Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kariai demonstruos ginklus (0)

Šiandien baigiasi Jurbarko mieste ir rajone vykusios Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybės Žvalgybos kuopos lauko taktinės pratybos.

Prieš grįždami į dalinį kariai trečiadienį nuo 17 iki 18 val. prie turgaus, automobilių stovėjimo aikštelėje, surengs ginklų, technikos ir ekipuotės parodą.

 
(Plačiau...)

Kovos mieste užvirė po mero rinkimų (nuotraukos) (10)

Pirmadienio naktį Jurbarke pasipylė šūviai. Po savivaldos rinkimų į gatves išėjo rezultatais nepatenkintos grupuotės, kurios ėmė ginklais grasinti žmonėms, rengti teroro aktus, pabandė užimti rajono administravimui būtinus pastatus ir destabilizuoti situaciją. Su ginkluotomis grupuotėmis nebegalinti susitvarkyti teisėsauga į pagalbą pasikvietė karius.

(Plačiau...)

Pasikalbėjimai su "Vaivorykšte" po spektaklio "Pabėgimas į Akropolį" premjeros (video) (1)

Ketvirtadienį vaikų ir jaunimo teatras "Vaivorykštė" pristatė naują savo darbą - spektaklį "Pabėgimas į Akropolį".

(Plačiau...)

Mieste ir rajone vyks mūšiai (0)

Kovo 30 - balandžio 2 d. Jurbarke ir rajone Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybės Žvalgybos kuopos kariai vykdys lauko taktines pratybas. Pratybose dalyvaus 60 karių ir 15 ratinių transporto priemonių.

(Plačiau...)

Jurbarko kraštas iš paukščio skrydžio (video) (0)

Aplinkos apsaugos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kovodami su žolės degintojais ir kitokiais pažeidėjais reidus vykdo ne tik ant žemės. Praėjusią savaitę ieškoti pažeidėjų aplinkosaugininkai kilo lėktuvu. 

(Plačiau...)

Auksiniame chore dėl pergalės grumiasi du kraštiečiai (video) (1)

Sekmadienį prasidėjo televizinis projektas "Chorų karai", kuriame dalyvauja ir du kraštiečiai - Vytenis ir Ramunė. Duetas dainuoja Auksiniame Tauragės krašto chore, kurį į kovą veda grupės "Magnit" generolės - Kristina Ivanova, Emilija Katauskaitė ir Laura Navikaitė.

"Šviesos" skaitytojams - specialus reportažas ir interviu  iš Auksinio choro užkulisių per pirmąjį jų koncertą Tauragėje.

(Plačiau...)

Bravoras kunkuliavo ant Dubysos kranto (0)

Kovo 8 d. reidą surengę  Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai ant Dubysos kranto išvydo neįprastą vaizdą – septyni vyrai varė naminę.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos dėl keturračio vagystės (nuotraukos) (0)

Jurbarko policija ieško pavogto keturračio motociklo ir prašo visuomenės pagalbos.

(Plačiau...)

Skirsnemunėje liepsnojo pakrantė (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienio vakarą gautas pranešimas, kad ties Skirsnemune dega pievos ir prie Nemuno augantys krūmynai.

(Plačiau...)

Viešviliečiai apie pedofiliją vaikų namuose žinojo metų metus (video) (4)

Po įsiplieskusio galimos pedofilijos skandalo Viešvilės vaikų globos namuose, Socialinės apsaugos ministerija sieks nušalinti įstaigos direktorių 57-erių metų Algimantą Liaudaitį. Tiriama, ar globos namuose buvo seksualiai išnaudojami našlaičiai. Neoficialiais duomenimis, Viešvilės globos namuose gyvenantys paaugliai kelioms paroms būdavo išvežami, o grįždavo su nemažomis pinigų sumomis ir brangiais išmaniaisiais telefonais.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook