Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Sulaikė vagis iš Jurbarko (1)

Praėjusią balandžio 11-osios naktį, apie 02.40 val., Šakių r. PK pareigūnai, patruliuodami miesto teritorijoje, pastebėjo du per kelią einančius vyrus. Patruliams tai sukėlė įtarimą. Jie automobiliu apsisuko, o tuo metu vyrai ėmė bėgti. Netrukus buvo sulaikyti.

(Plačiau...)

Kviečia tvarkyti Imsrės tako pavėsines (3)

Kviečiame rajono įstaigas, įmones bei organizacijas ne tik aktyviai dalyvauti Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtoje vienuoliktoje akcijoje „Darom 2018“, kuri Jurbarko rajone vyks balandžio 16-23 dienomis, bet prisijungti prie Jurbarko rajono savivaldybės inicijuotos socialinės iniciatyvos sutvarkyti Imsrės tako pavėsines.

(Plačiau...)

Grasino susprogdinti bažnyčią (0)

Balandžio 5-ąją 15.15 val. pranešta apie sprogmenį Vadžgirio Šv. Juozapo bažnyčioje. Pareigūnai sprogmens nerado, bet netrukus buvo nustatytas įtariamasis – tame pačiame miestelyje gyvenantis vienuolikmetis.

(Plačiau...)

Vyks pratybos „Piktas šernas 2018“ (1)

Balandžio 14-15 d. Šakių ir Jurbarko mieste vyks Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno rinktinės Šakių 205 lengvosios pėstininkų kuopos ir LDK Kęstučio 7-osios ir Suvalkijos 4-osios šaulių rinktinių lauko taktikos pratybos apgyvendintoje vietovėje „Piktas šernas 2018“.

(Plačiau...)

Pareigūnams vyrus teko tramdyti elektrošoku (0)

Į iškvietimą sureagavusiems Jurbarko  pareigūnams teko tramdyti besipriešinusius vyrus, pranešė Policijos departamentas.

(Plačiau...)

Apvirto sunkvežimis su rąstais (4)

Kovo 27-ąją kelyje tarp Veliuonos ir Seredžiaus apvirto medieną vežęs miškavežis. 

(Plačiau...)

Iš girtos motinos paimti du vaikai (0)

Jurbarke policijos pareigūnai iš apgirtusios jaunos motinos paėmė du mažamečius vaikus. Moteris buvo tokia girta, kad nesugebėjo įpūsti į alkoholio kiekio matuoklį.

(Plačiau...)

Mieste sudegė namas (video) (6)

Sekmadienį, kiek po vidurdienio, virš miesto kilęs dūmų stulpas pranašavo nelaimę – užsidegė namas K. Donelaičio gatvėje.

(Plačiau...)

Automobilio gaudynės baigėsi griovyje (0)

Kovo 11-osios naktį, 1.23 val., Jurbarke policijos pareigūnai sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį vairavo 34-erių metų Rotulių (Jurbarkų sen.) gyventojas.

(Plačiau...)

Kovo 8-ąją – tradicinis neeilinis reidas (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko PK pareigūnai šiandien ypatingą dėmesį skiria moterims – linki vairuotojoms sėkmingo bei saugaus kelio. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook