Įvykiai

Įvykiai

Apmokės dalį išlaidų nuotekų įrenginiams (1)

Nuo 2020 kovo 16 d. iki gegužės 15 d. savivaldybė gyventojams kvietė teikti paraiškas dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių arba buitinių nuotekų kaupimo rezervuarų įsigijimo dalinio finansavimo. Šiuo laikotarpiu buvo gautos 64 gyventojų paraiškos, iš kurių 62 buvo įvertintos teigiamai ir joms gali būti skiriamas dalinis finansavimas.

(Plačiau...)

Konkurse ,,Sidabro vainikėlis“ - Viešvilės vaikų sėkmė (0)

Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ įvyko 2020 metų respublikinio vaikų tautodailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas, kuriame Jurbarko kraštą atstovavo: Vanesa Girdžiutė, Andrėja Girdžiutė, Marius Tamašauskas, Luknė Kuniauskaitė, Ineta Kailiūnaitė, Irmantas Norkūnas, Aistė Vabalaitė, Gabija Eicheltaitė.

(Plačiau...)

Moteris apsimelavo dėl smurto (1)

Liepos 14-ąją į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad šių metų balandžio 19-ąją prieš ją buvo smurtauta. Tyrimą pradėję pareigūnai nustatė, kad tariama nukentėjusioji melavo.

(Plačiau...)

Kaimo svečią lupo vyrų būrys (0)

Liepos 13-iosios vakarą, apie 23.45 val., į Paskynus (Šimkaičių sen.) atvykusį devyniolikmetį raseiniškį užpuolė keturi ar penki vyrai. Chuliganai savo auką mušė rankomis ir kojomis.

(Plačiau...)

Mušė vaiką ir atėmė dviratį (1)

Liepos 13 d. apie 22 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Kęstučio g., šalia greito maisto užkandinės, vyras atėmė iš dešimtmečio dviratį, metė jį į žemę, smurtavo prieš vaiką, dėl ko jis jautė fizinį skausmą.

(Plačiau...)

Vagys iššlavė sodybą (1)

Liepos 9 d. policijai pranešta, kad apvogta sodyba Paulių k. (Šimkaičių sen.) Apie 15 val. į negyvenamą sodybą atvykęs vyras pamatė, kad kažkas nupjovė durų spynas ir pasisavino įvairaus turto. 

(Plačiau...)

Nusikaltėliai išjungė šaldytuvus su pienu (0)

Liepos 7-ąją policija sulaukė pranešimo apie neįprastą nusikaltimą. Apie 17 val. pastebėta, kad Skirsnemunėje, Nemuno g., kažkas pateko į pieno surinkimo punktą ir pridarė nemenkos žalos.

(Plačiau...)

Skalsu kalbos. Etnologas dr. Arvydas Griškus: nuostabus dalykas – derinti senas ir dabarties tradicijas, kurti naujas (0)

„Nuostabus dalykas – derinti senas ir dabarties tradicijas, kurti naujas“, – sako Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vadovas etnologas dr. Arvydas Griškus.

(Plačiau...)

Nuo kelio nulėkęs „Ford Focus“ vertėsi, mergina - ligoninėje (0)

Penktadienio pavakarę, apie 16 val. 54 min. Jurbarko rajone, Giedrių kaime, kelyje Jurbarkas – Butkaičiai – Paviščionys įvyko avarija.

(Plačiau...)

Veliuona ruošiasi bažnyčios 600 metų jubiliejui (0)

Birželio mėnesį Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje dirbo būrys tyrėjų, mokslininkų. Buvo surengtas ir Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Fotografijos studijų programos studentų pleneras. Tai Kultūros tarybos finansuojamo projekto „Veliuonos bažnyčia ir parapija: istorija ir dabartis“ dalis. Studentai fotografavo Veliuonos bažnyčią, jos architektūrinius elementus, altorius, varpus, vargonus, skulptūras ir pan. Fotografuota ir Šakių rajono savivaldybės Sutkų bažnyčioje, į kurią išvežtas Veliuonos bažnyčios altorius. Tai paruošiamieji darbai šios šventovės 600 metų jubiliejui, kuris bus minimas 2021 metais.

(Plačiau...)

Aiškėja 18-mečio nužudymo Jurbarke detalės: 14-metė nukreipė aukos dėmesį, o sėbras dūrė peiliu (0)

Aiškėja naujos kraupios detalės 18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo byloje – tyrėjų duomenimis, vaikiną įviliojus į apleistą darželį, 14-metė siekdama nukreipti dėmesį ėmė jam rodyti filmuotus vaizdus telefone, o tuo metu jos bendrininkas, dabar jau pilnametis Kęstutis Vyturys puolė badyti auką.

(Plačiau...)

Nemune maudytis draudžiama (0)

Birželio 30 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Seredžiaus, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.). v

(Plačiau...)

Prisimintos pirmųjų žudynių aukos (nuotraukos) (0)

1941 metų liepos 3 d. įvykdytos pirmosios žydų masinės žudynės Jurbarke – sušaudyti 322 žmonės. Tarp aukų – ir žymus mūsų krašto skulptorius Vincas Grybas. Ši diena prisiminta Genocido aukų kapinėse. 

(Plačiau...)

Pasirašyta sutartis dėl Naujamiesčio progimnazijos stadiono (5)

Liepos 2 d. pasirašyta Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo rangos darbų sutartis su pirkimo laimėtoju UAB „Sūduvos statyba“. Sutarties vertė – 314 739,26 Eur su PVM.

(Plačiau...)

Užtvankoje – ančių gelbėjimo operacija (nuotraukos) (0)

Trečiadienį į Jurbarko rajono savivaldybės socialinį tinklą „Facebook“ buvo gauti kelių susirūpinusių rajono gyventojų pranešimai su filmuota medžiaga, kad Jurbarkų tvenkinyje esančioje vandens pratekėjimo sistemoje yra įstrigusios trys laukinės antys. Po didžiulių liūčių Jurbarkų tvenkinys kaip niekad patvinęs ir dėl didelės vandens jėgos paukščiai neturėjo galimybių išskristi ar išplaukti.

(Plačiau...)

Karys gabeno kontrabandą (2)

Birželio 30 d. apie 20.30 val. Dainių II k. (Jurbarkų sen.) policijos patruliai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Golf“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas Lietuvos kariuomenės karys. Per apžiūrą transporto priemonėje rasta daugiau nei aštuonių tūkstančių eurų vertės kontrabanda.

(Plačiau...)

Dingusią moterį ir jos automobilį rado prie Smalininkų (3)

Antradienį netoli Smalininkų, miškuose, rastas dingusios Redos Bosaitienės automobilis. Vietovę nedelsiant pradėjo šukuoti gausios policijos pajėgos. Po keleto valandų buvo rastas ir moters kūnas. 

(Plačiau...)

Miestas ruošiasi šventei (1)

Birželio 29 d. įvyko Jurbarko krašto šventės organizacinės grupės pasitarimas. Tradicinė šventė šiais metais vyks rugpjūčio 20–23 dienomis ir bus kiek kitokia nei esame įpratę, tačiau tokia pat įvairi, įdomi ir spalvinga.

(Plačiau...)

Ministras Algirdas Monkevičius reiškia užuojautą dėl draugijos „Žalgiris“ viceprezidento Petro Valučio mirties (0)

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius reiškia užuojautą mirus ilgamečiam draugijų „Nemunas“ ir „Žalgiris“ rajonų tarybų pirmininkui, draugijos „Žalgiris“ viceprezidentui Petrui Valučiui.

(Plačiau...)

Lietuvos sporto bendruomenėje – netektis: mirė buvęs „Žalgirio“ draugijos pirmininkas (2)

Birželio 28 d. būdamas 68-erių metų, mirė ilgametis draugijų „Nemunas“ ir „Žalgiris“ rajonų tarybų pirmininkas, draugijos „Žalgiris“ viceprezidentas Petras Valutis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook