Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Prasideda miesto ir verslo dienos (programa) (0)

Gegužės 4-5 dienomis Jurbarke šurmuliuos Jurbarko miesto ir verslo dienos 2018.

(Plačiau...)

Ieško dingusiojo (1)

Policija ieško be žinios dingusio 48-erių Dainiaus Permino. Paskutinį kartą vyras pastebėtas balandžio 22-ąją Skirsnemunėje. Nuo to laiko su dingusiuoju artimieji neturi jokio ryšio.

(Plačiau...)

Žaisliniu pistoletu apsiginklavęs vyras užpuolė 15-metę (0)

Jurbarke policijos nuginkluotas trisdešimtmetis, pasirodo, buvo visiškai girtas – jam nustatytas 2,5 prom. girtumas.

(Plačiau...)

Vandalai jau niokoja naujai perdažytas pavėsines (5)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, atsiuntęs naujai nudažytos paimsrio pavėsinės nuotrauką. Poilsio zonoje esančias pavėsines savivaldybės prašymu savanoriškai tvarko ir dažo įvairios įstaigos ir organizacijos. Tačiau jurbarkiečių darbas vandalams – nė motais. Jie jau spėjo viską išterlioti.

(Plačiau...)

Susidūrė su antimi (nuotraukos) (0)

Balandžio 24-ąją netoli Viešvilės įvyko neįprasta avarija. Į miestelio link važiavusio „Volkswagen Passat“ priekinį stiklą atsitrenkė skrendanti antis. Paukštis žuvo vietoje.

(Plačiau...)

Mokykloje kilo gaisras (video) (0)

Sekmadienį, apie 19.30 val., Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje kilo  gaisras. Ugnis įsiplieskė mokyklos garaže, kur laikomas tarnybinis automobilis „Volkswagen Passat“.

(Plačiau...)

Viešvilėje supleškėjo medienos dirbtuvės (0)

Balandžio 20 d. apie 18 val. pranešta apie Viešvilėje užsiliepsnojusias medienos dirbtuves. Į nelaimės vietą Klaipėdos gatvėje skubiai išsiųstos didelės ugniagesių pajėgos. Gelbėtojai stengėsi ne tik suvaldyti ugnį, bet ir apsaugoti greta esančius pastatus ir turtą.

(Plačiau...)

Tiltui per Nemuną - Šimtmečio vardas (0)

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ąjį jubiliejų Susisiekimo ministerija siūlo įprasminti suteikiant Šimtmečio pavadinimą tiltui per Nemuną Jurbarko rajone. Ilgiausias šalies valstybinės reikšmės automobilių keliuose tiltas Nemuno krantus jungia kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas. Šį siūlymą Vyriausybė svarstys posėdyje trečiadienį.

(Plačiau...)

Gegužės 8-11 dienomis mieste nebus karšto vandens (0)

       Vykdant Jurbarko centralizuoto šilumos tiekimo tinklo ir šilumos gamybos šaltinio hidraulinius bandymus ir planinius remontus nuo 2018 m. gegužės 8 d. 9 val. iki 2018 m. gegužės 11 d. 12 val. stabdomas centralizuotas termofikacinio vandens tiekimas Jurbarko gyventojams.

(Plačiau...)

Šventė ketvirtąjį gimtadienį (1)

Balandžio 18 d. Jurbarko švietimo centro  Atvira jaunimo erdvė (AJE) nuotaikingai paminėjo 4 metų veiklos sukaktį.
(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook