Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Susidūrė automobiliai (nuotraukos) (2)

Penktadienį, apie 18 val., Jurbarke, Gedimino ir Algirdo gatvių sankryžoje, susidūrė automobiliai. Po smūgio vienas jų užšoko ant šaligatvio, jį pervažiavo ir trenkėsi į namo sieną.

(Plačiau...)

Kiną žiūrėjo automobiliuose (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą į aikštelę prie turgaus rinkosi kino gerbėjai. Pirmą kartą Jurbarke buvo surengta kino juostos peržiūra pastačius ekraną lauke, o garsą transliuojant į automobilių radio imtuvus.

(Plačiau...)

Nelegalūs kioskai sulauks sankcijų (4)

Jurbarko rajono savivaldybėje buvo sukviestas atsakingų darbuotojų pasitarimas dėl galimo savivaldžiavimo atvejo birželio 14 d., pastačius keturis kiosko tipo įrenginius Valstybei nuosavybės teise priklausančiame sklype Dariaus ir Girėno g. 98, Jurbarko mieste. Pasitarime dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas – Saulius Lapėnas, Administracijos direktorė – Vida Rekešienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas – Darius Juodaitis, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja – Rūta Vančienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausioji inžinierė – Rasa Pakštaitienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausioji inžinierė – Jurgita Bosikienė, Jurbarko miesto seniūnas – Romualdas Kuras. 
(Plačiau...)

Pritarė Smalininkų herbui ir vėliavai (0)

Birželio 7 d. posėdžiavusi Lietuvos heraldikos komisija pritarė dailininko Rolando Rimkūno sukurtiems Smalininkų miesto herbo, vėliavos ir antspaudo projektams, kuriuose vaizduojami šiam kraštui svarbūs simboliai. Istorikams parengus jų aprašymus, Smalininkų miesto heraldiką savo dekretu patvirtins Lietuvos Respublikos Prezidentė.
(Plačiau...)

Imsrės take - policijos patruliai (6)

Gegužės mėnesį savivaldybėje buvo surengtas susitikimas dėl Jurbarko miesto viešųjų erdvių infrastruktūros apsaugos bei visuomenės įtraukimo į miesto priežiūrą. Per jį savivaldybės, teisėsaugos bei visuomenės atstovai sutarė bendromis jėgomis bandyti nuo vandalų saugoti miesto turtą.
(Plačiau...)

Sudegė traktoriaus priekaba (video) (0)

Birželio 8 d. ugniagesiai vos spėjo lėkti į gaisrus. Popiet gesinti netoli Sudargo (Šakių r.) užsidegusio ūkio išskubėjo Jurbarko ir Smalininkų gelbėtojai.

(Plačiau...)

Jurbarko rajone nuo kelio nuskriejo ir vertėsi „Audi“: sužalotos dvi mažametės (0)

Birželio 2 d. ryte ties Jūrava (Viešvilės sen.) į pakelės griovį nuriedėjo ir apsivertė automobilis „Audi 80“. 

(Plačiau...)

Valstybės šimtmečio proga – tarptautinės autostopo varžybos. Prašo pavėžėti varžybų dalyvius! (video) (0)

Ar žinojote, jog Rusnėje stovi paminklas Mahatmai Gandžiui? O Jelgavoje (Latvija) iškabinta lenta Antanui Smetonai atminti? O gal girdėjote, kur pastatytos medinės lydekos ar batuoto šerno skulptūros? Šie įdomūs objektai – tik keli iš beveik penkiasdešimties, kuriuos jau šį savaitgalį, gegužės 19–20 dienomis, galės aplankyti autostopo varžybų „Baltija 100“ dalyviai. Renginio pavadinimas ne atsitiktinis: jis skirtas Lietuvos Respublikos ir kitų Baltijos šalių šimtmečiui pažymėti. Gegužės 19 d. (šeštadienį) Vilniaus prieigoje startuos apie keturiasdešimt porų, turinčių tikslą autostopu aplankyti kuo daugiau nurodytų įdomių Lietuvos ir kaimyninių šalių objektų. Nemaža trasos dalis drieksis ir per Jurbarko rajoną.

(Plačiau...)

Prašo padėti kovoti su vandalais (4)

Tvarkos be visuomenės pagalbos nebus. Pilietiška ir neabejinga bendruomenė gali būti garantas saugant miestą nuo niokotojų. Būtent apie tai – kaip paskatinti bendruomenę drausminti chuliganus ir apie juos pranešti policijai, pirmadienį tarėsi valdininkai, policija ir aktyvūs jurbarkiečiai.

(Plačiau...)

Į Jurbarką grįžo bagažinių turgelis (4)

Gegužės 13-ąją, sekmadienį, Jurbarke šurmuliavo prekeiviai – rinkosi tie, kam nesvetimi bagažinių turgūs. Pernai skandalais dėl keistų rajono valdžios sprendimų pasibaigęs itin populiarus projektas šiemet atgimė visiškai savarankiškai – privačioje aikštelėje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook