Įvykiai

Įvykiai

Ugniagesius iškvietė, kad padėtų atsistoti (0)

Gegužės 31-osios popietę, apie 15.45 val. specialiosios tarnybos skubėjo prie Nemuno. Pranešta, kad ant upės kranto guli 170 kg. Sveriantis vyras, kuris negali atsikelti.

(Plačiau...)

Mirė muzikantas ir kultūros darbuotojas Adolfas Lapė (0)

Sekmadienį, gegužės 31-ąją, po ilgos ligos sustojo ilgamečio Jurbarko kultūros centro darbuotojo, mėgėjų meno kolektyvo vadovo Adolfo Lapės širdis.

(Plačiau...)

Siautėjusį vyrą tramdė elektrošoku (0)

Ketvirtadienio rytą pranešta, kad Jurbarko rajone, Klangių kaime, iš kiemo nepavyksta išprašyti girto vyro.

(Plačiau...)

Išpuolis degalinėje: mašinoje palikta sužalota 19-metė, įtariamieji pasišalino (0)

Penktadienio naktį Jurbarko degalinėje aptikta „Audi A6“ su išdaužtu langu, mašinos viduje galimai buvo sužalota neblaivi mergina.

(Plačiau...)

Maudytis Nemune ir leidžia, ir draudžia (0)

Gegužės 19 d. Nemuno upės prie Jurbarko ir Nemuno upės prie Seredžiaus vandens kokybė neatitiko higienos normos reikalavimų, keliamų maudyklų vandens kokybei.
(Plačiau...)

2020-ieji paskelbti skulptoriaus Vinco Grybo metais (0)

Šie metai Jurbarko rajono savivaldybėje paskelbti garsaus  XX amžiaus pirmosios pusės lietuvių skulptoriaus, paminklų kūrėjo  Vinco Grybo metais. Tai puiki proga prisiminti ir  giliau pažinti šį iškilų tragiško likimo menininką, kuris gyveno ir dirbo Jurbarke.

(Plačiau...)

Turizmo naujienų topuose ir Jurbarkas (0)

Manote kad Lietuvoje jau aplankėte viską? Tuomet pasižvalgykite po šių metų turizmo naujienų dvidešimtuką. Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ drauge su Turizmo informacijos centrais išrinko įdomiausius objektus, kurių sąraše sau patinkančią vietą ras ir keliaujantys su šeima, ir medžiojantys įspūdingas nuotraukas, ir tie, kuriems kelionės yra neatsiejamos nuo pažinimo džiaugsmo.

(Plačiau...)

Žinomo brakonieriaus namuose – vienuolika tinklų (2)

Aplinkosaugininkams vėl įkliuvo vienas žinomiausių Jurbarko brakonierių – pažeidėjo namus patikrinę pareigūnai rado net vienuolika įvairaus tipo tinklų.

(Plačiau...)

Alkoholio vagims išsisukti nepavyko (2)

Jurbarke parduotuves švarinę alkoholio vagys sulauks atsakomybės. Policija surado pirmadienį „IKI“ parduotuvę apvogusią ir pasprukusią trijulę. Išsisukti nepavyko ir vasarį bei kovą toje pačioje parduotuvėje vogusiam duetui. 

(Plačiau...)

Viešvilėje, Skirsnemunėje ir Juodaičiuose atsiras turgavietės ir viešieji tualetai (1)

Viešvilės miestelyje, Darželio g. 20, jau pradėti vykdyti turgavietės ir viešojo tualeto įrengimo darbai. Numatytoje vietoje 400 kv. m. plote bus įrengta trinkelėmis išklota aikštelė, teritorija bus aptverta tvora, pastatyta 15 prekyviečių su stogeliais, įrengtas apšvietimas. Bus pastatytas konteinerinis tualetas, pritaikytas naudotis neįgaliems asmenims.

(Plačiau...)

Lauko gatvėje atsiras pėsčiųjų ir dviračių takas (0)

Jurbarko miesto Lauko gatvės ruožui nuo S. Daukanto gatvės iki Dariaus ir Girėno gatvės rekonstruoti įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką ir pėsčiųjų ir dviračių takui ties Lauko gatvės ruožu nuo Algirdo gatvės iki Sodų gatvės įrengti skirta 450 200 eurų.

(Plačiau...)

Spardė ir kirto kirviu (0)

Gegužės 22-ąją Kartupiuose (Eržvilko sen.) namo laiptinėje susikibo du vyrai. Pirminiais duomenimis, vienas spyrė į buto duris, o kitas jas atidarė ir kirviu kirto chuliganui į ranką.

(Plačiau...)

Kelionė iš Jurbarko su narkotikais baigėsi Kiduliuose, gresia iki aštuonerių metų kalėjimo (7)

Gegužės 22 d. apie 20 val. Kiduliuose policija patikrinimui sustabdė automobilį „Seat“. Per patikrinimą mašinoje buvo rastas maišelis su baltos spalvos milteliais – galimai narkotine ar psichotropine medžiaga.

(Plačiau...)

Maudytis Nemune prie Jurbarko ir Seredžiaus draudžiama (0)

Maudymosi sezonas Lietuvoje oficialiai prasideda birželio 1 dieną ir trunka iki rugsėjo 15 d., todėl svarbu atkreipti dėmesį į maudyklų vandens kokybę.

(Plačiau...)

Abiturientų paskutinis skambutis - kuklus (nuotraukos) (0)

Penktadienį rajono dvyliktokams skambėjo paskutinis skambutis. Dėl koronaviruso COVID-19 pandemijos ir vis dar galiojančių karantino sąlygų, šventė šiais metais buvo kukli. 

(Plačiau...)

Socdemų vėliavą per Seimo rinkimus neš televizijos žvaigždė Giedrius Drukteinis (5)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba ketvirtadienį patvirtino didžiąją dalį (51 iš 71) kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose.

Karšuvos apygardoje, kuri apima Jurbarką, Pagėgius, dalį Tauragės rajono į rinkimus eina etiketo specialistas Giedrius Drukteinis.

(Plačiau...)

„Feisbuko“ aikštelėje – trijulė su narkotikais (nuotraukos) (9)

Ketvirtadienio popietę patruliuojantys policininkai sulaikė galimai narkotikų turėjusius asmenis. Trys jaunuoliai ir automobilis „Volvo“ buvo patikrinti vadinamojoje „Feisbuko“ aikštelėje, Nemuno g.

(Plačiau...)

Smurtautojas aukštesnės instancijos posėdyje nepasirodė (6)

Šiandien Klaipėdos apygardos teisme turėjo būti atversta garsioji smurtavusio jurbarkiškio byla. Tačiau M.I. posėdyje nepasirodė pranešęs, kad susirgo.

(Plačiau...)

Nespėjo sustabdyti (2)

Antradienio popietę Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., įvyko avarija.

(Plačiau...)

Ligonius konsultuos ir telefonu, ir gyvai (1)

Jurbarko PSPC informuoja, kad kaip ir iki šiol, vykdant pacientų aptarnavimą, prioritetas bus teikiamas nuotolinėms gydytojų konsultacijoms. Registracija per registratūrą vyksta tik nuotolinei konsultacijai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook