Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Šamų geidžiantys brakonieriai nerimsta (1)

Nemune, tarp Smalininkų ir Viešvilės, vyksta tikra šamų karštinė. Sugauti didžiulį pelną pardavus nešančias žuvis bando ne tik legalūs meškeriotojai, bet ir brakonieriai. Pastarieji dėl vietų, kur žiemoja daugiausia šamų, sugeba net susipykti – mojuoja kumščiais ir keikia vieni kitus.

(Plačiau...)

Autobuso vairuotoją ištiko priepuolis (10)

Sausio 23 d. iš Jurbarko į Stakius turėjusio važiuoti autobuso vairuotoją ištiko priepuolis. Tik iš autobusų stoties pajudėjusią transporto priemonę valdęs vyras staiga prarado sąmonę, jam prasidėjo traukuliai. Nelaimės išvengta vien atsitiktinumo dėka – pilnas namo po pamokų grįžtančių Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleivių autobusas nespėjo išvažiuoti iš stoties teritorijos.

(Plačiau...)

Brakonierius milžiniškais šamais nepasidžiaugė (nuotraukos) (0)

Sekmadienį pareigūnams įkliuvo du didžiulius šamus iš Nemuno neleistinu būdu ištraukęs brakonierius E. L. Vyras kertamaisiais smūgiais Nemune, ties Kasikėnais (Viešvilės sen.), sužvejojo 2,1 ir 2 m. ilgio, 50-60 kg svorio žuvis.

(Plačiau...)

Senolio mirtis užminė mįslę (0)

Antradienį Smalininkai ūžė nuo spėlionių, kas nutiko šalimais esančio Vidkiemio kaimo gyventojui D. G. Devintą dešimtį įpusėjęs senolis rastas negyvas savo namuose. Nors, pirminiais duomenimis, policija ant vyro kūno išorinių smurto žymių nerado, smalininkiečiai kalba, kad pasiturinčiai gyvenęs kaimynas gali būti nužudytas.

(Plačiau...)

Tauragės krašto chorą ves jurbarkietis (2)

Jau netrukus TV3 eteryje pasirodys populiarusis muzikinis projektas „Chorų karai“. Šiemet jame susikaus net šeši chorai iš skirtingų Lietuvos miestų.

(Plačiau...)

Sulaikyta įtariamoji dėl 8 tūkstančių eurų vagystės, policija dėkoja už pagalbą (14)

Sekmadienį Gudelių k. (Girdžių sen.) moteris iš 57-erių  vyro Z. P. pavogė apie aštuonis tūkst. eurų. 

(Plačiau...)

Apdovanotos geriausios įmonės (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą tradiciniame renginyje apdovanotos "Geriausios Jurbarko rajono įmonės 2014".

(Plačiau...)

Šimkaičių žudikams teismo suklaidinti nepavyko (0)

Prieš Kalėdas Šimkaičiai lengviau atsikvėpė – miestelio ramybę trikdę ir baimę kėlę nusikaltėliai pagaliau sulaukė teismo nuosprendžio. Už dviejų žmonių nužudymą trys jauni vyrai ilgus metus turės praleisti už grotų. Vis dėlto šimkaitiškiams niekas neuždraus manyti, kad tragedijos galėjo ir nebūti, jei nuo mažens nusikalsti linkusiam jaunimėliui Jurbarko teisėjai nebūtų buvę tokie gailestingi.

(Plačiau...)

Vagys nusiaubė kirpyklą (2)

Savaitgalį nusikaltėliai nusitaikė į Jurbarke, Kęstučio g., esančią kirpyklą. Pirmadienio rytą į darbą atėjusi kirpėja neteko amo – pro išlaužtas duris į vidų patekę nusikaltėliai išvartė daiktus, pasisavino visus kirpimo įrankius ir kirpykloje buvusius pinigus.

(Plačiau...)

Užsidegė malkinė (0)

Ketvirtadienį, apie 17 val., Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., kilo gaisras. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook