Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

17-metės tėtis atskleidė, kaip suluošintas jo vaikas (2)

17-metės paauglės žiauraus sumušimo ir pasikėsinimo išžaginti byloje vis dar atliekamos intensyvios paauglių apklausos, o ji trečiadienį bus išleista iš ligoninės.

(Plačiau...)

Pavogė veidrodį (1)

Naktį į antradienį pavogtas Vydūno ir V. Grybo gatvių sankryžoje įrengtas eismo veidrodis. Jis buvo įrengtas norint palengvinti išvažiavimą iš V. Grybo g., nes sankryžoje matomumą riboja tvoros.

(Plačiau...)

Per avariją žuvo vairuotojas (nuotraukos) (0)

Pirmadienio rytą kelyje iš Jurbarko į Kauną, ties Rotuliais, įvyko avarija. Į įvykio vietą buvo išsiųstos visos tarnybos - medikai, ugniagesiai ir policija.

(Plačiau...)

Žmogžudyste ir pasikėsinimu išžaginti paauglę įtariami Jurbarko 17-mečiai buvo priimti į policijos rėmėjus (0)

Visuomenę sukrėtusių Jurbarko paauglių nusikaltimų istorijoje išaiškėjo netikėtų faktų. Pasirodo, pasikėsinimu išžaginti paauglę ir itin žiauriu jos sumušimu įtariamas vietos politikų 17-metis sūnus buvo priimtas į policijos rėmėjus. Kaip ir jo bendraamžis, įtariamas kitoje – 18-mečio nužudymo – byloje. 

(Plačiau...)

Policija: nebuvo jokių automobilių uždengtais numeriais (1)

Praėjusią savaitę pasklidus gandams, kad Eržvilke važinėja jaunuolių pilni automobiliai, kurių numeriai paslėpti, policija atliko patikrinimą. Apklausus daugybę žmonių ir peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus buvo atsekta visa gandų grandinė ir paaiškėjo, kad tokių transporto priemonių miestelyje nebuvo.

(Plačiau...)

Pažeidimai drumsčia ramybę - pareikšk nuomonę! (0)

2018 m. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas atliktas tyrimas parodė, kad gyventojai nepakankamai aktyviai naudojasi savo iniciatyvos teise pareikšti nuomonę savivaldybėms dėl prekybos alkoholiniais gėrimais laiko ribojimo, teritorijų, kuriose draudžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais nustatymo, atsisakymo išduoti licenciją. 

(Plačiau...)

Ministras žada pagalbą žiauriai sumuštos merginos artimiesiems, įtariamasis – laisvėje (2)

Lietuvą šokiravo Jurbarko r. gyvenančios sužalotos paauglės istorija. Prieš keturias dienas vakarėlyje žiauriai sumuštos septyniolikmetės merginos artimieji prašo pagalbos. Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius pažadėjo, kad teisininkai šeimą konsultuos nemokamai. Sunkiais nusikaltimais įtariamas jaunuolis paleistas į laisvę – šiuo metu jam skirta švelnesnė kardomoji priemonė.

(Plačiau...)

Į klubą įsiveržę paaugliai norėjo pamokyti bendraamžę (3)

Marijampolės apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie antradienį vykusį incidentą Jurbarke. Pranešime skelbiama, kad prie mokyklos sporto klubo yra atėję paaugliai, kurie galimai nori sumušti klube sportuojančią mergaitę.

(Plačiau...)

Komisariate - dvi granatos (2)

Antradienį, apie 17.30 val., Jurbarke buvo įvestas planas „Skydas“. Specialiųjų tarnybų pagalbos prireikė policijos komisariate. Planas skydas įvedamas, kai randamas sprogmuo arba pranešama apie tai, kad sprogmuo gali būti vienoje ar kitoje vietoje.

(Plačiau...)

Gelbėjo medyje užstrigusį vaiką (3)

Gegužės 27-ąją, apie 14 val., specialiosios tarnybos skubėjo į Skirsnemunę. Pranešta, kad dešimtmetis berniukas įlipo į medį ir negali iš jo išlipti. Maždaug penkių metrų aukštyje užstrigusį vaiką apėmė panika.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook