Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Sodo namelis žiemą: kaip apsaugoti ir išvengti netikėtumų? (0)

Artėjant žiemai, aktyvus gyvenimas sodybose ir sodo nameliuose sustoja ir persikelia į miestus. Kad atšilus orams sugrįžtumėte į jaukią ir tvarkingą aplinką, jau prieš šaltąjį sezoną būtina atlikti svarbius namų darbus. Specialistai primena – tai neapsiriboja durų užrakinimu ir elektros išjungimu. Kad išvengtumėte nemalonumų, būtina pasirūpinti ir pačia namo infrastruktūra, ir saugumo sprendimais.

(Plačiau...)

Supleškino medžiotojo bokštelius (0)

Spalio 26-ąją į policiją kreipėsi vyras, kuris pranešė, kad sudeginti du medžioklei skirti bokšteliai prie Kelmickų k. Veliuonos sen.

(Plačiau...)

Išmušė langą, ištraukė iš mašinos ir prikūlė (0)

Sekmadienio vakarą Eržvilke įvyko konfliktas tarp dviejų vyrų. Apie 22 val. 36-erių jurbarkietis užpuolė ketveriais metais jaunesnį elektrėniškį ir gerokai aplamdė jam šonus.

(Plačiau...)

„BMW“ vairuotojas pūstelėjo 2,49 promilės (1)

Spalio 24-ąją policija patikriti sustabdė įtarimą sukėlusį automobilį „BMW X5“.

(Plačiau...)

Dalins nemokamą maistą (0)

Spalio 28-30 dienomis nuo 9 val. iki 16 val. bus dalijami maisto produktai  nepasiturintiems Jurbarko miesto gyventojams.

(Plačiau...)

Prašo padėti rasti dingusį vyrą (0)

Policijos duomenimis, be žinios dingęs asmuo Audrius Pazniokas (gim. 1983 m.) spalio 15 d. apie 19.15 val. išėjo iš namų, esančių Kalvarijos sav. Jusevičių k., ir į juos nesugrįžo. Vyras iš namų išėjo kartu su savo šuniuku (baltas su juodomis dėmėmis).

(Plačiau...)

Kviečia į „Siaubo kambarius“: už baimės padarinius neatsakome (2)

Į Smalininkus grįžta „Siaubo kambariai“. Į jau tradicija tapusį renginį smalininkiečius ir atvykėlius kviečia Technologijų ir verslo mokyklos Jaunimo studijos auklėtiniai.

(Plačiau...)

Ugnis pastatą pavertė griuvėsiais (video) (0)

Spalio 18 d. vakare prie Klangių (Veliuonos sen.) užsidegė namas.

(Plačiau...)

Veiksmo filmas Eržvilke: vogtu automobiliu išvertė bažnyčios tvorą (0)

Šiąnakt Eržvilke vyko veiksmo filmo scenarijaus verti įvykiai. Pirminiais duomenimis, iš privačių dirbtuvių buvo pavogtas automobilis „Volkswagen Golf“, o sprunkantys nusikaltėliai ar nusikaltėlis mašinos nesuvaldė ir trenkėsi į greta esančios bažnyčios tvorą.

(Plačiau...)

Vokiečiai sužavėti ryžtingu 27-erių metų jurbarkietės poelgiu: išgelbėjo vyrui gyvybę (0)

27-erių metų dermatologijos rezidentę Ugnę Olendraitę Vokietijos spauda pakrikštijo „ketvirtosios platformos angelu“. Tokį gražų epitetą mergina gavo išties pelnytai – trečiadienio vakarą ji išgelbėjo 75-erių metų vyro gyvybę.

(Plačiau...)

Kraupaus nusikaltimo Jurbarke tyrimas: ilgai tylėjęs paauglys prisipažino nužudęs 18-metį Nojų (0)

Naujienų portalo lrytas.lt žiniomis, tylos taktikos ilgą laiką laikęsis 17-metis iš Jurbarko prispirtas įrodymų neseniai prisipažino įvykdęs kraupią žmogžudystę – peiliu smogęs mirtinus smūgius savo 18-mečiui draugui Nojui. Šiuo metu atliekama pakartotinė jo psichiatrinė ekspertizė, nes po pirmo būklės tyrimo galutinai nepaaiškėjo, ar jis gali būti teisiamas.

(Plačiau...)

Sužaloti elektros pastotę tvarkę vyrai (0)

Spalio 16 d. apie 13.10 val. Dainių k. (Jurbarkų sen.) susižalojo du darbuotojai. 43-ejų ir 29-erių vyrai buvo pristatyti į ligoninę.

(Plačiau...)

Vagis grobiu nepasidžiaugė (1)

Spalio 15-osios rytą, apie 8 val., policijai buvo pranešta apie vagystę Šimkaičiuose. Nusikaltėlis įsibrovė į Ramybės g,. esantį garažą ir iš jo pasisavino daugybę vertingų įrankių.

(Plačiau...)

Pavogė automobilį, įkliuvo, o paleistas niokojo mašinas (4)

Naktį iš spalio 15-osios į 16-ąją, apie 3 val. vieno Jurbarke esančio Kauno g. daugiabučio gyventojus pažadino didžiulis triukšmas. Pro langus pažvelgę žmonės pamatė jų automobilius daužantį pusnuogį paauglį.

(Plačiau...)

Keturiolikmečiai susipliekė miesto centre (2)

Spalio 14-ąją, apie 13.30 val., pačiame Jurbarko centre santykius kumščiais aiškinosi paaugliai. Trys maždaug keturiolikos metų vaikinai ne tik daužė vienas kitą, bet ir apgadino prie parduotuvės „Maxima“ esančioje aikštelėje stovėjusį automobilį.

(Plačiau...)

Sulaikė apie nusižudyti ketinusius paauglius pranešusią trijulę (0)

Sekmadienį Jurbarko policija gavo pranešimą apie įtartiną paauglių elgesį Smalininkų seniūnijoje, Kranto gatvėje.

(Plačiau...)

Užpuolė ir subadė laiptinėje (0)

Spalio 13 d. apie 20.30 val. į ligoninę iš Jurbarko, Kauno g., namų, pristatytas ir dėl durtinių-pjautinių žaizdų nugaroje paguldytas vyras. Nukentėjusysis paaiškino, kad tą patį vakarą namo laiptinėje, kalbant su kaimyne, pajuto skausmą nugaroje ir pamatė tris nubėgančius asmenis.

(Plačiau...)

Kraupi žmogžudystė Jurbarko r.: moteris puolė valyti pirštų atspaudus, bet bausmės neišvengė (0)

Gudrią versiją sukūrusi 37 metų jurbarkietė Zimfyra Brižinskaitė bandė apgauti teismą ir prokuratūrą, tačiau jai nepadėjo nei pirštų antspaudų nuvalymas, nei įkalčių slėpimas: moteris pripažinta kalta dėl savo 60 metų draugo nužudymo.

(Plačiau...)

Žiauriai sumuštos mergaitės tėvas prabilo televizijoje (0)

„Jei ne viešumas ir garsių žmonių įsikišimas, nežinau, kuo būtų baigęsis mano dukters užpuolimo tyrimas, nes nuo pat pradžių viskas vyko labai vangiai. Išgirdęs kas įvyko skubėjau į ligoninę, ir verkiau... Eisiu iki galo, kad mano dukrytę sužalojęs vaikinas atsakytų už savo veiksmus“, – taip laidoje teigė sumuštos eržvilkiškės merginos tėtis.

(Plačiau...)

Šaulių kuopa kviečia į savo šimtmečio šventę (programa) (0)

Spalio 19-20 dienomis Jurbarko krašto šauliai švęs įsikūrimo šimtąsias metines. Petro Paulaičio kuopos šauliai kviečia į šiai progai skirtus renginius.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook