Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Mieste riaumos karinė technika, žygiuos kariai, kovos partizanai (2)

Penktadienį Jurbarke vyks partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos paminėjimo renginiai.

(Plačiau...)

Informacinių technologijų mokytojų edukacinė išvyka (0)

Šiuos mokslo metus informacinių technologijų mokytojų metodinis būrelis baigė edukacine išvyka „IT integracija su matematika. IT istorinė raida, sąsajos su Smalininkais“. Edukacinė išvyka į Smalininkus buvo puiki, net oras mus lepino malonia šiluma.

(Plačiau...)

Cigarečių kontrabandininkas įklampino ir bičiulį (0)

Siekis pasipelnyti iš nelegalių rūkalų dviem Jurbarko rajono gyventojams greičiausiai baigsis milžiniškomis baudomis. Abu įtariamieji įkliuvo tą pačią dieną – trečiadienį. Pirmiausia pasieniečiai sugavo autobusu cigaretes gabenusį vyrą, vėliau, tikrindami iš sieną saugančių kolegų gautą informaciją, nelegalių rūkalų pas jo bičiulį rado Jurbarko policininkai.

(Plačiau...)

Specialiosios tarnybos gelbėjo savižudę (nuotraukos) (7)

Sekmadienio rytą, apie 8.30 val., specialiosios tarnybos skubėjo į Gedimino gatvę Jurbarke. Čia iš daugiabučio penktojo aukšto grasino iššokti moteris. Maždaug 30 metų jurbarkietė sėdėjo ant atidaryto lango palangės ir persvėrusi kojas į lauką tikino nebenorinti gyventi.

(Plačiau...)

Įkliuvo su cigaretėmis (nuotraukos) (0)

Šakių rajone pasieniečiai sulaikė Jurbarko rajono gyventoją, kuris iš Rusijos automobilio slėptuvėje įvežė daugiau kaip tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių. Vyras į Lietuvą įvažiavo per Ramoniškių kontrolės punktą.

(Plačiau...)

Parasparnininkai pagerbė žuvusį bendražygį (0)

Sekmadienio vakarą jurbarkiečiai prie Nemuno galėjo stebėti vieną kartą per metus matomą vaizdą – būrį aplink tiltą besisukiojančių ir pro jį nardančių parasparnių. Tradiciniu skrydžiu iš Kauno į Jurbarką Lietuvos parasparnininkų bendruomenė kasmet pagerbia 2011 m. gegužės 11 d. žuvusį bendražygį Valdą Ragaišį.

(Plačiau...)

Už karšius brakonieriui – tūkstantinė bauda (0)

Pirmadienio pavakarė Kalnėnų uoste brakonieriavusio jurbarkiečio Č. B. atmintin įstrigs ilgam. Tinklu šešis karšius sužvejojusiam pažeidėjui teks atlyginti 1300 Lt žalą gamtai. Aplinkosaugininkai jam taip pat skirs baudą nuo 400 iki 1000 Lt. 

(Plačiau...)

Viešvilėje atidarytas Žuvitakio slėnis (nuotraukos) (2)

Penktadienio vakarą Viešvilėje atidarytas žuvitakio slėnis. Šventė prasidėjo Antano Sodeikos meno mokyklos orkestro ir šokėjų pasirodymu, po kurio iškilmingai buvo perkirpta atidarymo juostelė. Tačiau poilsio erdvės atidarymas – tik pradžia. Slėniu besidžiaugianti miestelio bendruomenė neslepia svajojanti dar apie ne vieną projektą.

(Plačiau...)

Policijos vadovas lankosi seniūnijose (0)

Gegužės 13 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius kartu su Kriminalinės policijos skyriaus viršininku Sigitu Balaišiu aplankė Veliuonos seniūnijos seniūną Egidijų Mikštą ir susitiko su Veliuonos krašto bendruomenės pirmininku Nagliu Mačėnu, bendruomenės nariu ir seniūnaičiu Jonu Jurevičium, Veliuonos kultūros centro direktore Irma Svetlauskiene, bei kitais aktyviais bendruomenės nariais.

(Plačiau...)

Miestą užplūdo teatralai (video, nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį prasidėjo tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų kūrybinės dirbtuvės „Vaivorykštė 2014". Jų metu savo spektaklius žiūrovams dovanos daugybė kolektyvų iš įvairių Lietuvos bei užsienio miestų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook