Įvykiai

Įvykiai

Paminėta holokausto diena (0)

Sausio 27 d. Jurbarke ir visame pasaulyje buvo minima Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena ir 75-osios Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo metinės.

(Plačiau...)

Neįtikėtina istorija: 3,2 promilės pripūtęs vyras tikino keturračio nevairavęs, o bėgęs paskui vagį (0)

Ką daryti, kai už vairavimą esant sunkiam girtumo laipsniui neišvengiamai gresia solidi atsakomybė? Yra dvi išeitys – pripažinti kaltę ir gailėtis, arba teismui pateikti savo istoriją. Būtent antrąjį variantą pasirinko Jurbarko rajono gyventojas ir bandė teismą įtikinti pasakojimu apie jo keturratį pavogti mėginusį vagį, kurį šis, būdamas visiškai girtas naktį vijosi per laukus, o pavijęs krito be sąmonės, kur jį, gulintį šalia užvesto motociklo rado iškviesti policijos pareigūnai.

(Plačiau...)

Į kelią nepataikiusi moteris sukėlė tarnybas (3)

Šeštadienio vakarą, apie 18.30 val., pravažiuojančio automobilio vairuotojas pranešė apie avariją prie Jurbarko – nuo kelio nuvažiavusią mašiną.

(Plačiau...)

Policija perspėja dėl sukčių iš užsienio (0)

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas perspėja: pastaruoju metu daugėja nukentėjusių asmenų, kurie pasitikėdami užsieniečiais už menką užmokestį savo vardu Lietuvoje registruoja jų perkamus automobilius.

(Plačiau...)

Mieste rinks stiklą (1)

Trečiadienį, sausio 22-ąją, „Jurbarko komunalininkas“ rinks stiklo pakuotės iš individualių valdų. Šios atliekos turi būti talpinamos 120 litrų konteineriuose žaliu dangčiu.

(Plačiau...)

Sučiupo miesto teršėją (nuotraukos) (10)

Sausio 17 d. Jurbarke įkliuvo šiukšlintojas.  Vyras net tris kartus savo automobiliu „Toyota“ vežė įvairius plastikus ir kitas šiukšles į komunalinėms atliekoms skirtus konteinerius.

(Plačiau...)

Gamtoje kitaip nei žmonių pasaulyje (0)

Kalendorinė žiema jau įpusėjo. Bet žieminius batus aunamės labiau iš įpročio ir kailinius, vos nustoja lyti, traukiame iš spintos ne dėl šalčio. Ir nepamirštame padūsauti ar pakeiksnoti, kad nėra sniego... Tai koks gi dabar metų laikas ir kaip tokią keistą, žmogaus akimis žiūrint, žiemą jaučiasi gyvoji gamta, klausėme gamtininką, Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direktorių Algį BUTLERĮ.

(Plačiau...)

Pagerbti krašto verslininkai (nuotraukos) (1)

Sausio 17 d. jau penkioliktą kartą šventę rajono verslininkams surengė Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC). Kavinėje „Bacas“ vykusiame vakare ilgamečiai verslininkai pagerbti už kantrybę vystant verslą, pristatyti nauji verslininkų bendruomenės nariai, o vakarui įsibėgėjus netrūko linksmybių.

(Plačiau...)

Prašo prisiduoti turinčius nelegalų vandentiekį – žada nebausti (2)

 „Jurbarko vandenys“ darbuotojai nustato atvejus, kai gyventojai yra savavališkai prisijungę prie vandens tiekimo ar nuotekų surinkimo tinklų. Paprastai savavališkai prie tinklų prisijungiama turint nesąžiningų paskatų arba paprasčiausiai nežinant, kaip reikia įteisinti naudojamas vandens ir nuotekų komunikacijas.

(Plačiau...)

Ryte įkliuvo du girti vairuotojai (0)

Penktadienio rytą Jurbarko policija surengė reidą. Pareigūnai vairuotojų blaivumą tikrino prie karjero.

(Plačiau...)

Vairavimo mokyklos už nesąžiningas kainas nubaustos teisingai (0)

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) patvirtino, kad Konkurencijos taryba pagrįstai nubaudė vairavimo mokyklas bei Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociaciją (LVMA) už kartelinius susitarimus ir skyrė adekvačias baudas. Tarp nubaustųjų ir visos trys Jurbarko vairavimo mokyklos.

(Plačiau...)

Viešvilės miškuose - šernų maudynės (video) (0)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato kameros užfiksavo šernų šeimynos maudynes dumble.

(Plačiau...)

Aplinkosaugininkai sučiupo brakonieriavusį medžiotoją (2)

Antradienio naktį po to, kai buvo gauta informacija apie galimai neteisėtai Jurbarko rajone medžiotojų klubo „Dubysa“ medžioklės plote sumedžiotus laukinius gyvūnus, aplinkos apsaugos pareigūnai Tamošių kaime esančiame ūkiniame pastate rado išdorotą stirnos patelę ir tauriojo elnio patiną.

(Plačiau...)

Mįslingas pagrobimas: visą naktį intensyviai vykdyta mergaitės, kurios niekas nepasigedo, paieška bevaisė, pareigūnai kreipėsi į visuomenę (0)

Trečiadienio vakarą kiek po 19-os val. Vilniaus policijai pranešta apie Karoliniškių mikrorajone galimai pagrobtą (11–12 metų) mergaitę, jos paieškoms sutelktos didelės policijos pajėgos. Tiesa, policija, nors ir kreipėsi į visuomenę pagalbos, prašydama tėvų pranešti, jei nesusisiekia su panašaus amžiaus dukra, kol kas tokios informacijos negavo. Atsirado galimo pagrobimo liudininkų, pareigūnai esą rado kai kurių įkalčių. Ketvirtadienio rytą Lietuvos policija kreipėsi į visuomenę, konstatuodama, kad paieška visą naktį vykdyta mergaitės paieška kol kas nedavė užčiuopiamų rezultatų, o vaiko niekas nepasigedo. Pareigūnai prašo vairuotojų pasidalinti vaizdo registratorių įrašais. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vaiko pagrobimo.

(Plačiau...)

Girtas vyras smaugė policininką (0)

Sausio 15-ąją apie 01.20 Kranto g. vyras grūmėsi su policija. 51-erių vyras pasipriešino vienam iš atvykusių pareigūnų - čiupo už kaklo ir pradėjo smaugti.

(Plačiau...)

Dingusysis atsirado (0)

Trečiadienį policija prašė pagalbos suranda dingusį vaikiną.

(Plačiau...)

Savivaldybės pyragai – už miesto puošmenas (0)

Sausio 9 d. į susitikimą su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais buvo pakviesti Kalėdinių eglučių parkelio Jurbarke bei kitų šventinių miesto puošmenų kūrėjai. Pasidžiaugta iniciatyviais žmonėmis, visiems padėkota ir prie arbatos puodelio kalbėtasi apie kitas miesto puošybos idėjas.

(Plačiau...)

SMS žinutėmis gąsdinama, kad atsiliepę į skambutį prarasite savo banko duomenis (0)

Pirmomis sausio savaitėmis kai kurie mobiliojo ryšio paslaugų vartotojai sulaukė perspėjančių žinučių apie paslaptingų numerių skambučius, į kuriuos atsiliepus nusikaltėliai neva gali nuskaityti telefono kontaktus ar banko kortelės duomenis. „Bitė“ ramina klientus ir ragina šias žinutes tiesiog ignoruoti – skambučiu privačios informacijos iš telefono išgauti neįmanoma, rašoma pranešime spaudai.

(Plačiau...)

Apvogė elektros pastotę (0)

Sausio 13-ąją, apie 11.30 val. policijai pranešta, kad apvogta elektros pastotė.  Vagys iš Kulvertiškių k. esančio įrenginio nuleido apie 200 litrų alyvos.

(Plačiau...)

Pavogė automobilį, dokumentus ir telefoną (0)

Sausio 12-ąją į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad pavogtas jos automobilis „Opel Zafira“. 1999-ųjų laidos transporto priemonė buvo palikta Rikyškių k. (Eržvilko sen.).

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook