Įvykiai

Įvykiai

Automobiliu skriejęs pažeidėjęs trenkėsi į medį ir buvo sugautas (0)

Gruodžio 2-ąją, apie 13.20 val., patruliuojantys policininkai Pasnietalio k. (Raudonės sen.) patikrinimui stabdė įtarimų sukėlusį automobilį „Opel Astra“. Tačiau transporto priemonės vairuotojas nestojo – padidino greitį ir bandė nuo pareigūnų pasprukti.

(Plačiau...)

Kaimo darbštuoliams įteiktos simbolinės „Bitutės“ (0)

Šiandien savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Žemės ūkio skyriaus vedėjas Martynas Kursevičius įteikė apdovanojimus – simbolines stiklines „Bitutes“ – šių metų „Kaimo darbštuoliams“: Jurbarkų seniūnijoje pienininkystės ūkyje dirbantiems ir nuoširdžiai juo besirūpinantiems Gediminui ir Virginijai Bakšiams, Viešvilės seniūnijoje braškių ūkį sėkmingai prižiūrintiems Vaidui ir Donatai Rimkams bei Smalininkuose uogininkyste užsiimantiems Laimonui ir Raimondai Karveliams.

(Plačiau...)

Pagerintos sąlygos neįgaliesiems ir jų šeimoms (0)

Lapkričio mėnesį baigti šiais metais suplanuoti būsto pritaikymo neįgaliesiems ir šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, darbai. Iš viso  šiemet  buvo pritaikyti 4 būstai, atlikti šie darbai: įrengtas buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginys,  atlikti vonios patalpų pritaikymai,  įrengtas pandusas, pažeminti slenksčiai ir paplatintos durys, pritaikyti gyvenamojo namo išorės laiptai. 

(Plačiau...)

Prie Vinco Grybo muziejaus - unikali prakartėlė (0)

Prie Vinco Grybo memorialinio muziejaus atsirado neįprasta prakartėlė. 

(Plačiau...)

Mieste - keturios naujos aikštelės aktyviam laisvalaikiui (0)

2019 metais Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai paskelbus kvietimą teikti paraiškas sporto projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis, Jurbarko rajono savivaldybės administracija pateikė paraišką sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimui. Sulaukus teigiamo paraiškos įvertinimo, projekto įgyvendinimui buvo skirtas bendras 51 000  Eur finansavimas. Iš jų 44 000 Eur buvo skirta iš Sporto rėmimo fondo, 7 000 Eur skirta iš savivaldybės biudžeto.

(Plačiau...)

Atnaujintas Baltijos kelio jurbarkiškių kryžius (1)

1989 m. rugpjūčio 23 d. daugiau nei 600 km ilgio gyvoji žmonių grandinė – Baltijos kelias – sujungė Lietuvą, Latviją ir Estiją. Lietuvoje Baltijos kelias nusidriekė atkarpa Vilnius–Širvintos–Ukmergė–Panevėžys–Pasvalys. Šį istorinį įvykį liudijančių atminimo ženklų visoje Lietuvoje galima rasti ir šiandien.

(Plačiau...)

Vaiko teisių pažeidimai – situacija kelia nerimą (0)

Lapkričio 23 d. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus ir Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus iniciatyva įvyko pasitarimas vaiko teisių apsaugos klausimais. Nerimą kelia rajone didėjantis vaiko teisių pažeidimų skaičius, o pasitarime kalbėta ne tik apie socialinių tarnybų darbo efektyvinimą, bet ir apie bendruomenių indėlį į šeimose augančių vaikų gerovę.

(Plačiau...)

Garažą apvogė išgriovę sieną (2)

Lapkričio 26-osios rytą policijai pranešta, kad apvogtas garažas Jurbarke, Vydūno g.. Nusikaltėliai į vidų pateko numušę pakabinamą spyną ir sugadinę vidinį užraktą. Vagys taip pat išvertė dalį sienos garažo rūsyje ir taip pateko į gretimą garažą.

(Plačiau...)

Šalia rajono klajoja rudoji meška, anksčiau lokys pastebėtas Šimkaičių seniūnijoje (video) (0)

Raseinių r. medžiotojai rado meškos pėdsakus. Kaip informuoja agroeta.lt, pėdsakai buvo rasti per medžioklę prie Pryšmantų k. Nuo šio kaimo, iki Jurbarko r. ribos - vos 20 kilometrų. Jei gyvūnas užklystų į Jurbarko r., tai nebūtų pirmas kartas, kai lokys čia būtų pastebėtas. raudonojiknyga.lt duomenimis, anksčiau meška yra sukiojusis netoli Liudvinavos (Šimkaičių sen.).

(Plačiau...)

Mieste atsiras dar viena savitarnos plovykla (3)

Gruodžio 14 d. 15:00 val. vyks planuojamos statyti automobilių savitarnos plovyklos adresu Muitinės g. 22A, Jurbarkas projektinių pasiūlymų viešas svarstymas.

(Plačiau...)

Prie Pašvenčio susidūrė automobiliai (nuotraukos) (1)

Antradienio rytą prie Pašvenčio, ties posūkiu į Smalininkus, susidūrė automobiliai. 

(Plačiau...)

Registrų centro padalinys Jurbarke laikinai neaptarnaus klientų (0)

Keliems darbuotojams nustačius COVID-19 infekciją, o dar kitai daliai klientų aptarnavimo specialistų esant priverstinėje izoliacijoje, Registrų centro Jurbarko klientų aptarnavimo padalinys laikinai neaptarnaus klientų. Gyventojai raginami naudotis Registrų centro teikiamomis elektroninėmis paslaugomis, o neatidėliotinais atvejais rinktis klientų aptarnavimo padalinį kitame artimiausiame mieste.

(Plačiau...)

Girdžiuose sudegė namas (nuotraukos, video) (0)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Girdžiuose sudegė namas, kuriame gyveno keturi asmenys. Į gaisrą Gėlių g. atskubėję ugniagesiai liepsnas užgesino, tačiau iš pastato liko tik nuodėgulių krūva.

(Plačiau...)

Vinco Grybo 130-osioms gimimo metinėms išskirtinė knyga – anūkė apie skulptorių kuria komiksą (0)

Dailininkų sąjungos leidykla rengiasi išleisti komiksų knygą apie skulptorių Vincą Grybą, šiemet minimos 130-osios jo gimimo metinės. Knygą kuria V. Grybo anūkė Rasa Grybaitė ir dailininkė Lina Itagaki, knyga turėtų pasirodyti kitąmet.

(Plačiau...)

Paveldosaugininkai perspėjo aštrių pojūčių mėgėjus (0)

Pastarosiomis dienomis visuomenę pašiurpino gamtos paveldo objektą – saugomą Laukesos aukštapelkę, esančią Tauragės rajone, Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate - visureigiais suniokoję vandalai. Dėl šio vandalizmo jau pradėtas ikiteisminis tyrimas. Unikalų gamtos kampelį - tarptautiniu mastu saugomoms teritorijoms "Natura 2000" priklausančią pelkę - barbariškai suniokoję asmenys, pasigirdami savo “aštrių pojūčių nuotykiais”, tais vaizdais pasidalino socialiniuose tinkluose. Tai byloja apie visišką savo veiksmų nesuvokimą, cinizmą, apie neturėjimą jokio supratimo, kas yra paveldas, saugomos vertybės.  Valstybinių saugomų teritorijų tarnybų gamsosaugininkai šokiruoti.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos: ieško paspirtukų vagyste įtariamų jaunuolių. Įtariamuosius viena vagyste jau sulaikė (nuotraukos) (0)

Policijai reikalinga pagalba nustatant asmenų tapatybes, kurie įtariami elektrinių paspirtukų vagystėmis iš UAB „Sumuštinis“.

Pasidalinus informacija lairkaščio tinklalapyje visuomenė policijai netrukus pranešė viena vagyste įtariamų jaunuolių tapatybes. Pareigūnai vis dar ieško įtariamųjų antrąja vagyste.

(Plačiau...)

Prie vairo - girtas, automobilyje - narkotikų pypkė (0)

Lapkričio 20 d. apie 01 val. 35 min. policija Jurbarke Vydūno g. sustabdė automobilį „Peugeot 307“, kurį vairavo 28-erių girdžiškis, neturintis teisės vairuoti transporto priemonių, jam nustatytas 1,24 prom. girtumas.

(Plačiau...)

Po gyventojo skambučio - policijos laimikis (0)

Lapkričio 17 d. apie 10 val. pareigūnai gavo pranešimą, kad asmuo Jurbarko rajone, Stiegvilų kaime, galimai disponuoja kontrabandinėmis prekėmis – cigaretėmis bei namine degtine. Pareigūnai nedelsdami išvyko apžiūrėti minėtam asmeniui priklausančias gyvenamąsias patalpas.

(Plačiau...)

Kaimo darbštuoliams dėkos „Bitutėmis“ (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius informuoja, kad planuotas „Metų ūkio“ konkursas ir tam skirtas tradicinis rajono ūkininkams pagerbti skirtas renginys šiais metais neįvyks dėl paskelbto karantino ir COVID-19 pandemijos grėsmės.

(Plačiau...)

Smulkieji ūkininkai prašyti paramos neskuba (0)

„Sodra“ jau moka specialias vienkartines ir periodines išmokas smulkiesiems ūkininkams, tačiau dėl šių išmokų prašymus kol kas pateikė tik kiek daugiau nei trečdalis pretendentų jas gauti, o terminas ribotas – liko mažiau nei mėnuo prašymui pateikti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook