Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Pagerbti rajono medikai (nuotraukos) (2)

Penktadienį pagerbti rajono medikai. Tarptautinės medicinos darbuotojų dienos proga gydytojams ir slaugytojams buvo įteiktos savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus padėkos.

(Plačiau...)

Policija surado tvorą nugriovusį „BMW“ (0)

Kovo 8-osios vakarą Eržvilke automobilis trenkėsi į bažnyčios tvorą. Įvykis – komplikuotas, nes tvora įrašyta į kultūros paveldo objektų sąrašą, o ją nugriovęs vairuotojas iš įvykio vietos paspruko. Pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad į tvorą automobiliu „BMW“ skriejo „žalialapis“ vaikinas. 

(Plačiau...)

„Pasirink savo ateitį“ – kviečia į rinkimus (video) (0)

Filmas „Pasirink savo ateitį“ vaiko balsu ragina visus aktyviai balsuoti Europos Parlamento rinkimuose, iki kurių liko vos mėnuo. 

(Plačiau...)

Pastatė paminklą kaimui (nuotraukos) (2)

Eržvilko seniūnijoje išdygo paminklas Palabaukščių kaimui. Nors pats kaimas dar nėra išnykęs – paminklinėje lentoje iškaltas kryžius ir dvi datos – 1810-ieji ir 2014-ieji. Akmenimis grįstoje aikštelėje taip pat įrengtas stalelis, prie kurio galima parymoti.

(Plačiau...)

Velykų rytą degė namas (0)

Velykų rytą ugniagesiai kviesti gesinti gaisro Naujokų kaime.

(Plačiau...)

Sinagogų aikštėje pradėti darbai (0)

Balandžio 19 d. Jurbarke viešėję Sinagogų aikštės memorialo autorius skulptorius Dovydas Zundelovičius ir vienas projekto kūrėjų, „New Artist Collegium“ (CAN) atstovas Grigorijus Zundelovičius su Jurbarko r. savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir bendrovės „Jurmelsta“ vadovu Kęstučiu Naujoku aptarė darbus.

(Plačiau...)

Išdegė rekordinis žolės plotas (0)

Eržvilko seniūnijos Trakų kaime išdegė keturi hektarai pievos. Per pastaruosius porą metų tai rekordinis išdegęs sausos žolės plotas. Šiemet ugniagesiams gesinti liepsnojančias pievas jau teko devynis kartus. Nuo didesnių nelaimių išgelbėjo tai, kad gaisrai buvo greitai pastebėti.

(Plačiau...)

Šilelis atsivėrė lankytojams (video) (12)

Šeštadienio rytą pastaraisiais metais bruzgynais šlamėjęs šilelis prie Jurbarko ligoninės klegėjo žmonių balsais. Čia vyko įstaigos „Jurbarko socialinės paslaugos“ inicijuota talka. Šilelio sutvarkymo ne vienerius metus laukė tiek ligoninės, tiek aplink esančių įstaigų klientai, tiek aplink gyvenantys žmonės.

(Plačiau...)

Įkliuvo su cigaretėmis (0)

Šakių rajone patikrinti sustabdytame mikroautobuse Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai rado rūkalų slėptuvę. Neteisėtą krovinį jurbarkietis vairuotojas buvo sukišęs į galinės sėdynės atlošą.

(Plačiau...)

Latvijos dailininkės tapytojos Ainos Putninos parsonalinė tapybos ir kompiuterinės grafikos darbų paroda “Pavasario laukimas“ (0)

Tapytoja Aina Putnina 1992 metais Latvijoje baigė dailės akademiją ir 2011 metais Baltijos tarptautinę akademiją, Rygoje. Nuo 1994 metų dalyvauja parodose, kūrybinėse dirbtuvėse, pleneruose ir kituose projektuose Latvijoje ir užsienyje. Nuo 1993 metų Aina Putnina dirba vaikų ir suaugusiųjų meno mokykloje, moko tapybos ir kompiuterinės grafikos.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook