Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Tirs vandenį (0)

Tarptautinės gyvybės dienos proga Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) kviečia išsitirti šulinių bei šachtinių gręžinių vandenį.

 

(Plačiau...)

Po juodbruvių apsilankymo pasigedo daug pinigų (0)

Posakis „Mano namai – mano tvirtovė“ teisingas tik tuomet, kai savo namus saugai. Tuo įsitikino pusamžis jurbarkiškis, į kurio neužrakintus namus įsliūkino dvi vagilės.

(Plačiau...)

Girtutėlė jurbarkietė perdūrė vyrą (0)

Areštinėje atsidūrė girtutėlė jurbarkiškė, sužalojusi vyrą, pranešė Policijos departamentas.

(Plačiau...)

„Delikatesų byla“ keliaus į teismą (0)

Balandžio 11 d. apie 17 val. Bebirvų k. (Šimkaičių sen.) gyventojas apsižiūrėjo, kad iš nerakinto  pagalbinio pastato dingę 19 įvairių talpų stiklainių su konservuotomis daržovėmis, o iš piniginės, kuri buvo gyvenamajame name – 230 eurų.

(Plačiau...)

Sulaikė vagis iš Jurbarko (1)

Praėjusią balandžio 11-osios naktį, apie 02.40 val., Šakių r. PK pareigūnai, patruliuodami miesto teritorijoje, pastebėjo du per kelią einančius vyrus. Patruliams tai sukėlė įtarimą. Jie automobiliu apsisuko, o tuo metu vyrai ėmė bėgti. Netrukus buvo sulaikyti.

(Plačiau...)

Kviečia tvarkyti Imsrės tako pavėsines (3)

Kviečiame rajono įstaigas, įmones bei organizacijas ne tik aktyviai dalyvauti Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtoje vienuoliktoje akcijoje „Darom 2018“, kuri Jurbarko rajone vyks balandžio 16-23 dienomis, bet prisijungti prie Jurbarko rajono savivaldybės inicijuotos socialinės iniciatyvos sutvarkyti Imsrės tako pavėsines.

(Plačiau...)

Grasino susprogdinti bažnyčią (0)

Balandžio 5-ąją 15.15 val. pranešta apie sprogmenį Vadžgirio Šv. Juozapo bažnyčioje. Pareigūnai sprogmens nerado, bet netrukus buvo nustatytas įtariamasis – tame pačiame miestelyje gyvenantis vienuolikmetis.

(Plačiau...)

Vyks pratybos „Piktas šernas 2018“ (1)

Balandžio 14-15 d. Šakių ir Jurbarko mieste vyks Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno rinktinės Šakių 205 lengvosios pėstininkų kuopos ir LDK Kęstučio 7-osios ir Suvalkijos 4-osios šaulių rinktinių lauko taktikos pratybos apgyvendintoje vietovėje „Piktas šernas 2018“.

(Plačiau...)

Pareigūnams vyrus teko tramdyti elektrošoku (0)

Į iškvietimą sureagavusiems Jurbarko  pareigūnams teko tramdyti besipriešinusius vyrus, pranešė Policijos departamentas.

(Plačiau...)

Apvirto sunkvežimis su rąstais (4)

Kovo 27-ąją kelyje tarp Veliuonos ir Seredžiaus apvirto medieną vežęs miškavežis. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook