Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Siūlė 500 eurų (0)

Rugpjūčio 15 d. girtas, kaip pėdas vairuotojas bandė papirkti policininkus. Mirtiną pavojų keliantį kelių gaidelį prie vairo pareigūnai sustabdė ryte – 8.20 val.

(Plačiau...)

Persisvėręs per turėklus iš antro aukšto nukrito vaikas (1)

Sekmadienio vakarą į Jurbarko ligoninę atvežtas 2017 metais gimęs vaikas, iš antro aukšto nukritęs į pirmąjį.
 
 

(Plačiau...)

Patarimai, kaip išsirinkti langų uždangas turintiems augintinių (0)

Ne vienas šeimininkas pastebėjo, kad augintiniams patinka žaisti su užuolaidomis. Dažnai šių žaidimų rezultatas – sugadinta, apdraskyta, suplėšyta langų uždanga. Turintiems augintinių derėtų apsvarstyti ir kitus, vis populiarėjančius langų uždangų variantus, kurie ne tik apsaugos 

(Plačiau...)

Jurbarko krašto šventės „Mus jungiantys tiltai“ programa (0)

ATMINTIES TILTAI (Baltijos kelio ir Juodojo kaspino dienos paminėjimas)

(rugpjūčio 23 d., ketvirtadienį)

(Plačiau...)

Tiltą papuoš pavadinimas (0)

Likus trims savaitėms iki Jurbarko krašto šventės „Mus jungiantys tiltai“, paaiškėjo, kaip atrodys naujieji tilto per Nemuną ženklai. Statiniui Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga buvo suteiktas ‚Šimtmečio“ tilto vardas.

(Plačiau...)

Susidūrė automobiliai, nukentėjo žmonės (0)

Rugpjūčio 3-iąją apie 13 val. Jurbarke, Muitinės ir Knygnešių gatvių sankryžoje, susidūrė lengvasis automobilis „Opel“ ir mikroautobusas „Volkswagen“, nukentėjo žmonės.

(Plačiau...)

Ugniagesius kvietė dėl „degančios“ keptuvės (0)

Liepos 20 d. vakare trys ugniagesių gelbėtojų ekipažai skubėjo į Gedimino g. Jurbarke. Paskambinęs bendruoju pagalbos centro telefonu Ovidijumi prisistatęs vyras prašė ugniagesių pagalbos dėl namie likusios degančios keptuvės ir užtrenktų durų. Prie daugiabučio Gedimino g. atvažiavo ne tik ugniagesiai, bet ir greitoji. 

(Plačiau...)

Po 15min.lt tyrimo sulaikytas jurbarkietis „fotografas“: „Alfa vyras“ įtariamas merginų prievartavimu (2)

Sostinės kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė fotografu pasivadinusį asmenį, viliojusį merginas fotomodelio karjera ir jas, apsvaigintas, prievartavusį. Pranešimą spaudai apie tai išplatinusi Vilniaus apskrities policija trečiadienį kviečia atsiliepti visas nukentėjusias. Vilniaus policija įtariamąjį identifikuoja kaip 1989 metais gimusį A. A. Policijos atstovas BNS sakė, kad negali paneigti, kad sulaikytasis – „alfa vyru“ save vadinantis Airinas Arutiunianas, prisistatinėdavęs fotografu Dovydu.
Įtariamasis yra kilęs iš Jurbarko.

(Plačiau...)

Eržvilke pasidarbavo vagys – nuostolis apie 90 000 eurų (0)

Liepos 13-osios ryte policijai pranešta apie vagystę Eržvilke. Naktį UAB „Stungiai agrar“ teritorijoje darbavosi aiškų tikslą turėję vagys – jiems reikėjo „John Deere“ traktorių kompiuterinės įrangos.

(Plačiau...)

Sulaikė darželio vagis (2)

Trečiadienį policija sulaikė liepos 2-ąją Veliuonos darželį apvogusius asmenis. Per įtariamųjų namuose atliktas kratas buvo rasti beveik visi pavogti daiktai, o abu jaunuoliai prisipažino apvogę ugdymo įstaigą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook