Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Otui - naujas tarnybinis automobilis (0)

Ketvirtadienį Jurbarko policija gavo naują „Volkswagen“ mikroautobusą. Naujoji transporto priemonė pritaikyta darbui ne tik, kaip mobilus ofisas, bet ir turi specialiai įrengtą erdvę tarnybinio šuns vežiojimui. Šiuo „Volkswagen“ į užduotis keliaus policijos šuo Otas.

(Plačiau...)

Atsikabinusios sunkvežimio priekabos pražudytas dviratininkas – olandas (1)

Trečiadienio popietę žiauri avarija įvyko šalia Seredžiaus. Atsikabinusi sunkvežimio „Iveco“ priekaba kliudė du dviratininkus. Vienas jų žuvo. Paaiškėjo, kad tai – 1950 metais gimęs Nyderlandų pilietis. Sunkvežimio vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus.

(Plačiau...)

Patruliai, pričiupę girtą vairuotoją, patys nuvairavo pažeidėjo „Mazdą“ (1)

Birželio 25 d. Jurbarko r. policijos pareigūnai sustabdė „Mazda 323“. Jos vairuotojui nustatytas 2,22 prom. girtumas. Tačiau vietoj to, kad iškviestų tralą, kuris nuvežtų pažeidėjo automobilį, vienas iš patrulių pats sėdo prie jo vairo. „Mazda“ buvo techniškai netvarkinga, nedrausta, tad eisme dalyvauti negalėjo. Jurbarko policija tikina, kad pareigūnai pasirinko optimaliausią sprendimą.

(Plačiau...)

Atsikabinusi girto sunkvežimio vairuotojo priekaba pražudė dviratininką (0)

Birželio 27-osios popietę žiauri avarija įvyko šalia Seredžiaus. Atsikabinusi sunkvežimio „Iveco“ priekaba kliudė du dviratininkus ir vieną jų pražudė. Paaiškėjo, kad tai 1950 m. gimęs Nyderlandų pilietis. Sunkvežimio vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus.

(Plačiau...)

Besigindama mergina susilaužė ranką (4)

Pirmadienio popietę iš Jurbarko ligoninės policija gavo pranešimą apie į ligoninę atvykusią merginą (gim. 2005 m.), kuriai sulaužytas delnikaulis. 

(Plačiau...)

Susidūrė automobiliai (nuotraukos) (2)

Penktadienį, apie 18 val., Jurbarke, Gedimino ir Algirdo gatvių sankryžoje, susidūrė automobiliai. Po smūgio vienas jų užšoko ant šaligatvio, jį pervažiavo ir trenkėsi į namo sieną.

(Plačiau...)

Kiną žiūrėjo automobiliuose (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą į aikštelę prie turgaus rinkosi kino gerbėjai. Pirmą kartą Jurbarke buvo surengta kino juostos peržiūra pastačius ekraną lauke, o garsą transliuojant į automobilių radio imtuvus.

(Plačiau...)

Nelegalūs kioskai sulauks sankcijų (4)

Jurbarko rajono savivaldybėje buvo sukviestas atsakingų darbuotojų pasitarimas dėl galimo savivaldžiavimo atvejo birželio 14 d., pastačius keturis kiosko tipo įrenginius Valstybei nuosavybės teise priklausančiame sklype Dariaus ir Girėno g. 98, Jurbarko mieste. Pasitarime dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas – Saulius Lapėnas, Administracijos direktorė – Vida Rekešienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas – Darius Juodaitis, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja – Rūta Vančienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausioji inžinierė – Rasa Pakštaitienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausioji inžinierė – Jurgita Bosikienė, Jurbarko miesto seniūnas – Romualdas Kuras. 
(Plačiau...)

Pritarė Smalininkų herbui ir vėliavai (0)

Birželio 7 d. posėdžiavusi Lietuvos heraldikos komisija pritarė dailininko Rolando Rimkūno sukurtiems Smalininkų miesto herbo, vėliavos ir antspaudo projektams, kuriuose vaizduojami šiam kraštui svarbūs simboliai. Istorikams parengus jų aprašymus, Smalininkų miesto heraldiką savo dekretu patvirtins Lietuvos Respublikos Prezidentė.
(Plačiau...)

Imsrės take - policijos patruliai (6)

Gegužės mėnesį savivaldybėje buvo surengtas susitikimas dėl Jurbarko miesto viešųjų erdvių infrastruktūros apsaugos bei visuomenės įtraukimo į miesto priežiūrą. Per jį savivaldybės, teisėsaugos bei visuomenės atstovai sutarė bendromis jėgomis bandyti nuo vandalų saugoti miesto turtą.
(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook