Įvykiai

Įvykiai

Savivaldybės tarybos posėdis (tiesioginė transliacija) (0)

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdis.

(Plačiau...)

Brakonieriai užpuolė ir sužalojo aplinkosaugininką (2)

Vakar, trečiadienį, spalio 28 d. vykdant reidą prie Ančios ir Šešuvio upių sankirtos (Jurbarko r.) siekiant sulaikyti elektros prietaisais brakonieriaujančius asmenis buvo sužalotas Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas.

(Plačiau...)

Padegė pastatą (0)

Spalio 28 d. apie 12.40 val. sodyboje Vencloviškių k. (Skirsnemunės sen.), kilo gaisras. Per jį išdegė dalis grindų ir aprūko vidinės sienos. Įtariama, kad pastatas buvo padegtas.

(Plačiau...)

Per avariją žuvo vyras (nuotraukos) (0)

Spalio 21 d. apie 11.25 val., Kriščiaviškės k. (Jurbarkų sen.) 64-erių vyro vairuojamas automobilis „Ford Kuga" išvažiuodamas iš šalutinio kelio susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu „Mitsubishi Pajero Sport". „Mitsubishi“ per avariją vertėsi, automobilio vairuotojas žuvo.

(Plačiau...)

Statomame name vagys padarė 15 tūkst. eurų žalą (1)

Spalio 20 d. apie 7.20 val. pastebėta, kad Jurbarko r. vagys apšvarino statomą namą.

(Plačiau...)

„Už švarią Lietuvą!“ užsuko ir į Jurbarką (nuotraukos) (0)

Visą spalio 15-osios dieną Jurbarko viešojoje bibliotekoje šurmuliavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotas renginys. Jo metu, kartu su žygio pėsčiomis aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą!“ iniciatoriumi Giedriumi Buču ir kitais žygeiviais, buvo gaminami paukščių inkilai, pristatoma žygio idėja, diskutuota aplinkosaugos, darnios aplinkos temomis. 

(Plačiau...)

Prie degalinės – avarija (nuotraukos, video) (2)

Trečiadienio pavakarę, apie 17.30 val., prie Pašvenčio degalinės įvyko avarija. Pirminiais duomenimis, iš degalinės teritorijos į kelią išvažiavusio „Ford“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Citroen“. Per susidūrimą automobiliai sudaužyti nepataisomai.

(Plačiau...)

Šildymo sezonas prasidės anksčiau (1)

Spalio 14 d., Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymo pakeitimą, kuriuo nustatoma 2020–2021 metų šildymo sezono pradžia.

(Plačiau...)

Tikrins perspėjimo sirenas (0)

Spalio 16 d. (penktadienį) vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas. Patikrinimo metu nuo 11 val. 52 min. iki 11 val. 55 min. bus įjungiamos elektros sirenos.

(Plačiau...)

„Žinau, ką renku“: kviečia į kandidatų į Seimą II turo debatus Karšuvos apygardoje (0)

Politikos stebėsenos tinklas Žinau, ką renku kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti jiems ruoštis: dalyvauti II turo debatuose tarp kandidatų į Seimą Lietuvos vienmandatėse apygardose.

Artėjant 2020 m. Seimo rinkimų II turui Karšuvos vienmandatės apygardos gyventojai vėl rinks savo atstovą! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

(Plačiau...)

Policija ieško moters (0)

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK atliekamame ikiteisminiame tyrime, fotonuotraukoje užfiksuota moteris, gali turėti reikšmingos informacijos įvykio tyrimui. 

(Plačiau...)

Robertas Petrauskas meta protų kovų iššūkį Jurbarkui (0)

Šį trečiadienį, spalio 15 d., Jurbarke vyks Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuojamas renginys, kuriame vietos bendruomenės nariai drauge su protmūšių organizatoriumi ir vedėju Robertu Petrausku kviečiami dalyvauti protų kovose. Taip pat renginio metu bus galima nemokamai pasigaminti medžiagines daugkartinio naudojimo veido kaukes, sužinoti, kaip  antram gyvenimui prikelti nereikalingus drabužius bei sudėlioti vartojimo įpročius atskleisiančią dėlionę. Be to, drauge su socialinės iniciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėju Giedriumi Buču bei žygio pėsčiomis aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą!“ žygeiviais jurbarkiečiai raginami diskutuoti visiems aktualiu klausimu – kaip kurti saugią ir darnią mus supančią aplinką.

(Plačiau...)

Mokyklos stadione rado miną (nuotraukos) (3)

Spalio 12-osios ryte, apie 8.10 val., Naujamiesčio progimnazijos stadioną statančios įmonės darbuotojas rado minosvaidžio miną. Netrukus į vietą atvyko visos specialiosios tarnybos – buvo įvestas planas „Skydas“.

(Plačiau...)

Kviečia į filmą „Būk mano kaimynu!“. (0)

Liepos pabaigoje Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist. Vizito metu greta kitų klausimų buvo kalbama ir apie kultūrinio bendradarbiavimo galimybes, o konkrečiau, apie galimybes bendradarbiaujant su Ambasada Jurbarke rodyti JAV kino filmus.

(Plačiau...)

Policija ieško be žinios dingusios nepilnametės (0)

Policija ieško Lijanos Kraulydaitės (16 m.), kuri pasišalino iš  Alvito šv. Kazimiero globos namų Vilkaviškio r. . Tikėtina, kad mergina gali lankytis Kybartuose ar kitose Vilkaviškio rajono vietose.

(Plačiau...)

Trijulė surengė egzekuciją: nukėntėjusysis atsidūrė ligoninėje (4)

Spalio 7-ąją, apie 22 val., Jurbarke, Kauno g., kilo muštynės. Pirminiais duomenimis trys tauragiškiai sumušė kitą šio rajono gyventoją. Chuliganai smurtavo įžūliu elgesiu pažeisdami visuomenės tvarką, sutrikdydami pašalinių asmenų ramybę, pašalinių asmenų akivaizdoje.

(Plačiau...)

Ma’dama – stilingoms merginoms ir moterims (4)

Rausvi balionai ant laiptų turėklų Kauno g. 23-1 skleidžia žinią apie naują parduotuvę. Čia duris atvėrė jaukus ir stilingas butikas, kurį tikrai pamils madą mylinčios jurbarkietės. Jų užsukančių su arbatos ar kavos puodeliu lauks pati butiko šeimininkė – jaunoji verslininkė Edita Vaišvilaitė.

(Plačiau...)

Policija prašo visuomenės pagalbos – dingo nepilnametė Eimantė Glavinskaitė (1)

Policija tebeieško rugsėjo 30 d. apie 15 val. iš namų Marijampolėje Mokolų g. išėjusios ir iki šiol negrįžusios Eimantės Glavinskaitės.

(Plačiau...)

Garsioji patranka vėl šaudys (video) (2)

Visoje Lietuvoje po policijos atlikto tyrimo išgarsėjusi Raudonės patranka vėl šaudys. Stilizuota savadarbė patranka skandalo centre atsidūrę tuomet, kai  teisėsaugininkai pradėjo tyrimą ir aiškinosi, ar tai nėra savadarbis ginklas. Rugsėjo gale istorijoje buvo padėtas taškas – nuspręsta, kad pabūklas netinkamas šaudyti žmones žalojančiais užtaisais ir gali būti naudojamas per šventes.

(Plačiau...)

Pavogė 14 tonų miežių (0)

Rugsėjo 25 d. policijai pranešta, kad iš rakinamo sandėlio Būtrimų k. (Girdžių sen.) pavogta apie 14 tonų grūdinių kultūrų - miežių. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook