Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Atsiras konteineriai tekstilei (0)

Liepos mėn. Jurbarko r. bus pastatyti tekstilės konteineriai. Įvertinus tekstilės atliekų konteinerių poreikį, jau yra nupirkti ir bus pastatyti konteineriai, skirti nereikalingiems drabužiams bei tekstilės atliekoms. Į juos gyventojai galės mesti atliekas, kurios iki šiol keliaudavo į mišrių atliekų konteinerius.
(Plačiau...)

Mažųjų žuvėdrų šiemet daugiau (0)

Birželio 26 d. Panemunių parko ir Lietuvos ornitologų draugijos specialistai apžiūrėjo visas galimas mažosios žuvėdros (Sternulla albifrons) perimvietes.

(Plačiau...)

Prasidėjo trečioji stovykla (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Klausučiuose (Seredžiaus sen.) prasidėjo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato kartu su partneriais organizuojamas projektas „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime 3“.

(Plačiau...)

Vilkikas partrenkė senolį (1)

Šeštadienį prie Skirsnemunės įvyko skaudi avarija. Elektrine transporto priemone važiavusį vyrą nubloškė ta pačia kryptimi važiavęs vilkikas. Per susidūrimą senolis smarkiai nukentėjo.

(Plačiau...)

Nusikaltėliai pasisavino didžiulę sumą (1)

Birželio 24-ąją apie 14.20 val. policijai pranešta apie 14 tūkst. eurų vagystę. Nukentėjęs asmuo nurodė, kad Jurbarke V. Kudirkos g. esančiuose namuose pasigedo ne tik pinigų, bet ir auksinių papuošalų bei mobiliojo telefono.

(Plačiau...)

Stovykla tapo tradicija (0)

Liepos 1-5 dienomis Klausučių kaime (Seredžiaus sen., Jurbarko r.) ir liepos 15 - 19 Girdžių kaime Girdžių sen., Jurbarko r.) bus įgyvendinamas Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato projektas „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime – 3“. Projektas finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

(Plačiau...)

Kaliningradas paskelbė tvarką, pagal kurią duos nemokamas vizas lietuviams (0)

Nuo liepos 1-osios lietuviams, įvažiuojantiems į Kaliningrado sritį, elektroninės vizos bus nemokamos. Regiono turizmo centras paskelbė taisykles, pagal kurias bus išduodami leidimai.

(Plačiau...)

Ragina siųsti sveikinimus (3)

Rugpjūčio 24 d., šeštadienį, švęsime Jurbarko 760 metų jubiliejų. Po visą pasaulį išsibarsčiusius jurbarkiškius kviečiame sugrįžti, susitikti ir pasilikti. Kraštiečius savivaldybė kviečia perduoti savo filmuotą sveikinimą Jurbarkui, savo artimiesiems bei pažįstamiems miesto jubiliejaus proga.
(Plačiau...)

Žmogžudystės byloje – naujos detalės: 17-metis lieka suimtas, 14-metei – apykojė (5)

18-mečio jurbarkiečio nužudymo tyrime – pokyčiai: pagrindinis įtariamasis, 17 metų vaikinas toliau lieka suimtas, tačiau teismas atmetė prokurorų prašymą laikyti belangėje ir jo 14 metų bendrininkę. Paauglė išleista į laisvę su elektronine apykoje.

(Plačiau...)

Veliuonoje per žemę ir dangų skrido daina (0)

Birželio 15 d. Veliuonoje skambiais balsais nuaidėjo  kasmetinė festivalio „Veliuonos kadrilis“ Dainų diena. Šiemet ji buvo skirta žymaus tautosakininko, kunigo, gyvenusio ir dirbusio Veliuonoje, Antano Juškos 200 – ioms gimimo metinėms.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook