Įvykiai

Įvykiai

Naujuosius sutiko mušdami praeivius (3)

2015-ųjų sutikimas šventiškas buvo ne visiems jurbarkiečiams. Susirinkusieji prie eglės savivaldybės aikštėje miestiečiai tapo didelių muštynių liudininkais.

(Plačiau...)

Policija pradėjo tyrimą dėl terorizmo kurstymo (0)

Gruodžio 27 d. jurbarkiečiai pašto dėžutėse rado lapelius su prorusiška propaganda. Atsišaukimus rusiškai kalbanti porelė – vyras ir moteris ne tik mėtė į pašto dėžutes, bet ir dalijo miestiečiams prie savivaldybės bei turgaus.

(Plačiau...)

Prorusiški veikėjai Tauragės ir Jurbarko gyventojus ragina pakilti į kovą su JAV, ES ir NATO (2)

Rusiškai kalbantys vyrai Tauragės ir Jurbarko miestuose dalino propagandinius lapelius, kuriuose raginama burtis į pasipriešinimo grupes kovai su Lietuvos valdžia, JAV, Europos Sąjunga ir NATO. Teisėsauga atlieka ikiteisminį tyrimą dėl terorizmo kurstymo. Tyrimo centre yra šiaulietis radikalas Žilvinas Razminas. Nepaisant to, prorusiškai nusiteikęs veikėjas nerimsta ir plečia bendražygių gretas.

(Plačiau...)

Pašto dėžutėse - prorusiška propaganda (0)

Jurbarkiečių pašto dėžutėse - lapeliai su prorusiška propaganda. Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris rado atsišaukimą, kuriuo raginama priešintis esą okupacinei NATO ir JAV kariuomenei, tikinama, kad Lietuva nėra nepriklausoma valstybės, o administruojama JAV teritorija.

(Plačiau...)

Senoliui grasino peiliu ir pagrobė pinigus (0)

Gruodžio 27 d. apie 23 val. į 78-erių vyro namus atėjo iš matymo pažįstamas, maždaug 25-erių, vyras, kuris paėmęs į ranką peilį, grasino nužudyti namų šeimininką, jei šis neatiduos pinigų.

(Plačiau...)

Apvogė prie bažnyčios esančią prakartėlę (2)

Gruodžio 27 d. apie 20.30 val. policija gavo pribloškiantį pranešimą – ilgapirščiai apvogė Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčios šventoriuje pastatytą prakartėlę.

(Plačiau...)

Dalino nemokamus apkabinimus (0)

Gruodžio 23 d. Jurbarko jaunimas dalino šypsenas, gerą nuotaiką, šilumą, sausainius ir karštą arbatą bei nemokamus apkabinimus.

(Plačiau...)

Įvažiavimą papuošė lelija (nuotraukos) (2)

Įvažiavimą į Jurbarką iš Kauno pusės nuo šiol puoš prancūziška lelija. Baltas rajono simbolis atvykstančius pasitiks eismo žiedo viduryje, ties vadinamuoju Trikampiu.

(Plačiau...)

Kalėdinis laiškas žmonėms (0)

Jaunimas kviečia išlaikyti kalėdinę dvasią, nepamiršti vienas kitam palinkėti kažką šilto, gero, padrąsinančio, nuteikiančio kalėdiškai, primenančio apie tai, kokie mes svarbūs vienas kitam. JŠC Atvira jaunimo erdvė šia proga kvietė parašyti laišką ne tik Kalėdų seneliui, bet ir sau, žmogui, savo mintis išreikšti popieriuje ir pasidalinti su kitais. Štai vienas iš jų – jaukus, mielas ir labai šiltas.

(Plačiau...)

Vadžgiriškiams už mirtiną insulino dozę pasiūlytos bausmės (1)

Kauno apygardos teismas verčia paskutinius 20-metės jurbarkietės Ievos Švedaitės nužudymo bylos puslapius. Mergina mirė po to, kai jai buvo suleista didelė insulino dozė.

(Plačiau...)

Merkiant lietui Kalėdų Senelis vos nepramiegojo šventės (nuotraukos) (0)

Gruodžio 18-19 dienomis Girdžių seniūnijoje vyko tradiciniai „Gerumo ir šviesos dienos“ renginiai. Paramos vienišiems senjorams bei sunkiai gyvenančioms šeimoms akcija mūsų seniūnijoje vyko jau ketvirtą kartą. Na, o pagrindinis renginių akcentas – Kalėdinės eglutės įžiebimas.

(Plačiau...)

Gimnazistai Kalėdas pasitiko dainuodami (nuotraukos) (0)

Gruodžio 19 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko Kalėdinis renginys, kuriame daugybę dainų,žadinančių Kalėdinę nuotaiką, atliko G.Mikšienės vadovaujamas mišrus gimnazistų choras.

(Plačiau...)

Sulaikė smurtavusią moterį (0)

Sekmadienio vakarą, apie 21.56 val., policija gavo pranešimą apie smurtą artimoje aplinkoje. Į butą Jurbarke, Daukanto g., nuvykę pareigūnai rado du neblaivius sutuoktinius ir 2007 m. gimusį mažametį berniuką.

(Plačiau...)

„Pavasario plunksna“ pristatyta prieš Kalėdas (nuotraukos) (0)

Penktadienio popietę Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatyta Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazistės Paulės Vaitkutės poezijos knyga „Pavasario plunksna“. 

(Plačiau...)

Kiduliuose kilo gaisras (video) (0)

Trečiadienį, apie 15 val., Kiduliuose, Sodų g., kilo gaisras.

(Plačiau...)

Dvi angeliškos parodos (0)

Gruodžio 17 d. 15 val. Jurbarko V. Grybo memorialiniame muziejuje bus atidarytos dvi dailės parodos.

(Plačiau...)

Įžiebta kalėdinė eglė (video, nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą Jurbarkas nušvito Šv. Kalėdų šviesomis. Aikštėje, šalia savivaldybės, įžiebta kalėdinė eglė.

(Plačiau...)

Už išverstas šiukšles - 8000 litų (2)

Gruodžio pirmąją, apie 2 kilometrus miško gilumoje, šalia Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato apsaugos zonos, privačiame miške aptiktos išverstos šiukšlės. Rezervato inspektoriai neilgai pasineršę šiukšlių turinyje atrado ir paliktų „įkalčių“. Užteko kelių telefoninių skambučių ir poros valandų, kad inspektoriai atsirastų vienoje Tauragės miesto įmonėje. 

(Plačiau...)

Miestą papuošė moksleivių eglės (nuotraukos) (0)

Kalėdinę nuotaiką Jurbarke kuria moksleiviai. Miestą gražina keturios eglės, kurioms papuošimus pagamino Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Vytauto Didžiojo bei Naujamiesčio pagrindinių mokyklų bei Antano Sodeikos meno mokyklos mokiniai.

(Plačiau...)

Apdovanotas aktyviausias jaunimas (nuotraukos) (2)

Ketvirtadienio vakarą Jurbarko viešojoje bibliotekoje apdovanoti aktyviausi rajono jaunuoliai, su jaunimu dirbančios organizacijos ir partneriai. Šiemet Jaunimo reikalų taryba ir internetu balsavusi visuomenė geriausius rinko galima šešiose kategorijose: „Jaunimo lyderis“, „Jaunimo iniciatyva“, „Jaunimo renginys“, „Jaunimo partneris“,  ir „Jaunimo savanoris“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook