Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Susidūrė automobiliai, nukentėjo žmonės (0)

Rugpjūčio 3-iąją apie 13 val. Jurbarke, Muitinės ir Knygnešių gatvių sankryžoje, susidūrė lengvasis automobilis „Opel“ ir mikroautobusas „Volkswagen“, nukentėjo žmonės.

(Plačiau...)

Ugniagesius kvietė dėl „degančios“ keptuvės (0)

Liepos 20 d. vakare trys ugniagesių gelbėtojų ekipažai skubėjo į Gedimino g. Jurbarke. Paskambinęs bendruoju pagalbos centro telefonu Ovidijumi prisistatęs vyras prašė ugniagesių pagalbos dėl namie likusios degančios keptuvės ir užtrenktų durų. Prie daugiabučio Gedimino g. atvažiavo ne tik ugniagesiai, bet ir greitoji. 

(Plačiau...)

Po 15min.lt tyrimo sulaikytas jurbarkietis „fotografas“: „Alfa vyras“ įtariamas merginų prievartavimu (2)

Sostinės kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė fotografu pasivadinusį asmenį, viliojusį merginas fotomodelio karjera ir jas, apsvaigintas, prievartavusį. Pranešimą spaudai apie tai išplatinusi Vilniaus apskrities policija trečiadienį kviečia atsiliepti visas nukentėjusias. Vilniaus policija įtariamąjį identifikuoja kaip 1989 metais gimusį A. A. Policijos atstovas BNS sakė, kad negali paneigti, kad sulaikytasis – „alfa vyru“ save vadinantis Airinas Arutiunianas, prisistatinėdavęs fotografu Dovydu.
Įtariamasis yra kilęs iš Jurbarko.

(Plačiau...)

Eržvilke pasidarbavo vagys – nuostolis apie 90 000 eurų (0)

Liepos 13-osios ryte policijai pranešta apie vagystę Eržvilke. Naktį UAB „Stungiai agrar“ teritorijoje darbavosi aiškų tikslą turėję vagys – jiems reikėjo „John Deere“ traktorių kompiuterinės įrangos.

(Plačiau...)

Sulaikė darželio vagis (2)

Trečiadienį policija sulaikė liepos 2-ąją Veliuonos darželį apvogusius asmenis. Per įtariamųjų namuose atliktas kratas buvo rasti beveik visi pavogti daiktai, o abu jaunuoliai prisipažino apvogę ugdymo įstaigą.

(Plačiau...)

Gaudynės priminė veiksmo filmą (0)

Veiksmo filmą primenanti istorija nutiko liepos 6-ąją. Kai visa šalis šventė Valstybės dieną, tuo bandė pasinaudoti naminės degtinės varytojai, kurios pastebėjo ir bandė sulaikyti teisėsaugininkai.

(Plačiau...)

Girtas traktorininkas policininkams siūlė tūkstantį eurų (0)

Liepos 8 d. apie 15.35 val. Vadžgiryje policija patikrinimui sustabdė važiavusį traktorių. Transporto priemonė pareigūnams įtarimų sukėlė, nes buvo be registracijos numerio. Tačiau netrukus policijai įtarimų sukėlė ir pats traktoriaus vairuotojas.

(Plačiau...)

Skambėjo Tautiška giesmė (nuotraukos, video) (3)

Liepos 6-ąją minint Lietuvos didžiojo kunigaikščio Mindaugo karūnavimo dieną jurbarkiečiai, kaip ir viso pasaulio lietuviai, laikėsi tradicijos - giedojo Tautišką giesmę. Lietuvos himnas suskambo lygiai 21 val. dvaro parke ir kitose rajono vietose. 
(Plačiau...)

Į miestą grįžo vagys (0)

Rajono policija perspėja pirmuose aukštuose gyvenančius jurbarkiečius – jūsų turtas pavojuje. Savaitgalį registruotos dvi vagystės, kai buvo įsilaužta į butus pro plastikinius langus. Pareigūnai neatmeta galimybės, kad tokių nusikaltimų įvykdyta ir daugiau, tik jie dar nepastebėti.

(Plačiau...)

Mituvoje rado skenduolį (0)

Trečiadienį, apie 16 val., pranešta, kad Jurbarke, netoli Lelijų g., Mituvoje, rastas vyro kūnas. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook