Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Susidūrė su antimi (nuotraukos) (0)

Balandžio 24-ąją netoli Viešvilės įvyko neįprasta avarija. Į miestelio link važiavusio „Volkswagen Passat“ priekinį stiklą atsitrenkė skrendanti antis. Paukštis žuvo vietoje.

(Plačiau...)

Mokykloje kilo gaisras (video) (0)

Sekmadienį, apie 19.30 val., Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje kilo  gaisras. Ugnis įsiplieskė mokyklos garaže, kur laikomas tarnybinis automobilis „Volkswagen Passat“.

(Plačiau...)

Viešvilėje supleškėjo medienos dirbtuvės (0)

Balandžio 20 d. apie 18 val. pranešta apie Viešvilėje užsiliepsnojusias medienos dirbtuves. Į nelaimės vietą Klaipėdos gatvėje skubiai išsiųstos didelės ugniagesių pajėgos. Gelbėtojai stengėsi ne tik suvaldyti ugnį, bet ir apsaugoti greta esančius pastatus ir turtą.

(Plačiau...)

Tiltui per Nemuną - Šimtmečio vardas (0)

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ąjį jubiliejų Susisiekimo ministerija siūlo įprasminti suteikiant Šimtmečio pavadinimą tiltui per Nemuną Jurbarko rajone. Ilgiausias šalies valstybinės reikšmės automobilių keliuose tiltas Nemuno krantus jungia kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas. Šį siūlymą Vyriausybė svarstys posėdyje trečiadienį.

(Plačiau...)

Gegužės 8-11 dienomis mieste nebus karšto vandens (0)

       Vykdant Jurbarko centralizuoto šilumos tiekimo tinklo ir šilumos gamybos šaltinio hidraulinius bandymus ir planinius remontus nuo 2018 m. gegužės 8 d. 9 val. iki 2018 m. gegužės 11 d. 12 val. stabdomas centralizuotas termofikacinio vandens tiekimas Jurbarko gyventojams.

(Plačiau...)

Šventė ketvirtąjį gimtadienį (1)

Balandžio 18 d. Jurbarko švietimo centro  Atvira jaunimo erdvė (AJE) nuotaikingai paminėjo 4 metų veiklos sukaktį.
(Plačiau...)

Tirs vandenį (0)

Tarptautinės gyvybės dienos proga Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) kviečia išsitirti šulinių bei šachtinių gręžinių vandenį.

 

(Plačiau...)

Po juodbruvių apsilankymo pasigedo daug pinigų (0)

Posakis „Mano namai – mano tvirtovė“ teisingas tik tuomet, kai savo namus saugai. Tuo įsitikino pusamžis jurbarkiškis, į kurio neužrakintus namus įsliūkino dvi vagilės.

(Plačiau...)

Girtutėlė jurbarkietė perdūrė vyrą (0)

Areštinėje atsidūrė girtutėlė jurbarkiškė, sužalojusi vyrą, pranešė Policijos departamentas.

(Plačiau...)

„Delikatesų byla“ keliaus į teismą (0)

Balandžio 11 d. apie 17 val. Bebirvų k. (Šimkaičių sen.) gyventojas apsižiūrėjo, kad iš nerakinto  pagalbinio pastato dingę 19 įvairių talpų stiklainių su konservuotomis daržovėmis, o iš piniginės, kuri buvo gyvenamajame name – 230 eurų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook