Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Prisidengdami SAM vardu apsišaukėliai siūlo pirkti stebuklingai sąnarių ligas išgydančio tepalo (0)

Paskutiniu metu labai padaugėjo piktybiškai sukurtų interneto svetainių, kuriose skelbiama klaidinanti ir tikrovės neatitinkanti informacija apie preparatus,  neva leidžiančius greitai ir efektyviai atsikratyti vienokių ar kitokių ligų bei sveikatos sutrikimų. Be jokios abejonės, tinklalapiuose minimą produkciją siūloma įsigyti. Dažniausiai su „didžiule“ akcija.

(Plačiau...)

Knygos teatras: pažinti ir pajusti (0)

Kuriu teatrą tokį, kokį įsivaizduoju, – turintį savo kvapą, išskirtinius kostiumus ir vaizdą, kurio spektakliai vyksta netradicinėse erdvėse. Tai –ir didelė drąsa, ir didelė laimė.- teigia Knygos teatro įkūrėja Redita Dominaitytė.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Lapkričio 17 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Policininkai elektrošoku ligoninėje tramdė neblaivų pacientą. (0)

Ketvirtadienio vakarą apie 23.30 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno gatvėje, rastas 33-ejų metų vyras su sužalota koja. Jis buvo nugabentas į Jurbarko ligoninę, jam nustatytas 0,23 promilės girtumas.

(Plačiau...)

Suaugusiųjų mokymosi savaitės (programa) (0)

Mokymasis vyksta visada ir visur. Ar yra jo pabaiga? Vienareikšmiškai galime atsakyti, kad ne, nes mokymasis yra toks kaip ir gyvenimas – einantis, neturintis stabtelėjimų, tik su ilgesniais ar trumpesniais permąstymo laikotarpiais.

(Plačiau...)

„Forum“ teatras Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje (0)

Lapkričio 7 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko 3 valandų trukmės „Forum“ teatro užsiėmimas 7-ų klasių mokiniams, programa „In Action“ pagal sveikatinimo projektą „Myliu gyvenimą“, kurį vykdo socialinė pedagogė Saulena Lukšienė ir psichologė Vaida Beinarienė

(Plačiau...)

Narkotikų istorija atsidūrė teisme (0)

Į Jurbarko r. apylinkės teismą atiduota byla, kurioje trys asmenys kaltinami narkotikų turėjimu ir platinimu. Jei teismas trijulę pripažins kalta padarius jiems inkriminuojamus nusikaltimus, dviem vyrams ir moteriai gresia kalėjimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

(Plačiau...)

Ugnis pasiglemžė namą Eržvilke (nuotraukos) (0)

Trečiadienio pavakarę Eržvilke kilo gaisras – iš didžiulio gyvenamojo namo liko griuvėsiai. Nors vietiniai ugniagesiai į nelaimės vietą atvyko iškart, gyventojai jiems negailėjo priekaištų.

(Plačiau...)

Užklimpusiam traktorininkui į pagalbą atskubėję pasieniečiai jį rado girtą (2)

Girtam traktorininkui nepasisekė dukart – iš pradžių jis užklimpo laukuose Jurbarko rajone, o vėliau pateko į rankas jam padėti atskubėjusiems pasieniečiams, apylinkes stebėjusiems per sienos kontrolės sistemą. Be to, vyras neturėjo teisės vairuoti traktorių.

(Plačiau...)

Sukčiai apgauna vis daugiau žmonių (0)

Sukčiai jau keletą savaičių atakuoja gyventojus. Praėjusį savaitgalį policijai pranešta apie dvylika bandymų apgauti, kurių du – pasisekę. Pareigūnai prašo gyventojų neužkibti ant nusikaltėlių jauko ir iškart apie juos pranešti policijai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook