Įvykiai

Įvykiai

Rastas sumušto vyro lavonas (0)

Balandži 29-osios vakare Juodaičiuose rastas vyro kūnas su sumušimo žymėmis veide.

(Plačiau...)

Policija sulaikė Tauragės politiko automobilio sprogdintoją. Išplatintas sprogimo vaizdo įrašas (video) (0)

Antradienio naktį patys pareigūnai išgirdę sprogimo garsą atskubėjo į Tauragės Bažnyčių gatvę. Pastebėta, kad sprogo petarda, padėta ant politiko Tomo Raulinavičiaus automobilio priekinio stiklo. Galiausiai pareigūnams pavyko sučiupti ir patį sprogdintoją. Pirminiais duomenimis, sprogdinimas su politiko darbu ar profesine veikla nesusijęs.

(Plačiau...)

Seredžiuje įsikūrė greitosios pagalbos medikai (0)

Seredžiuje atidaroma VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties Seredžiaus Klasterio pastotė. 

(Plačiau...)

Naktį sprogmuo apgadino Tauragės politiko automobilį (0)

Šiąnakt prie Bažnyčių gatvėje esančio daugiabučio namo Tomui Raulinavičiui priklausančiame automobilyje įvyko sprogimas. Atvyko ir „Aro“ pareigūnai, įvestas planas „Skydas“.

(Plačiau...)

Mieste važinėjo girtas, kol padarė avariją (0)

Balandžio 25-osios vakarą, apie 23.10 val. Jurbarke Lauko g. ir Daukanto g. sankryžoje nuo kelio nuvažiavo automobilis „Volkswagen Passat“. Atvykusiems policijos pareigūnams kilo įtarimų, kad vairuotojas neblaivus.

(Plačiau...)

Liepsnojo šimtai šieno rulonų, įtariamas padegimas (nuotraukos) (0)

Balandžio 24 d. 6 val. Jurbarko ugniagesiai sulaukė iškvietimo į Eržvilko sen. Šveisčių k. Pranešta, kad dega 320 vnt. šiaudų ryšulių, kurie rudenį buvo sukrauti laukuose.

(Plačiau...)

Laukuose - sudegti paliktas automobilis (papildyta nuotraukomis) (0)

Ketvirtadienį policijai ir kitoms tarnyboms pranešta apie Rykiškių k. (Eržvilko sen.) sudegusį automobilį. Mašina palikta laukuose, atokiau nuo pagrindinio kelio.

(Plačiau...)

Per mįslingą avariją apsivertė „Opel“ (nuotraukos) (3)

Ketvirtadienio rytą Lauko ir Kudirkos g. sankryžoje įvyko avarija. Per ją susidūrė „Audi“ ir visureigis „Opel Frontera“. Per nelaimę nukentėjo „Opel“ važiavęs žmogus.

(Plačiau...)

Medikams – ūkininkų sąjungos parama (nuotraukos) (3)

Trečiadienio rytą Jurbarko ūkininkų sąjungos atstovai perdavė Pirminės sveikatos priežiūros centrui medicininių reikmenų. Ši parama skirta kuo geriau aprūpinti per koronaviruso CIVID-19 pandemiją rajono žmones gydančius medikus.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai už šildymą moka mažiausiai Lietuvoje (0)

Šį balandį centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke – mažiausia Lietuvoje.

(Plačiau...)

Įžūlų vagį sučiupo apšvarinto namo savininkas (nuotraukos) (2)

Pirmadienio vakarą Jurbarke Donelaičio g. įkliuvo vagis. Nusikaltėlis sutemus akiplėšiškai atėjo prie remontuojamo namo ir bandė pavogti dviejų pastolių atramas. Būtent čia praėjusį savaitgalį jau buvo įvykdyta vagystė – pasisavinta dešimt pastolių atramų.

(Plačiau...)

Prie Viešvilės sunaikintas itin pavojingas sprogmuo (nuotraukos) (0)

Inžinerijos bataliono išminuotojai iš ilgametės sprogmenų neutralizavimo patirties žino, kad pavasaris, o ypač balandžio-gegužės mėnesiai, jiems yra pats darbymetis – ūkininkų laukuose prasidėjus pavasariniam dirvų arimui, akėjimui ir sėjai, visada padaugėja žemėje užsilikusių nesprogusių pavojingų radinių.

(Plačiau...)

Policija ieško be žinios dingusio vyro (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. PK atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Valentino Moliejaus (gim. 1960 m.). 

(Plačiau...)

Prie Viešvilės liepsnojo hektaras žolės (1)

Balandžio 19-ąją Viešvilės savanoriai ugniagesiai vyko gesinti Ridelkalnio k. (Viešvilės sen.) degančios žolės. 

(Plačiau...)

Kaukių nedėvėjusiems jurbarkiečiams - baudos (papildyta) (0)

Rajono policija savaitgalį patikrino per 30 verslo subjektų dėl karantino reikalavimų laikymosi.

(Plačiau...)

Išgąsdino banko žinutė (6)

Į redakciją paskambinusi Jurbarko rajono gyventoja pasiguodė, kad balandžio pradžioje savo mobiliajame telefone sulaukė grasinančios žinutės iš „Swedbank“. Ji buvo įspėta, kad iki mėnesio galo neužpildžius banko kliento klausimyno bus apribota galimybė naudotis banko teikiamomis paslaugomis. Moteris piktinosi, kad nuo tokių žinučių siuntinėjimo banko nesulaiko nė paskelbtas karantinas.

(Plačiau...)

Prieš 30 metų į posėdį susirinko pirmoji nepriklausoma rajono taryba (0)

Neseniai iškilmingai paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30 metų sukaktį. Tokį patį jubiliejų šiais metais švenčia nepriklausomos Lietuvos ir Jurbarko rajono savivalda. 1990 metų balandžio 18 d. įvyko pirmasis  laisvuose rinkimuose  išrinktos Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdis. Ši jubiliejinė sukaktis – gera proga prisiminti tą nelengvą lūžio metą ir paminėti žmones, kurie prieš tris dešimtmečius  aktyviai dalyvavo kuriant Jurbarko rajono savivaldą.

(Plačiau...)

Su kontrabanda įkliuvęs vyras gaus dar vieną tūkstantinę baudą (nuotraukos) (0)

Pasieniečiai sulaikė Jurbarko gyventoją, kuris automobiliu „Opel Zafira“ gabeno 1,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. 

(Plačiau...)

Rajono vaikams - 300 planšetinių kompiuterių (5)

Jurbarką pasiekė dar 150 planšetinių kompiuterių, kuriuos atsiuntė Švietimo ir mokslo ministerija. 

(Plačiau...)

BMW rėžėsi į sunkvežimio galą (nuotraukos) (5)

Trečiadienio pavakarę, prieš 16 val., Algirdo g. įvyko avarija. Prie „Maxima“ parduotuvės į sunkvežimio galą atsitrenkė „BMW“ automobilis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook