Įvykiai

Įvykiai

Prabangių ratų užsigeidę vagys metė grobį ir spruko (0)

Vasario 18-osios naktį, apie 3.24 val. Jurbarko pareigūnai gavo pranešimą, kad Jurbarke, Gedimino gatvėje, esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje nuo automobilio „Mercedes Benz“ pavogti du ratai.

(Plačiau...)

Penkiasdešimt pilkų atspalvių. Recenzija (1)

Kol vieni važiavo į Rumšiškes žiemos vyti (kiek anksčiau nei priklausytų, nes Užgavėnės), mane žmona išsitempė pažiūrėti plačiai išgirto filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Kiek nedrąsiai sutikau – galvojau, kad būsiu vienas vyriškis tarp visos salės verkiančių moterų ir panelių.

(Plačiau...)

Užgavėnių laužo ugnis - ant susirinkusiųjų galvų (video) (1)

Antradienio vakarą Jurbarke, prie Kultūros centro, surengta tradicinė Užgavėnių šventė. Nors šventėje netrūko linksmybių, jos kulminacija - kelių metrų Morės deginimas, vos nesibaigė nelaime. Itin greitai užsiliepsnojusį žiemos simbolį vėjas ėmė nešioti gabalais - ant susirinkusiųjų pabiro ir mažos, ir delno dydžio degančio audeklo dalys.

(Plačiau...)

Išvarė žiemą (nuotraukos, video) (0)

Antradienį Jurbarke ir rajone gyventojai šventė Užgavėnes ir iš savo kiemų vijo žiemą. 

(Plačiau...)

Girdžiuose – Vasario 16-osios šventė (nuotraukos) (0)

Girdžiškiai Vasario 16-ąją paminėjo triukšmingai ir linksmai. Miestelyje koncertavo Jurbarko kultūros centro kolektyvas „Bildukai“, eiles skaitė Girdžių pagrindinės mokyklos auklėtiniai, penktą kartą įteiktos „Gyvenimo burės“, o renginį vedė Loreta Zdanavičienė ir Algimantas Vizbara.

(Plačiau...)

Paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena (nuotraukos) (0)

Pirmadienį, Vasario 16-ąją, rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena . 

(Plačiau...)

Gaisrą sukėlę pažeidėjai bandė sprukti iš areštinės (0)

Vasario 13-ąją, likus pusvalandžiui iki pusiaunakčio, užsiliepsnojo Jurbarko r. policijos komisariato areštinė. Gaisrą sukėlė čia uždaryti pažeidėjai, turėdami vienintelį tikslą – pasprukti.

(Plačiau...)

Miške – naminės varykla (0)

Miške netoli Armeniškių kaimo (Seredžiaus sen.) policijos pareigūnai aptiko naminės degtinės fabrikėlį. Vasario 6-ąją patikrinta informacija pasitvirtino – pagal rastą samanės varymo įrangą galima drąsiai tvirtinti, kad degtindariai vystė plačią veiklą.

(Plačiau...)

Įkliuvo šulinių dangčių vagys (nuotraukos) (0)

Vasario 13 d. Jurbarko pareigūnai sulaikė du asmenis, kurie automobilyje vežėsi 3 vogtus kanalizacijos šulinių dangčius, kuriuos vasario 12 d. naktį  pavogė iš Lybiškių ir Pavidaujo kaimų. Šulinių dangčiai priklauso UAB „Jurbarko vandenys“, jų vertė – 478 Eur.

(Plačiau...)

Gimnazistai šventė šimtadienį (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleiviai šventė šimtadienį. Simbolinė šventė žymi, kad iki brandos egzaminų abiturientams liko šimtas dienų.

(Plačiau...)

Užsidegė buvusi "Šaltinėlio" pradinė mokykla (nuotraukos) (4)

Penktadienio popietę, apie 14.30 val., Jurbarke, buvusioje "Šaltinėlio" pradinėje mokykloje, kilo gaisras.

(Plačiau...)

Medžioklė kilpomis kainuos tūkstančius (0)

Sausio 30-ąją aplinkosaugininkai kartu su „Mituvos“ būrelio medžiotojais Dainių pelkėje aptiko brakonieriaus paliktas kilpas, o pasekę pėdsakais sučiupo nusikaltėlį su įrodymais.

(Plačiau...)

Mokėsi gelbėti skęstančius (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje jaunųjų ugniagesių gelbėtojų būrelį lankantis jaunimas mokėsi gelbėti gyvybes vandenyje. Pratybos panaudojant specialius hidrokostiumus ir kitą įrangą buvo surengtos Mažųjų laivelių prieplaukoje. 

(Plačiau...)

Kandidatai į merus dalyvavo debatų laidoje (2 video) (1)

Kandidatai į Jurbarko r. merus dalyvavo debatų laidoje. Pirmojoje laidos dalyje apie krašto problemas, ateitį ir savo politines programas diskutavo Algirdas Gudaitis, Vida Rekešienė ir Skirmantas Mockevičius, antroje - Ričardas Juška, Gintaris Stoškus, Algirdas Mačiulaitis ir Saulius Lapėnas. Antanas Juozas Kazakevičius laidoje nedalyvavo.

(Plačiau...)

Užsimušė nuo vilkiko nukritęs vyras (12)

Sekmadienį, apie 13.20 val., Dainių k. (Jurbarkų sen.), UAB „Dainiai“ teritorijoje esančiame garaže, nuo galimai remontuojamo sunkvežimio MAN nukrito 25-erių įmonės darbuotojas. Galvą susižalojęs vyras buvo skubiai pristatytas į ligoninę, tačiau nuo patirtos traumos netrukus mirė.

(Plačiau...)

Miltai atsiėjo 700 eurų (3)

Sausio 29 d. į policiją kreipėsi 85-erių metų Jurbarkų seniūnijos gyventoja, kuri pranešė, kad 10 val. į jos namus atėjo dvi nepažįstamos moterys, prisistatė socialinėmis darbuotojomis, atnešė keletą pakuočių kruopų, miltų. Nepažįstamosios taip pat prašė parodyti mokėjimo už elektrą knygelę bei patikino, kad reikia sutikrinti elektros rodmenis, pakeisti elektros laidų dėžutes.

(Plačiau...)

Užsidegė namas (0)

Penktadienį, apie 19 val., Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., užsidegė gyvenamasis namas. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo netvarkingo dūmtraukio.

(Plačiau...)

Šamų geidžiantys brakonieriai nerimsta (1)

Nemune, tarp Smalininkų ir Viešvilės, vyksta tikra šamų karštinė. Sugauti didžiulį pelną pardavus nešančias žuvis bando ne tik legalūs meškeriotojai, bet ir brakonieriai. Pastarieji dėl vietų, kur žiemoja daugiausia šamų, sugeba net susipykti – mojuoja kumščiais ir keikia vieni kitus.

(Plačiau...)

Autobuso vairuotoją ištiko priepuolis (10)

Sausio 23 d. iš Jurbarko į Stakius turėjusio važiuoti autobuso vairuotoją ištiko priepuolis. Tik iš autobusų stoties pajudėjusią transporto priemonę valdęs vyras staiga prarado sąmonę, jam prasidėjo traukuliai. Nelaimės išvengta vien atsitiktinumo dėka – pilnas namo po pamokų grįžtančių Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleivių autobusas nespėjo išvažiuoti iš stoties teritorijos.

(Plačiau...)

Brakonierius milžiniškais šamais nepasidžiaugė (nuotraukos) (0)

Sekmadienį pareigūnams įkliuvo du didžiulius šamus iš Nemuno neleistinu būdu ištraukęs brakonierius E. L. Vyras kertamaisiais smūgiais Nemune, ties Kasikėnais (Viešvilės sen.), sužvejojo 2,1 ir 2 m. ilgio, 50-60 kg svorio žuvis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook