Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Įkliuvo šulinių dangčių vagys (nuotraukos) (0)

Vasario 13 d. Jurbarko pareigūnai sulaikė du asmenis, kurie automobilyje vežėsi 3 vogtus kanalizacijos šulinių dangčius, kuriuos vasario 12 d. naktį  pavogė iš Lybiškių ir Pavidaujo kaimų. Šulinių dangčiai priklauso UAB „Jurbarko vandenys“, jų vertė – 478 Eur.

(Plačiau...)

Gimnazistai šventė šimtadienį (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleiviai šventė šimtadienį. Simbolinė šventė žymi, kad iki brandos egzaminų abiturientams liko šimtas dienų.

(Plačiau...)

Užsidegė buvusi "Šaltinėlio" pradinė mokykla (nuotraukos) (4)

Penktadienio popietę, apie 14.30 val., Jurbarke, buvusioje "Šaltinėlio" pradinėje mokykloje, kilo gaisras.

(Plačiau...)

Medžioklė kilpomis kainuos tūkstančius (0)

Sausio 30-ąją aplinkosaugininkai kartu su „Mituvos“ būrelio medžiotojais Dainių pelkėje aptiko brakonieriaus paliktas kilpas, o pasekę pėdsakais sučiupo nusikaltėlį su įrodymais.

(Plačiau...)

Mokėsi gelbėti skęstančius (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje jaunųjų ugniagesių gelbėtojų būrelį lankantis jaunimas mokėsi gelbėti gyvybes vandenyje. Pratybos panaudojant specialius hidrokostiumus ir kitą įrangą buvo surengtos Mažųjų laivelių prieplaukoje. 

(Plačiau...)

Kandidatai į merus dalyvavo debatų laidoje (2 video) (1)

Kandidatai į Jurbarko r. merus dalyvavo debatų laidoje. Pirmojoje laidos dalyje apie krašto problemas, ateitį ir savo politines programas diskutavo Algirdas Gudaitis, Vida Rekešienė ir Skirmantas Mockevičius, antroje - Ričardas Juška, Gintaris Stoškus, Algirdas Mačiulaitis ir Saulius Lapėnas. Antanas Juozas Kazakevičius laidoje nedalyvavo.

(Plačiau...)

Užsimušė nuo vilkiko nukritęs vyras (12)

Sekmadienį, apie 13.20 val., Dainių k. (Jurbarkų sen.), UAB „Dainiai“ teritorijoje esančiame garaže, nuo galimai remontuojamo sunkvežimio MAN nukrito 25-erių įmonės darbuotojas. Galvą susižalojęs vyras buvo skubiai pristatytas į ligoninę, tačiau nuo patirtos traumos netrukus mirė.

(Plačiau...)

Miltai atsiėjo 700 eurų (3)

Sausio 29 d. į policiją kreipėsi 85-erių metų Jurbarkų seniūnijos gyventoja, kuri pranešė, kad 10 val. į jos namus atėjo dvi nepažįstamos moterys, prisistatė socialinėmis darbuotojomis, atnešė keletą pakuočių kruopų, miltų. Nepažįstamosios taip pat prašė parodyti mokėjimo už elektrą knygelę bei patikino, kad reikia sutikrinti elektros rodmenis, pakeisti elektros laidų dėžutes.

(Plačiau...)

Užsidegė namas (0)

Penktadienį, apie 19 val., Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., užsidegė gyvenamasis namas. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo netvarkingo dūmtraukio.

(Plačiau...)

Šamų geidžiantys brakonieriai nerimsta (1)

Nemune, tarp Smalininkų ir Viešvilės, vyksta tikra šamų karštinė. Sugauti didžiulį pelną pardavus nešančias žuvis bando ne tik legalūs meškeriotojai, bet ir brakonieriai. Pastarieji dėl vietų, kur žiemoja daugiausia šamų, sugeba net susipykti – mojuoja kumščiais ir keikia vieni kitus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook