Įvykiai

Įvykiai

Pavogė veršelį (0)

Birželio 25 d. buvo gautas pranešimas, kad birželio 21 d., apie 11 val., Ridikiškių k. (Girtdžių sen.), iš moteriai (gim. 1932 m.) priklausančios sodybos pažįstamas asmuo pavogė karvės jauniklį veršelį (apie 14 dienų amžiaus) ir 3 metų karvę. 

(Plačiau...)

Automobilyje rado narkotikų (0)

Jurbarko policijai įkliuvo galimai kvaišalų turėjęs vyras. Birželio 19 d. apie 13 val. 55 min. Jurbarke Žvejų g. pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Mersedes Benz“, kurį vairavo 35-erių jurbarkietis. Kilus įtarimams patruliai detaliau patikrino transporto priemonę ir joje rado pakelį su baltos spalvos milteliais.

(Plačiau...)

Galvą persišovė nelegaliu ginklu (0)

Birželio 20-osios naktį, apie 00.15 al., į Kauno klinikas buvo atvežtas Papartynų k. (Seredžiaus sen.) gyventojas. Vyrui medikų pagalbos prireikė dėl šautinės žaizdos galvoje.

(Plačiau...)

Įtariama, kad padegė policininko automobilį (5)

Trečiadienio vakarą, apie 23.45 val., Jurbarke Valančiaus g. užsidegė policijos pareigūnui priklausantis automobilis  „Opel Omega“.

(Plačiau...)

Aiškinamasi, kas paštomatuose Kaune ir Jurbarke savinosi ne savo siuntas (0)

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl sukčiavimo, kuomet laikotarpiu nuo kovo 23 d. iki gegužės 5 d. Kauno ir Jurbarko miestų įvairiose vietose iš paštomatų pasisavintos ne savo siuntos. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenis, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

(Plačiau...)

Liepsnos pasiglemžė „BMW“ (nuotraukos) (1)

Penktadienio popietę netoli Smalininkų, kelyje į Viešvilę, užsidegė „BMW“ automobilis. Gesinti transporto priemonės buvo pasiųstos gausios ugniagesių pajėgos.

(Plačiau...)

Merginai žandikaulį sulaužęs jurbarkietis – vėl teisme: kaltinamojo laukia papildomos apklausos, prašoma realios laisvės atėmimo bausmės (7)

Kone pusketvirtų metų nelaisvės, bausmės vykdymą atidedant trejiems metams. Toks Tauragės apylinkės teismo sprendimas žiauriai merginą sužalojusiam, prievartavusiam ir išžaginti pasikėsinusiam jurbarkiečiui narpliojamas iš naujo. Klaipėdos apygardos teismą pasiekė ir nukentėjusios pusės, ir prokuratūros, ir kaltinamojo skundai.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos: ieško dingusios moters (0)

Birželio 11 d. 1 val. gautas  pranešimas, apie kad birželio 9 d. apie 18 val. iš savo namų, esančių Šakiuose Šaulių g., išėjo ir iki šiol į juos negrįžo Reda Bosaitienė (gim. 1972 m.).

(Plačiau...)

Nesėkminga brakonierių naktis: tūkstantinės baudos ir prarastas automobilis (7)

Naktis iš antradienio į trečiadienį Aplinkos apsaugos departamento Kauno ir Vilniaus pareigūnams buvo ypač darbinga. Po 6 val. trukusios pasalos sulaikyti brakonieriai, žuvų ištekliams padarę 3304 eurų žalą. O neteisėtai stirniną sumedžioję asmenys neteko automobilio, graižtvinio šautuvo su optiniu taikikliu ir dar turės sumokėti kelis tūkstančius eurų.  

(Plačiau...)

Kruša varpė sienas, laužė stogus, daužė langus - savivaldybė bandys kompensuoti dalį žalos (nuotraukos) (6)

Birželio 8-ąją praūžusi audra pridarė nemažai nuostolių rytinei rajono daliai.

(Plačiau...)

Apvogė kapines (1)

Į visuomenę kreipėsi Eržvilko seniūnija, kuri prašo padėti surasti vagis. Vandalai iš Eržvilko kapinių pavogė apdailos plokštę.

(Plačiau...)

Dalyje Smukučių uždraudė eismą (2)

Smukučių gyventojai ir sodininkai perspėjami, kad nuo birželio 9-osios 8 val. iki birželio 10-osios 8 val. bus draudžiamas eismas „Mituvos“, „Pasakos“, „Pušaitės“ ir „Šilelio“ mėgėjų sodų teritorijose.

(Plačiau...)

Medį taranavęs vairuotojas pūstelėjo beveik dvi promiles (0)

Birželio 7-osios rytą, apie 9.24 val., pranešta kad kelyje iš Žindaičių į Pavidaujį nuo kelio nuvažiavo ir atsitrenkė automobilis „Volvo S60“.

(Plačiau...)

Į butą brovėsi apsiginklavęs peiliu (0)

Birželio 7-osios vakarą, apie 23 val., policija skubėjo į Klausučius (Seredžiaus sen.). Čia vyras peiliu grasino 33-ejų moteriai ir bandė įsibrauti į butą.

(Plačiau...)

Prie Raudonės pilies - Lino Adomaičio koncertas (video) (0)

Dėl koronaviruso pandemijos pavasarį su žiūrovais sveikintis negalėjęs 30-asis jubiliejinis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2020“ grįžta jau vasaros pradžioje. Birželio 7 dieną Raudonės pilies kieme (Jurbarko raj.) pirmąjį šių metų sezono koncertą surengs žinomas dainininkas Linas Adomaitis.

(Plačiau...)

Katilinėje - naujas katilas, už daugiau nei milijoną (0)

Į AB „Kauno energija“ Jurbarko katilinę atvežtas naujas modernus biokuro katilas, kuris leis sumažinti išmetamų teršalų kiekius ir lanksčiau reaguoti į besikeičiančius vartotojų poreikius.

(Plačiau...)

Į archyvus gula mylimo miesto vaizdai (0)

Jurbarkietis Eugenijus Beržinskas fotografuoja savo malonumui, tačiau jo darbai internetinėje erdvėje jau turi būrį gerbėjų, o Jurbarko krašto muziejuje netgi veikia virtuali jo fotografijų paroda „Pasivaikščiojimas po Jurbarką“. Ir nereikia būti profesionalu, kad pamatytum aplink esantį grožį ir jį užfiksuotum. Reikia tik labai mylėti savo miestą.

(Plačiau...)

Ieško Nemune siautėjusių vandalų (2)

Policija ieško Nemuno vagą žyminčius plūdurus nusukusių piktavalių. Šakių policija prašo gyventojų pranešti, jei šie turi kokios nors informacijos, kas galėjo balandžio-gegužės mėnesiais nusukti ir pasroviui paleisti aštuonis navigacinius ženklus.

(Plačiau...)

Nemune vanduo tinka maudybėms (0)

Gegužės 26 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai pakartotinai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko.

(Plačiau...)

Kraupios Jurbarko žmogžudystės byloje – naujos detalės: 18-metį į spąstus įviliojusi paauglė degė kerštu (0)

Kauno apygardos teismas pirmadienį atvertė 18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo bylą, kurioje kaltinimai pareikšti buvusiam jo mokslo draugui, dabar jau pilnamečiui Kęstučiui Vyturiui ir pastarojo 15-metei bendrininkei. Išaiškėjo kraupios nusikaltimo detalės – pasirodo, paaugliai planavo nusikaltimą pusantro mėnesio.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook