Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Vyras perdūrė moterį (0)

Vasario 19 d. apie 21.35 val. Jurbarke, Kauno g., namuose, per išgertuves susipyko vyras su moterimi. Pastarasis griebė peilį ir dūrė oponentei. 

(Plačiau...)

Vieni čiuožia, kiti – seilę varvina (11)

Kol kaimynai Kiduliuose smagiai skrieja pačiūžomis, jurbarkiečiams belieka varvinti seilę. Apie čiuožyklą Jurbarke galima tik pasvajoti, nors vos pervažiavus tiltą, kitapus Nemuno, ir entuziazmo, ir šalčio užtenka. Žiemos pramogų mėgėjai linkę kaltinti ne šiltą žiemą, o prisnūdusią miesto valdžią.

(Plačiau...)

Valstybės šimtmetį sutinkant apdovanoti geriausi policijos pareigūnai (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) darbuotojai, minėdami Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šimtmečio progą, susirinko vasario 14-ąją. Ir džiugu, kad švento Valentino – Meilės diena – beveik sutampa su Valstybės gimtadieniu. Jau ryt Lietuva pražys visomis vėliavos spalvomis ir minėsime meilės savo tėvynei dieną.

(Plačiau...)

Iš Jurbarko varė žiemą (nuotraukos) (0)

Antradienio vakarą savivaldybės aikštėje skambėjo muzika, trypė šokėjai, kovėsi Lašininis su Kanapiniu ir liepsnojo Morė. Į tradicines Užgavėnes išvaryti žiemos susirinkę miestiečiai ne tik linksminosi, bet ir skanovo čia pat dalijamus blynus.

(Plačiau...)

Per Užgavėnes bendruomenėms įteiktos Trispalvės (nuotraukos) (2)

Šeštadienį Raudonėje kvepėjo blynais - vyko Užgavėnių šventė. Tačiau svarbiausia jos dalis buvo ne Lašininio ir Kanapinio dvikova, o bendruomenių pagerbimas. Šimtmečio proga bendruomenėms ir seniūnams buvo įteikta šimtas Trispalvių.

(Plačiau...)

Šimtmečio renginių programa (0)

Renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

(Plačiau...)

Bėgliai bandė atsikratyti šautuvu (nuotraukos) (4)

Sausio 31-osios pavakarę Šimkaičiuose nestojo policininkų stabdomas „Volkswagen Golf“. Juo sprukę vyrai vėliau buvo priversti sustoti dėl savo automobilio gedimo. Tačiau prieš tai bandė atsikratyti įkalčiais – pro langą išmetė  prieš tai bandė atsikratyti įkalčiais – pro langą išmetė į rūbus suvyniotą nelegalų šautuvą.

(Plačiau...)

Bibliotekos vadove tapo Rasida Kalinauskienė (10)

Antradienį savivaldybėje įvyko konkursas biudžetinės įstaigos Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Vasario 9 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno LSMUL klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Mokyklai padovanojo šimtą Trispalvių (nuotraukos) (0)

Trečiadienio popietę Kidulių pagrindinės mokyklos bendruomenei įteikta nepaprasta dovana. Miestelyje gyvenantis ūkininkas Juozapas Dimaitis moksleiviams padovanojo šimtą Trispalvių. Dovaną vyras kartu su šeima paruošė norėdamas paskatinti jaunimo patriotizmą ir paminėti Lietuvos atkūrimo šimtmetį.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook