Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Jurbarkiečiai pasitiko 2018-uosius (nuotraukos, video) (0)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį jurbarkiečiai, kaip ir dauguma pasaulio žmonių, palydėjo 2017-uosius ir pasitiko 2018-uosius. Atsisveikindami su Raudonojo Gaidžio metais ir sutikdami Geltonojo Šuns metus gyventojai dangų nuspalvino tūkstančiais fejerverkų.

(Plačiau...)

Perspėja dėl tamsaus gymio moterų (1)

Socialiniuose tinkluose plinta jurbarkiečių žinutės, kuriose perspėjama saugotis tamsaus gymio moterų. Jos esą vaikšto po daugiabučius ir bando tyliai atidaryti duris. Galimai taip elgiamasi norint iš koridoriaus pagriebti ten esančius vertingus daiktus – pinigines, rankinukus, kuprines, telefonus.

(Plačiau...)

Pėsčiųjų zonoje – skrydis į pastatą (nuotraukos) (7)

Gruodžio 25-osios popietę Jurbarke prisiskraidė „Volkswagen Sharan“ ekipažas. Pirminiais duomenimis, įsukęs į pėsčiųjų zoną tarp Kauno ir Nemuno gatvių vairuotojas, spustelėjęs akceleratorių, nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į daugiabutį.

(Plačiau...)

Kęstučio batalione duris atvėrė moderni biblioteka ir poilsio erdvė (nuotraukos) (0)

Gruodžio 20 dieną Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija“  Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione buvo iškilmingai perkirpta simbolinė juostelė atidarant atnaujintas patalpas, skirtas karių poilsiui bei laisvalaikiui. Renginyje dalyvavo UAB ,,15min“ generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas, idėjos autorius žurnalistas Dovydas Pancerovas, Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija“ vadas pulkininkas Artūras Radvilas, Lietuvos kariuomenės vyr. patarėja Danguolė Bičkauskienė, bataliono kariai. Susirinkusius pasveikino Kęstučio bataliono vadas pulkininkas leitenantas Andrius Jagminas. Atidarymo juostelę perkirpo MPB „Žemaitija“ vadas pulkininkas Artūras Radvilas ir UAB „15 min“ generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas.

(Plačiau...)

Gyventojas sulaikė vagiliaujantį paauglį, policija pataria, kaip apsisaugoti nuo nusikaltėlių (9)

Antradienį, apie 12 val., Gedimino g. gyvenantis jurbarkietis sulaikė į namus užsukusį paauglį. Pagautas vaikinas – pagarsėjęs vagiliautojas iš butų ir namų. Jaunasis nusikaltėlis visada veikia pagal tą patį planą – bando patekti į neužrakintas patalpas, čiumpa daiktus ir sprunka.

(Plačiau...)

Vandalai suniokojo teniso kortus, prašoma pagalbos surandant nusikaltėlius (nuotraukos) (7)

Gruodžio 15 d.  pastebėta, kad suniokoti teniso kortai, esantys prie dviračių tako ties Vytauto Didžiojo gatve. Vandalai  išlaužė aptvaro durelių spyną, išvartė suolus, nuplėšė tentą.

(Plačiau...)

Miesto centre - kalėdinė mugė (nuotraukos) (1)

Penktadienio popietę miesto centre šurmuliavo kalėdinė mugė. Ją kasmet tradiciškai organizuoja Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai.

(Plačiau...)

Ieško vaiko ir vyro (3)

Gruodžio 13 d. apie 15.15 val. į policiją kreipėsi Užtilčių k. (Smalininkų sen.) gyventoja, kuri pranešė, kad iš namų išėjo ir negrįžo jos 37-erių sūnus.

(Plačiau...)

Policijos gretas papildė jauna pareigūnė (1)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys pasveikino Rasą Bendaravičiūtę, šiais metais baigusią Lietuvos policijos mokyklą ir šiandien prisiekusią būti ištikima Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus bei sąžiningai atlikti jai patikėtas pareigas. Ji tarnybą pradės Jurbarko policijoje, Reagavimo skyriuje, vyriausiąja patrule.

(Plačiau...)

Policija sulaikė sukčius iš Vertimų (5)

Šakių r. policijos pareigūnai gruodžio 8 d. surengė pasalą ir sulaikė sukčiavimu įtariamus asmenis – du Vertimuose gyvenančius vyrus. Šį mėnesį apgavikai sulaikomi jau antrą kartą – gruodžio 2 d. įtariamieji sukčiavimu įkliuvo Vilkaviškio policijai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook