Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Už milžinišką šamą – didžiulė bauda (4)

Spalio 18-ąją aplinkosaugininkai Nemune, netoli Smalininkų, sulaikė brakonierių iš Kauno. Brangų echolotą pasitelkęs pažeidėjas su įrangos pagalba nustatė, kur ant upės dugno guli šamas, užkabino žuvį kabliu už uodegos ir ją ištraukė. Žvejojant kabliais leidžiama žuvį pagaut tik už galvos.

(Plačiau...)

„Iki“ toliau atsinaujina – rekonstravo parduotuvę Jurbarke (1)

Prekybos tinklas „Iki“ toliau investuoja į parduotuvių atnaujinimą ir savo pozicijų Lietuvoje stiprinimą. Po renovacijos trečiadienį duris atvėrė prekybos tinklo parduotuvė Jurbarke. Į Jurbarko centre įsikūrusios parduotuvės atnaujinimą investuota beveik pusė milijono eurų. Po renovacijos parduotuvė tapo erdvesnė, praplėstas jos asortimentas ir modernizuota įranga.

(Plačiau...)

Siaubo porcija verda Smalininkuose (nuotraukos) (2)

Antradienį į Smalininkus rinkosi aštrių emocijų mėgėjai. Neužmirštamą pramogą jiems surengė Technologijų ir verslo mokyklos Jaunimo studijos auklėtiniai, pakvietę į „Siaubo kambarius“. Helovyno proga jaunimas lankytojus gąsdino pagal siaubo filmų scenarijus.

(Plačiau...)

Sudegė namas (0)

Spalio 12-ąją apie 00.55 val. buvo gautas pranešimas, kad Šimkaičiuose dega dviaukštis negyvenamas namas.

(Plačiau...)

Užsiliepsnojusiame name pražuvo du žmonės (1)

Spalio 5 d. ugniagesiai skubėjo į Jurbarkų seniūnijos Klišių kaimą. Čia apie 1.30 val. užsidegė gyvenamasis namas. Į nelaimės vietą atvykę ugniagesiai ugnį malšino iki paryčių – išgelbėjo dalį namo ir du šalia esančius pastatus. Tačiau apraminę liepsnas ir patekę į vidų gelbėtojai rado apdegusį vyro kūną.

(Plačiau...)

Muziejus be ribų: „100 kariuomenės pėdsakų“ (0)

2018-ieji – ypatingi metai kiekvienam Lietuvos piliečiui – minime Lietuvos valstybės ir kariuomenės atkūrimo 100-metį! Tai vienos reikšmingiausių Lietuvos istorijos datų. 1918 m. atgaivinta šimtmečius puoselėta Lietuvos valstybingumo tradicija, kurią įsipareigojo ginti ir saugoti 1918 m. lapkričio 23 d. atgimusi Lietuvos kariuomenė. Šias, kiekvienam piliečiui reikšmingas progas, kviečiame paminėti kartu. Spalio 10 d. 11–17 val. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Vytauto Didžiojo karo muziejus kartu su Lietuvos kariuomene pristato projektą „100 kariuomenės pėdsakų“.

(Plačiau...)

Per avariją nukentėjo motorolerį vairavęs paauglys (nuotraukos) (16)

Rugsėjo 30-osios vakare, apie 20.20 val., skaudi avarija įvyko Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., netoli sankirtos su Dariaus ir Girėno g. Susidūrus automobiliui ir motoroleriui, rimtai nukentėjo šešiolikmetis. Pirminiais duomenimis vaikinui smarkiai sumušta galva, lūžo ranka, nustatyta kitokių sužalojimų.

(Plačiau...)

Penktadienį - šeimų šventė! (0)

Šį penktadienį nuo 15 iki 19 valandos Jurbarko miesto gyventojus ir svečius į vieną vietą sukvies neįtikėtinai linksmas ir pramogų gausus nemokamas renginys - ,,Jurbarko šeimų šventė’’. Prie Jurbarko tilto vyksianti šventė paskutinįjį rugsėjo penktadienį dovanos nemokamus atrakcionus vaikams, edukacinius užsiėmimus ir estafetes šeimoms.

(Plačiau...)

Tarptautinę taikos dieną dalino balandžius ir linkėjimus (0)

Tarptautinės taikos dienos proga baltus balandžius ir taikos linkėjimus penktadienį miestiečiams dalino VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ dienos užimtumo neįgaliesiems centro bendruomenė.

(Plačiau...)

Keičiasi migracijos padalinių struktūra (0)

Nuo spalio 18 d. keičiasi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus (toliau – Migracijos skyrius) struktūra. Vietoje buvusių Migracijos skyriaus padalinių (Vilkaviškio grupės, Šakių grupės ir Jurbarko grupės) lieka tik Migracijos skyrius su nuotolinėmis darbo vietomis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook