Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Jei svajoji tapti policijos pareigūnu – atvyk į atvirų durų dieną! (0)

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad 2019 m. kovo 25 d. (pirmadienį) 13.00 val. organizuojama atvirų durų diena, skirta tikslingai vyriausiems (baigiamųjų klasių) mokiniams, ketinantiems rinktis policininko profesiją ar ateitį siejantiems su darbu šioje institucijoje. Renginio metu bus atsakyta į aktualiausius, kiekvienam stojančiajam labiausiai rūpimus klausimus.

(Plačiau...)

Neprasilenkė sankryžoje (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį, priešpiet, Jurbarke ,Sodų ir Vytauto Didžiojo g. sankryžoje, įvyko avarija. Nelaimė nutiko, kai sankryžoje neprasilenkė automobiliai „Mercedes-Benz“ ir „Volkswagen“.

(Plačiau...)

Kur stovi policija? (0)

"Prie mokolu, kaip visada...", Priesais kemi.. ima atvaziuojancius nuo kauno...", "Prie buvusio swedbank",  "Stotis. Visus kerta", "Tik įvaževus į duoda pūst"… (kalba netaisyta).

(Plačiau...)

Pareigūnai sunaikino konfiskuotą alkoholį (0)

Ketvirtadienį policija kartu su kitų tarnybų atstovais sunaikino beveik pusantros tonos įvairaus alkoholio. Nelegalūs svaigalai buvo išpilti į vieną UAB „Dainiai“ srutų rezervuarų.

(Plačiau...)

Jubiliejinis vakaras suskambo dainomis (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą, vasario 22-ąją, pilnutėlėje Jurbarko kultūros centro salėje skambėjo Kęstučio Vasiliausko muzika. „Nežinau, kada aš čia vėl koncertuosiu“, - sakė K. Vasiliauskas, todėl parinko dainas, kurios jam pačiam patinka. O proga suskambėti muzikai iš širdies buvo labai graži. Tai – jubiliejinis K. Vasiliausko koncertas.

(Plačiau...)

Kada autonuoma gali būti pačiu palankiausiu pasirinkimu? (0)

Dažnam vairuotojui yra gana sudėtinga įsivaizduoti dieną be savo automobilio, tačiau tam tikrose situacijose nėra galimybės pasinaudoti nuosavu transportu. Tokiais atvejais tikrai puikiai pasiteisina autonuoma, kuri šiuo metu yra siūloma tikrai labai palankiomis sąlygomis. Priežasčių, kodėl verta rinktis būtent tokią galimybę, yra ganėtinai daug, o situacijų, kada verta apie tai pasvarstyti, taip pat nestinga. Taigi, kad palanku pagalvoti apie galimybę išsinuomoti automobilį?

(Plačiau...)

Loterijoje laimėjo 139 tūkstančius eurų (1)

Sausio pabaigoje Šakių rajone, Plokščių gyvenvietėje, buvo laimėtas „Vikinglotto“ tik Lietuvos žaidėjams skirtas prizas – beveik 84 000 eurų. Būtent žinia apie šį laimėjimą paskatino jaunuolį iš Jurbarko įsigyti loterijos bilietų, pasirodo – laimėjimai gali būti užkrečiami – vaikinui nusišypsojo sėkmė, o jo sąskaitą papildė solidus „Eurojackpot“ laimėjimas – beveik 139 000 eurų.

(Plačiau...)

Rajone suplazdėjo trispalvės (nuotraukos) (0)

Vasario 16-osios šventė prasidėjo Jurbarkuose - Šimtmečio aikštėje buvo atidengtas atidengtas Lietuvos šimtmetį ir aikštei suteiktą pavadinimą žymintis paminklinis akmuo. Vėliau Nepriklausomybės atgavimo šventė tęsėsi Jurbarko mieste ir kituose miesteliuose bei kaimuose.

(Plačiau...)

Ledinės maudynės – vardan saugumo (video) (0)

Vasario 12 d. į Viešvilę susirinko kelios dešimtys įvairių tarnybų atstovų. Pareigūnai ir kariškiai atvyko į kasmetinius mokymus – kaip elgtis įlūžus ledui ir atsidūrus vandenyje. Ketvirtą kartą vykusių pratybų dalyviams teko ne tik pūkštelėti į ledinį vandenį, bet ir atlikti sunkiausią darbą – išlipti ant ledo.

(Plačiau...)

Gulago partizanai – lagerius sugriovę herojai (1)

Penktadienį Jurbarke pristatytas filmas ir knyga „Gulago partizanai“. Unikalias sovietinius lagerius savo protestais griovusių lietuvių ir ukrainiečių istorijas į vieną projektą sudėjo Paulius Saudargas ir Goda Karazijaitė. Autorių duetą imtis sudėtingo darbo paskatino jaunimas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook