Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Lietuvoje seifus plėšę makedoniečiai ir albanai – jau areštinėje (gali būti, kad jie vogė ir Jurbarke) (0)

Nuo praėjusių metų įvairiuose Lietuvos regionuose buvo gaunami pranešimai apie įsibrovimus į parduotuves, įmones, įstaigas, kurių metu pagrobiami seifai ar materialinės vertybės iš seifų.

(Plačiau...)

Paštininkai prašo suvaldyti juos puldinėjančius šunis (1)

Per pirmą 2019 pusmetį, atlikdami savo darbą, nuo agresyvių šunų nukentėjo net 12 Lietuvos pašto laiškininkų ir ši tendencija nedžiugina – tokių atvejų kasmet daugėja 30 proc. Kad darbuotojų sužalojimų sumažėtų, spalio mėnesį Lietuvos paštas pradėjo prevencinę kampaniją „Šuo (ne)kanda“: jos metu pašto skyriuose gyventojams nemokamai dalinami specialūs lipdukai, skirti pažymėti kiemus, kuriuose yra palaidų šunų, gyventojai į pašto dėžutes gaus į šią problemą dėmesį atkreipiančias informacines skrajutes, o dėl agresyvaus šuns nepristačius siuntos ar prenumeratos, apie tai gyventojai bus informuojami atskiru pranešimu.

(Plačiau...)

Prie vairo - girtas pasienietis (0)

Spalio 5-ąją apie 11 val. Jurbarko Muitinės g. policininkai patikrinimui sustabdė įtarimą sukėlusį automobilį „Subaru Outback“. Paaiškėjo, kad jį vairavo girtas pasienietis.

(Plačiau...)

Girdžiuose ūžė teatralizuotas „Senasis turgus“ (2 video, nuotraukos) (7)

Sekmadienį girdžiškiai vieni kitus ir svečius kvietė į rudens gėrybių puotą. Miestelyje ūžė teatralizuotas „Senasis turgus“ 

(Plačiau...)

Pagerbti rajono pedagogai (nuotraukos) (0)

Šiandien Jurbarko r. pedagogai savo profesinę šventę minėjo Jurbarko kultūros centre. Apdovanojimo ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ apdovanotos Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos istorijos mokytoja Birutė Genienė ir Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė. 

(Plačiau...)

Profesinę šventę mininti policija žengia tobulėjimo keliu (0)

Be įtampos, skubėjimo ir netikėtų iškvietimų, pilną šypsenų, žinių ir naujų potyrių – tokią Angelų sargų arba Policijos dieną spalio 2-ąją minėjo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. policijos komisariato (PK) darbuotojai. Tądien jie pramogavo Jurbarko krašto muziejuje, o šiandien labiausiai pasižymėję pareigūnai pagerbti Marijampolėje.

(Plačiau...)

Konstitucijos egzaminą išlaikė viena iš keturių (1)

Šiemet jau tryliktąjį kartą vyksta visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas. Jurbarko rajono savivaldybėje Konstitucijos žinias panoro pasitikrinti  4 pilietiški jurbarkiečiai, iš jų vienas  turintis teisinį išsilavinimą.

(Plačiau...)

Žaliųjų atliekų „kelias“ Jurbarke: kada pasenę obuoliai tampa trąša, o kada – teršalais? (4)

Peraugusios cukinijos, krūva lapų ir žolė, likusi nuo paskutinio vejos šienavimo šį sezoną – tikriausiai daugiausiai galvos skausmo keliančios atliekos Jurbarko gyventojams. Kiemą ir aplinką ruošiant žiemos sezonui vis dėlto reikia sugalvoti, kur tokias žaliąsias atliekas dėti ir kaip jas sutvarkyti gamtai, kaimynams ir sau saugiais būdais. Atliekų tvarkymo ekspertai dalijasi patarimais, ką daryti su nurinkto derliaus ir tvarkomų kiemų atliekomis, kad jos nekeltų rūpesčių ir net atneštų naudą.

(Plačiau...)

„Misija Sibiras'19“ atvyksta į Jurbarką (0)

Spalio 4 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje viešės „Misija Sibiras'19“ dalyviai.
(Plačiau...)

Sučiupta tris elnius sumedžiojusi ketveriukė, ugniagesiui gresia atleidimas (11)

Jurbarko rajone aplinkosaugininkai antradienį neteko žado, išvydę tris nelegaliai sumedžiotus elnius. Su tokiu įžūliu brakonierių siautėjimu jau seniai neteko susidurti – padaryta žala gamtai gali sudaryti apie 17 tūkst. eurų. Vienas iš keturių įtariamųjų dirba vietos savivaldybės ugniagesių tarnyboje. Dėl galimo polinkio brakonieriauti aplinkiniai žmonės jau prieš kurį laiką jį ironiškai praminė Gamtininku.

(Plačiau...)

Miesto centre avarija: po susidūrimo taranavo šviesoforą ir nulėkė į skverą (nuotraukos) (3)

Vėlų antradienio vakarą, apie 22 val., Jurbarko centre įvyko avarija. Centrinėje miesto sankryžoje, kur susikerta Vytauto Didžiojo ir Dariaus ir Girėno gatvės, susidūrė du automobiliai. Smūgio būta stipraus: po jo viena mašina nevaldoma trenkėsi į šviesoforą, kita atsidūrė šalia esančiame skvere.

(Plačiau...)

Pasieniečiai sulaikė jurbarkietį (0)

Pirmadienį VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Uosto pasienio užkardos pareigūnai patikrino keltu iš Vokietijos atvykusį 38-erių Jurbarko rajono gyventoją. ES vidaus reisais vykstančių keleivių nuolatinė kontrolė nėra vykdoma, bet pasieniečiai turi teisę atlikti pasirinktinį asmenų patikrinimą.

(Plačiau...)

Miestiečių namus pagaliau užplūs šiluma (0)

Nuo spalio 2 d., trečiadienio, Jurbarke pradedamas šildymo sezonas.

(Plačiau...)

Užsiliepsnojo sunkvežimis (2 video, nuotraukos) (0)

Šiandien, apie 11.40 val., Knygnešių g. užsidegė malkas vežęs sunkvežimis. Gaisras kilo automobilio kabinoje, kurią liepsnos apėmė per keletą akimirkų.

(Plačiau...)

Atominės avarijos repeticija: tikrins sirenas (0)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad dėl šių metų spalio 1 – 4 d. vyksiančių valstybinio lygio civilinės saugos funkcinių pratybų „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“, perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas vyks šį antradienį.

(Plačiau...)

Ieškota mergaitė rasta nuskendusi (nuotraukos, video) (0)

Rugsėjo 28-osios vakarą iš namų išėjusi devynmetė rasta nuskendusi maždaug už pustrečio kilometro nuo namų esančiame upelyje. Mergaitė jau temstant išbėgo iš namų ir dingo Mosteikių k. (Eržvilko sen.) apylinkėse.

(Plačiau...)

Apvogtos parduotuvės vadovas: penkių milimetrų storio seifą suraitė, kaip vilną (video) (3)

Rugsėjo 27-osios naktį vagys pasidarbavo Jurbarke Mokyklos g. esančioje „Lytagra“ parduotuvėje. Nusikaltėliai išlaužė seifą ir pasisavino daugiau, nei keturis tūkstančius eurų.

(Plačiau...)

Sulaikė kartu su cigaretėmis (3)

Jurbarke esančiame garaže pasieniečiai aptiko beveik du tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių ir sulaikė ten buvusį vietinį gyventoją.

(Plačiau...)

Juodaičiuose - lobio detektyvas (0)

Antradienį į policiją kreipėsi vyras, kuris tikina, kad senus jo baldus išvežti padėjęs asmuo pasisavino nemažą pinigų sumą. Nebereikalingus baldus į atliekų aikštelę savininkas iš sodybos išvežti nusprendė tuomet, kai šią paveldėjo.

(Plačiau...)

Kaimynų rekordas - aukščiausia Lietuvoje Saulės skulptūra (video) (0)

Rugsėjo 22 dieną Tauragėje atidengta išskirtinė etnografinės Saulės skulptūra, persipynusi su tradicinėmis baltų puošybos ir Lietuvos heraldikos detalėmis. Tauragiškio kalvio Kęstučio Plyskaičio sukurta metalo plastikos skulptūra, skirta Žemaitijos vardo paminėjimo 800 metų jubiliejui, yra didžiausia etnografinė Saulė Lietuvoje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook