Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Bibliotekoms – papildomi pinigai (0)

Gegužės 11 d. kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko įsakymu 65-ioms apskričių ir savivaldybių viešosioms bibliotekoms fondų komplektavimui papildomai paskirstyta 1,7 mln. Eurų. Jurbarko r. savivaldybės viešajai bibliotekai knygoms įsigyti papildomai skirti  18457 Eur.  Šiems metams biblioteka jau buvo gavusi 25 tūkst. Eur.

(Plačiau...)

Dainių pelkės dovanojami stebuklai (1)

Pasaulinė pelkių diena minima kasmet vasario pradžioje. 1971 m. vasario 2 d. Ramsare (Iranas) pasirašyta tarptautinė pelkių konvencija, skirta gamtos apsaugai ir protingam gamtinių išteklių naudojimui. Lietuva sutartį ratifikavo 1993 m. ir nusimatė tikslą – išsaugoti svarbiausias žemės šlapynes, turinčias įtakos vietovės ekosistemai, klimatui, gyvenimo sąlygoms. Lietuva įsipareigojo išsaugoti pelkes, pasirašydama šią ir kitas tarptautines konvencijas.

(Plačiau...)

Miestas garsėjo ir žydiškąja ideologija (0)

Tarpukariu žydai, sudarydami apie pusę Jurbarko ir jo krašto miestelių gyventojų, savo rankose laikė ne tik prekybą, žymią dalį finansų ir kitų visuomenės gyvenimo sričių, bet ir užsiėmė aktyvia ideologine, kultūrine ir visuomenine veikla. Ypač tai buvo ryšku Jurbarke, nes čia nuo seno buvo įsikūrusi stipri žydų bendruomenė.v

(Plačiau...)

Konkurso nugalėtoja – Jurbarko gimnazija (0)

Nacionalinio konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ nugalėtoja tapo Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos komanda. Jurbarko gimnazistų, vadovaujant istorijos mokytojui Jonui Laurinaičiui, parengtas darbas „Seno lagamino istorija“ pripažintas geriausiu.

(Plačiau...)

Nusikaltėliai pavogė valtį su priekaba, prašoma visuomenės pagalbos (0)

Gegužės 8-osios naktį Veliuonoje vagys iš namų kiemo pavogta priekaba su valtimi. Savininkas prašo visuomenės pagalbos surandant nusikaltėlius ir susigrąžinant turtą.

(Plačiau...)

Apvogtai šeimai nežinomi asmenys atidavė pavogtą dukros dviratį (0)

Šeštadienis tapo džiaugsmo diena JUrbarke gyvenančiai daugiavaikei šeimai. Sausį vagys keturių vaikų šeimyną nuskriaudė - pasisavino du dviratukus. Šiandien vieną jų nežinomi žmonės grąžino - pastatė prie gretimo daugiabučio kampo ir paliko.

(Plačiau...)

Pabėgęs šuo Seredžiuje sužalojo dvejų metų berniuką, vaikas išvežtas į Kauno klinikas (2)

Penktadienį, apie 16.30 val., 1972 m. gimusios moters namo kieme nuo grandinės nutrūkęs šuo apkandžiojo 2018 metais gimusį berniuką.

(Plačiau...)

Sučiupo su narkotikais (0)

Penktadienio vakarą, apie 20.45 val.,  Jurbarke, Vydūno g. autobusų stoties aikštelėje buvo patikrintas automobilis „BMW“. Netrukus paaiškėjo, kad nuojauta pareigūnų neapgavo - mašinoje rasta, įtariama, narkotikų.

(Plačiau...)

Poliklinikos pradeda dirbti – pacientai rikiuosis už durų (0)

Nuotoliniu būdu nuo kovo vidurio dirbusioms poliklinikoms gegužę jau leista atverti duris pacientams. Tačiau dėl koronaviruso grėsmės išlieka daug apribojimų, ir toliau dauguma paslaugų bus teikiama nuotoliniu būdu, o kiekviena įstaiga turi parengti ir su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru suderinti paslaugų atnaujinimo ir teikimo planą.

(Plačiau...)

Viešvilės teismo rūmai ir Raudonės pilis ieško naujų šeimininkų (0)

2018 metais uždarius Raudonės pagrindinę mokyklą, nacionalinio lygmens kultūros paveldo objektas, turintis paminklo statusą – Raudonės rezidencinės pilies komplekso rezidencinė pilis – liko be gyvybės ženklų. Tuo pat metu, vykdant vaikų globos namų reformą, ištuštėjo ir Skalvijos vaikų globos namai, nuo 1956 metų veikę buvusiame Viešvilės teismo rūmų, statytų 1902 metais, pastate.  

(Plačiau...)

Girti kauniečiai nuvertė stulpą ir spruko (2)

Gegužės 6 d. apie 16 val., policijai pranešta, kad Jurbarke Daukanto g. automobilis nuvertė kelio ženklą ir nuvažiavo. Netrukus paaiškėjo, kad po miestą girtutėliai važinėjo du kauniečiai.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos: ieškomi vagys (nuotraukos) (3)

Jurbarko policija tiria vasario 22 d. ir kovo 3 d. įvykdytas vagystes iš Jurbarke Dariaus ir Girėno g. esančios parduotuvės.

(Plačiau...)

Autobusų parkas vėl veš keleivius (0)

Nuo gegužės 6 d. UAB Jurbarko autobusų parkas atnaujina keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais viešųjų paslaugų teikimą.

(Plačiau...)

Laukiantiems siuntos. Atsakymai į 5 dažniausiai užduodamus klausimus (1)

3000 skambučių, 900 laiškų ir 300 žinučių per socialinius tinklus – maždaug tiek užklausų iš klientų kasdien sulaukia AB Lietuvos paštas klientų aptarnavimo centras. Per visą karantino laikotarpį buvo dienų, kai užklausos pasiekdavo ir 5000. Siekiant atsakyti į kuo daugiau užklausų, į pagalbą klientų aptarnavimo konsultantams skuba ir kitų Lietuvos pašto skyrių bei administracijos darbuotojai. Ko klausiama dažniausiai ir kokie atsakymai į šiuos klausimus?

(Plačiau...)

Rastas žvejo kūnas (0)

Gegužės 3 d. apie 11 val.  Girdžių sen. Jokūbaičių I k., prie tvenkinio, ant kranto, rastas 67-erių girdžiškio kūnas. Šalia vyro gulėjo dvi meškerės.

(Plačiau...)

Ugniagesiai gelbėjo į kaminą įkritusį gandrą (0)

Gegužės 2 d. ugniagesiai iš Gyvūnų globėjų asociacijos sulaukė pranešimo, kad Smalininkuose į keturių aukštų pastato kaminą įkrito ir jame užstrigo gandras.

(Plačiau...)

Rastas sumušto vyro lavonas (0)

Balandži 29-osios vakare Juodaičiuose rastas vyro kūnas su sumušimo žymėmis veide.

(Plačiau...)

Policija sulaikė Tauragės politiko automobilio sprogdintoją. Išplatintas sprogimo vaizdo įrašas (video) (0)

Antradienio naktį patys pareigūnai išgirdę sprogimo garsą atskubėjo į Tauragės Bažnyčių gatvę. Pastebėta, kad sprogo petarda, padėta ant politiko Tomo Raulinavičiaus automobilio priekinio stiklo. Galiausiai pareigūnams pavyko sučiupti ir patį sprogdintoją. Pirminiais duomenimis, sprogdinimas su politiko darbu ar profesine veikla nesusijęs.

(Plačiau...)

Seredžiuje įsikūrė greitosios pagalbos medikai (0)

Seredžiuje atidaroma VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties Seredžiaus Klasterio pastotė. 

(Plačiau...)

Naktį sprogmuo apgadino Tauragės politiko automobilį (0)

Šiąnakt prie Bažnyčių gatvėje esančio daugiabučio namo Tomui Raulinavičiui priklausančiame automobilyje įvyko sprogimas. Atvyko ir „Aro“ pareigūnai, įvestas planas „Skydas“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook