Įvykiai

Įvykiai

Policiją išsikvietė, bet buvo per girtas paaiškinti (0)

Vasario 22 d. apie 0.45 val. policija skubėjo į Smalininkų seniūnijos Endriušių kaimą. Buvo pranešta, kad čia esą vienas vyras sumušė kitą.

(Plačiau...)

Dar vienas išpuolis: globos įstaigoje išplūsta ir sumušta 13-metė (0)

Užfiksuotas dar vienas šokiruojantis smurto prieš nepilnamečius atvejis. Praėjusio šeštadienio popietę į Viešvilėje įsikūrusius „Skalvijos namus“ įsiveržė 49 metų vietos gyventoja, kuri, naujienų portalo lrytas.lt šaltinių tvirtinimu, smurtavo prieš 13-metę įstaigos globotinę.

(Plačiau...)

Sulaikė su narkotikais (nuotraukos) (7)

Trečiadienio popietę, apie 14.30 val., Gedimino g. policija sustabdė ir patikrino automobilį „Audi A6“. Mašinoje buvo rasta augalinės kilmės medžiagos – galimai narkotikų.

(Plačiau...)

Jurbarko ligoninė neteiks dalies paslaugų (2)

Dėl planuojamų elektros tinklo remonto darbų vasario 24 d. nuo 08.30 val. iki 10.30 val. Jurbarko ligoninėje bus atjungtas elektros tiekimas. Įstaiga perspėja pacientus, kad tuo metu bus neatliekami tyrimai ir nevyks ambulatorinės konsultacijos,

(Plačiau...)

Teisėsauga nekels baudžiamosios bylos dėl sudaužyto dvylikamečio, chuligano motina: auka buvo skysta (13)

„Mano dvylikametis sūnus Jurbarko sporto klube buvo žiauriai sumuštas, bet treneris atidžiau nepasidomėjo jo būkle, neiškvietė pagalbos. Radau vaiką vakare gulintį lauke ant žemės ir klykiantį iš skausmo“, – naujienų portalui lrytas.lt pasakojo vietos gyventoja.

(Plačiau...)

Serijinį automobilių vagį sulaikė dviem mėnesiams (1)

Vasario 14-ąją Butkaičių k. (Girdžių sen.) iš kiemo dingo 1999-ųjų laidos „Škoda Octavia Combi“. Moteriai priklausančią mašiną nuvarė puikiai policijai žinomas paauglys, kuris panašių nusikaltimų jau įvykdė mažiausiai dešimt.

(Plačiau...)

Valstybės atkūrimo dieną – bėgikų būrys (nuotraukos) (0)

Vasario 16-oji Jurbarke prasidėjo tradiciniu renginiu – Trispalvės pakėlimu prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto Didžiojo paminklo ir trijų kilometrų bėgimu. Šiemet valstybės atkūrimo dieną paminėjo itin daug bėgikų – net 199.

(Plačiau...)

Vasario 16-oji – su pagarba istorijai ir dabarčiai (0)

Per rajono miestelius ir kaimus nuvilnijo Vasario 16-oji. Mūsų valstybės gimtadienio šventę papuošė geltona-raudona-žalia spalvos, žmonių šypsenos ir pavasarėjančiame danguje besišypsanti saulė bei bendruomenių pagarbos ženklai savo dabarčiai ir istorijai. Eržvilkiškiai iškiliausius seniūnijos žmones pagerbė tradiciniu apdovanojimu „Eržvilko spindulys“, Veliuonoje šventę vainikavo nominacijų „Veliuonos krašto žmogus“ įteikimas, o Girdžių parapija atminimo lentose įamžino kunigus, kurie girdžiškius mokė gyventi kilniai ir didžiadvasiškai.

(Plačiau...)

Įkliuvo žinomi brakonieriai (nuotraukos) (1)

Vasario 9 d. apie 10.30 val. policijos pareigūnai patikrinimui Jurbarke, Sodų g., sustabdė įtarimų sukėlusį automobilį. Netrukus paaiškėjo, kad pareigūnų nuojauta neapgavo – „Audi“ bagažinėje buvo rasta dėžė su žuvimis. Kadangi žuvų šonai buvo sužaloti, policininkams kilo įtarimų, kad jos gali būti sužvejotos tinklais.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos, ieško vyro ir moters (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuoti asmenys, kurie gali turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

(Plačiau...)

Perspėja saugotis viruso (0)

Nors Lietuvoje šiuo metu nei įtariamų, nei patvirtintų koronaviruso infekcijos atvejų nenustatyta, tikslinga ir toliau imtis prevencinių veiksmų, kad apsaugoti žmones nuo galimų grėsmių, skelbiama Jurbarko savivaldybės puslapyje.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos: ieško asmens netikrų pinigų byloje (nuotraukos) (0)

Apskrities policija prašo pagalbos. Pareigūnai informuoja, kad Kalvarijos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamos veikos - netikrų pinigų ar vertybinių popierių gaminimo, laikymo arba realizavimo.

(Plačiau...)

Rajono keliuose - mirtininkų siautėjimas (video) (11)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietis, kuris pasidalino savo užfiksuotais vaizdais. Juose - registratoriumi nufilmuotos trys situacijos, kai dėl viršyto greičio ir neatsargaus lenkimo galėjo įvykti tragedijos.

(Plačiau...)

Gimnazistai šventė šimtadienį (nuotraukos, video) (1)

Penktadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai šventė šimtadienį. Šiemet jiems šventę suruošę vienuoliktokai šventės dalyvius nukėlė į psichiatrinę ligoninę.

(Plačiau...)

Paaugliai santykius aiškinosi kumščiais (2 video) (0)

Penktadienio popietę viename Gedimino g. daugiabučių kiemų santykius kumščiais aiškinosi paaugliai.

(Plačiau...)

Policija ieško pabėgusio nepilnamečio (0)

Apskrities policija informuoja, kad sausio 21 d. iš Vilkaviškio rajono Kybartų vaikų globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo Aivaras Benosenko (gim. 2002 m.). 

(Plačiau...)

Rastas negyvas pasienietis (0)

Vasario 6 d. apie 7.40 val. Jurbarke Algirdo g. namuose rastas Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūno kūnas. Įtariama savižudybė.

(Plačiau...)

Mažieji viešviliečiai popietes leidžia turiningai ir saugiai (0)

Sausio 29 d. nedidelė ir jauki atidarymo ceremonija įvyko Viešvilės vaikų dienos centre (VDC), kurį įsteigė biudžetinė įstaiga Skalvijos namai. Vaikų dienos centras Viešvilės pagrindinėje mokykloje veikia nuo praėjusio gruodžio pradžios, todėl jau galima teigti, kad jis čia buvo labai reikalingas.

(Plačiau...)

Peiliu dūrė prie „Norfos“ (1)

Pirmadienio vakarą, apie 20 val., prie parduotuvės „Norfa“, Dariaus ir Girėno g., tarp dviejų vyrų įvyko konfliktas. Vienas jų savo pyktį iš pradžių  išliejo trenkęs oponentui kumščiu per galvą, o paskui pasivijo ir smeigė peiliu į koją.

(Plačiau...)

Paleistas nepilnametis vėl nuvarė mašiną (2)

Vasario 1 d. pranešta, kad Eržvilko sen. iš sodybos kiemo pavogtas automobilis „Citroen Berlingo“. Mašina netrukus buvo rasta. Nustatytas ir ją galimai pavogęs nepilnametis, kuris buvo sulaikytas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook