Įvykiai

Įvykiai

Senolio mirtis užminė mįslę (0)

Antradienį Smalininkai ūžė nuo spėlionių, kas nutiko šalimais esančio Vidkiemio kaimo gyventojui D. G. Devintą dešimtį įpusėjęs senolis rastas negyvas savo namuose. Nors, pirminiais duomenimis, policija ant vyro kūno išorinių smurto žymių nerado, smalininkiečiai kalba, kad pasiturinčiai gyvenęs kaimynas gali būti nužudytas.

(Plačiau...)

Tauragės krašto chorą ves jurbarkietis (2)

Jau netrukus TV3 eteryje pasirodys populiarusis muzikinis projektas „Chorų karai“. Šiemet jame susikaus net šeši chorai iš skirtingų Lietuvos miestų.

(Plačiau...)

Sulaikyta įtariamoji dėl 8 tūkstančių eurų vagystės, policija dėkoja už pagalbą (14)

Sekmadienį Gudelių k. (Girdžių sen.) moteris iš 57-erių  vyro Z. P. pavogė apie aštuonis tūkst. eurų. 

(Plačiau...)

Apdovanotos geriausios įmonės (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą tradiciniame renginyje apdovanotos "Geriausios Jurbarko rajono įmonės 2014".

(Plačiau...)

Šimkaičių žudikams teismo suklaidinti nepavyko (0)

Prieš Kalėdas Šimkaičiai lengviau atsikvėpė – miestelio ramybę trikdę ir baimę kėlę nusikaltėliai pagaliau sulaukė teismo nuosprendžio. Už dviejų žmonių nužudymą trys jauni vyrai ilgus metus turės praleisti už grotų. Vis dėlto šimkaitiškiams niekas neuždraus manyti, kad tragedijos galėjo ir nebūti, jei nuo mažens nusikalsti linkusiam jaunimėliui Jurbarko teisėjai nebūtų buvę tokie gailestingi.

(Plačiau...)

Vagys nusiaubė kirpyklą (2)

Savaitgalį nusikaltėliai nusitaikė į Jurbarke, Kęstučio g., esančią kirpyklą. Pirmadienio rytą į darbą atėjusi kirpėja neteko amo – pro išlaužtas duris į vidų patekę nusikaltėliai išvartė daiktus, pasisavino visus kirpimo įrankius ir kirpykloje buvusius pinigus.

(Plačiau...)

Užsidegė malkinė (0)

Ketvirtadienį, apie 17 val., Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., kilo gaisras. 

(Plačiau...)

Vyro mirtis užminė mįslę (1)

Jurbarke užsimušė greičiausiai nuo laiptų nukritęs 60-metis vyras.

(Plačiau...)

Brakonierius ginklą nukreipė į policininką (nuotraukos) (8)

Sausio 5 d. vakarą netoli Tamošių (Veliuonos sen.) vykusios ginkluotų brakonierių gaudynės priminė veiksmo filmą. Kaime patruliavusių policininkų stabdytas automobilis nurūko tolyn, o pareigūnams jį prisivijus iš transporto priemonės iššokęs ginkluotas vyras nubėgo per laukus. Sulaikomas bėglys nukreipė į pareigūną ginklą, kurį nuleido tik po įspėjamųjų šūvių.

(Plačiau...)

Naujuosius sutiko mušdami praeivius (3)

2015-ųjų sutikimas šventiškas buvo ne visiems jurbarkiečiams. Susirinkusieji prie eglės savivaldybės aikštėje miestiečiai tapo didelių muštynių liudininkais.

(Plačiau...)

Policija pradėjo tyrimą dėl terorizmo kurstymo (0)

Gruodžio 27 d. jurbarkiečiai pašto dėžutėse rado lapelius su prorusiška propaganda. Atsišaukimus rusiškai kalbanti porelė – vyras ir moteris ne tik mėtė į pašto dėžutes, bet ir dalijo miestiečiams prie savivaldybės bei turgaus.

(Plačiau...)

Prorusiški veikėjai Tauragės ir Jurbarko gyventojus ragina pakilti į kovą su JAV, ES ir NATO (2)

Rusiškai kalbantys vyrai Tauragės ir Jurbarko miestuose dalino propagandinius lapelius, kuriuose raginama burtis į pasipriešinimo grupes kovai su Lietuvos valdžia, JAV, Europos Sąjunga ir NATO. Teisėsauga atlieka ikiteisminį tyrimą dėl terorizmo kurstymo. Tyrimo centre yra šiaulietis radikalas Žilvinas Razminas. Nepaisant to, prorusiškai nusiteikęs veikėjas nerimsta ir plečia bendražygių gretas.

(Plačiau...)

Pašto dėžutėse - prorusiška propaganda (0)

Jurbarkiečių pašto dėžutėse - lapeliai su prorusiška propaganda. Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris rado atsišaukimą, kuriuo raginama priešintis esą okupacinei NATO ir JAV kariuomenei, tikinama, kad Lietuva nėra nepriklausoma valstybės, o administruojama JAV teritorija.

(Plačiau...)

Senoliui grasino peiliu ir pagrobė pinigus (0)

Gruodžio 27 d. apie 23 val. į 78-erių vyro namus atėjo iš matymo pažįstamas, maždaug 25-erių, vyras, kuris paėmęs į ranką peilį, grasino nužudyti namų šeimininką, jei šis neatiduos pinigų.

(Plačiau...)

Apvogė prie bažnyčios esančią prakartėlę (2)

Gruodžio 27 d. apie 20.30 val. policija gavo pribloškiantį pranešimą – ilgapirščiai apvogė Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčios šventoriuje pastatytą prakartėlę.

(Plačiau...)

Dalino nemokamus apkabinimus (0)

Gruodžio 23 d. Jurbarko jaunimas dalino šypsenas, gerą nuotaiką, šilumą, sausainius ir karštą arbatą bei nemokamus apkabinimus.

(Plačiau...)

Įvažiavimą papuošė lelija (nuotraukos) (2)

Įvažiavimą į Jurbarką iš Kauno pusės nuo šiol puoš prancūziška lelija. Baltas rajono simbolis atvykstančius pasitiks eismo žiedo viduryje, ties vadinamuoju Trikampiu.

(Plačiau...)

Kalėdinis laiškas žmonėms (0)

Jaunimas kviečia išlaikyti kalėdinę dvasią, nepamiršti vienas kitam palinkėti kažką šilto, gero, padrąsinančio, nuteikiančio kalėdiškai, primenančio apie tai, kokie mes svarbūs vienas kitam. JŠC Atvira jaunimo erdvė šia proga kvietė parašyti laišką ne tik Kalėdų seneliui, bet ir sau, žmogui, savo mintis išreikšti popieriuje ir pasidalinti su kitais. Štai vienas iš jų – jaukus, mielas ir labai šiltas.

(Plačiau...)

Vadžgiriškiams už mirtiną insulino dozę pasiūlytos bausmės (1)

Kauno apygardos teismas verčia paskutinius 20-metės jurbarkietės Ievos Švedaitės nužudymo bylos puslapius. Mergina mirė po to, kai jai buvo suleista didelė insulino dozė.

(Plačiau...)

Merkiant lietui Kalėdų Senelis vos nepramiegojo šventės (nuotraukos) (0)

Gruodžio 18-19 dienomis Girdžių seniūnijoje vyko tradiciniai „Gerumo ir šviesos dienos“ renginiai. Paramos vienišiems senjorams bei sunkiai gyvenančioms šeimoms akcija mūsų seniūnijoje vyko jau ketvirtą kartą. Na, o pagrindinis renginių akcentas – Kalėdinės eglutės įžiebimas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook