Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Vilkai sudraskė keturias avis (0)

Lapkričio 11 d. į Pelutėlių k. (Veliuonos sen.) atsėlinę vilkai užpuolė per naktį ganytis paliktą devynių avių bandą. Penkios avys sugebėjo pabėgti, kitų keturių šeimininkai rado tik likučius.

(Plačiau...)

Kviečia balsuoti dėl kalėdinės eglės ir jos vietos (balsavimas) (1)

Bėgantys metai, besikeičiančios mados ir naujos tendencijos šiemet, matyt, neaplenks ir Jurbarko miesto viešųjų erdvių, kuriose buvo įprasta matyti šventines eglutes. Pirmadienį Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas diskusijai, kaip šiais metais turėtų atrodyti Jurbarko miesto eglutė, pakvietė kultūros, meno, architektūros bei kitų sričių specialistus. 
(Plačiau...)

Nustatyti dar devyni kiaulių maro atvejai (0)

Afrikinis kiaulių maras žengia gilyn į rajoną. Praėjusią savaitę nustatyti devyni ligos atvejai. Visi jie – kritusiems šernams. Žvėrių lavonai rasti Šimkaičių seniūnijoje esančiame Birbiliškės miške.

(Plačiau...)

Prisidengdami SAM vardu apsišaukėliai siūlo pirkti stebuklingai sąnarių ligas išgydančio tepalo (0)

Paskutiniu metu labai padaugėjo piktybiškai sukurtų interneto svetainių, kuriose skelbiama klaidinanti ir tikrovės neatitinkanti informacija apie preparatus,  neva leidžiančius greitai ir efektyviai atsikratyti vienokių ar kitokių ligų bei sveikatos sutrikimų. Be jokios abejonės, tinklalapiuose minimą produkciją siūloma įsigyti. Dažniausiai su „didžiule“ akcija.

(Plačiau...)

Knygos teatras: pažinti ir pajusti (0)

Kuriu teatrą tokį, kokį įsivaizduoju, – turintį savo kvapą, išskirtinius kostiumus ir vaizdą, kurio spektakliai vyksta netradicinėse erdvėse. Tai –ir didelė drąsa, ir didelė laimė.- teigia Knygos teatro įkūrėja Redita Dominaitytė.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Lapkričio 17 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Policininkai elektrošoku ligoninėje tramdė neblaivų pacientą. (0)

Ketvirtadienio vakarą apie 23.30 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno gatvėje, rastas 33-ejų metų vyras su sužalota koja. Jis buvo nugabentas į Jurbarko ligoninę, jam nustatytas 0,23 promilės girtumas.

(Plačiau...)

Suaugusiųjų mokymosi savaitės (programa) (0)

Mokymasis vyksta visada ir visur. Ar yra jo pabaiga? Vienareikšmiškai galime atsakyti, kad ne, nes mokymasis yra toks kaip ir gyvenimas – einantis, neturintis stabtelėjimų, tik su ilgesniais ar trumpesniais permąstymo laikotarpiais.

(Plačiau...)

„Forum“ teatras Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje (0)

Lapkričio 7 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko 3 valandų trukmės „Forum“ teatro užsiėmimas 7-ų klasių mokiniams, programa „In Action“ pagal sveikatinimo projektą „Myliu gyvenimą“, kurį vykdo socialinė pedagogė Saulena Lukšienė ir psichologė Vaida Beinarienė

(Plačiau...)

Narkotikų istorija atsidūrė teisme (0)

Į Jurbarko r. apylinkės teismą atiduota byla, kurioje trys asmenys kaltinami narkotikų turėjimu ir platinimu. Jei teismas trijulę pripažins kalta padarius jiems inkriminuojamus nusikaltimus, dviem vyrams ir moteriai gresia kalėjimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook