Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Neprasilenkė gatvėje (0)

Pirmadienio pavakarę centrinėje Jurbarko S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje neprasilenkė du automobiliai. Avarija įvyko, kai iš kiemo į gatvę išvažiavo „Toyota RAV“ ir užkirto kelią „Volkswagen Passat“.

(Plačiau...)

Karščiai nutraukė pamokas (0)

Trečiadienį Lietuvą užgriuvus pragariškiems karščiams, dalis šalies mokyklų nutraukė pamokos, kitose – jos sutrumpintos. Sprendimus dėl to, kaip mokiniams palengvinti gyvenimą iki birželio 21-osios, kai oficialiai baigsis mokslo metai, kiekvienu atveju priima konkrečios įstaigos vadovybė.

(Plačiau...)

Iš Kauno klinikų paleidžiamos žiauriai sumuštos paauglės tėvas: „Jis šaukė, kad ją užmuš“ (2)

Jurbarko rajone smarkiai sumušta nepilnametė mergaitė birželio 12 dieną paleidžiama iš Kauno klinikų, – tai trečiadienio rytą pranešė ją gydęs medikas. Pasak gydytojo, mergaitė patyrė dvigubą apatinio žandikaulio lūžį, tai yra gana neįprasta trauma. Kalbėti ji dar negali. Situaciją pakomentuoti sutiko ir mergaitės tėtis, kalbėdamas apie dukros būklę jis sakė, kad yra sunku, ypač psichologiškai. 

(Plačiau...)

17-metės tėtis atskleidė, kaip suluošintas jo vaikas (2)

17-metės paauglės žiauraus sumušimo ir pasikėsinimo išžaginti byloje vis dar atliekamos intensyvios paauglių apklausos, o ji trečiadienį bus išleista iš ligoninės.

(Plačiau...)

Pavogė veidrodį (1)

Naktį į antradienį pavogtas Vydūno ir V. Grybo gatvių sankryžoje įrengtas eismo veidrodis. Jis buvo įrengtas norint palengvinti išvažiavimą iš V. Grybo g., nes sankryžoje matomumą riboja tvoros.

(Plačiau...)

Per avariją žuvo vairuotojas (nuotraukos) (0)

Pirmadienio rytą kelyje iš Jurbarko į Kauną, ties Rotuliais, įvyko avarija. Į įvykio vietą buvo išsiųstos visos tarnybos - medikai, ugniagesiai ir policija.

(Plačiau...)

Žmogžudyste ir pasikėsinimu išžaginti paauglę įtariami Jurbarko 17-mečiai buvo priimti į policijos rėmėjus (0)

Visuomenę sukrėtusių Jurbarko paauglių nusikaltimų istorijoje išaiškėjo netikėtų faktų. Pasirodo, pasikėsinimu išžaginti paauglę ir itin žiauriu jos sumušimu įtariamas vietos politikų 17-metis sūnus buvo priimtas į policijos rėmėjus. Kaip ir jo bendraamžis, įtariamas kitoje – 18-mečio nužudymo – byloje. 

(Plačiau...)

Policija: nebuvo jokių automobilių uždengtais numeriais (1)

Praėjusią savaitę pasklidus gandams, kad Eržvilke važinėja jaunuolių pilni automobiliai, kurių numeriai paslėpti, policija atliko patikrinimą. Apklausus daugybę žmonių ir peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus buvo atsekta visa gandų grandinė ir paaiškėjo, kad tokių transporto priemonių miestelyje nebuvo.

(Plačiau...)

Pažeidimai drumsčia ramybę - pareikšk nuomonę! (0)

2018 m. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas atliktas tyrimas parodė, kad gyventojai nepakankamai aktyviai naudojasi savo iniciatyvos teise pareikšti nuomonę savivaldybėms dėl prekybos alkoholiniais gėrimais laiko ribojimo, teritorijų, kuriose draudžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais nustatymo, atsisakymo išduoti licenciją. 

(Plačiau...)

Ministras žada pagalbą žiauriai sumuštos merginos artimiesiems, įtariamasis – laisvėje (2)

Lietuvą šokiravo Jurbarko r. gyvenančios sužalotos paauglės istorija. Prieš keturias dienas vakarėlyje žiauriai sumuštos septyniolikmetės merginos artimieji prašo pagalbos. Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius pažadėjo, kad teisininkai šeimą konsultuos nemokamai. Sunkiais nusikaltimais įtariamas jaunuolis paleistas į laisvę – šiuo metu jam skirta švelnesnė kardomoji priemonė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook