Įvykiai

Įvykiai

Policininkus bandė papirkti avimi (0)

Išgirdę žodį „bulvė“ mintyse jau valgome cepelinus, o pamatę besiganančias avis, atsiprašau vegetarų, imame svajoti apie šašlyką. Toks minčių srautas turbūt sūkuriuotų mūsų galvose. Jurbarko policijos pareigūnai apie šašlyką negalvojo, kai jiems Leipgirių k. (Viešvilės sen.) gyventojas pasiūlė kyšį, kokio turbūt bent jau Lietuvoje dar niekam niekas nebuvo pasiūlęs – gyvą avį. 

(Plačiau...)

Mokė saugoti gamtą ir tramdyti nusikaltėlius (nuotraukos) (0)

Spalio 8 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje moksleiviai sulaukė retos progos iš arti susipažinti su aplinkos apsaugos bei Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų darbu.

(Plačiau...)

Skųsti valdininkų sprendimą – tolygu prašyti malonės (8)

Savivaldybės administracijai skaičiuojant sutaupytas socialines pašalpas ir dalijant premijas seniūnijų darbuotojams, kaimuose netyla gyventojų pasipiktinimas. Žmonės skundžiasi, kad valdininkai, palikdami juos be cento kišenėje, ant kaklo užneria kilpą. Socialiniai darbuotojai tvirtina, kad dar nė vienas badu nenumirė, ir siūlo nepatenkintiems ne skųstis, o ieškotis darbo.

(Plačiau...)

Nustebino servisas daugiabučio kieme (9)

Į redakciją daugiabučio namo kieme dažymui ruošiamo automobilio nuotrauką atsiuntęs jurbarkietis stebisi tokiais darbais. Vyro teigimu, Gedimo g. 28 numeriu pažymėto namo kieme jau keletą dienų vyrai šveičia ir špakliuoja dažymui ruošiamą automobilį. 

(Plačiau...)

Perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas (0)

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, šių metų spalio 15 d. 11.52 val. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos  vietinio valdymo elektros sirenos. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas apie atliekamą tikrinimą tuo metu informuos per Lietuvos radiją ir televiziją.

(Plačiau...)

Apdovanoti labiausiai nusipelnę policininkai (nuotraukos) (0)

Policijos dienos proga apdovanoti septyni Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai.

(Plačiau...)

Treniruosis kariai (0)

Spalio 6–8 dienomis Jurbarko rajone organizuojamos Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės taktinės pratybos, kuriose dalyvaus apie 50 karių. 

(Plačiau...)

Kultūrinis turizmas Panemunės pilyje įtraukė bendruomenę (0)

„Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves“ – su šiuo šūkiu Panemunės pilyje įgyvendintas projektas "Kultūrinio turizmo plėtra Panemunės pilyje, įtraukiant vietos bendruomenę".

(Plačiau...)

Teismui perduota rekordinės kontrabandos byla (nuotraukos) (5)

Kauno apygardos teismui perduota pasieniečių sulaikytos rekordinės cigarečių kontrabandos byla, kurioje įtarimai pareikšti 13 asmenų, tarp kurių - jurbarkietis, Lietuvos kultūrizmo rinktinės narys, Linas Račas. Ikiteisminio tyrimo metu išsiaiškinta, sportininkas - vienas iš  kontrabandos organizatorių. Gaujos nariams gresia ilgi nelaisvės metai, iš jų turėtų būti išieškota daugiau kaip 3 milijonai litų.

(Plačiau...)

Veliuonos bažnyčiai restauruoti - pusė milijono (0)

Pradėti Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios tvarkybos darbai.

(Plačiau...)

Vaikų žaidimų aikštelės - naminių gyvūnų išvietės (4)

Išleisti naminį gyvūnų į kiemą ir per langą stebėti, kaip jis tuštinasi vaikų žaidimo aikštelėje kai kuriems jurbarkiečiams normalu. Laišką su nuotrauka redakcijai atsiuntusi jauna mama baisis tokiu elgesiu ir tikina nebežinanti, kaip mažametę dukrą apsaugoti nuo gyvūnų platinamų ligų.

(Plačiau...)

Senajame turguje - automobilių ir šeimininkių patikra (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Girdžiuose vyko kasmetinis teatralizuotas Senasis turgus. Šventėje netrūko nei prekeivių, nei pirkėjų. 

(Plačiau...)

Merginą galėjo nužudyti keturiomis insulino dozėmis (0)

Kauno apygardos teismas trečiadienį atvertė šiurpią dvidešimtmetės vadžgiriškės Ievos Švedaitės nužudymo bylą. Gyvybę pasiglemžusi tragedija įvyko praėjusių metų lapkričio 17-ąją, kai greičiausiai išžaginti merginą sugalvojusi gauja per prievartą jai suleido milžinišką dozę insulino.

(Plačiau...)

Šuo užpuolė vaiką ir moterį (15)

Trečiadienio vakarą, apie 19 val., Jurbarke palaidas šuo užpuolė šuniuką vedžiojusi vaiką. Kiek vėliau šuo užpuolė moterį.

(Plačiau...)

Skirsnemunėje - saulėgrąža milžinė (0)

Skirsnemuniškių Antano ir Birutės Meškauskų kieme užaugo greičiausiai rekordų knygai tinkanti saulėgrąža. Milžinė daugiau nei dvigubai aukštesnė už šeimininkus, o jos viršūnėje sūpuojasi 16 žiedų.

(Plačiau...)

Prie Bišpilio aidėjo dainos baltų vienybei (nuotraukos) (0)

Pirmadienio vakarą prie Bišpilio paminėta Baltų vienybės ir rudens lygiadienio diena.

(Plačiau...)

Turizmo dieną – konferencija pilyje (0)

Šių metų Pasaulinės turizmo dienos tema – turizmo ir bendruomenės vystymasis sutelkiant dėmesį į teikiamas galimybes įgyti naujų įgūdžių ir užsiimti turizmo verslu.

(Plačiau...)

Nešikai įkliuvo su cigarečių dėžėmis (3)

Prie sienos su Rusija Šakių rajone antradienio naktį į Pagėgių rinktinės  pareigūnų pasalą pateko du kontrabandinių rūkalų nešikai. Sulaikyti 4 tūkst. pakelių rūkalų. 

(Plačiau...)

Vagys niokoja miestą (0)

Penktadienį į policiją kreipėsi UAB „Jurbarko komunalininkas“ direktorius ir pranešė, kad prie Jurbarko r. savivaldybės pastato pavogtos trys kanadietiškos eglutės.

(Plačiau...)

Rajono keliuose – girti dviratininkai (0)

Rugsėjo 9–10 d. policijos pareigūnai tikrino, kaip kelių eismo taisyklių laikosi pėstieji, dviratininkai ir vadeliotojai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook