Įvykiai

Įvykiai

Daugėja saugios kaimynystės grupių (0)

Birželio 6 d. Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius ir Kęstučio g. 22 namo gyventojai, atstovaujami Antano Lekšaičio, pasirašė „Saugios kaimynystės“ sutartį. Birželio 9 d. pasirašyta dar viena „Saugios kaimynystės“ sutartis su  Dariaus ir Girėno g. 60 namo gyventojų atstovu Algirdu Dirgėla. Šiuo metu Jurbarko mieste yra įkurtos 9 saugios kaimynystės grupės.

(Plačiau...)

Panemunių regioniniame parke - unikali ekspozicija (nuotraukos) (0)

Panemunių regioninio parko lankytojų centre atidaryta nauja moderni ekspozicija, kurios tema - „Nemunas ir gyvenimas prie jo“. Ekspozicijoje lankytojai galės ne tik susipažinti su  panemunės gamta ir žmonių gyvensenos būdu, pasivaikščioti siūbuojančiais sielių rąstais, bet ir įdomybių apie šį kraštą sužinoti QR koduose.

(Plačiau...)

Parduotuvėje ir turguje - padirbti kvepalai (nuotraukos) (3)

Policijos ir muitinės pareigūnams įkliuvo padirbtų kvepalų pardavėjai. Birželio 4-ąją Jurbarke nustatytos dvi vietos, kuriose pardavėjai mulkino kvepalus perkančius žmones.

(Plačiau...)

Apklausa: mokiniai, rinkdamiesi maistą, mažiausiai kreipia dėmesį į jo kainą ir sveikumą (0)

70 proc. mokinių pietauja mokyklų valgyklose, 12 proc. grįžta pavalgyti į namus, 8 proc. patys atsineša maisto į mokyklą. Tokius mitybos įpročius atskleidė mokykloms maistą tiekiančios įmonės "Pontem" užsakymu "Spinter tyrimai" atlikta reprezentatyvi mokinių apklausa, atlikta baigiantis šiems mokslo metams. 

(Plačiau...)

Viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ir Vietos veiklos grupės "Nemunas" valdybos narys Donatas Jackis viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo, nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

(Plačiau...)

Pilyje prisimins Kristijoną Donelaitį (0)

Birželio 22 d., 17 val. Jurbarko r. Panemunės pilyje vyks teatralizuotas XIX Pažaislio muzikos festivalio koncertas, skirtas Kristijono Donelaičio gimimo 300 metų jubiliejui. Grožinės lietuvių literatūros pradininku laikomas K.Donelaitis buvo neeilinė, universalių gebėjimų asmenybė, tarsi iš renesanso epochos nužengęs kūrėjas. Greta išskirtinio literatūrinio talento, jis atsiskleidė kaip kompozitorius, kūręs bažnytinę muziką, nagingas meistras, sukonstravęs fortepijoną, barometrą, laikrodį, kaip žemės žmogus, mokėjęs žemę dirbti ir mylėti.

(Plačiau...)

Darželinukai šventė vaikų gynimo dieną (nuotraukos, video) (0)

Pirmadienį darželyje "Nykštukas" vyko tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta šventė. 

(Plačiau...)

Moksleiviai pagerbė kritusius už laisvę (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos moksleiviai pagerbė partizanus ir tremtinius. Nepamokinės dienos metu jaunimas žiūrėjo filmą apie kovotojus už laisvę „Vienui vieni“, lankė karo aukoms, tremtiniams bei partizanams skirtus paminklus.

(Plačiau...)

Vertimuose degė namas (0)

Naktį į šeštadienį, apie 0.07 val.,  Bendrasis pagalbos centras bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gavo pranešimą, kad Vertimuose (Jurbarkų sen.) dega namas.

(Plačiau...)

Partizanai panemunėje sumušė sovietų karius (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį Jurbarke vyko partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos paminėjimas, kurio baigiamuoju akcentu tapo partizanų ir juos medžiojusio sovietų dalinio kautynės prie Nemuno.

(Plačiau...)

Vieta, kur galima pasivaikščioti siūbuojančiais sielių rąstais (nuotraukos) (0)

Panemunių regioninio parko lankytojų centre atidaroma nauja moderni ekspozicija, kurios tema - „Nemunas ir gyvenimas prie jo“. Ekspozicijoje lankytojai galės ne tik susipažinti su panemunės gamta ir žmonių gyvensenos būdu, pasivaikščioti siūbuojančiais sielių rąstais.

(Plačiau...)

Gimnazistai šventė paskutinį skambutį (nuotraukos) (0)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai ketvirtadienį šventė paskutinį skambutį. Mokykla šiemet į gyvenimą išleidžia 226 abiturientus.

(Plačiau...)

Mieste riaumos karinė technika, žygiuos kariai, kovos partizanai (2)

Penktadienį Jurbarke vyks partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos paminėjimo renginiai.

(Plačiau...)

Informacinių technologijų mokytojų edukacinė išvyka (0)

Šiuos mokslo metus informacinių technologijų mokytojų metodinis būrelis baigė edukacine išvyka „IT integracija su matematika. IT istorinė raida, sąsajos su Smalininkais“. Edukacinė išvyka į Smalininkus buvo puiki, net oras mus lepino malonia šiluma.

(Plačiau...)

Cigarečių kontrabandininkas įklampino ir bičiulį (0)

Siekis pasipelnyti iš nelegalių rūkalų dviem Jurbarko rajono gyventojams greičiausiai baigsis milžiniškomis baudomis. Abu įtariamieji įkliuvo tą pačią dieną – trečiadienį. Pirmiausia pasieniečiai sugavo autobusu cigaretes gabenusį vyrą, vėliau, tikrindami iš sieną saugančių kolegų gautą informaciją, nelegalių rūkalų pas jo bičiulį rado Jurbarko policininkai.

(Plačiau...)

Specialiosios tarnybos gelbėjo savižudę (nuotraukos) (7)

Sekmadienio rytą, apie 8.30 val., specialiosios tarnybos skubėjo į Gedimino gatvę Jurbarke. Čia iš daugiabučio penktojo aukšto grasino iššokti moteris. Maždaug 30 metų jurbarkietė sėdėjo ant atidaryto lango palangės ir persvėrusi kojas į lauką tikino nebenorinti gyventi.

(Plačiau...)

Įkliuvo su cigaretėmis (nuotraukos) (0)

Šakių rajone pasieniečiai sulaikė Jurbarko rajono gyventoją, kuris iš Rusijos automobilio slėptuvėje įvežė daugiau kaip tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių. Vyras į Lietuvą įvažiavo per Ramoniškių kontrolės punktą.

(Plačiau...)

Parasparnininkai pagerbė žuvusį bendražygį (0)

Sekmadienio vakarą jurbarkiečiai prie Nemuno galėjo stebėti vieną kartą per metus matomą vaizdą – būrį aplink tiltą besisukiojančių ir pro jį nardančių parasparnių. Tradiciniu skrydžiu iš Kauno į Jurbarką Lietuvos parasparnininkų bendruomenė kasmet pagerbia 2011 m. gegužės 11 d. žuvusį bendražygį Valdą Ragaišį.

(Plačiau...)

Už karšius brakonieriui – tūkstantinė bauda (0)

Pirmadienio pavakarė Kalnėnų uoste brakonieriavusio jurbarkiečio Č. B. atmintin įstrigs ilgam. Tinklu šešis karšius sužvejojusiam pažeidėjui teks atlyginti 1300 Lt žalą gamtai. Aplinkosaugininkai jam taip pat skirs baudą nuo 400 iki 1000 Lt. 

(Plačiau...)

Viešvilėje atidarytas Žuvitakio slėnis (nuotraukos) (2)

Penktadienio vakarą Viešvilėje atidarytas žuvitakio slėnis. Šventė prasidėjo Antano Sodeikos meno mokyklos orkestro ir šokėjų pasirodymu, po kurio iškilmingai buvo perkirpta atidarymo juostelė. Tačiau poilsio erdvės atidarymas – tik pradžia. Slėniu besidžiaugianti miestelio bendruomenė neslepia svajojanti dar apie ne vieną projektą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook