Įvykiai

Įvykiai

Upelio teršėjus surado lengvai (1)

Pirmadienį Jurbarko aplinkosaugininkai surengė patikrinimą Lybiškiuose. Pareigūnai tikrino telefonu gautą informaciją, kad į Upynos upelį iš vamzdžių teka neaiškios, fekalijų kvapą turinčios nuotekos. Nuvykus į nurodytą vietą informacija pasitvirtino – iš vamzdžio į upelį tekėjo srutos.

(Plačiau...)

Rūpestį kelia šiukšlintojai ir paaugliai akrobatai (2)

„Šviesos“ skaitytojų laiškai ir telefonų skambučiai teikia vilties – savo kraštą mylintys žmonės neketina nuolaidžiauti šiukšlintojams, niokotojams, netausojantiems nei gamtos, nei aplinkos. Raginame netylėti, nelikti abejingiems ir dėkojame už pilietišką požiūrį.

(Plačiau...)

Gedimas sukėlė sąmyšį (0)

Ketvirtadienio vakarą Jurbarke sugedusi elektros pastotė sukėlė sąmyšį. Gyventojų rimtį trikdė specialiųjų tarnybų automobilių sirenos. 20.35 val. specialiosios tarnybos sulaukė gyventojo skambučio, kad prie Kęstučio g. 41 namo esančioje elektros pastotėje pasigirdo pokštelėjimas ir pradėjo rūkti dūmai.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos (0)

Jurbarko policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo ir prašo gyventojų pagalbos atpažinti nusikaltėlį. Įtariamasis neteisėtai pasinaudojęs internetinės bankininkystės duomenimis, nuėmė pinigus iš bankomato. Vaizdo kamera buvo užfiksuotas asmuo, kuris iš bankomato nuima pinigus.

(Plačiau...)

Girti vyrai kumščiais lupo artimuosius (0)

Liepos 12 d. policijos pareigūnai nuolat skubėjo į pagalbą smurtautojų aukoms. Girti vyrai grasino ir mušė artimuosius – sugyventines, buvusias žmonas, podukras, brolius ir pažįstamus, o išgirdę apie atvažiuojančius pareigūnus – dėjo į kojas.

(Plačiau...)

Abiturientams įteikti atestatai (nuotraukos, video) (0)

Antradienio vakarą Jurbarko kultūros centre Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai.

(Plačiau...)

Nemokamai surinks pavojingas atliekas (surinkimo vietos ir laikas) (2)

UAB „Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras“ informuoja, kad UAB „Žalvaris“ specialiuoju automobiliu nemokamai surinks iš Jurbarko miesto ir rajono gyventojų ir biudžetinių įstaigų susikaupusias aplinkai pavojingas atliekas: senus automobilių akumuliatorius, automobilių amortizatorius, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrus, netinkamą naudojimui buitinę elektros ir elektroninę įrangą (televizoriai, monitoriai, kompiuteriai, radijo imtuvai, šaldytuvai, seni telefonai, šviestuvai, skalbimo mašinos, dujinės – elektrinės viryklės, elektriniai virduliai, šildytuvai, ventiliatoriai, el. žaislai  ir kita buitinė technika), metalinę  pakuotę, liuminescencines lempas, galvaninius elementus. 

(Plačiau...)

Kaimynus kiršina kieme likęs svetimas turtas (0)

Prieš keletą dešimtmečių buvusioje Jurbarko miškų ūkio kontoroje, vėliau tapusioje keturbučiu namu, gyvenantys žmonės nesutaria dėl buvusio kaimyno pastatyto garažo ant bendrai valdomos žemės. Pasidaliję į dvi stovyklas, vieni skundžiasi, kad garažas trukdo, kiti tvirtina, jog pykčiai kyla tik dėl to, kad kai kuriems žmonėms nepatinka net praskrendantys paukščiai.

(Plačiau...)

D. Bastys - viešbučio kambaryje su įspūdinga šviesiaplauke (2)

Deividas Bastys pristato dar vieną naują dainą iš jau šį mėnesį turinčio pasirodyti albumo.

(Plačiau...)

Virtualiame žemėlapyje – nusikaltimų statistika (1)

Kurios gatvės saugiausios, o kur tyko pavojai? Virtualią kelionę po nusikaltimų statistiką Jurbarke ir kitose vietose siūlo epolicija.lt. Šiame internetiniame tinklalapyje gyventojai kaip ant delno gali matyti, ar gyvena saugioje aplinkoje, ar galimybė nukentėti yra didesnė nei kitur.

(Plačiau...)

Referendumo agitatorius spruko nuo policijos (papildyta) (6)

Sekmadienį tautai referendume balsuojant dėl žemės pardavimo užsieniečiams į Raudonę skubėjo policija. Pareigūnams prisiėjo tramdyti agitacijos draudimo nesilaikiusį Algirdą Mačiulaitį. Aktyvus įvairių politinių akcijų dalyvis po miestelį važinėjo referendumo plakatais apkabinėtu automobiliu ir per garsiakalbius ragino balsuoti.

(Plačiau...)

Narkotikų rasta trijose mokyklose (8)

Šiandien vis garsiau prabylama apie gresiantį pavojų – mokyklose plintančias narkotines medžiagas. Jaunimas, negalvodamas apie galimas pasekmes sveikatai, vis dažniau neatsispiria pagundai išbandyti kvaišalus. Tokia tendencija pastebima ir Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Šernų medžiojimas pavojingos ligos neįveiks (0)

Jurbarko valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai susirūpinę – tiriant rajono miškuose nušautų šernų skerdeną vis dažniau nustatoma, kad gyvūnas užsikrėtęs trichinelioze. Šios ligos sukėlėjai gyvybingi išlieka net 40–50 metų.

(Plačiau...)

Girtas vyras ant scenos užpuolė grupę „DoDi“ (0)

Birželio 23 d. vaikinų grupė „DoDi“ koncertavo Zyplių dvare (Šakių r.) su kitais Lietuvos muzikos atlikėjais. Per grupės pasirodymą ant scenos užsiropštė neblaivus, stambus vyras ir puolė viena grupės narių - jurbarkietį Vytenį Partiką. Užpuolikas be jokios priežasties smogė atlikėjui kumščiu į veidą.

(Plačiau...)

Vandalams užkliuvo karjero maudymvietė (2)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vandalai nusiaubė tinklinio aikštelę maudymvietėje prie karjero.

(Plačiau...)

Įkliuvo su beveik tūkstančiu pakelių nelegalių rūkalų (0)

Trečiadienį apie vidurdienį, Tauragėje, bendradarbiaujant Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės ir policijos pareigūnams buvo sulaikytas kontrabandinių cigarečių krovinys. Į juodąją rinką nepateko beveik 1000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

(Plačiau...)

Lapiuko ir šuns susitikimas (video) (1)

Kas nutinka, kai netikėtai susitinka laukinis ir naminis gyvūnai? Atsakymą į šį klausimą užfiksavo šuns ir lapiuko susidūrimą nufilmavęs jurbarkietis.

(Plačiau...)

Per miestą žygiavo šeimos (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Jurbarke vyko šeimų šventė. Renginys prasidėjo mišiomis bažnyčioje, vėliau šventės dalyviai su orkestru priešakyje patraukė į kultūros centrą, kur šventė tęsėsi.

(Plačiau...)

Rado skenduolį (0)

Vėlų antradienio vakarą Jurbarke, Nemuno lankoje, specialiosios tarnybos iš upės ištraukė nuskendusį vyrą.

(Plačiau...)

Daugėja saugios kaimynystės grupių (0)

Birželio 6 d. Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius ir Kęstučio g. 22 namo gyventojai, atstovaujami Antano Lekšaičio, pasirašė „Saugios kaimynystės“ sutartį. Birželio 9 d. pasirašyta dar viena „Saugios kaimynystės“ sutartis su  Dariaus ir Girėno g. 60 namo gyventojų atstovu Algirdu Dirgėla. Šiuo metu Jurbarko mieste yra įkurtos 9 saugios kaimynystės grupės.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook