Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Profesinę šventę mininti policija žengia tobulėjimo keliu (0)

Be įtampos, skubėjimo ir netikėtų iškvietimų, pilną šypsenų, žinių ir naujų potyrių – tokią Angelų sargų arba Policijos dieną spalio 2-ąją minėjo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. policijos komisariato (PK) darbuotojai. Tądien jie pramogavo Jurbarko krašto muziejuje, o šiandien labiausiai pasižymėję pareigūnai pagerbti Marijampolėje.

(Plačiau...)

Konstitucijos egzaminą išlaikė viena iš keturių (1)

Šiemet jau tryliktąjį kartą vyksta visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas. Jurbarko rajono savivaldybėje Konstitucijos žinias panoro pasitikrinti  4 pilietiški jurbarkiečiai, iš jų vienas  turintis teisinį išsilavinimą.

(Plačiau...)

Žaliųjų atliekų „kelias“ Jurbarke: kada pasenę obuoliai tampa trąša, o kada – teršalais? (4)

Peraugusios cukinijos, krūva lapų ir žolė, likusi nuo paskutinio vejos šienavimo šį sezoną – tikriausiai daugiausiai galvos skausmo keliančios atliekos Jurbarko gyventojams. Kiemą ir aplinką ruošiant žiemos sezonui vis dėlto reikia sugalvoti, kur tokias žaliąsias atliekas dėti ir kaip jas sutvarkyti gamtai, kaimynams ir sau saugiais būdais. Atliekų tvarkymo ekspertai dalijasi patarimais, ką daryti su nurinkto derliaus ir tvarkomų kiemų atliekomis, kad jos nekeltų rūpesčių ir net atneštų naudą.

(Plačiau...)

„Misija Sibiras'19“ atvyksta į Jurbarką (0)

Spalio 4 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje viešės „Misija Sibiras'19“ dalyviai.
(Plačiau...)

Sučiupta tris elnius sumedžiojusi ketveriukė, ugniagesiui gresia atleidimas (11)

Jurbarko rajone aplinkosaugininkai antradienį neteko žado, išvydę tris nelegaliai sumedžiotus elnius. Su tokiu įžūliu brakonierių siautėjimu jau seniai neteko susidurti – padaryta žala gamtai gali sudaryti apie 17 tūkst. eurų. Vienas iš keturių įtariamųjų dirba vietos savivaldybės ugniagesių tarnyboje. Dėl galimo polinkio brakonieriauti aplinkiniai žmonės jau prieš kurį laiką jį ironiškai praminė Gamtininku.

(Plačiau...)

Miesto centre avarija: po susidūrimo taranavo šviesoforą ir nulėkė į skverą (nuotraukos) (3)

Vėlų antradienio vakarą, apie 22 val., Jurbarko centre įvyko avarija. Centrinėje miesto sankryžoje, kur susikerta Vytauto Didžiojo ir Dariaus ir Girėno gatvės, susidūrė du automobiliai. Smūgio būta stipraus: po jo viena mašina nevaldoma trenkėsi į šviesoforą, kita atsidūrė šalia esančiame skvere.

(Plačiau...)

Pasieniečiai sulaikė jurbarkietį (0)

Pirmadienį VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Uosto pasienio užkardos pareigūnai patikrino keltu iš Vokietijos atvykusį 38-erių Jurbarko rajono gyventoją. ES vidaus reisais vykstančių keleivių nuolatinė kontrolė nėra vykdoma, bet pasieniečiai turi teisę atlikti pasirinktinį asmenų patikrinimą.

(Plačiau...)

Miestiečių namus pagaliau užplūs šiluma (0)

Nuo spalio 2 d., trečiadienio, Jurbarke pradedamas šildymo sezonas.

(Plačiau...)

Užsiliepsnojo sunkvežimis (2 video, nuotraukos) (0)

Šiandien, apie 11.40 val., Knygnešių g. užsidegė malkas vežęs sunkvežimis. Gaisras kilo automobilio kabinoje, kurią liepsnos apėmė per keletą akimirkų.

(Plačiau...)

Atominės avarijos repeticija: tikrins sirenas (0)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad dėl šių metų spalio 1 – 4 d. vyksiančių valstybinio lygio civilinės saugos funkcinių pratybų „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“, perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas vyks šį antradienį.

(Plačiau...)

Ieškota mergaitė rasta nuskendusi (nuotraukos, video) (0)

Rugsėjo 28-osios vakarą iš namų išėjusi devynmetė rasta nuskendusi maždaug už pustrečio kilometro nuo namų esančiame upelyje. Mergaitė jau temstant išbėgo iš namų ir dingo Mosteikių k. (Eržvilko sen.) apylinkėse.

(Plačiau...)

Apvogtos parduotuvės vadovas: penkių milimetrų storio seifą suraitė, kaip vilną (video) (3)

Rugsėjo 27-osios naktį vagys pasidarbavo Jurbarke Mokyklos g. esančioje „Lytagra“ parduotuvėje. Nusikaltėliai išlaužė seifą ir pasisavino daugiau, nei keturis tūkstančius eurų.

(Plačiau...)

Sulaikė kartu su cigaretėmis (3)

Jurbarke esančiame garaže pasieniečiai aptiko beveik du tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių ir sulaikė ten buvusį vietinį gyventoją.

(Plačiau...)

Juodaičiuose - lobio detektyvas (0)

Antradienį į policiją kreipėsi vyras, kuris tikina, kad senus jo baldus išvežti padėjęs asmuo pasisavino nemažą pinigų sumą. Nebereikalingus baldus į atliekų aikštelę savininkas iš sodybos išvežti nusprendė tuomet, kai šią paveldėjo.

(Plačiau...)

Kaimynų rekordas - aukščiausia Lietuvoje Saulės skulptūra (video) (0)

Rugsėjo 22 dieną Tauragėje atidengta išskirtinė etnografinės Saulės skulptūra, persipynusi su tradicinėmis baltų puošybos ir Lietuvos heraldikos detalėmis. Tauragiškio kalvio Kęstučio Plyskaičio sukurta metalo plastikos skulptūra, skirta Žemaitijos vardo paminėjimo 800 metų jubiliejui, yra didžiausia etnografinė Saulė Lietuvoje.

(Plačiau...)

Dingę žirgai grįžo pas šeimininkus (nuotraukos) (1)

Vakar naktį iš Pilies k. (Skirsnemunės sen.) esančios sodybos buvo pavogti trys suaugę žirgai. Šiuos gyvūnus dauguma jurbarkiečių puikiai pažįsta - jie neatskiriami rajono švenčių dalyviai. Ant jų mielai joja ir vaikai, ir suaugusieji. Šeimininkai iš žirgyno „Arūno žirgai“ iškart paprašė laikraščio ir visuomenės pagalbos.

(Plačiau...)

Netoli Jurbarko – nauja šaudykla (nuotraukos, video) (5)

Šeštadienį Mozūriškių k. (Šakių r.) atidaryta Vytauto Kazio Januškevičiaus vardo šaudykla. Medžiotojams, kariams ir sportinio šaudymo entuziastams skirtą objektą savo tėvo garbei įrengė žinomi šio krašto verslininkai ir medžiotojai Januškevičiai.

(Plačiau...)

Girta avariją padariusi socialdemokratė pasiprašė atleidžiama (7)

Ketvirtadienį avariją padariusi ir 2,1 prom. pūstelėjusi rajono politikė Ilona Pocienė penktadienį įteikė prašymą išeiti iš darbo Skalvijosnamuose. Čia moteris dirbo vyriausiąja buhaltere.

(Plačiau...)

Apvogė Seredžiaus degalinę. Vagis atplaukė valtimi? (Prašo padėti atpažinti) (3)

Rugsėjo 19-ąją 3.11 val. gautas saugos tarnybų pranešimas, kad apvogta Seredžiuje esanti degalinė. Pirminiais duomenimis, įsibrovus į patalpas, pavogta apie tūkstantį įvairių rūšių cigarečių pakelių.

(Plačiau...)

Pakratę automobilį rado narkotikų (1)

Penktadienį, kiek po vidurnakčio,  Jurbarke Dariaus ir Girėno g., policija patikrino įtarimus kėlusį „Audi“ automobilį. Mašinoje buvo rasti keturi plastikiniai maišeliai su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook