Įvykiai

Įvykiai

Jurbarko katilinėje pradedamas eksploatuoti antras biokuro katilas (2)

AB „Kauno energija“ priklausančioje Jurbarko katilinėje pradedamas eksploatuoti antras biokuro katilas, leisiantis lanksčiau reaguoti į šilumos poreikio kitimus bei sumažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų (anglies dioksido (CO2)) kiekius.

(Plačiau...)

Orai: savaitgaliui - prastos žinios (0)

Artimiausiomis dienomis aktyvus Atlanto ciklonas lems vėjuotus ir permainingus orus.

(Plačiau...)

Prasidėjo šventoriaus tako remontas (0)

Prasidėjo Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios šventoriaus tako nuo Valančiaus g. iki bažnyčios durų remonto darbai. 

(Plačiau...)

Mieste – du negyvėliai (5)

Pirmadienį, apie vidurdienį, Jurbarke rasti dviejų vyrų lavonai. Kūnai aptikti Dariaus ir Girėno g., privačiame name.

(Plačiau...)

Nemunu plukdė kontrabandą (0)

Pasieniečiai Nemune rado dvi dėžes, kurias, manoma, upės srovė atnešė iš Kaliningrado srities. Jose buvo įvairių vaistų bei tuščių pakuočių nuo jų.

(Plačiau...)

Kviečia kurti krašto prekės ženklą (0)

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras pradėjo įgyvendinti mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) pagal priemonę „Turizmo inovacijos“ finansuojamą projektą.

(Plačiau...)

Lietuvos paštas: kai kurios siuntos gali vėluoti (0)

Kasdien sulaukiama vis daugiau oficialių pranešimų iš užsienio paštų apie galimus veiklos sutrikimus – dėl COVID-19 pandemijos antros bangos daugelis šalių susiduria su sunkumais, kurie tiesiogiai liečia pašto veiklą – auga siuntų kiekiai, o darbuotojų pajėgumai mažėja, dėl to galimi siuntų pristatymo vėlavimai, praneša Lietuvos paštas.

(Plačiau...)

Saugomą aukštapelkę nuniokojo visureigininkai (nuotraukos) (8)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direkcija skelbia, kad bekelės gerbėjai suniokojo saugomą aukštapelkę. Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ priskirta teritorija yra Tauragės r., netoli ribos su Jurbarko r. Šį statusą turinčios teritorijos yra labai svarbios gamtai ir saugomos itin griežtai.

(Plačiau...)

Nojaus nužudymu įtariamas vyras: buvo „juodasis“ pasmerktų jaunuolių sąrašas (0)

18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo byloje aiškėja naujos detalės – tyrėjus pasiekė žinios, jog šiame mieste galimai buvo sudarytas jaunuolių sąrašas, kuriuos esą taip pat planuota nužudyti. Be to, viena kaltinamųjų įtariama netikrų paskyrų socialiniuose tinkluose kūrimu, siekiant įžiebti nesantaiką tarp paauglių.

(Plačiau...)

Miesto kačių namus perkelia už Mituvos (14)

Savivaldybė skelbia, kad lapkričio 4 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo valstybiniame žemės sklype, adresu V. Kudirkos g. 36 A, Jurbarko mieste buvusi įrengta bešeimininkių kačių šėrimo vieta perkeliama į naują vietą. Senojoje vietoje, kuri buvo arti gyvenamųjų daugiabučių namų, gyvūnų šerti nebus galima.

(Plačiau...)

Sudegė medžiotojų namas, įtariamas padegimas (2)

Lapkričio 6 d. apie 8 val. gautas pranešimas, kad Zubrickuose (Veliuonos sen.) sudegė medžiotojų būreliui priklausantis gyvenamas namas.

(Plačiau...)

Pavogė 26 tonas kviečių (0)

Lapkričio 5 d. policija gavo pranešimą, kad apie 18 val. iš sandėlio Naujininkų k. (Girdžių sen.) be savininko sutikimo, sugadinus durų užraktą, buvo išvežta apie 26 tonos kviečių.

(Plačiau...)

Sergančiųjų gripu yra - bet nedaug (0)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, šių metų 44-ąją savaitę (nuo spalio 26 d. iki lapkričio 1 d.) sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis Jurbarko rajone – 38,18 atvejų 10 tūkst. gyventojų.

96 gyventojai sirgo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis: 74 suaugę asmenys ir 22 vaikai nuo 0 iki 17 metų. Gripas diagnozuotas 2 suaugusiems asmenims.

(Plačiau...)

Pavojingas atliekas surinks nemokamai (0)

Lapkričio 17 d. Jurbarko rajono savivaldybėje organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos elektros, nešiojamų kompiuterių, akumuliatorių ir kitos atliekos.

(Plačiau...)

Policija ieško moters (0)

Marijampolės apskr. VPK atliekamame ikiteisminiame tyrime, nuotraukoje užfiksuota moteris, gali turėti reikšmingos informacijos įvykio tyrimui. 

(Plačiau...)

Chuliganus įamžino vaizdo įrašas, atpažino praeiviai (video) (3)

Spalio 28-osios vakarą prie Jurbarko viešosios bibliotekos siautėjo paaugliai. Penki vaikinai ir viena mergina niokojo Helovinui skirtą instaliaciją - „Moliūgų pievelė“. Jaunieji chuliganai moliūgus mėtė, daužė ir spardė. 
Bibliotekos prieigas moliūgais buvo papuošę įstaigos darbuotojai ir miesto bendruomenė. Organizatoriai kvietė miestiečius pievelėje smagiai leisti laiką ir įsiamžinti rudens nuspalvintame parkelyje.

(Plačiau...)

Dalis rajono kapinių jau ir skaitmeninėje edvėje (0)

Artėja Visų šventųjų diena. Norime atkreipti gyventojų dėmesį, kad kai kuriose Jurbarko rajono kapinėse veikia kapinių skaitmeninimo sistema, kuri leidžia paprasčiau atrasti savo artimųjų kapus.

(Plačiau...)

Paauglę daužęs ir prievartavęs kovotojas liko laisvėje (6)

Žiauru smurtu prieš merginą ir pasikėsinimu išžaginti pasibaigusi paauglių šventė Tauragės rajone jurbarkiečiui Mantui Icikevičiui laisvės nekainuos. Klaipėdos apygardos teismas paskelbė, kad iš dalies bausmė sugriežtinama, tačiau laisvės atėmimo bausmei pagrindo nėra.

(Plačiau...)

Savivaldybės tarybos posėdis (tiesioginė transliacija) (0)

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdis.

(Plačiau...)

Brakonieriai užpuolė ir sužalojo aplinkosaugininką (2)

Vakar, trečiadienį, spalio 28 d. vykdant reidą prie Ančios ir Šešuvio upių sankirtos (Jurbarko r.) siekiant sulaikyti elektros prietaisais brakonieriaujančius asmenis buvo sužalotas Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook