Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Brakonierius ginklą nukreipė į policininką (nuotraukos) (8)

Sausio 5 d. vakarą netoli Tamošių (Veliuonos sen.) vykusios ginkluotų brakonierių gaudynės priminė veiksmo filmą. Kaime patruliavusių policininkų stabdytas automobilis nurūko tolyn, o pareigūnams jį prisivijus iš transporto priemonės iššokęs ginkluotas vyras nubėgo per laukus. Sulaikomas bėglys nukreipė į pareigūną ginklą, kurį nuleido tik po įspėjamųjų šūvių.

(Plačiau...)

Naujuosius sutiko mušdami praeivius (3)

2015-ųjų sutikimas šventiškas buvo ne visiems jurbarkiečiams. Susirinkusieji prie eglės savivaldybės aikštėje miestiečiai tapo didelių muštynių liudininkais.

(Plačiau...)

Policija pradėjo tyrimą dėl terorizmo kurstymo (0)

Gruodžio 27 d. jurbarkiečiai pašto dėžutėse rado lapelius su prorusiška propaganda. Atsišaukimus rusiškai kalbanti porelė – vyras ir moteris ne tik mėtė į pašto dėžutes, bet ir dalijo miestiečiams prie savivaldybės bei turgaus.

(Plačiau...)

Prorusiški veikėjai Tauragės ir Jurbarko gyventojus ragina pakilti į kovą su JAV, ES ir NATO (2)

Rusiškai kalbantys vyrai Tauragės ir Jurbarko miestuose dalino propagandinius lapelius, kuriuose raginama burtis į pasipriešinimo grupes kovai su Lietuvos valdžia, JAV, Europos Sąjunga ir NATO. Teisėsauga atlieka ikiteisminį tyrimą dėl terorizmo kurstymo. Tyrimo centre yra šiaulietis radikalas Žilvinas Razminas. Nepaisant to, prorusiškai nusiteikęs veikėjas nerimsta ir plečia bendražygių gretas.

(Plačiau...)

Pašto dėžutėse - prorusiška propaganda (0)

Jurbarkiečių pašto dėžutėse - lapeliai su prorusiška propaganda. Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris rado atsišaukimą, kuriuo raginama priešintis esą okupacinei NATO ir JAV kariuomenei, tikinama, kad Lietuva nėra nepriklausoma valstybės, o administruojama JAV teritorija.

(Plačiau...)

Senoliui grasino peiliu ir pagrobė pinigus (0)

Gruodžio 27 d. apie 23 val. į 78-erių vyro namus atėjo iš matymo pažįstamas, maždaug 25-erių, vyras, kuris paėmęs į ranką peilį, grasino nužudyti namų šeimininką, jei šis neatiduos pinigų.

(Plačiau...)

Apvogė prie bažnyčios esančią prakartėlę (2)

Gruodžio 27 d. apie 20.30 val. policija gavo pribloškiantį pranešimą – ilgapirščiai apvogė Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčios šventoriuje pastatytą prakartėlę.

(Plačiau...)

Dalino nemokamus apkabinimus (0)

Gruodžio 23 d. Jurbarko jaunimas dalino šypsenas, gerą nuotaiką, šilumą, sausainius ir karštą arbatą bei nemokamus apkabinimus.

(Plačiau...)

Įvažiavimą papuošė lelija (nuotraukos) (2)

Įvažiavimą į Jurbarką iš Kauno pusės nuo šiol puoš prancūziška lelija. Baltas rajono simbolis atvykstančius pasitiks eismo žiedo viduryje, ties vadinamuoju Trikampiu.

(Plačiau...)

Kalėdinis laiškas žmonėms (0)

Jaunimas kviečia išlaikyti kalėdinę dvasią, nepamiršti vienas kitam palinkėti kažką šilto, gero, padrąsinančio, nuteikiančio kalėdiškai, primenančio apie tai, kokie mes svarbūs vienas kitam. JŠC Atvira jaunimo erdvė šia proga kvietė parašyti laišką ne tik Kalėdų seneliui, bet ir sau, žmogui, savo mintis išreikšti popieriuje ir pasidalinti su kitais. Štai vienas iš jų – jaukus, mielas ir labai šiltas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook