Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Pareigūnai nusitaikė į pėsčiuosius (0)

Pėsčiųjų noras būti sužalotiems Jurbarke pritrenkia. Dariaus ir Girėno bei Vytauto Didžiojo gatvių sankryžoje žmonės per raudoną šviesoforo signalą eina maždaug kas tris-keturias minutes.

(Plačiau...)

Prisiminė holokausto aukas (nuotraukos) (1)

Rugsėjo 23-ąją minima Lietuvos žydų genocido diena. Tą dieną 1943 m. buvo likviduotas Vilniaus žydų getas. Pagerbdami žudynių aukas penktadienį Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos moksleiviai Naujasodžių k. kapinėse surengė atminimo akciją. Klasių atstovai atvežė akmenukus su užrašytais nužudytųjų vardais, kurios sudėjo į krūveles kapinėse.

(Plačiau...)

Augina taikos medį (nuotraukos) (0)

VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ neįgalieji jau trečius metus mini tarptautinę Taikos dieną. Rugsėjo 21 – ąją taikos balandžiais jie siuntė žinią, kokia svarbi ši data. Paukščius neįgalieji patys iškirpo iš popieriaus. Kasmet balandžių skaičius didėja, ir šįkart jų net – 550.

(Plačiau...)

Po avarijos automobiliai atsidūrė griovyje (nuotraukos) (0)

Trečiadienį, apie 10.30 val., Jurbarke, Knygnešių ir Pašilio gatvių sankryžoje, įvyko avarija. Per susidūrimą nukentėjo garbaus amžiaus „Renault“ vairuotojas. Jį išsivežė medikai.

(Plačiau...)

Problemos – per alkoholį (3)

Rugsėjo 15 d. apie 15 val. policija skubėjo į Kęstučio g. Jurbarke raminti agresyviai su žmona besielgiančio vyro. Atvykus pareigūnams, vyras juos išplūdo ir pabandė vienam trenkti, tačiau policininkas smūgio išvengė. Prieš chuliganą teko panaudoti fizinę prievartą bei elektrošoką. 

(Plačiau...)

Atleistas nuo kolegų bėgęs policininkas (2)

Darbo neteko pareigūno vardą pažeminęs policininkas. Iš pareigų atleistas Jurbarko r. policijos komisariato Reagavimo skyriaus jaunesnysis policininkas E. K. 22-ejų pareigūnas į nemalonumus papuolė, kai rugpjūčio 26 d. važiuodamas motociklu nestojo kolegoms iš Marijampolės, o bandydamas pabėgti sukėlė avariją.

(Plačiau...)

Už narkotikų gabenimą laukia ilgi metai kalėjime (0)

Rugpjūčio 12 d. Marijampolės policijos pareigūnų dėmesį patraukė į kelio juostas nepataikantis automobilis. Sustabdžius mašiną paaiškėjo, kad pareigūnų nuojauta neapgavo – 57-erių čigonas V. A. buvo girtas – įpūtė daugiau nei dvi promiles. Tačiau čia vyro nemalonumai nesibaigė – jis aršiai priešinosi policijai, todėl buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, o automobilis nuvežtas į aikštelę.

(Plačiau...)

Vaikai nusiaubė gėlynus (0)

Rugsėjo 4 d. vaikai Jurbarke nusiaubė gėlynus. Prie Dariaus ir Girėno g. 58 namo pasodinti gražūs hortenzijų krūmai chuliganams užkliuvo apie 17 val.

(Plačiau...)

Pareigūnai įtaria savižudybę (0)

Rugsėjo 8 d. apie 15 val. Stakiuose rastas 50-ies vyro kūnas su šautine žaizda galvoje. 

(Plačiau...)

Kvies įsigyti pasakų kompaktinių diskų ir pabendrauti su autore (1)

Rugsėjo 10 d. Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje po 8, 10 ir 12 val. Šv. Mišių bus pristatomi pasakų kompaktiniai diskai Per pasakų dangų ir Kas namelio širdyje?

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook