Įvykiai

Įvykiai

Miestą užplūdo teatralai (video, nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį prasidėjo tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų kūrybinės dirbtuvės „Vaivorykštė 2014". Jų metu savo spektaklius žiūrovams dovanos daugybė kolektyvų iš įvairių Lietuvos bei užsienio miestų.

(Plačiau...)

Kviečia naktinėti su gamta (nuotraukos) (0)

Lietuvos gamtos fondas kviečia Biologinės įvairovės dieną švęsti "Visų rūšių ralyje", kuris vyks gegužės 23-25 d. Margupio botaniname draustinyje (Seredžiaus sen., Jurbarko raj.). Rask, pažink, išsaugok! – skelbia renginio šūkis ir kviečia susirungti rūšių pažinimo varžybose ir gamtos mokslų ekspertus, ir  gamtos mylėtojus – mėgėjus.

(Plačiau...)

Policija ieško liudininkės (0)

Jurbarko policija tiria kovo 15 d., apie 18.30 val., įvykdytą plėšimą, kai prie Imsrės, netoli Dariaus ir Girėno g., 1959 m. gimusį jurbarkietį sumušė nepažįstamas vyras, kuris atėmė mobiliojo ryšio telefoną ir kitus daiktus.

(Plačiau...)

Skambėjo dainos apie meilę (video, nuotraukos) (0)

Antradienio vakarą memorialiniame Vinco Grybo muziejuje atiduota duoklė senovės lietuvių deivei Mildai. Meilės deivės garbei surengtame koncerte "Triptikas deivei Mildai" skambėjo dainos apie meilę bei žmonių santykius.

(Plačiau...)

Už 20 litrų degalų gresia tūkstantinė bauda (0)

Gegužės 8 d. Jurbarko policijos patrulių būrio pareigūnai sustabdė penkiasdešimtmečio G. J. vairuojamą automobilį „Opel Zafira“, kuriame buvo rastos trys metalinės talpos po 20 litrų su benzinu.

(Plačiau...)

Medis pražudė medkirtį (0)

Penktadienį, apie 10. 56 val. bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas apie tai, kad Tamošių k. (Veliuonos sen.) miške, vykdant miško kirtimo darbus, ant žmonių užvirto medis. Vienas žmogus sužalotas, kitas - žuvo.

(Plačiau...)

Ugniagesiai švenčia šv. Florijono dieną (nuotraukos) (1)

Gegužės 4-oji ugniagesių profesinė šventė – šv. Florijono diena. Nors Jurbarko gaisrininkai specialių iškilmių šventės proga nerengė, vyrų veiduose – gera nuotaika, nes ugnis šiemet gailestinga. Gyvenimą kartina tik neatsakingi žmonės, kurie nepagalvoja, kokias pasekmes sukelia jų numesta nuorūka ar įžiebtas degtukas.

(Plačiau...)

Kviečia paremti sergančius vaikus (video) (0)

Gegužės 10 dieną, šeštadienį, Panemunės pilyje vyks paramos koncertas "Mano svajonė".

(Plačiau...)

Miesto ir verslo dienose - žmonių minia (nuotraukos) (3)

Savaitgalį Jurbarke vyko Miesto ir verslo dienos. Uždarytoje Kauno g. tradiciškai skambėjo koncertai, šurmuliuojančiai miniai prekes ir dirbinius siūlė amatininkai bei prekeiviai.

(Plačiau...)

Moksleivių varžybose teisėjavo policininkai (nuotraukos) (0)

Balandžio 29 d. Antano Sodeikos meno mokykloje vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių konkurso ,,Šviesoforas“ rajoninis turas, kuriame teisėjavo bei  konkurso dalyvių saugumą  gatvėse užtikrino  Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai. Konkurse dalyvavo 6 Jurbarko miesto ir rajono mokyklų  komandos, kurias sudarė po 4 dalyvius. Dalyviai turėjo atlikti teorines (kelio ženklų dėlionė, užduotys kelių makete, viktorina, komandų kapitonų varžytuvės) ir praktines (perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje, perėjimas per kelią sankryžoje, atšvaitų praktinis naudojimas) užduotis.

(Plačiau...)

Pasprukti nuo pasieniečių nepavyko (0)

Prie sienos su Rusija VSAT pareigūnai sulaikė du jurbarkiškius, kurie nepakluso pasieniečių reikalavimams ir bandė pabėgti. Dokumentų neturėję vyrai užsidirbo po porą administracinių bylų.

(Plačiau...)

Degė miškas (0)

Sekmadienį vidurdienį, 11. 56 val., bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Viešvilės sen., Jūravos k., dega miškas. Gaisras kilo šalia Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų bataliono šaudyklos.

(Plačiau...)

Per akciją "Darom" sutvarkyta maudymvietė (nuotraukos, video) (3)

Šeštadienį karjero paplūdimyje būriavosi klubo „Neriam“ narai ir aplinkai neabejingi jurbarkiečiai. Prie kasmetinės akcijos „Darom“ prisijungusiems žmonėms pavyko sutvarkyti maudymvietę, surinkti vandenyje ir ant kranto buvusias šiukšles, sugrėbti lapus, paskleisti atvežto smėlio, apkuopti tinklinio aikštelę, surinkti brakonierių paliktus tinklus.

(Plačiau...)

Karjere smalsuolių lauks povandeninis laivas (1)

„Nelik abejingas mūsų karjerui“ tokiu šūkiu šeštadienį prasidės trečioji klubo „Neriam“ akcija „Darom“ Jurbarke. Prie kasmetinės aplinkos tvarkymo akcijos prisijungiantys narai tradiciškai nusitaikė į populiariausią miesto maudymosi vietą. Klubo tikslas ne tik sutvarkyti paplūdimį, bet ir supažindinti jurbarkiečius su povandeniniu pasauliu. Todėl karjere bus galima išbandyti ne kartą per „Discovery“ kanalą rodytą, povandeninį laivą.

(Plačiau...)

Už atliekų deginimą – bauda (0)

Trečiadienio popietę didžiulę šakų krūvą šalia sodo sugalvojęs sudeginti jurbarkietis P. G. sulaukė specialiųjų tarnybų dėmesio. Gesinti nemažame plote degančių šakų atvyko ugniagesiai, žalą gamtai įvertins aplinkosaugininkai. Už tai, kad gyvenvietėje degino atliekas garbaus amžiaus vyrui gresia bauda nuo šimto iki trijų šimtų litų.

(Plačiau...)

Vagys nurengė automobilį (3)

Balandžio 23 d. rytą į Smalininkuose esantį sodą atvykusio jurbarkiečio laukė nemaloni vagių staigmena. Vakare kieme palikęs savo automobilį „Audi A6“, ryte mašiną rado kaip po karo – be daugybės dalių.

(Plačiau...)

Girtas kelių gaidelis bandė išsisukti kyšiu (0)

Balandžio 21 d. Veliuonoje policijos patruliai sustabdė Vytauto g. važiavusį ir įtarimą sukėlusį automobilį "Volkswagen Passat". Mašiną vairavo 1974 n. gimęs veliuoniškis V. B. Pareigūnų įtarimai netrukus pasitvirtino - vairuotojui nustatytas 1,42 prom. girtumas. Siekdamas išvengti atsakomybės už vairavimą girtam V. B. patruliams A. Butkui ir D. Tamošaičiui pasiūlė ir davė tūkstančio litų kyšį. Veliuoniškiui teks atsakyti ne tik už girtą vairavimą, bet ir bandymą papirkti pareigūnus.

(Plačiau...)

Per Velykas gėrė, mušėsi ir badėsi peiliais (0)

Sekmadienį policijoje gautas ir užregistruotas vyro pareiškimas, kad šeštadienį, apie 19 val., Raudonėnų k. (Raudonės sen.), namuose, jį kumščiais ir spyriais į galvą sumušė pilietis G. V. Nukentėjusiajam Jurbarko ligoninėje diagnozuotas dešinės pusės smilkinkaukio lūžis. Sumuštas vyras gydomas Kauno klinikose. G. V. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

(Plačiau...)

Miesto tvarkytojams alkoholis - ne nuodėmė (video) (5)

Alkoholio ragavimas gatvėje darbo metu - norma vienai iš miestą tvarkančių moterų. Pro Vydūno ir V. Grybo g. sankryžą važiavęs "Šviesos" žurnalistas pastebėjo, kad gatves šluojanti kompanija ragauja alų. Sustojus paklausti, kokia alų gėrusios moters nuomonė apie girtavimą gatvėje ir darbo metu, atsakymas nustebino. Pasirodo, kad tai - normalu.

(Plačiau...)

Masiškai vagia augalus (1)

Policijoje atliekami net trys ikiteisminiai tyrimai dėl dekoratyvinių krūmų ir medelių vagysčių. Jurbarke pavogtas prie Dariaus ir Girėno g. esančio pastato, lauke, prie durų, buvęs vazonas su dekoratyviniu augalu. Eglių g. gyventojas prie namo pasigedo 30 vnt. tujų sodinukų. Jurbarkų k., Alyvų g., gyventoja prie nuosavo namo pasigedo keturių ododendrų krūmų. Pareigūnai turi informacijos, kad tokių vagysčių Jurbarke buvo ir daugiau, tik ne visi gyventojai kreipėsi į policiją.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook