Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Sutikti geriausi šalies policininkai (0)

Penktadienį Marijampolės apskr. VPK kolektyvas sutiko geriausią Lietuvos policijos komandą su tortu ir gėlėmis!

(Plačiau...)

Buvusią draugę sumušė, išžagino ir grasino papjauti (0)

Nežmonišku elgesiu pasižymėjusiam žagintojui – kelialapis į pataisos namus, jo aukai – finansinė kompensacija ir sielos randai, kuriuos vargu ar kada pavyks išsigydyti. Tokiu rezultatu pastarosiomis dienomis Kauno apygardos teismas užbaigė šiurpią istoriją, kuri 2016 m. pradžioje prasidėjo Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Seredžiuje vagis apiplėšė degalinę, o prieš tai sudaužė vaizdo stebėjimo kamerą (2)

Trečiadienio naktį apvogta „Emsi“ degalinė Seredžiuje. Vaizdo stebėjimo kamera spėjo užfiksuoti kaukėtą vyrą, kuris netrukus šį įrenginį sudaužė.

(Plačiau...)

Narkotikus maskavo prieskoniais (0)

Spalio 13 d. pareigūnai patikrino 25-erių skirsnemuniškio namus. Kratą atlikę policininkai gyvenamosiose ir pagalbinėse patalpose rado ir paėmė prietaisą narkotinių medžiagų svėrimui bei smulkinimui bei galimai kanapių ir dalių.

(Plačiau...)

Sukčiai vėl atakuoja gyventojus (0)

Per dvi dienas policija gavo dvylika rajono gyventojų pranešimų apie bandymus išvilioti pinigus. Telefoniniai sukčiai atakavo ir miesto, ir kaimo gyventojus. Nusikaltėliai rinkosi laidinius telefonus turinčius žmones ir iš jų bandė pasisavinti milžiniškas sumas.

(Plačiau...)

Miestą užgriuvo „zombiai“ (video, nuotraukos, balsavimas) (13)

Sekmadienį į redakciją kreipėsi keletas skaitytojų, kurie pasipiktino situacija mieste. Žmonės stebėjosi, kad P. Cvirkos ir M. Valančiaus gatvių rajone pilna beveik iki komos apsvaigusių asmenų. Du ant suoliuko ir takelio besiraičiojantys vyrai užfiksuoti pėsčiųjų take prie Imsrės, dar vienas – Cvirkos g.

(Plačiau...)

Rajone paskelbta ekstremali padėtis (0)

Spalio 3 d. įvyko Jurbarko rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Posėdyje svarstyti du, tačiau itin svarbūs mūsų rajonui, klausimai. 
(Plačiau...)

Kūrėjai pina „Aukso vainiką“ (1)

Spalio 3 d. Jurbarko krašto muziejuje pradėtas pinti „Aukso vainikas“. Liaudies meno parodos vietiniam turui medžio drožybos kūrinius pateikė Rimandas Plevokas, peizažus, megztas pirštines ir kojines pristatė Laimutė Ašmonaitienė, Gražina Dzedulionienė – riešines, Elena Montvydienė – staltieses ir servetėles, Ona Jasaitienė – skutinėtus margučius ir siuvinėtus paveikslus.

(Plačiau...)

Policija be bendruomenės – kaip kūnas be rankų (0)

Pirmadienį policijos pareigūnai šventė Angelų sargų dieną – profesinę teisėsaugininkų šventę. Šiemet per iškilmes pagerbti ne tik pareigūnai, bet ir eiliniai žmonės, kurių dėka buvo užkirstas kelias nelaimėms ar nusikaltimams.

(Plačiau...)

Sėjamoji mašina sužalojo darbininkui ranką (0)

Sekmadienį Jurbarko rajone per žemės ūkio darbus laukuose sužalotas vyras.
 
 Nelaimė įvyko apie 14 val. Jurbarko rajono Lybiškių kaime. 44-erių vyrui dirbant laukuose traktoriumi „Belarus 952.4“ su prikabinta sėjamąja mašina, į jos sraigtą buvo įtraukta ant sėjamosios mašinos stovėjusio 41-erių vyro ranka. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook