Įvykiai

Įvykiai

Sulaikė smurtavusią moterį (0)

Sekmadienio vakarą, apie 21.56 val., policija gavo pranešimą apie smurtą artimoje aplinkoje. Į butą Jurbarke, Daukanto g., nuvykę pareigūnai rado du neblaivius sutuoktinius ir 2007 m. gimusį mažametį berniuką.

(Plačiau...)

„Pavasario plunksna“ pristatyta prieš Kalėdas (nuotraukos) (0)

Penktadienio popietę Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatyta Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazistės Paulės Vaitkutės poezijos knyga „Pavasario plunksna“. 

(Plačiau...)

Kiduliuose kilo gaisras (video) (0)

Trečiadienį, apie 15 val., Kiduliuose, Sodų g., kilo gaisras.

(Plačiau...)

Dvi angeliškos parodos (0)

Gruodžio 17 d. 15 val. Jurbarko V. Grybo memorialiniame muziejuje bus atidarytos dvi dailės parodos.

(Plačiau...)

Įžiebta kalėdinė eglė (video, nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą Jurbarkas nušvito Šv. Kalėdų šviesomis. Aikštėje, šalia savivaldybės, įžiebta kalėdinė eglė.

(Plačiau...)

Už išverstas šiukšles - 8000 litų (2)

Gruodžio pirmąją, apie 2 kilometrus miško gilumoje, šalia Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato apsaugos zonos, privačiame miške aptiktos išverstos šiukšlės. Rezervato inspektoriai neilgai pasineršę šiukšlių turinyje atrado ir paliktų „įkalčių“. Užteko kelių telefoninių skambučių ir poros valandų, kad inspektoriai atsirastų vienoje Tauragės miesto įmonėje. 

(Plačiau...)

Miestą papuošė moksleivių eglės (nuotraukos) (0)

Kalėdinę nuotaiką Jurbarke kuria moksleiviai. Miestą gražina keturios eglės, kurioms papuošimus pagamino Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Vytauto Didžiojo bei Naujamiesčio pagrindinių mokyklų bei Antano Sodeikos meno mokyklos mokiniai.

(Plačiau...)

Apdovanotas aktyviausias jaunimas (nuotraukos) (2)

Ketvirtadienio vakarą Jurbarko viešojoje bibliotekoje apdovanoti aktyviausi rajono jaunuoliai, su jaunimu dirbančios organizacijos ir partneriai. Šiemet Jaunimo reikalų taryba ir internetu balsavusi visuomenė geriausius rinko galima šešiose kategorijose: „Jaunimo lyderis“, „Jaunimo iniciatyva“, „Jaunimo renginys“, „Jaunimo partneris“,  ir „Jaunimo savanoris“.

(Plačiau...)

Nemokamai dalins eglišakius (1)

Gruodžio 18 d. nuo 13 val. miškininkai rajone vykdys tradicinę akciją "Parsineš Kalėdas į savo namus". Jurbarko urėdijos darbuotojai mieste ir rajone visiems norintiems nemokamai dalins eglišakius.

(Plačiau...)

Šūvio kaina – 17 tūkstančių litų (nuotraukos) (0)

Medžioklę Skirsnemunės apylinkėse trys rajono gyventojai atsimins ilgai. Dėl medžioklės taisyklių pažeidimo jiems teks atlyginti žalą gamtai už nušautą tauriojo elnio patelę.

(Plačiau...)

Atkeliavo kalėdinė eglė (nuotraukos, video) (0)

Trečiadienį į Jurbarką atvežta kalėdinė eglė, kuri tradiciškai papuoš aikštę prie savivaldybės.

(Plačiau...)

Viešvilės rezervate rasta reta grybų rūšis (0)

Rezervatuose susidaro didelis kiekis negyvos stambios medienos, todėl atsiranda palankios sąlygos suklestėti medieną ardančių grybų įvairovei. Iš 112 į Lietuvos raudonąją knygą įrašytų grybų rūšių trečdalis auga ant trūnijančių virtuolių, stuobrių ar parazituoja ant nusilpusių, nusenusių dar gyvų medžių. Daugelis saugomų grybų auga ant plačialapių medžių medienos. Viešvilės rezervate vyrauja pušys, eglės, beržai, juodalksniai, todėl ir retųjų grybų rūšių ne tiek daug – iki šiol nustatytos aštuonios.

(Plačiau...)

Girtutėlis vairuotojas norėjo pasigrožėti mišku (video) (2)

Sunkus girtumas, dešimtmetis be vairuotojo pažymėjimo, automobilis išregistruotas, be civilinės atsakomybės draudimo ir techninės apžiūros. Tokį pluoštą pažeidimų antradienio popietę surinko policijos patrulio miškuose tarp Smukučių ir Vertimų nesitikėjęs sutikti D. K.

(Plačiau...)

"Passat" taranavo traktorių (1)

Gruodžio 1 d., 17.30 val., kelyje Skaudvilė – Jurbarkas, Jurbarkų kaimo ribose, 22-ejų Jurbarkų k. gyventojo automobilis atsitrenkė į keliu važiavusį traktorių "T-40". Transporto priemonę vairavo to paties kaimo gyventojas.

(Plačiau...)

Gedžių fermoje užduso 43 kiaulės (0)

UAB „Dainiai“ priklausančioje Gedžių kiaulių fermoje nugaišo 43 penkių mėnesių amžiaus kiaulės.

(Plačiau...)

Iš baro pavogė pinigus ir alkoholį (0)

Lapkričio 28 d. policijoje gautas pranešimas apie tai, kad naktį buvo įsibrauta į barą „Miražas", esantį Jurbarke Vasario-16-osios g.

(Plačiau...)

Skola vaikams - 20 823 litai (0)

Lapkričio 28 d. į policiją kreipėsi marijampolietė, kuri pranešė, kad Imsrės g. gyvenantis 32-ejų jurbarkietis nemoka alimentų savo trims vaikams.

(Plačiau...)

Į Girdžių Kalėdinės eglės įžiebimą kvies Kiškių orkestras (0)

Gruodžio 19 d., penktadienį, Girdžiuose vyks tradicinė, jau penktoji „Gerumo ir šviesos diena“. Akcijos, kurią bendrai organizuoja seniūnija, kultūros darbuotojai bei pagrindinė mokykla, metu bus lankomi vieniši, atokiai gyvenantys senoliai, buvę mokytojai, vieniši asmenys. Renginio kulminacija – Kalėdų eglės įžiebimo šventė.

(Plačiau...)

Vaikus sužavėjo Otas (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariate lapkričio 25-ąją lankėsi Jurbarko vaikų darželio ,,Nykštukas“ priešmokyklinio amžiaus grupė. Pareigūnė Giedrė Česnakienė vaikams pasakojo apie tai, kaip saugiai elgtis gatvėje, priminė, kad būtina naudoti atšvaitus. Vaikai įdėmiai klausėsi pareigūnės patarimų, stebėjo, kaip dirba policininkai, apžiūrėjo jų naudojamas specialiąsias priemones ir tarnybinį automobilį.

(Plačiau...)

Atėmė butelį ir piniginę (0)

Šeštadienį, apie 22 val., Jurbarke, Žemaitės g., prie namų laiptinės nepažįstamas vaikinas sumušė 54 m. vyrą ir atėmė degtinės butelį, piniginę, kurioje buvo 50 Lt ir asmens dokumentai. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook