Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Ligoninėje pacientė tramdyta antrankiais, priešindamasi ji įkando policininkei (0)

Po triukšmingo incidento Jurbarko ligoninėje policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR Baudžiamojo kodekso (BK) 286 str. (Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

(Plačiau...)

Brakonieriavimu įtariamiems elitinio medžiotojų klubo „Girios“ nariams gresia didžiulės baudos (0)

Dėl neteisėtai sumedžioto stirnos patino ir tauriojo elnio trims asmenims gresia baudos nuo 800 iki 1800 eurų, medžioklės priemonių konfiskavimas ir teisės medžioti atėmimas nuo vienerių iki penkerių metų, ketvirtadienį skelbia Aplinkos apsaugos departamentas.

(Plačiau...)

Sulaikė degtindarius (0)

Jurbarko pareigūnai Armeniškių k. (Seredžiaus sen.) sulaikė du asmenis, ant upelio šlaito gaminančius naminę degtinę. Abu pažeidėjai jau anksčiau buvo kliuvę teisėsaugai dėl to paties.

(Plačiau...)

Įkliuvo policininku apsimetinėjęs vyras (0)

Savaitgalį Tauragės policijos areštinėje atsidūrė visiškai girtas Jurbarko r. gyventojas. Vyras teisėsaugininkų nemalonę užsitraukė po to, kai su policininko uniforma šlaistėsi po Skaudvilę ir stabdė pravažiuojančius automobilius bei tikrino vairuotojų dokumentus.

(Plačiau...)

Užsidegė automobilis (0)

Pirmadienio vidudienį Jurbarke užsidegė mašina. Gaisras kilo Dariaus ir Girėno g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

(Plačiau...)

Atminimui uždegė žvakes (nuotraukos) (0)

Šeštadienį prie Jurbarko kultūros centro tradiciškai liepsnojo laužai ir žvakės. Sausio 13-osios išvakarėse čia susirinkę žmonės degė žvakeles taip pagerbdami ir atmindami kritusius ir sužalotus Laisvės gynėjus.

(Plačiau...)

Pagerbti krašto verslininkai (nuotraukos) (16)

Penktadienio vakar Jurbarke surengti tradiciniai verslininkų apdovanojimai. Šiemet verslo bendruomenė buvo pakviesta į pasibuvimą, per kurį pagerbtos dvidešimt metų veikiančios įmonės ir jų įkūrėjai bei vadovai.

(Plačiau...)

Languose įsižiebė žvakutės (0)

Sausio 11-osios, penktadienio, rytą, 8 val., 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ languose uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. 

(Plačiau...)

Lietuva 28-ąjį kartą minės Laisvės gynėjų dieną (0)

Lietuva 28-ąjį kartą minės tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną.

(Plačiau...)

Medžioklė kilpomis atsieis brangiai (0)

Sausio 3 d. Jurbarko r., ,,Balandinės“ medžiotojų būrelio medžioklės teritorijoje, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) Kauno valdybos Kauno Gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai sulaikė kilpomis medžiojamuosius gyvūnus gaudžiusį pažeidėją.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook