Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Tarptautinę taikos dieną dalino balandžius ir linkėjimus (0)

Tarptautinės taikos dienos proga baltus balandžius ir taikos linkėjimus penktadienį miestiečiams dalino VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ dienos užimtumo neįgaliesiems centro bendruomenė.

(Plačiau...)

Keičiasi migracijos padalinių struktūra (0)

Nuo spalio 18 d. keičiasi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus (toliau – Migracijos skyrius) struktūra. Vietoje buvusių Migracijos skyriaus padalinių (Vilkaviškio grupės, Šakių grupės ir Jurbarko grupės) lieka tik Migracijos skyrius su nuotolinėmis darbo vietomis.

(Plačiau...)

RUGSĖJĮ PRENUMERUOKITE „ŠVIESĄ“ PIGIAU! (2)

Visą rugsėjo mėnesį prenumeruokite „ŠVIESĄ“ pigiau. Nuolaidos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims!

Tarnybiniu automobiliu – spausti sulčių (12)

Pirmadienis, šiek tiek prieš 14 val., į vieną iš Jurbarke veikiančių sulčių spaudyklų įvažiavo obuolių prikrautas automobilis. Ant jo - savivaldybės įmonės, UAB „Jurbarko vandenys“ lipdukai. Darbinę mašiną į sulčių spaudyklą atvairavo vienas iš įmonės vadovų – technikos direktorius Jonas Tamulis.

(Plačiau...)

Iš liepsnojančio daugiabučio gelbėjo žmones papildyta nuotraukomis ir video) (7)

Penktadienio naktis Jurbarke vos nesibaigė didžiule tragedija. Apie 2.30 val. Kęstučio g. 12-ojo ir aplinkinių namų gyventojai atsibudo nuo traškesio ir raudonos pašvaistės. Pro langus pažvelgę žmonės pamatė sukrečiantį vaizdą – liepsnojo du pirmieji penkiaaukščio aukštai.

(Plačiau...)

Rajono seniūnijos – nacionalinio konkurso „Valstybę kuriame mes“ nominantės (0)

Per 30 seniūnijų iš visų Lietuvos regionų  pateko į trečiąjį konkurso „Valstybę kuriame mes“ etapą. Tarp jų – ir dvi Jurbarko rajono seniūnijos – Veliuonos bei Viešvilės.

(Plačiau...)

Mokslo metų pradžios šventės rajono mokyklose (0)

Šiemet 17-oje švietimo įstaigų mokslo metus pasitinka 2837 mokiniai, iš kurių - 215 pirmokų. Tarp šių įstaigų - viena ikimokyklinio ugdymo, 14 - bendrojo ugdymo, viena - meno mokykla ir viena švietimo pagalbos įstaiga. Šį rugsėjį buvo sudaryti 162 klasių komplektai, tarp kurių 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių, kurias lanko 222 priešmokyklinukai ir 602 ikimokyklinukai.

(Plačiau...)

Sugyventiniui sulaužė kaklą (4)

Rugpjūčio 27-ąją apie 19 val. į Jurbarko ligoninę buvo pristatytas vyras su lūžusiu stuburo slanksteliu. Paaiškėjo, kad nukentėjusysis galimai buvo sužalotas per konfliktą su sugyventine, kuri jį nustūmė nuo laiptų rugpjūčio 24-ąją.

(Plačiau...)

Saugos kameras uždengė skudurais (11)

Pirmadienį per susirinkimą Jurbarko autobusų parko direktorių Arvydą Štulą perspėję nesutinkantys būti filmuojami darbo vietose, įmonės darbuotojai ėmėsi veiksmų – skudurais uždengėstebėjimo kameras.

(Plačiau...)

„Nemo“ atplauks ir kitą vasarą (0)

Tuštutėlė buvusi Jurbarko mažųjų laivelių prieplauka pastarosiomis dienomis pilna gyvybės. Rugpjūčio 11-ąją čia keletui dienų prisišvartavo turbūt didžiausias plaustas Lietuvoje – „Nemo“. Jurbarkas – paskutinė stotelė plaustui, kuris šiemet keletą atostogautojų grupių plukdė nuo pat Lietuvos ir Baltarusijos pasienio.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook