Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Vogtame automobilyje - pažeidėjas ir ieškomas asmuo (0)

Penktadienio vakarą Raseiniuose buvo pavogtas automobilis „Opel Astra“. Pasak mašinos savininko, transporto priemonę po išgertuvių pavogė 21-erių sugėrovas.

(Plačiau...)

Bando įminti dūrių peiliu mįslę (0)

Sekmadienio nakties kriminalas užminė policijai mįslę. Į ligoninę pateko peiliu subadytas vyras, kuris apie nusikaltimą nieko nepapasakojo.

(Plačiau...)

Žygyje – du tūkstančiai ėjimo mėgėjų (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Smalininkuose rinkosi žygeiviai. Čia startavo jau devintasis „Kęstučio“ apygardos partizanams ir LLKS Deklaracijos 70 metų jubiliejui atminti skirtas žygis „Kęstutėnai“.

(Plačiau...)

Vaikus pradžiugino kinologai (0)

Trečiadienį Jurbarko viešojoje bibliotekoje Tarptautinės vaikų knygos dienos proga vyko renginys, kuris buvo skirtas mažiausiems skaitytojams. 

(Plačiau...)

Už rūkalus - nemalonumai (4)

Pasieniečiai Jurbarke sulaikė lengvuoju automobiliu gabentą 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių krovinį. Mašiną vairavusiam vietiniam gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas, o teismas taip pat gali konfiskuoti ir transporto priemonę.

(Plačiau...)

Paukščius pasitiko keldami inkilus (nuotraukos) (0)

Penktadienį rajono miškuose vaikai kartu su miškininkais kėlė inkilus.  Prie tradicinę akciją rengiančios Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninio padalinio kaip įprasta prisijungė ir Panemunių regioninis parkas.

(Plačiau...)

Viešviliečius pagerbė prezidentė Dalia Grybauskaitė (3)

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos šimtmečiui skirto nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ laimėtojus. Prezidentė globojo šį konkursą.

(Plačiau...)

Jei svajoji tapti policijos pareigūnu – atvyk į atvirų durų dieną! (0)

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad 2019 m. kovo 25 d. (pirmadienį) 13.00 val. organizuojama atvirų durų diena, skirta tikslingai vyriausiems (baigiamųjų klasių) mokiniams, ketinantiems rinktis policininko profesiją ar ateitį siejantiems su darbu šioje institucijoje. Renginio metu bus atsakyta į aktualiausius, kiekvienam stojančiajam labiausiai rūpimus klausimus.

(Plačiau...)

Neprasilenkė sankryžoje (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį, priešpiet, Jurbarke ,Sodų ir Vytauto Didžiojo g. sankryžoje, įvyko avarija. Nelaimė nutiko, kai sankryžoje neprasilenkė automobiliai „Mercedes-Benz“ ir „Volkswagen“.

(Plačiau...)

Kur stovi policija? (0)

"Prie mokolu, kaip visada...", Priesais kemi.. ima atvaziuojancius nuo kauno...", "Prie buvusio swedbank",  "Stotis. Visus kerta", "Tik įvaževus į duoda pūst"… (kalba netaisyta).

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook