Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Ugnis pasiglemžė namą Eržvilke (nuotraukos) (0)

Trečiadienio pavakarę Eržvilke kilo gaisras – iš didžiulio gyvenamojo namo liko griuvėsiai. Nors vietiniai ugniagesiai į nelaimės vietą atvyko iškart, gyventojai jiems negailėjo priekaištų.

(Plačiau...)

Užklimpusiam traktorininkui į pagalbą atskubėję pasieniečiai jį rado girtą (2)

Girtam traktorininkui nepasisekė dukart – iš pradžių jis užklimpo laukuose Jurbarko rajone, o vėliau pateko į rankas jam padėti atskubėjusiems pasieniečiams, apylinkes stebėjusiems per sienos kontrolės sistemą. Be to, vyras neturėjo teisės vairuoti traktorių.

(Plačiau...)

Sukčiai apgauna vis daugiau žmonių (0)

Sukčiai jau keletą savaičių atakuoja gyventojus. Praėjusį savaitgalį policijai pranešta apie dvylika bandymų apgauti, kurių du – pasisekę. Pareigūnai prašo gyventojų neužkibti ant nusikaltėlių jauko ir iškart apie juos pranešti policijai.

(Plačiau...)

Sutikti geriausi šalies policininkai (0)

Penktadienį Marijampolės apskr. VPK kolektyvas sutiko geriausią Lietuvos policijos komandą su tortu ir gėlėmis!

(Plačiau...)

Buvusią draugę sumušė, išžagino ir grasino papjauti (0)

Nežmonišku elgesiu pasižymėjusiam žagintojui – kelialapis į pataisos namus, jo aukai – finansinė kompensacija ir sielos randai, kuriuos vargu ar kada pavyks išsigydyti. Tokiu rezultatu pastarosiomis dienomis Kauno apygardos teismas užbaigė šiurpią istoriją, kuri 2016 m. pradžioje prasidėjo Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Seredžiuje vagis apiplėšė degalinę, o prieš tai sudaužė vaizdo stebėjimo kamerą (2)

Trečiadienio naktį apvogta „Emsi“ degalinė Seredžiuje. Vaizdo stebėjimo kamera spėjo užfiksuoti kaukėtą vyrą, kuris netrukus šį įrenginį sudaužė.

(Plačiau...)

Narkotikus maskavo prieskoniais (0)

Spalio 13 d. pareigūnai patikrino 25-erių skirsnemuniškio namus. Kratą atlikę policininkai gyvenamosiose ir pagalbinėse patalpose rado ir paėmė prietaisą narkotinių medžiagų svėrimui bei smulkinimui bei galimai kanapių ir dalių.

(Plačiau...)

Sukčiai vėl atakuoja gyventojus (0)

Per dvi dienas policija gavo dvylika rajono gyventojų pranešimų apie bandymus išvilioti pinigus. Telefoniniai sukčiai atakavo ir miesto, ir kaimo gyventojus. Nusikaltėliai rinkosi laidinius telefonus turinčius žmones ir iš jų bandė pasisavinti milžiniškas sumas.

(Plačiau...)

Miestą užgriuvo „zombiai“ (video, nuotraukos, balsavimas) (13)

Sekmadienį į redakciją kreipėsi keletas skaitytojų, kurie pasipiktino situacija mieste. Žmonės stebėjosi, kad P. Cvirkos ir M. Valančiaus gatvių rajone pilna beveik iki komos apsvaigusių asmenų. Du ant suoliuko ir takelio besiraičiojantys vyrai užfiksuoti pėsčiųjų take prie Imsrės, dar vienas – Cvirkos g.

(Plačiau...)

Rajone paskelbta ekstremali padėtis (0)

Spalio 3 d. įvyko Jurbarko rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Posėdyje svarstyti du, tačiau itin svarbūs mūsų rajonui, klausimai. 
(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook