Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kūrėjai pina „Aukso vainiką“ (1)

Spalio 3 d. Jurbarko krašto muziejuje pradėtas pinti „Aukso vainikas“. Liaudies meno parodos vietiniam turui medžio drožybos kūrinius pateikė Rimandas Plevokas, peizažus, megztas pirštines ir kojines pristatė Laimutė Ašmonaitienė, Gražina Dzedulionienė – riešines, Elena Montvydienė – staltieses ir servetėles, Ona Jasaitienė – skutinėtus margučius ir siuvinėtus paveikslus.

(Plačiau...)

Policija be bendruomenės – kaip kūnas be rankų (0)

Pirmadienį policijos pareigūnai šventė Angelų sargų dieną – profesinę teisėsaugininkų šventę. Šiemet per iškilmes pagerbti ne tik pareigūnai, bet ir eiliniai žmonės, kurių dėka buvo užkirstas kelias nelaimėms ar nusikaltimams.

(Plačiau...)

Sėjamoji mašina sužalojo darbininkui ranką (0)

Sekmadienį Jurbarko rajone per žemės ūkio darbus laukuose sužalotas vyras.
 
 Nelaimė įvyko apie 14 val. Jurbarko rajono Lybiškių kaime. 44-erių vyrui dirbant laukuose traktoriumi „Belarus 952.4“ su prikabinta sėjamąja mašina, į jos sraigtą buvo įtraukta ant sėjamosios mašinos stovėjusio 41-erių vyro ranka. 

(Plačiau...)

Iš mokyklos – į ligoninę (0)

Jurbarko ligoninės medikai policijai pranešė apie galvos traumą patyrusį nepilnametį.

(Plačiau...)

Sukčius prisistatė gydytoju (0)

Rugsėjo 26 d. 1932 m. gimusiai jurbarkietei laidiniu telefonu paskambinęs vyras prisistatė gydytoju. Moteriai jis pranešė apie neva į ligoninę paguldytą jos sūnų.

(Plačiau...)

Reformacijos jubiliejaus koncertai vėl kviečia (0)

2017-aisiais Lietuva, kaip ir daugelis krikščioniškų šalių visame pasaulyje, švenčia 500-ąsias Reformacijos metines, pažymint 1517-uosius, kai Martynas Liuteris paskelbė savo tezes.

(Plačiau...)

Už nelegalų verslą gali tekti sumokėti laisve (0)

Jurbarko policininkai prieš dvi savaites šalia Žardiškių (Seredžiaus sen.) esančioje sodyboje sulaikė nelegalų alkoholį gaminusią 34-erių moterį. Čia taip pat buvo rasta ir paimta apie 70 litrų skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, aparatai naminei degtinei gaminti bei 300 litrų  raugalo. Pastarasis buvo sunaikintas vietoje.

(Plačiau...)

Ieško šuns savininkų (0)

Rugsėjo 22 d. apie 20 val. kelyje ties Rotuliais (Jurbarkų sen.) patruliuojantys policininkai pastebėjo klaidžiojantį šunį. Vokiečių aviganių kalytė buvo draugiška, su antkakliu, tačiau išsigandusi. 

(Plačiau...)

Ką daryti, jei privačiame miške vagys iškirto medžius ar pasisavino medieną (0)

Nors didesnių neteisėtų kirtimų ar medienos vagysčių privačiuose miškuose per pastarąjį dešimtmetį ženkliai sumažėjo, tačiau dažnas miško savininkas vis dar susiduria su smulkesnėmis medienos vagystėmis. Miško savininkų neprižiūrimuose miškuose po kelis medžius nusipjaunantys „malkautojai“ nemato nieko blogo svetimame miške vieną kitą medį pasiimti, ypač jei tai sausuolis, vėjavarta ar vėjalauža. 

(Plačiau...)

Vaikas apsidegino rankas (0)

Rugsėjo 22 d.  14.28 val. į policiją kreipėsi Jurbarko ligoninės medikai. Gydytojai informavo, kad į ligoninę atvežtas devynių metų jurbarkietis, kuris apsidegino abi plaštakas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook