Įvykiai

Įvykiai

Koronaviruso rizikos grupėje esantiems asmenims - speciali pagalba (0)

Projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai Jurbarko rajono savivaldybėje“ dalinasi dar viena nauja paslauga. Maisto produktų, medikamentų, higienos ir (ar) kitų būtinų prekių nupirkimas ir (ar) pristatymas, pagalba sumokant mokesčius ir kitos būtinuosius šeimos (asmens) poreikius padedanti užtikrinti paslauga.

(Plačiau...)

Už dingusio šuns suradimą – tūkstantis eurų (0)

Mantviliuose (Jurbarkų sen.) dingo amerikiečių akita Aila. Šuns šeimininkai už augintinio sugrąžinimą žada atlygį – tūkstantį eurų.

(Plačiau...)

Dvaro parką apvogė merginos (nuotraukos) (0)

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras išplatino vaizdo stebėjimo kamerų medžiagą. Joje matosi, kaip dvi merginos ateina į Kalėdoms papuoštą dvaro parką, nuo improvizuoto paveikslo rėmo nukabina du didžiulius burbulus ir su jais pasišalina.

(Plačiau...)

Infekuotų atliekų palapinėje, prie ligoninės, rastas nežinia iš kur atsiradęs kūnas (0)

Gruodžio 20 d. apie 8 val. į policiją kreipėsi Jurbarko ligoninės personalas. Pranešta, kad  ligoninės teritorijoje įrengtoje infekuotų atliekų palapinėje rastas vyro kūnas.

(Plačiau...)

„Jaguare“ rado narkotikų (3)

Gruodžio 19 d. apie 23.30 val. Jurbarke, Muitinės g., policija patikrinimui sustabdė automobilį „Jaguar Xtype“, kurį vairavo Vilniaus gyventojas (gim.1994 m.).

Per apžiūrą transporto priemonėje rastas plastikinis maišelis su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga. 

(Plačiau...)

Maudynes karjere nutraukė teršalai (nuotraukos) (3)

Penktadienio rytą į Jurbarko karjerą skubėjo aplinkosaugininkai ir ugniagesiai. Į paplūdimį maudytis atėjusios moterys pastebėjo, kad dalis pakrantės užteršta neaiškiu skysčiu – galimai naftos produktais.

(Plačiau...)

Molynėje sudegė pastatas (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienio vakarą Molynėje (Skirsnemunės sen.) kilo gaisras, kurį gesinti skubėjo gausios ugniagesių pajėgos.

(Plačiau...)

Policija pradėjo blokuoti kelius (video) (8)

Ketvirtadienio rytą Jurbarko prieigose pasirodė policijos ekipažai. Tokių priemonių imtasi sugriežtinus dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos paskelbto karantino sąlygas.

(Plačiau...)

Rajone vėl pasirodė Afrikinis kiaulių maras (0)

Šią savaitę buvo nustatyta, kad trys sumedžioti šernai sirgo Afrikiniu kiaulių maru (AKM). Visi trys šernai sumedžioti Eržvilko seniūnijoje.

(Plačiau...)

Nuo trečiadienio prasidės griežti ribojimai: gatvėse - šimtai policijos postų, pareigūnų ir kamerų (0)

Šiandien Vyriausybėje nuotoliniu būdu vykusioje spaudos konferencijoje vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla pristatė ir plačiau paaiškino nuo trečiadienio įsigaliosiančius naujus judėjimo ribojimus ir jų kontrolę.

(Plačiau...)

Pasieniečiai sulaikė narkotikų už 7 milijonus (4)

Pagėgių pasieniečiai sulaikė 70 kilogramų narkotinių medžiagų, kurių vertė juodojoje rinkoje gali siekti 6–7 mln. eurų. Sulaikyti ir trys asmenys, kuriuos teismas leido suimti dviem mėnesiams.

(Plačiau...)

Ugniagesių paklausęs vyras išsigelbėjo nuo pražūties (0)

Naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 22.20 val., Vencloviškiuose (Skirsnemunės sen.) užsidegė gyvenamasis vagonėlis. Ten gyvenantį vyrą išgelbėjo dūmų detektorius, kurį jis buvo susitvarkęs ugniagesių prašymu.

(Plačiau...)

Netekome kunigo Boleslovo Vairos (2)

Šiandien, gruodžio 14 d.,  Jurbarko Švč. Trejybės parapiją pasiekė liūdna žinia – netekome kunigo Boleslovo Vairos, Jurbarkui atidavusio du savo gyvenimo dešimtmečius. 

(Plačiau...)

Girtas vairuotojas nuskriejo nuo kelio, sužalota moteris išvežta į ligoninę (nuotraukos) (0)

Antradienį vakare, apie 19.15 val., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta apie avariją prie Šimkaičių. Čia nuo kelio nulėkė „Volvo“ automobilis. Transporto priemonė keletą kartų vertėsi, o sustojusi liko gulėti ant stogo.

(Plačiau...)

Naujamiesčio progimnazijai toliau vadovaus Alma Uznė (3)

Gruodžio 8 d. įvyko konkursas Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos direktoriaus pareigoms užimti. Konkursą laimėjo įstaigai nuo 2005 m. rugsėjo 23 d. vadovaujanti direktorė Alma Uznė. Darbo sutartis su direktore bus pratęsta penkerių metų kadencijai – iki 2025 m. gruodžio 31 d.

(Plačiau...)

Teismą pasiekė byla dėl padegto policininko automobilio (0)

Birželio 17 d. apie 23 val. 45 min. buvo padegtas Jurbarko rajono policijos komisariato vyriausiojo tyrėjo, tuo metu tyrusio kitas padegimą įvykdžiusio asmens padarytas nusikalstamas veikas, asmeninis automobilis, stovėjęs daugiabučio namo kieme.

(Plačiau...)

Savivaldybės politikai susibūrė į opoziciją (9)

Gruodžio 3 d.  savivaldybėje užregistruotas pareiškimas, kuriame  Jurbarko r. savivaldybės tarybos nariai: Daivaras Rybakovas, Audronė Kurienė, Gražvydas Ažna, Egidijus Giedraitis, Arūnas Samys, Liudmila Norkaitienė, Inga Molevaitė, Algirdas Gudaitis, Vilija Zokaitienė viešu pareiškimu deklaruoja, kad pasiskelbia  Jurbarko rajono savivaldybės tarybos  mažuma (opozicija).  Mažumos lyderiu išrinktas TS-LKD frakcijos seniūnas Daivaras Rybakovas.

(Plačiau...)

Sukčiai iš įmonės išviliojo 45 tūkst. eurų. Policija perspėja: nusikaltėliai masiškai atakuoja jurbarkiečius (video) (5)

Gruodžio 4-ąją policijai pranešta, kad sukčiai apgavo vienos rajono įmonės buhalterę. Moteris nusikaltėliams pasakė prisijungimo duomenis prie įmonės sąskaitų, o šie akimirksniu jas ištuštino ir pasisavino 44 900 eurų.

(Plačiau...)

Nuo kelio nuskriejęs automobilis rėžėsi į medį (nuotraukos) (0)

Kelyje iš Kauno į Jurbarką, tarp Pilies I k. ir Šilinės, penktadienio popietę įvyko avarija. Nuo kelio nuvažiavo ir į medį trenkėsi automobilis „Seat“.

(Plačiau...)

Sulaikė su dviem kilogramais kanapių (nuotraukos) (7)

Šią savaitę Marijampolės policijos pareigūnai surengė slaptą sulaikymo operaciją. Per ją Kauno miesto prieigose buvo sustabdytas lengvasis automobilis, kurį vairavo Jurbarko gyventojas. Automobilio apžiūros metu rasti keturi vakuuminiai paketai su juose supakuotomis narkotinėmis medžiagomis - kanapėmis. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook