Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Vaikus pradžiugino kinologai (0)

Trečiadienį Jurbarko viešojoje bibliotekoje Tarptautinės vaikų knygos dienos proga vyko renginys, kuris buvo skirtas mažiausiems skaitytojams. 

(Plačiau...)

Už rūkalus - nemalonumai (4)

Pasieniečiai Jurbarke sulaikė lengvuoju automobiliu gabentą 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių krovinį. Mašiną vairavusiam vietiniam gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas, o teismas taip pat gali konfiskuoti ir transporto priemonę.

(Plačiau...)

Paukščius pasitiko keldami inkilus (nuotraukos) (0)

Penktadienį rajono miškuose vaikai kartu su miškininkais kėlė inkilus.  Prie tradicinę akciją rengiančios Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninio padalinio kaip įprasta prisijungė ir Panemunių regioninis parkas.

(Plačiau...)

Viešviliečius pagerbė prezidentė Dalia Grybauskaitė (3)

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos šimtmečiui skirto nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ laimėtojus. Prezidentė globojo šį konkursą.

(Plačiau...)

Jei svajoji tapti policijos pareigūnu – atvyk į atvirų durų dieną! (0)

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad 2019 m. kovo 25 d. (pirmadienį) 13.00 val. organizuojama atvirų durų diena, skirta tikslingai vyriausiems (baigiamųjų klasių) mokiniams, ketinantiems rinktis policininko profesiją ar ateitį siejantiems su darbu šioje institucijoje. Renginio metu bus atsakyta į aktualiausius, kiekvienam stojančiajam labiausiai rūpimus klausimus.

(Plačiau...)

Neprasilenkė sankryžoje (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį, priešpiet, Jurbarke ,Sodų ir Vytauto Didžiojo g. sankryžoje, įvyko avarija. Nelaimė nutiko, kai sankryžoje neprasilenkė automobiliai „Mercedes-Benz“ ir „Volkswagen“.

(Plačiau...)

Kur stovi policija? (0)

"Prie mokolu, kaip visada...", Priesais kemi.. ima atvaziuojancius nuo kauno...", "Prie buvusio swedbank",  "Stotis. Visus kerta", "Tik įvaževus į duoda pūst"… (kalba netaisyta).

(Plačiau...)

Pareigūnai sunaikino konfiskuotą alkoholį (0)

Ketvirtadienį policija kartu su kitų tarnybų atstovais sunaikino beveik pusantros tonos įvairaus alkoholio. Nelegalūs svaigalai buvo išpilti į vieną UAB „Dainiai“ srutų rezervuarų.

(Plačiau...)

Jubiliejinis vakaras suskambo dainomis (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą, vasario 22-ąją, pilnutėlėje Jurbarko kultūros centro salėje skambėjo Kęstučio Vasiliausko muzika. „Nežinau, kada aš čia vėl koncertuosiu“, - sakė K. Vasiliauskas, todėl parinko dainas, kurios jam pačiam patinka. O proga suskambėti muzikai iš širdies buvo labai graži. Tai – jubiliejinis K. Vasiliausko koncertas.

(Plačiau...)

Kada autonuoma gali būti pačiu palankiausiu pasirinkimu? (0)

Dažnam vairuotojui yra gana sudėtinga įsivaizduoti dieną be savo automobilio, tačiau tam tikrose situacijose nėra galimybės pasinaudoti nuosavu transportu. Tokiais atvejais tikrai puikiai pasiteisina autonuoma, kuri šiuo metu yra siūloma tikrai labai palankiomis sąlygomis. Priežasčių, kodėl verta rinktis būtent tokią galimybę, yra ganėtinai daug, o situacijų, kada verta apie tai pasvarstyti, taip pat nestinga. Taigi, kad palanku pagalvoti apie galimybę išsinuomoti automobilį?

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook