Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kvies įsigyti pasakų kompaktinių diskų ir pabendrauti su autore (1)

Rugsėjo 10 d. Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje po 8, 10 ir 12 val. Šv. Mišių bus pristatomi pasakų kompaktiniai diskai Per pasakų dangų ir Kas namelio širdyje?

(Plačiau...)

Dūdlaukio kaime nuskendo penkiametis (0)

Rugsėjo 6 d. vakare nelaimė nutiko Eržvilko seniūnijos Dūdlaukio kaime. Pranešta, kad sodyboje esančiame tvenkinyje galėjo nuskęsti vaikas.

(Plačiau...)

„Audi“ po smūgio apsivijo medį (nuotraukos) (0)

Rugsėjo 6 d. apie 12.40 val. kelyje iš Skaudvilės į Eržvilką, ties Petkaičių k. (Eržvilko sen.), nuo kelio nulėkė ir į medžius trenkėsi automobilis „Audi 80“. Pirminiais duomenimis, automobilį galėjo sumėtyti posūkyje užvažiavo ant kelkraščio.

(Plačiau...)

Kviečia į rugsėjo 1-osios šventę (0)

Rugsėjo 1 d. 14 val. visus kviečiame į Jurbarko jaunimo parke organizuojamą Mokslo metų pradžios šventę. Šių metų šventės dalyvių laukia UAB „Manvesta“ dovanotų lauko treniruoklių atidarymas, nuotaikingos varžybos ir prizai – storulių sumo imtynės, gladiatorių ringas, mega stalo futbolas ir šachmatai bei estafetė „Būk pirmas“. Pramogos laukia ir mažųjų šventės dalyvių. Jie galės pasiplaukioti spalvotų kamuoliukų baseine. 

(Plačiau...)

Vėl pastatė nelegalų paminklą (10)

Prie Rotulių netyla prieš daugiau nei metus įvykusios tragiškos avarijos aidai. Tuomet didžiuliu greičiu nuo Jurbarko atskriejęs motociklininkas rėžėsi į iš šalutinio kelio išvažiavusią „Audi“. Motociklininkui atvykę medikai padėti jau nebegalėjo. Jis žuvo vietoje.  Po metų nuo tragedijos motociklininko draugai šalia kelio pastatė pustrečio metro aukščio paminklą. Tačiau netrukus jis buvo pašalintas – statinys pasirodė nelegalus ir sukėlė nemenką rotuliečių pasipiktinimą.

(Plačiau...)

Padėkojo vokiečiams už paramą (0)

Trečiadienio vidurdienį Jurbarke, aikštelėje prie Nemuno, išsirikiavo vilkikai su vokiškais registracijos numeriais bei organizacijos „Kinder in Not“ logotipais. 

(Plačiau...)

Velnias pagalvės nepakišo: krisdama nuo dviračio susižalojo kaip per rimtą avariją (0)

Raktikaulio ir dubens kaulų lūžiai, be to, pavojinga galvos trauma. Tai 57 metų dviratininkės sužalojimai, kuriuos ji patyrė girta mindama dviračiu. 

(Plačiau...)

Nuo kolegų sprukusio patrulio gaudynės: sustojo tik sukėlęs avariją (51)

Šeštadienį Pašaltuonio kaime (Eržvilko sen.) policijai teko vytis stabdant nesustojusį motociklininką. Galiausiai šis sustojo tik atsitrenkęs į automobilį. Paaiškėjo, kad nuo kolegų spruko vienas Jurbarko r. policijos komisariato patrulių. Tai ne pirmas kartas, kai šis pareigūnas prisidirba nemalonumų kelyje.

(Plačiau...)

„Telia“ išmaniosios televizijos žiūrovams – ypatingas sporto ir kino derinukas (2)

Kol Lietuvos krepšininkai lieja prakaitą ruošdamiesi Europos vyrų krepšinio čempionatui ir mokosi naujų derinukų, „Telia“ jau dabar kviečia sirgalius rezervuotis geriausias vietas rungtynėms stebėti – sofas savo namuose. „Telia“ naujiems išmaniosios televizijos žiūrovams dovanoja išskirtinę dovaną – „Viasat“ sporto kanalų rinkinį dvejiems metams. Ką pasirinkti turės ir tie, kas trilerį sporto aikštelėje mielai iškeičia į gerą komediją – jų ekranuose dvejus metus galės suktis filmai per „Viasat“ kino kanalus.

(Plačiau...)

Buitinės nuotekos: ar jurbarkiečiai žino, kaip jas tvarkyti? (0)

Nuotekų tinklai sparčiai plečiami visoje Lietuvoje. Pavyzdžiui, Jurbarke jų eksploatuojama per 150 km. Ar vietiniai gyventojai linkę prie jų jungtis, o gal nuotekas tvarko kitaip, pabandėme pasidomėti.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook