Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Ar dantų gydytojams tenka taisyti savo kolegų darbo broką? (0)

Odontologai sutinka, kad tokių atvejų, kai tenka taisyti savo kolegų darbą neretai pasitaiko, todėl ragina pacientus gerai pasidomėti klinika, kabinetu ir specialistu, kuriam patiki gydyti dantis. Daugelis dar prisimena Jurbarke kilusį skandalą, kai šimtai pacientų buvo įpainioti į šešėlinio verslo voratinklį, kurį surezgė keli odontologai ir dantų technikas.

(Plačiau...)

Prašo Baltijos kelio nuotraukų (0)

Artėja rugpjūčio 23-oji, kai Lietuva, Latvija ir Estija minės išskirtinio renginio – Baltijos kelio – 30-metį. Prisiminkime tą dieną, kai daugelis iš mūsų, susikibę rankomis, stovėjome šiame kelyje. Pasitikdami šią sukaktį, Jurbarko kultūros centro darbuotojai norėtų surengti nuotraukų
parodą.

(Plačiau...)

Nei „BMW X6“, nei – dešimt tūkstančių eurų (0)

Dešimt tūkstančių eurų už „BMW X6“ paklojęs vyras liko be automobilio ir pinigų. Liepos 15 d. į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad birželio viduryje Italijos įmonei pervedė pinigus už mašiną, tačiau jos negavo.

(Plačiau...)

„Iššovusi“ detalė sulaužė koją (1)

Liepos 12-ąją, apie 15.20 val., Jurbarko autobusų parke įvyko nelaimė. Keleivinio autobuso lankstą ardantį šaltkalvį smarkiai sužalojo it kulka iššokusi detalė.

(Plačiau...)

Karjere nuskendo vyras (0)

Liepos 13-ąją, apie 19.40 val., Bendruoju pagalbos numeriu pranešta, kad ant Jurbarko karjero kranto rastas dviratis ir žmogaus rūbai. Skambinusysis įtarė, kad daiktus palikęs žmogus galėjo nuskęsti.

(Plačiau...)

Abiturientai užvėrė gimnazijos duris (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai atsisveikino su mokykla. Per iškilmingą išleistuvių šventę Kultūros centre jiems buvo įteikti brandos atestatai.

(Plačiau...)

Ištuštino baką (1)

Liepos 10 d. į policiją kreipėsi Varlaukyje (Eržvilko sen.) vagystę pastebėjęs vyras. Nukentėjusysis pranešė, kad iš užrakintame ūkiniame pastate buvusio kombaino „Niva SK5“ pasisavinti 200 litrų dyzelinio kuro.

(Plačiau...)

Konkursas: už nuotrauką prie Trispalvės – prizai (0)

Dėmesio! Skelbiamas nuotaikingas konkursas!

(Plačiau...)

Menininko improvizacija: Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas (video) (9)

Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas. Ir, jei Vilnius turi Trijų kryžių kalną, tai mūsuose miesto svečius pasitinka – priekabos kalnas. Tačiau taip galbūt bus nebeilgai.

(Plačiau...)

Pranešė apie bombą prie savivaldybės (0)

Antradienio vakarą pranešta apie bombą Jurbarko r. savivaldybės pastate. Gauta informacija ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas. Pirmiausia buvo įvestas planas „Skydas“, vėliau atvyko rinktinės „Aras“ išminuotojai. Specialistai apžiūrėjo pastatą ir jo aplinką, tačiau jokio sprogmens nerado.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook