Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Loterijoje laimėjo 139 tūkstančius eurų (1)

Sausio pabaigoje Šakių rajone, Plokščių gyvenvietėje, buvo laimėtas „Vikinglotto“ tik Lietuvos žaidėjams skirtas prizas – beveik 84 000 eurų. Būtent žinia apie šį laimėjimą paskatino jaunuolį iš Jurbarko įsigyti loterijos bilietų, pasirodo – laimėjimai gali būti užkrečiami – vaikinui nusišypsojo sėkmė, o jo sąskaitą papildė solidus „Eurojackpot“ laimėjimas – beveik 139 000 eurų.

(Plačiau...)

Rajone suplazdėjo trispalvės (nuotraukos) (0)

Vasario 16-osios šventė prasidėjo Jurbarkuose - Šimtmečio aikštėje buvo atidengtas atidengtas Lietuvos šimtmetį ir aikštei suteiktą pavadinimą žymintis paminklinis akmuo. Vėliau Nepriklausomybės atgavimo šventė tęsėsi Jurbarko mieste ir kituose miesteliuose bei kaimuose.

(Plačiau...)

Ledinės maudynės – vardan saugumo (video) (0)

Vasario 12 d. į Viešvilę susirinko kelios dešimtys įvairių tarnybų atstovų. Pareigūnai ir kariškiai atvyko į kasmetinius mokymus – kaip elgtis įlūžus ledui ir atsidūrus vandenyje. Ketvirtą kartą vykusių pratybų dalyviams teko ne tik pūkštelėti į ledinį vandenį, bet ir atlikti sunkiausią darbą – išlipti ant ledo.

(Plačiau...)

Gulago partizanai – lagerius sugriovę herojai (1)

Penktadienį Jurbarke pristatytas filmas ir knyga „Gulago partizanai“. Unikalias sovietinius lagerius savo protestais griovusių lietuvių ir ukrainiečių istorijas į vieną projektą sudėjo Paulius Saudargas ir Goda Karazijaitė. Autorių duetą imtis sudėtingo darbo paskatino jaunimas.

(Plačiau...)

Ligoninėje pacientė tramdyta antrankiais, priešindamasi ji įkando policininkei (0)

Po triukšmingo incidento Jurbarko ligoninėje policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR Baudžiamojo kodekso (BK) 286 str. (Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

(Plačiau...)

Brakonieriavimu įtariamiems elitinio medžiotojų klubo „Girios“ nariams gresia didžiulės baudos (0)

Dėl neteisėtai sumedžioto stirnos patino ir tauriojo elnio trims asmenims gresia baudos nuo 800 iki 1800 eurų, medžioklės priemonių konfiskavimas ir teisės medžioti atėmimas nuo vienerių iki penkerių metų, ketvirtadienį skelbia Aplinkos apsaugos departamentas.

(Plačiau...)

Sulaikė degtindarius (0)

Jurbarko pareigūnai Armeniškių k. (Seredžiaus sen.) sulaikė du asmenis, ant upelio šlaito gaminančius naminę degtinę. Abu pažeidėjai jau anksčiau buvo kliuvę teisėsaugai dėl to paties.

(Plačiau...)

Įkliuvo policininku apsimetinėjęs vyras (0)

Savaitgalį Tauragės policijos areštinėje atsidūrė visiškai girtas Jurbarko r. gyventojas. Vyras teisėsaugininkų nemalonę užsitraukė po to, kai su policininko uniforma šlaistėsi po Skaudvilę ir stabdė pravažiuojančius automobilius bei tikrino vairuotojų dokumentus.

(Plačiau...)

Užsidegė automobilis (0)

Pirmadienio vidudienį Jurbarke užsidegė mašina. Gaisras kilo Dariaus ir Girėno g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

(Plačiau...)

Atminimui uždegė žvakes (nuotraukos) (0)

Šeštadienį prie Jurbarko kultūros centro tradiciškai liepsnojo laužai ir žvakės. Sausio 13-osios išvakarėse čia susirinkę žmonės degė žvakeles taip pagerbdami ir atmindami kritusius ir sužalotus Laisvės gynėjus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook