Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Ieško vaiko ir vyro (3)

Gruodžio 13 d. apie 15.15 val. į policiją kreipėsi Užtilčių k. (Smalininkų sen.) gyventoja, kuri pranešė, kad iš namų išėjo ir negrįžo jos 37-erių sūnus.

(Plačiau...)

Policijos gretas papildė jauna pareigūnė (1)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys pasveikino Rasą Bendaravičiūtę, šiais metais baigusią Lietuvos policijos mokyklą ir šiandien prisiekusią būti ištikima Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus bei sąžiningai atlikti jai patikėtas pareigas. Ji tarnybą pradės Jurbarko policijoje, Reagavimo skyriuje, vyriausiąja patrule.

(Plačiau...)

Policija sulaikė sukčius iš Vertimų (5)

Šakių r. policijos pareigūnai gruodžio 8 d. surengė pasalą ir sulaikė sukčiavimu įtariamus asmenis – du Vertimuose gyvenančius vyrus. Šį mėnesį apgavikai sulaikomi jau antrą kartą – gruodžio 2 d. įtariamieji sukčiavimu įkliuvo Vilkaviškio policijai.

(Plačiau...)

Veliuonos gimnazijoje – tradicinė paramos popietė (nuotraukos) (3)

Penktadienį Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos moksleiviai pakvietė į tradicinę labdaros popietę „Palaimink gerumą, laike“. Per ją mokykla paaukoti pinigai bus skirti jaunimo erdvės įruošimui.

(Plačiau...)

Narkotikų byla: teismas buvo gailestingas (0)

Ketvirtadienį Jurbarko r. apylinkės teisme baigta nagrinėti narkotikų laikymo ir platinimo istorija. 

(Plačiau...)

Panemunės piliai skirta antroji vieta (5)

Lietuva Europos Komisijos inicijuotame Patraukliausios turizmo vietovės projekte EDEN (European Destinations of Excellence) dalyvauja jau nuo 2008 m., teikdama paraišką daliniam finansavimui gauti. Kaskart Europos Komisija skelbia vis kitą temą patraukliausiai turizmo vietovei išrinkti.

(Plačiau...)

Registrų centras skelbia patalpų nuomos pirkimą (0)

Valstybės įmonė Registrų centras skelbia nekilnojamojo turto
(patalpų) nuomos Jurbarke pirkimą. Nuomos tikslas: išsinuomoti
administracines patalpas Registrų centro Tauragės filialo Jurbarko
skyriaus veiklai.

(Plačiau...)

Kiaulių maras plinta (0)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad šių metų lapkričio 24 – 30 d. Lietuvos laukinėje faunoje rastos 158 šernų gaišenos ir sumedžiota 16 šernų (iš viso 174), kurių mėginius ištyrus laboratorijoje, nustatyta afrikinio kiaulių maro (AKM) diagnozė. AKM užsikrėtę šernai rasti ar sumedžioti 98 vietose.

(Plačiau...)

19-metį nukankinę ir jo kūną į upę įmetę sadistai išgirdo nuosprendį (1)

Kauno apygardos teismas ketvirtadienį paskelbė nuosprendį itin žiauriai auką nužudžiusiems ir į Nemuną įmetusiems Jurbarko rajono gyventojams 25 metų Klaudui Stėgvilui ir 21 metų Tomui Šalnaičiui.

(Plačiau...)

Įkliuvo brakonierius su lanku (0)

Lapkričio 24-osios vakare aplinkosaugininkai sulaikė iki šiol neregėtą brakonierių. Seredžiaus sen. nelegaliai medžioti susiruošęs vyras tai daryti rengėsi lanku ir strėlėmis. Toks medžioklės būdas Lietuvoje draudžiamas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook