Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Sudegė traktoriaus priekaba (video) (0)

Birželio 8 d. ugniagesiai vos spėjo lėkti į gaisrus. Popiet gesinti netoli Sudargo (Šakių r.) užsidegusio ūkio išskubėjo Jurbarko ir Smalininkų gelbėtojai.

(Plačiau...)

Jurbarko rajone nuo kelio nuskriejo ir vertėsi „Audi“: sužalotos dvi mažametės (0)

Birželio 2 d. ryte ties Jūrava (Viešvilės sen.) į pakelės griovį nuriedėjo ir apsivertė automobilis „Audi 80“. 

(Plačiau...)

Valstybės šimtmečio proga – tarptautinės autostopo varžybos. Prašo pavėžėti varžybų dalyvius! (video) (0)

Ar žinojote, jog Rusnėje stovi paminklas Mahatmai Gandžiui? O Jelgavoje (Latvija) iškabinta lenta Antanui Smetonai atminti? O gal girdėjote, kur pastatytos medinės lydekos ar batuoto šerno skulptūros? Šie įdomūs objektai – tik keli iš beveik penkiasdešimties, kuriuos jau šį savaitgalį, gegužės 19–20 dienomis, galės aplankyti autostopo varžybų „Baltija 100“ dalyviai. Renginio pavadinimas ne atsitiktinis: jis skirtas Lietuvos Respublikos ir kitų Baltijos šalių šimtmečiui pažymėti. Gegužės 19 d. (šeštadienį) Vilniaus prieigoje startuos apie keturiasdešimt porų, turinčių tikslą autostopu aplankyti kuo daugiau nurodytų įdomių Lietuvos ir kaimyninių šalių objektų. Nemaža trasos dalis drieksis ir per Jurbarko rajoną.

(Plačiau...)

Prašo padėti kovoti su vandalais (4)

Tvarkos be visuomenės pagalbos nebus. Pilietiška ir neabejinga bendruomenė gali būti garantas saugant miestą nuo niokotojų. Būtent apie tai – kaip paskatinti bendruomenę drausminti chuliganus ir apie juos pranešti policijai, pirmadienį tarėsi valdininkai, policija ir aktyvūs jurbarkiečiai.

(Plačiau...)

Į Jurbarką grįžo bagažinių turgelis (4)

Gegužės 13-ąją, sekmadienį, Jurbarke šurmuliavo prekeiviai – rinkosi tie, kam nesvetimi bagažinių turgūs. Pernai skandalais dėl keistų rajono valdžios sprendimų pasibaigęs itin populiarus projektas šiemet atgimė visiškai savarankiškai – privačioje aikštelėje.

(Plačiau...)

Partrenkė alų gėrusį dviratininką (1)

Šeštadienį, apie 19.45 val., ties Šiline įvyko nelaimė. Pirminiais duomenimis, automobiliu važiavę jaunuoliai partrenkė dviratininką. Pasak liudininkų, incidentas įvyko tuomet, kai nukentėjusysis vairuodamas gėrė alų ir nesuvaldęs dviračio išvažiavo į važiuojamą dalį.

(Plačiau...)

Vandalai nusiaubė Viešvilę (2)

Ketvirtadienio vakare, po 22 val., vandalai nusiaubė Viešvilės miestelį. Suniokotos 45 tulpių dekoracijos skirtos Motinos dienos progai.

(Plačiau...)

Pristatė dekoruoto porceliano kolekciją (0)

Gegužės 4 d. Jurbarke, „Rūtos gėlių galerijoje“, menininkė Justina Venckienė surengė savo rankomis dekoruotų indų parodą. Lankytojams moteris pristatė puodelių ir lėkščių, su įvairiais įrašais. Dauguma jų skirti įvairioms progoms arba šeimos nariams.

(Plačiau...)

Miestą drebina karinės pratybos (4 video, nuotraukos) (6)

Gegužės 7-10 dienomis Jurbarke vyko mūšiai. Čia pratybas vykdė Lietuvos kariuomenės motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas.

Nuotraukų galeriją rasite čia.

(Plačiau...)

Laužė medikų automobilio duris (0)

Gegužės 5 d. nutiko unikali istorija – ugniagesiai gelbėtojai turėjo įsilaužti į medikų automobilį, kad būtų išlaisvintas ten įstrigęs ligonis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook