Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kviečia degti šimtmečio laužus (0)

Netrukus švęsime Vasario 16-ąją – šventę, brangią kiekvieno širdžiai ir giliai įsirėžusią atmintyje, žyminčią ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.

(Plačiau...)

Pavogė šaldytuvą su maistu (0)

Sausio 21 d. į policiją kreipėsi vadžgirietė, kuri pranešė, kad apie 16.10 val. pastebėjo, kad iš namų dingo šaldytuvas „Snaigė“ su maistu ir televizorius „Samsung“. Vagys į namus pateko išlaužę durų spyną. Nuostolis – 435 Eur.

(Plačiau...)

Gaisre žuvo žmogus (nuotraukos) (0)

Penktadienio rytą Skirsnemunės seniūnijos Žvyrių kaime užsidegė sodyba. Tai – pirmas didelis gaisras šiemet, kuriame žuvo žmogus.

(Plačiau...)

Degė kebabinė, įtariamas padegimas (papildyta, nuotraukos) (9)

Naktį į ketvirtadienį, apie 1.30 val., Jurbarke patruliavę policijos pareigūnai pastebėjo, kad Pamituvio g. dega furgonas, kuriame įrengta kebabinė.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Sausio 19 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno LSMUL klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. Stankevičius ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką.

(Plačiau...)

Atliekų išvežimo grafikas (0)

Komunalinių (buitinių) atliekų išvežimo iš privačių valdų, įmonių, įstaigų, organizacijų ir bendro naudojimo konteinerių aikštelių Jurbarko rajono savivaldybės kaimuose ir gyvenvietėse 2018 metų grafikai.

(Plačiau...)

Chuliganai nusiaubė knygų avilį. Prašoma visuomenės pagalbos. (5)

Štai taip šįryt atrodė Jaunimo parkas. Ir tai ne pirmas kartas, kai „Knygų avilio“ knygos yra suplėšomos ir taip „elegantiškai“ paskleidžiamos po Jaunimo parką. Šįkart, turbūt, vietoj sniego, kurio šią žiemą taip trūksta.

(Plačiau...)

Surinks kalėdines eglutes (0)

Praėjus didžiosioms metų šventėms ateina metas atsisveikinti ir su šių švenčių simboliais – eglutėmis. Dažnam kyla klausimas, kur dėti spyglius pradėjusias mesti žaliaskares. Informuojame, kad Jūsų patogumui eglutes ir jų šakas iki sausio 8 d. galite palikti prie daugiabučių namų komunalinių atliekų surinkimo konteinerių, iš kur jas surinks UAB „Jurbarko komunalininkas“ darbuotojai. 

(Plačiau...)

Pradėjo dirbti administracijos direktorės pavaduotoju paskirtas Darius Juodaitis (8)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju pradėjo dirbti buvęs Girdžių seniūnijos seniūnas Darius Juodaitis. Pareigas valdininkas užėmė valdančiojoje koalicijoje esančių konservatorių siūlymu. Šis postas partijai priklauso pagal koalicijos susitarimą.

(Plačiau...)

Petarda sužalojo mažametį (0)

Gruodžio 31-osios vakarą, apie 18 val., dėl sužalotos akies medikų pagalbos prireikė vienuolikmečiui jurbarkiečiui. Į Jurbarko ligoninę su močiute atvykęs berniukas buvo išvežtas į Kauną. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook