Įvykiai

Įvykiai

Į butą brovėsi apsiginklavęs peiliu (0)

Birželio 7-osios vakarą, apie 23 val., policija skubėjo į Klausučius (Seredžiaus sen.). Čia vyras peiliu grasino 33-ejų moteriai ir bandė įsibrauti į butą.

(Plačiau...)

Prie Raudonės pilies - Lino Adomaičio koncertas (video) (0)

Dėl koronaviruso pandemijos pavasarį su žiūrovais sveikintis negalėjęs 30-asis jubiliejinis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2020“ grįžta jau vasaros pradžioje. Birželio 7 dieną Raudonės pilies kieme (Jurbarko raj.) pirmąjį šių metų sezono koncertą surengs žinomas dainininkas Linas Adomaitis.

(Plačiau...)

Katilinėje - naujas katilas, už daugiau nei milijoną (0)

Į AB „Kauno energija“ Jurbarko katilinę atvežtas naujas modernus biokuro katilas, kuris leis sumažinti išmetamų teršalų kiekius ir lanksčiau reaguoti į besikeičiančius vartotojų poreikius.

(Plačiau...)

Į archyvus gula mylimo miesto vaizdai (0)

Jurbarkietis Eugenijus Beržinskas fotografuoja savo malonumui, tačiau jo darbai internetinėje erdvėje jau turi būrį gerbėjų, o Jurbarko krašto muziejuje netgi veikia virtuali jo fotografijų paroda „Pasivaikščiojimas po Jurbarką“. Ir nereikia būti profesionalu, kad pamatytum aplink esantį grožį ir jį užfiksuotum. Reikia tik labai mylėti savo miestą.

(Plačiau...)

Ieško Nemune siautėjusių vandalų (2)

Policija ieško Nemuno vagą žyminčius plūdurus nusukusių piktavalių. Šakių policija prašo gyventojų pranešti, jei šie turi kokios nors informacijos, kas galėjo balandžio-gegužės mėnesiais nusukti ir pasroviui paleisti aštuonis navigacinius ženklus.

(Plačiau...)

Nemune vanduo tinka maudybėms (0)

Gegužės 26 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai pakartotinai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko.

(Plačiau...)

Kraupios Jurbarko žmogžudystės byloje – naujos detalės: 18-metį į spąstus įviliojusi paauglė degė kerštu (0)

Kauno apygardos teismas pirmadienį atvertė 18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo bylą, kurioje kaltinimai pareikšti buvusiam jo mokslo draugui, dabar jau pilnamečiui Kęstučiui Vyturiui ir pastarojo 15-metei bendrininkei. Išaiškėjo kraupios nusikaltimo detalės – pasirodo, paaugliai planavo nusikaltimą pusantro mėnesio.

(Plačiau...)

Ugniagesius iškvietė, kad padėtų atsistoti (0)

Gegužės 31-osios popietę, apie 15.45 val. specialiosios tarnybos skubėjo prie Nemuno. Pranešta, kad ant upės kranto guli 170 kg. Sveriantis vyras, kuris negali atsikelti.

(Plačiau...)

Mirė muzikantas ir kultūros darbuotojas Adolfas Lapė (0)

Sekmadienį, gegužės 31-ąją, po ilgos ligos sustojo ilgamečio Jurbarko kultūros centro darbuotojo, mėgėjų meno kolektyvo vadovo Adolfo Lapės širdis.

(Plačiau...)

Siautėjusį vyrą tramdė elektrošoku (0)

Ketvirtadienio rytą pranešta, kad Jurbarko rajone, Klangių kaime, iš kiemo nepavyksta išprašyti girto vyro.

(Plačiau...)

Išpuolis degalinėje: mašinoje palikta sužalota 19-metė, įtariamieji pasišalino (0)

Penktadienio naktį Jurbarko degalinėje aptikta „Audi A6“ su išdaužtu langu, mašinos viduje galimai buvo sužalota neblaivi mergina.

(Plačiau...)

Maudytis Nemune ir leidžia, ir draudžia (0)

Gegužės 19 d. Nemuno upės prie Jurbarko ir Nemuno upės prie Seredžiaus vandens kokybė neatitiko higienos normos reikalavimų, keliamų maudyklų vandens kokybei.
(Plačiau...)

2020-ieji paskelbti skulptoriaus Vinco Grybo metais (0)

Šie metai Jurbarko rajono savivaldybėje paskelbti garsaus  XX amžiaus pirmosios pusės lietuvių skulptoriaus, paminklų kūrėjo  Vinco Grybo metais. Tai puiki proga prisiminti ir  giliau pažinti šį iškilų tragiško likimo menininką, kuris gyveno ir dirbo Jurbarke.

(Plačiau...)

Turizmo naujienų topuose ir Jurbarkas (0)

Manote kad Lietuvoje jau aplankėte viską? Tuomet pasižvalgykite po šių metų turizmo naujienų dvidešimtuką. Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ drauge su Turizmo informacijos centrais išrinko įdomiausius objektus, kurių sąraše sau patinkančią vietą ras ir keliaujantys su šeima, ir medžiojantys įspūdingas nuotraukas, ir tie, kuriems kelionės yra neatsiejamos nuo pažinimo džiaugsmo.

(Plačiau...)

Žinomo brakonieriaus namuose – vienuolika tinklų (2)

Aplinkosaugininkams vėl įkliuvo vienas žinomiausių Jurbarko brakonierių – pažeidėjo namus patikrinę pareigūnai rado net vienuolika įvairaus tipo tinklų.

(Plačiau...)

Alkoholio vagims išsisukti nepavyko (2)

Jurbarke parduotuves švarinę alkoholio vagys sulauks atsakomybės. Policija surado pirmadienį „IKI“ parduotuvę apvogusią ir pasprukusią trijulę. Išsisukti nepavyko ir vasarį bei kovą toje pačioje parduotuvėje vogusiam duetui. 

(Plačiau...)

Viešvilėje, Skirsnemunėje ir Juodaičiuose atsiras turgavietės ir viešieji tualetai (1)

Viešvilės miestelyje, Darželio g. 20, jau pradėti vykdyti turgavietės ir viešojo tualeto įrengimo darbai. Numatytoje vietoje 400 kv. m. plote bus įrengta trinkelėmis išklota aikštelė, teritorija bus aptverta tvora, pastatyta 15 prekyviečių su stogeliais, įrengtas apšvietimas. Bus pastatytas konteinerinis tualetas, pritaikytas naudotis neįgaliems asmenims.

(Plačiau...)

Lauko gatvėje atsiras pėsčiųjų ir dviračių takas (0)

Jurbarko miesto Lauko gatvės ruožui nuo S. Daukanto gatvės iki Dariaus ir Girėno gatvės rekonstruoti įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką ir pėsčiųjų ir dviračių takui ties Lauko gatvės ruožu nuo Algirdo gatvės iki Sodų gatvės įrengti skirta 450 200 eurų.

(Plačiau...)

Spardė ir kirto kirviu (0)

Gegužės 22-ąją Kartupiuose (Eržvilko sen.) namo laiptinėje susikibo du vyrai. Pirminiais duomenimis, vienas spyrė į buto duris, o kitas jas atidarė ir kirviu kirto chuliganui į ranką.

(Plačiau...)

Kelionė iš Jurbarko su narkotikais baigėsi Kiduliuose, gresia iki aštuonerių metų kalėjimo (7)

Gegužės 22 d. apie 20 val. Kiduliuose policija patikrinimui sustabdė automobilį „Seat“. Per patikrinimą mašinoje buvo rastas maišelis su baltos spalvos milteliais – galimai narkotine ar psichotropine medžiaga.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook