiškai padirbėti.

(Plačiau...)

Dviejų jurbarkiečių namuose – kontrabandinių cigarečių už pustrečio tūkstančio eurų (0)

Jurbarko policininkai tikrindami gautą informaciją dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo spalio 22 d. 43-ejų metų jurbarkietės gyvenamajame name  aptiko 216 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis ir 2 pakelius cigarečių BOND su Rusijos Federacijos banderolėmis. Spalio 23 d. pareigūnai apie 8.30 val. 48-erių metų jurbarkiečiui priklausančiose pagalbinėse patalpose Vytauto Didžiojo g. surado ir paėmė 800 pakelių cigarečių „Fest“ ir 230 pakelių cigarečių „Minsk“. Bendra rastų kontrabandinių cigarečių vertė - 2451 euras.  

(Plačiau...)

Kelionė į piceriją baigėsi avarija (nuotraukos, video) (3)

Sekmadienį, apie 15.30 val., Kiduliuose (Šakių r.) susidūrė į Šakių pusę važiavę automobilis ir motociklas. Pirminiais duomenimis, motociklas trenkėsi į ta pačia kryptimi važiavusį "Peugeot", kai šio vairuotojas staiga pasuko į šalikelėje esančią piceriją.

(Plačiau...)

Gatvių asfaltavimo ypatumai Smalininkuose: medis auga važiuojamojoje dalyje (3)

Šiais laikais įprasta, kad tiesiant naujus kelius, rekonstruojant gatves, su šaknimis išraunami ir šalimais esantys medžiai. Tik ne Smalininkuose (Jurbarko rajonas). Parko gatvėje senas beržas – tarsi eismo dalyvis: apsaugotas masyvių blokų iš abiejų pusių, auga sau važiuojamojoje dalyje.

(Plačiau...)

Eržvilke nuvirto vilkikas (nuotraukos, video) (4)

Spalio 16 d. įvyko avarija kelyje ties Eržvilku. Apie 17 val. žiedinės sankryžos prie Eržvilko neįveikė per greitai važiavęs vilkikas „Renault“.

(Plačiau...)

Girtas kelių gaidelis nuvertė elektros stulpą (nuotraukos, video) (7)

Trečiadienį apie 11.40 val. kelyje Jurbarkas–Smalininkai nuo kelio nuvažiavo girto vairuotojo automobilis.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Spalio 23d. vaistinėje, Kauno g. 52, Jurbarke Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą). Sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius. Kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. Ultragarso kontrolėje atlieka skydliaukės, krūtų punkcines biopsijas.

(Plačiau...)

Dantų netektis gali tapti viso organizmo problema (1)

Ką darytumėte netekę priekinio danties? Tikriausiai, kuo skubiau kreiptumėtės į odontologą, kad greičiau jį atkurtų. Pirmiausia – dėl išvaizdos. Ta- čiau netekę kurio nors krūminio danties per daug neskubate vietoj jo įstatyti naujo, nes juk nesimato, o kramtyti irgi galite. Odontologai įspėja: dantų trūkumas – nėra tik estetinė problema, nes uždelsus gali tapti rimtu sveikatos sutrikimu ir nemažu psichologiniu išbandymu.

(Plačiau...)

Lenkimas baigėsi kūlversčiu (nuotraukos) (0)

Antradienį apie 9.10 val. kelyje iš Jurbarko į Skaudvilę per plauką išvengta žmonių aukų.

(Plačiau...)

Čempionui – žagintojo etiketė (papildyta) (41)

Buvęs Lietuvos kultūrizmo čempionas ir rinktinės narys 40-ies metų jurbarkietis Linas Račas įsivėlė į nemalonią istoriją Kaune. Jam pareikšti įtarimai grupinio išžaginimo byloje.

(Plačiau...)

Šildymo sezonas prasideda pirmadienį (1)

Jurbarke šildymo sezonas prasidės spalio 12 d. Šilumos vartotojai gyvenamuosiuose namuose turi teisę, suderinę su šilumos tiekėju, jeigu yra techninės galimybės, patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, nepažeisdami higienos normų.

(Plačiau...)

Išbarstė tris tonas pupų (0)

Spalio 6 d. 16.26 val. kelyje iš Jurbarko į Skaudvilę atsidarė vilkiko puspriekabės galinis bortas ir ant kelio pabiro pupos.

(Plačiau...)

Mokytojų dieną pagerbti pedagogai (nuotraukos) (0)

Pirmadienį, tarptautinę Mokytojų dieną, Jurbarko kultūros centre per iškilmingą ceremoniją apdovanoti labiausiai rajonui nusipelnę pedagogai ir mokymo įstaigos.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook