Įvykiai

Įvykiai

Dovanojo ąžuolus (nuotraukos) (11)

Penktadienį, švęsdami savo profesinę šventę, Šv. Florijono dieną, Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai prie Mituvos pasodino ąžuolyną.

(Plačiau...)

Užstrigo tualete (3)

Gegužės 7 d. apie 9.15 val. Jurbarko ugniagesiams teko vaduoti tualete užstrigusią moterį. Apie nelaimėlę pranešė kaimynai, kurie išgirdo moters pagalbos šauksmus.

(Plačiau...)

Laidoje „Prieš srovę“ – galimai išprievartautos merginos pasakojimas (video) (39)

Ar galėjo aukštas pareigas užimantis Jurbarko priešgaisrinės tarnybos (PGT) pareigūnas apsvaiginti ir miške išprievartauti moterį? Tokią galimai nukentėjusios jurbarkietės pateiktą versiją tiria Marijampolės pareigūnai, o pats ugniagesys kilus skandalui išėjo iš darbo.

(Plačiau...)

Teisiamo patrulio gynybos versiją griauna ekspertai (14)

Sunkiu kūno sužalojimu kaltinamas Jurbarko policijos patrulis Mindaugas Jokūbaitis sulaukė nemalonių ekspertų išvadų. Jos sugriovė versiją, kad auka susižeidė atsitrenkusi į durų rankeną.

(Plačiau...)

Hakeriai nuniokojo ligoninės tinklalapį (2)

Pirmadienį į Jurbarko ligoninės tinklalapį informacijos užsukę žmonės liko it musę kandę - internetinis puslapis neveikė. Panašu, kad dėl to kalti "Cybr3r_Madness ir VDP" pasivadinę kompiuterių įsilaužėliai.

(Plačiau...)

Meškininkų soduose skraidę jaunuoliai sudaužė mašiną ir pabėgo (nuotraukos) (0)

Šeštadienio pavakarę po Meškininkų sodus ir aplink automobiliu "Volvo" skraidžiusių jaunuolių linksmybės vos nesibaigė tragiška nelaime. Chuliganai nulėkė nuo kelio, nepataisomai sudaužė mašiną, o tada, nusukę valstybinius registracijos numerius, spruko į mišką.

(Plačiau...)

Gimtadienis baigėsi tragiškai - suvažinėjo ant kelio gulėjusį vaikiną (3)

Šeštadienį apie vidurnaktį kelio Seredžius–Juodaičiai–Mituva–Keryvai 17-ame kilometre automobilis pervažiavo aštuoniolikmetį ir mirtinai jį sužalojo.

(Plačiau...)

„Šypsena“ sveikino mamas ir šventė jubiliejų (nuotraukos) (0)

Nei gražus oras, nei laisvadienis nesutrukdė jurbarkiečiams užpildyti kultūros centro salės, kurios scenoje vienus šokėjus keitė kiti, o eiles skaitė, vaidino ir žiūrovams liūdėti neleido „Vaivorykštės“ teatro jaunimas.

(Plačiau...)

Geriausia bibliotekininkė - vadžgirietė Erika Žievienė (0)

Balandžio 30-ąją profesinę šventę šventė rajono bibliotekininkai. Tradiciškai buvo paskelbta Geriausia metų bibliotekininkė – ja išrinkta Vadžgiryje dirbanti Erika Žievienė.

(Plačiau...)

Eržvilkiškė apdovanota ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ (0)

Zuzaną Mockienę Motinos dienos proga šiemet sveikina ne tik septyni jos vaikai, bet ir šalies Prezidentė. Balandžio 29 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje pašaltuoniškei įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis – taip mūsų valstybė pagerbė Motiną, išauginusią būrį savo vaikų, o Lietuvai – darbščių ir sąžiningų piliečių.

(Plačiau...)

Klasikinės muzikos atlikėjų žiūrovai dėmesiu nelepino (nuotraukos) (6)

Trečiadienio pavakare Jurbarko  krašto muziejus jurbarkiečius pakvietė į parodų ir koncertų salę cerkvėje paklausyti klasikinės muzikos. Koncerto  programoje skambėjo W. A. Mocarto, Chevalier de Saint-Georges, G. Gershwino, kitų autorių vokalinė ir fortepijono muzika, amerikiečių dainos iš miuziklų.

(Plačiau...)

Chorai "Saulė" ir "Bildukai" atsisveikino su abiturientais (nuotraukos) (0)

Trečiadienio vakarą Danutės Lapienės vadovaujami chorai "Saulė" ir "Bildukai" surengė atsisveikinimo koncertą su kolektyvuose dainuojančiais abiturientais. Per tradicinį atsisveikinimo renginį išlydimi paskutinę klasę baigiantys moksleiviai, kurie pabaigdami mokyklą, palieka ir chorus.

(Plačiau...)

Greitieji kreditai internetu – šansas atsinaujinti ir gyventi estetiškiau (4)

 Pavasaris – permainų ir iššūkių metas. Ar dažnai pagalvojate, jog šiuo metu norėtumėte kažką pakeisti, kad jūsų kasdienybėje trūksta estetikos ir grožio? Dažnas vidutinis lietuvis gyvybės ir atsinaujinimo metu – pavasarį, ima mąstyti apie ekstremalias pertvarkas savo gyvenime, kasdienybėje ir įprastoje rutinoje. Tačiau kaip su visu tuo susiję greitieji kreditai internetu? Nuo kada greitieji kreditai internetu tampa permainų ir gerųjų pokyčių šaukliu?

(Plačiau...)

Temidės konkursą laimėjo Jurbarko gimnazistai (0)

Balandžio 24 dieną Panevėžyje, „Forum Cinemas Babilonas“ kino salėje vyko jau devynioliktasis bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ finalas.

(Plačiau...)

Vagis automobiliu nubloškė moterį (8)

Balandžio 24 d. Jurbarke įvykdyta akiplėšiška vagystė. Kęstučio g. esančiame daugiabučio kieme nusikaltėlis viduryje dienos, apie 12.30 val., pavogė prabangų visureigį „Toyota Land Cruiser 150“. Sprukdamas vagis nubloškė jį sulaikyti bandžiusią automobilio savininkę, trenkėsi į kitą mašiną ir nuvažiavo.

(Plačiau...)

Pilies lankytojus pasitiko amatininkai (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Panemunės pilyje lankytojus pasitiko dvaro amatininkai ir linksmybės.

(Plačiau...)

Girdžių apylinkėse - tūkstantis žygeivių (nuotraukos) (2)

Šeštadienį Girdžių apylinkėse vyko tradicinis žygis "Kęstutėnai", į kurį susirinko daugiau nei tūkstantis žygeivių iš Lietuvos ir užsienio. Penktąjį žygį "Kęstutėnai" Pėsčiųjų žygių asociacija organizavo kartu su Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotuoju pėstininkų batalionu, o jo dalyviai aplankė vienas svarbiausių pokario Laisvė kovų vietų - partizanų bunkerių vietas, tarp kurių ir generolo Jono Žemaičio vadavietė.

(Plačiau...)

Konfiskuota dešimt kartų daugiau cigarečių (0)

Akcizinių prekių prekeiviams, gabentojams ir gamintojams – juodos dienos. Valstybiniu lygiu paskelbta kova su nelegaliomis cigaretėmis, degalais ir alkoholiu rezultatų duoda ir Jurbarko rajone. Pernai per pirmąjį ketvirtį pareigūnai konfiskavo 467 pakelius rūkalų, o šiemet šis skaičius kur kas solidesnis – 5700 pakelių.

(Plačiau...)

VRK pralaimėjo: panaikintas sprendimas dėl Jurbarko darbiečių išbraukimo iš savivaldybių tarybų rinkimų sąrašų (14)

Nors balandžio 14-ąją prisiekę rajono tarybos nariai jau ėmėsi pirmųjų darbų, aistros dėl mandatų dalybų vis dar nerimsta. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) panaikino dviejų darbiečių galimybę tapti tarybos narėmis, tačiau Vyriausiasis administracinis teismas panaikino šį VRK sprendimą. Nors teisę grįžti į rajono tarybą VRK sprendimą skundusios Vilma Venslauskienė ir Laura Icikevičienė atgavo, mandato, ko gero, dar teks palaukti.

(Plačiau...)

Eržvilko gimnazija švenčia 150-ies metų sukaktį (nuotraukos) (0)

Balandžio 24 d. paminėtas 150 metų Eržvilko gimnazijos jubiliejus.  Pasveikinti gimnazijos mokytojų kolektyvo, buvusių ir esamų mokinių  atvyko Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, Finansų skyriaus vedėja, laikinai einanti administracijos direktorės pareigas, Audronė Stoškienė, Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Gvildys, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Jaramavičienė.
(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook