Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

RUGSĖJĮ PRENUMERUOKITE „ŠVIESĄ“ PIGIAU! (2)

Visą rugsėjo mėnesį prenumeruokite „ŠVIESĄ“ pigiau. Nuolaidos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims!

Tarnybiniu automobiliu – spausti sulčių (12)

Pirmadienis, šiek tiek prieš 14 val., į vieną iš Jurbarke veikiančių sulčių spaudyklų įvažiavo obuolių prikrautas automobilis. Ant jo - savivaldybės įmonės, UAB „Jurbarko vandenys“ lipdukai. Darbinę mašiną į sulčių spaudyklą atvairavo vienas iš įmonės vadovų – technikos direktorius Jonas Tamulis.

(Plačiau...)

Iš liepsnojančio daugiabučio gelbėjo žmones papildyta nuotraukomis ir video) (7)

Penktadienio naktis Jurbarke vos nesibaigė didžiule tragedija. Apie 2.30 val. Kęstučio g. 12-ojo ir aplinkinių namų gyventojai atsibudo nuo traškesio ir raudonos pašvaistės. Pro langus pažvelgę žmonės pamatė sukrečiantį vaizdą – liepsnojo du pirmieji penkiaaukščio aukštai.

(Plačiau...)

Rajono seniūnijos – nacionalinio konkurso „Valstybę kuriame mes“ nominantės (0)

Per 30 seniūnijų iš visų Lietuvos regionų  pateko į trečiąjį konkurso „Valstybę kuriame mes“ etapą. Tarp jų – ir dvi Jurbarko rajono seniūnijos – Veliuonos bei Viešvilės.

(Plačiau...)

Mokslo metų pradžios šventės rajono mokyklose (0)

Šiemet 17-oje švietimo įstaigų mokslo metus pasitinka 2837 mokiniai, iš kurių - 215 pirmokų. Tarp šių įstaigų - viena ikimokyklinio ugdymo, 14 - bendrojo ugdymo, viena - meno mokykla ir viena švietimo pagalbos įstaiga. Šį rugsėjį buvo sudaryti 162 klasių komplektai, tarp kurių 50 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių, kurias lanko 222 priešmokyklinukai ir 602 ikimokyklinukai.

(Plačiau...)

Sugyventiniui sulaužė kaklą (4)

Rugpjūčio 27-ąją apie 19 val. į Jurbarko ligoninę buvo pristatytas vyras su lūžusiu stuburo slanksteliu. Paaiškėjo, kad nukentėjusysis galimai buvo sužalotas per konfliktą su sugyventine, kuri jį nustūmė nuo laiptų rugpjūčio 24-ąją.

(Plačiau...)

Saugos kameras uždengė skudurais (11)

Pirmadienį per susirinkimą Jurbarko autobusų parko direktorių Arvydą Štulą perspėję nesutinkantys būti filmuojami darbo vietose, įmonės darbuotojai ėmėsi veiksmų – skudurais uždengėstebėjimo kameras.

(Plačiau...)

„Nemo“ atplauks ir kitą vasarą (0)

Tuštutėlė buvusi Jurbarko mažųjų laivelių prieplauka pastarosiomis dienomis pilna gyvybės. Rugpjūčio 11-ąją čia keletui dienų prisišvartavo turbūt didžiausias plaustas Lietuvoje – „Nemo“. Jurbarkas – paskutinė stotelė plaustui, kuris šiemet keletą atostogautojų grupių plukdė nuo pat Lietuvos ir Baltarusijos pasienio.

(Plačiau...)

Siūlė 500 eurų (0)

Rugpjūčio 15 d. girtas, kaip pėdas vairuotojas bandė papirkti policininkus. Mirtiną pavojų keliantį kelių gaidelį prie vairo pareigūnai sustabdė ryte – 8.20 val.

(Plačiau...)

Persisvėręs per turėklus iš antro aukšto nukrito vaikas (1)

Sekmadienio vakarą į Jurbarko ligoninę atvežtas 2017 metais gimęs vaikas, iš antro aukšto nukritęs į pirmąjį.
 
 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook