Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

„Šypsena“ sveikino mamas ir šventė jubiliejų (nuotraukos) (0)

Nei gražus oras, nei laisvadienis nesutrukdė jurbarkiečiams užpildyti kultūros centro salės, kurios scenoje vienus šokėjus keitė kiti, o eiles skaitė, vaidino ir žiūrovams liūdėti neleido „Vaivorykštės“ teatro jaunimas.

(Plačiau...)

Geriausia bibliotekininkė - vadžgirietė Erika Žievienė (0)

Balandžio 30-ąją profesinę šventę šventė rajono bibliotekininkai. Tradiciškai buvo paskelbta Geriausia metų bibliotekininkė – ja išrinkta Vadžgiryje dirbanti Erika Žievienė.

(Plačiau...)

Eržvilkiškė apdovanota ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ (0)

Zuzaną Mockienę Motinos dienos proga šiemet sveikina ne tik septyni jos vaikai, bet ir šalies Prezidentė. Balandžio 29 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje pašaltuoniškei įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis – taip mūsų valstybė pagerbė Motiną, išauginusią būrį savo vaikų, o Lietuvai – darbščių ir sąžiningų piliečių.

(Plačiau...)

Klasikinės muzikos atlikėjų žiūrovai dėmesiu nelepino (nuotraukos) (6)

Trečiadienio pavakare Jurbarko  krašto muziejus jurbarkiečius pakvietė į parodų ir koncertų salę cerkvėje paklausyti klasikinės muzikos. Koncerto  programoje skambėjo W. A. Mocarto, Chevalier de Saint-Georges, G. Gershwino, kitų autorių vokalinė ir fortepijono muzika, amerikiečių dainos iš miuziklų.

(Plačiau...)

Chorai "Saulė" ir "Bildukai" atsisveikino su abiturientais (nuotraukos) (0)

Trečiadienio vakarą Danutės Lapienės vadovaujami chorai "Saulė" ir "Bildukai" surengė atsisveikinimo koncertą su kolektyvuose dainuojančiais abiturientais. Per tradicinį atsisveikinimo renginį išlydimi paskutinę klasę baigiantys moksleiviai, kurie pabaigdami mokyklą, palieka ir chorus.

(Plačiau...)

Greitieji kreditai internetu – šansas atsinaujinti ir gyventi estetiškiau (4)

 Pavasaris – permainų ir iššūkių metas. Ar dažnai pagalvojate, jog šiuo metu norėtumėte kažką pakeisti, kad jūsų kasdienybėje trūksta estetikos ir grožio? Dažnas vidutinis lietuvis gyvybės ir atsinaujinimo metu – pavasarį, ima mąstyti apie ekstremalias pertvarkas savo gyvenime, kasdienybėje ir įprastoje rutinoje. Tačiau kaip su visu tuo susiję greitieji kreditai internetu? Nuo kada greitieji kreditai internetu tampa permainų ir gerųjų pokyčių šaukliu?

(Plačiau...)

Temidės konkursą laimėjo Jurbarko gimnazistai (0)

Balandžio 24 dieną Panevėžyje, „Forum Cinemas Babilonas“ kino salėje vyko jau devynioliktasis bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ finalas.

(Plačiau...)

Vagis automobiliu nubloškė moterį (8)

Balandžio 24 d. Jurbarke įvykdyta akiplėšiška vagystė. Kęstučio g. esančiame daugiabučio kieme nusikaltėlis viduryje dienos, apie 12.30 val., pavogė prabangų visureigį „Toyota Land Cruiser 150“. Sprukdamas vagis nubloškė jį sulaikyti bandžiusią automobilio savininkę, trenkėsi į kitą mašiną ir nuvažiavo.

(Plačiau...)

Pilies lankytojus pasitiko amatininkai (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Panemunės pilyje lankytojus pasitiko dvaro amatininkai ir linksmybės.

(Plačiau...)

Girdžių apylinkėse - tūkstantis žygeivių (nuotraukos) (2)

Šeštadienį Girdžių apylinkėse vyko tradicinis žygis "Kęstutėnai", į kurį susirinko daugiau nei tūkstantis žygeivių iš Lietuvos ir užsienio. Penktąjį žygį "Kęstutėnai" Pėsčiųjų žygių asociacija organizavo kartu su Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotuoju pėstininkų batalionu, o jo dalyviai aplankė vienas svarbiausių pokario Laisvė kovų vietų - partizanų bunkerių vietas, tarp kurių ir generolo Jono Žemaičio vadavietė.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook