Įvykiai

Įvykiai

Užsidegė buvusi "Šaltinėlio" pradinė mokykla (nuotraukos) (4)

Penktadienio popietę, apie 14.30 val., Jurbarke, buvusioje "Šaltinėlio" pradinėje mokykloje, kilo gaisras.

(Plačiau...)

Medžioklė kilpomis kainuos tūkstančius (0)

Sausio 30-ąją aplinkosaugininkai kartu su „Mituvos“ būrelio medžiotojais Dainių pelkėje aptiko brakonieriaus paliktas kilpas, o pasekę pėdsakais sučiupo nusikaltėlį su įrodymais.

(Plačiau...)

Mokėsi gelbėti skęstančius (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje jaunųjų ugniagesių gelbėtojų būrelį lankantis jaunimas mokėsi gelbėti gyvybes vandenyje. Pratybos panaudojant specialius hidrokostiumus ir kitą įrangą buvo surengtos Mažųjų laivelių prieplaukoje. 

(Plačiau...)

Kandidatai į merus dalyvavo debatų laidoje (2 video) (1)

Kandidatai į Jurbarko r. merus dalyvavo debatų laidoje. Pirmojoje laidos dalyje apie krašto problemas, ateitį ir savo politines programas diskutavo Algirdas Gudaitis, Vida Rekešienė ir Skirmantas Mockevičius, antroje - Ričardas Juška, Gintaris Stoškus, Algirdas Mačiulaitis ir Saulius Lapėnas. Antanas Juozas Kazakevičius laidoje nedalyvavo.

(Plačiau...)

Užsimušė nuo vilkiko nukritęs vyras (12)

Sekmadienį, apie 13.20 val., Dainių k. (Jurbarkų sen.), UAB „Dainiai“ teritorijoje esančiame garaže, nuo galimai remontuojamo sunkvežimio MAN nukrito 25-erių įmonės darbuotojas. Galvą susižalojęs vyras buvo skubiai pristatytas į ligoninę, tačiau nuo patirtos traumos netrukus mirė.

(Plačiau...)

Miltai atsiėjo 700 eurų (3)

Sausio 29 d. į policiją kreipėsi 85-erių metų Jurbarkų seniūnijos gyventoja, kuri pranešė, kad 10 val. į jos namus atėjo dvi nepažįstamos moterys, prisistatė socialinėmis darbuotojomis, atnešė keletą pakuočių kruopų, miltų. Nepažįstamosios taip pat prašė parodyti mokėjimo už elektrą knygelę bei patikino, kad reikia sutikrinti elektros rodmenis, pakeisti elektros laidų dėžutes.

(Plačiau...)

Užsidegė namas (0)

Penktadienį, apie 19 val., Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., užsidegė gyvenamasis namas. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo netvarkingo dūmtraukio.

(Plačiau...)

Šamų geidžiantys brakonieriai nerimsta (1)

Nemune, tarp Smalininkų ir Viešvilės, vyksta tikra šamų karštinė. Sugauti didžiulį pelną pardavus nešančias žuvis bando ne tik legalūs meškeriotojai, bet ir brakonieriai. Pastarieji dėl vietų, kur žiemoja daugiausia šamų, sugeba net susipykti – mojuoja kumščiais ir keikia vieni kitus.

(Plačiau...)

Autobuso vairuotoją ištiko priepuolis (10)

Sausio 23 d. iš Jurbarko į Stakius turėjusio važiuoti autobuso vairuotoją ištiko priepuolis. Tik iš autobusų stoties pajudėjusią transporto priemonę valdęs vyras staiga prarado sąmonę, jam prasidėjo traukuliai. Nelaimės išvengta vien atsitiktinumo dėka – pilnas namo po pamokų grįžtančių Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleivių autobusas nespėjo išvažiuoti iš stoties teritorijos.

(Plačiau...)

Brakonierius milžiniškais šamais nepasidžiaugė (nuotraukos) (0)

Sekmadienį pareigūnams įkliuvo du didžiulius šamus iš Nemuno neleistinu būdu ištraukęs brakonierius E. L. Vyras kertamaisiais smūgiais Nemune, ties Kasikėnais (Viešvilės sen.), sužvejojo 2,1 ir 2 m. ilgio, 50-60 kg svorio žuvis.

(Plačiau...)

Senolio mirtis užminė mįslę (0)

Antradienį Smalininkai ūžė nuo spėlionių, kas nutiko šalimais esančio Vidkiemio kaimo gyventojui D. G. Devintą dešimtį įpusėjęs senolis rastas negyvas savo namuose. Nors, pirminiais duomenimis, policija ant vyro kūno išorinių smurto žymių nerado, smalininkiečiai kalba, kad pasiturinčiai gyvenęs kaimynas gali būti nužudytas.

(Plačiau...)

Tauragės krašto chorą ves jurbarkietis (2)

Jau netrukus TV3 eteryje pasirodys populiarusis muzikinis projektas „Chorų karai“. Šiemet jame susikaus net šeši chorai iš skirtingų Lietuvos miestų.

(Plačiau...)

Sulaikyta įtariamoji dėl 8 tūkstančių eurų vagystės, policija dėkoja už pagalbą (14)

Sekmadienį Gudelių k. (Girdžių sen.) moteris iš 57-erių  vyro Z. P. pavogė apie aštuonis tūkst. eurų. 

(Plačiau...)

Apdovanotos geriausios įmonės (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą tradiciniame renginyje apdovanotos "Geriausios Jurbarko rajono įmonės 2014".

(Plačiau...)

Šimkaičių žudikams teismo suklaidinti nepavyko (0)

Prieš Kalėdas Šimkaičiai lengviau atsikvėpė – miestelio ramybę trikdę ir baimę kėlę nusikaltėliai pagaliau sulaukė teismo nuosprendžio. Už dviejų žmonių nužudymą trys jauni vyrai ilgus metus turės praleisti už grotų. Vis dėlto šimkaitiškiams niekas neuždraus manyti, kad tragedijos galėjo ir nebūti, jei nuo mažens nusikalsti linkusiam jaunimėliui Jurbarko teisėjai nebūtų buvę tokie gailestingi.

(Plačiau...)

Vagys nusiaubė kirpyklą (2)

Savaitgalį nusikaltėliai nusitaikė į Jurbarke, Kęstučio g., esančią kirpyklą. Pirmadienio rytą į darbą atėjusi kirpėja neteko amo – pro išlaužtas duris į vidų patekę nusikaltėliai išvartė daiktus, pasisavino visus kirpimo įrankius ir kirpykloje buvusius pinigus.

(Plačiau...)

Užsidegė malkinė (0)

Ketvirtadienį, apie 17 val., Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., kilo gaisras. 

(Plačiau...)

Vyro mirtis užminė mįslę (1)

Jurbarke užsimušė greičiausiai nuo laiptų nukritęs 60-metis vyras.

(Plačiau...)

Brakonierius ginklą nukreipė į policininką (nuotraukos) (8)

Sausio 5 d. vakarą netoli Tamošių (Veliuonos sen.) vykusios ginkluotų brakonierių gaudynės priminė veiksmo filmą. Kaime patruliavusių policininkų stabdytas automobilis nurūko tolyn, o pareigūnams jį prisivijus iš transporto priemonės iššokęs ginkluotas vyras nubėgo per laukus. Sulaikomas bėglys nukreipė į pareigūną ginklą, kurį nuleido tik po įspėjamųjų šūvių.

(Plačiau...)

Naujuosius sutiko mušdami praeivius (3)

2015-ųjų sutikimas šventiškas buvo ne visiems jurbarkiečiams. Susirinkusieji prie eglės savivaldybės aikštėje miestiečiai tapo didelių muštynių liudininkais.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook