Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Gaudynės priminė veiksmo filmą (0)

Veiksmo filmą primenanti istorija nutiko liepos 6-ąją. Kai visa šalis šventė Valstybės dieną, tuo bandė pasinaudoti naminės degtinės varytojai, kurios pastebėjo ir bandė sulaikyti teisėsaugininkai.

(Plačiau...)

Girtas traktorininkas policininkams siūlė tūkstantį eurų (0)

Liepos 8 d. apie 15.35 val. Vadžgiryje policija patikrinimui sustabdė važiavusį traktorių. Transporto priemonė pareigūnams įtarimų sukėlė, nes buvo be registracijos numerio. Tačiau netrukus policijai įtarimų sukėlė ir pats traktoriaus vairuotojas.

(Plačiau...)

Skambėjo Tautiška giesmė (nuotraukos, video) (3)

Liepos 6-ąją minint Lietuvos didžiojo kunigaikščio Mindaugo karūnavimo dieną jurbarkiečiai, kaip ir viso pasaulio lietuviai, laikėsi tradicijos - giedojo Tautišką giesmę. Lietuvos himnas suskambo lygiai 21 val. dvaro parke ir kitose rajono vietose. 
(Plačiau...)

Į miestą grįžo vagys (0)

Rajono policija perspėja pirmuose aukštuose gyvenančius jurbarkiečius – jūsų turtas pavojuje. Savaitgalį registruotos dvi vagystės, kai buvo įsilaužta į butus pro plastikinius langus. Pareigūnai neatmeta galimybės, kad tokių nusikaltimų įvykdyta ir daugiau, tik jie dar nepastebėti.

(Plačiau...)

Mituvoje rado skenduolį (0)

Trečiadienį, apie 16 val., pranešta, kad Jurbarke, netoli Lelijų g., Mituvoje, rastas vyro kūnas. 

(Plačiau...)

Otui - naujas tarnybinis automobilis (0)

Ketvirtadienį Jurbarko policija gavo naują „Volkswagen“ mikroautobusą. Naujoji transporto priemonė pritaikyta darbui ne tik, kaip mobilus ofisas, bet ir turi specialiai įrengtą erdvę tarnybinio šuns vežiojimui. Šiuo „Volkswagen“ į užduotis keliaus policijos šuo Otas.

(Plačiau...)

Atsikabinusios sunkvežimio priekabos pražudytas dviratininkas – olandas (1)

Trečiadienio popietę žiauri avarija įvyko šalia Seredžiaus. Atsikabinusi sunkvežimio „Iveco“ priekaba kliudė du dviratininkus. Vienas jų žuvo. Paaiškėjo, kad tai – 1950 metais gimęs Nyderlandų pilietis. Sunkvežimio vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus.

(Plačiau...)

Patruliai, pričiupę girtą vairuotoją, patys nuvairavo pažeidėjo „Mazdą“ (1)

Birželio 25 d. Jurbarko r. policijos pareigūnai sustabdė „Mazda 323“. Jos vairuotojui nustatytas 2,22 prom. girtumas. Tačiau vietoj to, kad iškviestų tralą, kuris nuvežtų pažeidėjo automobilį, vienas iš patrulių pats sėdo prie jo vairo. „Mazda“ buvo techniškai netvarkinga, nedrausta, tad eisme dalyvauti negalėjo. Jurbarko policija tikina, kad pareigūnai pasirinko optimaliausią sprendimą.

(Plačiau...)

Atsikabinusi girto sunkvežimio vairuotojo priekaba pražudė dviratininką (0)

Birželio 27-osios popietę žiauri avarija įvyko šalia Seredžiaus. Atsikabinusi sunkvežimio „Iveco“ priekaba kliudė du dviratininkus ir vieną jų pražudė. Paaiškėjo, kad tai 1950 m. gimęs Nyderlandų pilietis. Sunkvežimio vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus.

(Plačiau...)

Besigindama mergina susilaužė ranką (4)

Pirmadienio popietę iš Jurbarko ligoninės policija gavo pranešimą apie į ligoninę atvykusią merginą (gim. 2005 m.), kuriai sulaužytas delnikaulis. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook