Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Švęsti išlaikyto egzamino - su dažų balionėliu (video) (10)

Išlaikytas lietuvių kalbos testas žodžiu ne vienam moksleiviui pakėlė nuotaiką. Tačiau kai kurie jų pasirinko neįprastą būdą švęsti - savo sėkmę pažymėjo dažais paišydami užrašą "18/18". Šie skaičiai reiškia, kad iš maksimaliai galimų 18 taškų moksleivis gavo geriausią testo įvertinimą.

(Plačiau...)

Viešvilės namų direktoriaus pavaduotojai Jūratei Bastienei pažeidimas kainuos pastabą (0)

Viešvilės vaikų globos namų laikinajai direktorei Jūratei Bastienei komisija siūlo skirti pastabą. J.Bastienė laikinai direktorės pareigas pradėjo eiti po to, kai teismas nuo pareigų nušalino nepilnamečio asmens tvirkinimu įtariamą Viešvilės vaikų globos namų direktorių Algimantą Liaudaitį.

(Plačiau...)

Temidės konkurse - gimnazistų pergalė (2)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Miesto policijos nuovados Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistai balandžio 10-ąją Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje surengė Marijampolės apskrities moksleivių Teisinių žinių konkurso „Temidė“ III-iąjį etapą.

(Plačiau...)

Su "Chorų karais" atsisveikino Tauragės krašto "Auksinis" choras (video) (0)

Sekmadienį su "Chorų karu" atsisveikino "Auksinis" Tauragės krašto choras. Grupės "Magnit" merginų Kristinos Ivanovos, Lauros Navikaitės bei Emilijos Katauskaitės vadovaujamame chore dainavo ir jurbarkietis - Vytenis Partikas.

(Plačiau...)

Susimušė ir pasipriešino pareigūnams (9)

Balandžio 5 d. apie 22.50 val. į Dariaus ir Girėno g. esantį "Boulingą" skubėjo pareigūnai. Patrulių pagalbos prireikė, kai pasilinksminimo vietoje kilo muštynės.

(Plačiau...)

Perdūrė peiliu (0)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį apie 00.20 val. į Jurbarko ligoninę iš Jurbarko r., Klausučių kaimo, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos kojoje, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai 21-erių metų jaunuolis.

(Plačiau...)

Per savaitę – dešimt tinklų (video) (2)

Rajono gyventojai neatsispiria pagundai brakonieriauti tinklais. Vos per keletą dienų aplinkosaugininkams įkliuvo net keletas brakonierių, konfiskuota apie dešimt tinklų ir valtis. Visi prasižengėliai sugauti reaguojant į pilietiškų gyventojų pranešimus.

(Plačiau...)

Surinko naftos produktus (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį vakare, apie 17 val., specialiosioms tarnyboms pranešta apie Jurbarke, Kudirkos g., daugiabučio namo kieme išsiliejusius naftos produktus.

(Plačiau...)

FNTT prigriebė nelegalų prekeivį automobiliais, įtarimai šimtatūkstantiniu sukčiavimu (video, nuotraukos) (1)

Jurbarkiečio verslininko G. Š. planus pelnytis iš galimai nelegalios prekybos automobiliais sugriovė Finansinių nusikaltimų tarnybos ir mokesčių inspekcijos pareigūnai. Jurbarke, Sodų g., esančiame privačiame name ir automobilių remonto dirbtuvėse kratas surengę teisėsaugininkai įtaria, kad vien per keletą mėnesių jurbarkietis galėjo gauti ne mažiau kaip 200 tūkst. JAV dolerių nelegalių pajamų.

(Plačiau...)

Vyras žuvo tiesdamas elektros laidus (9)

Trečiadienį žuvo „A. Žilinskio ir ko“ įmonės darbuotojas. Nelaimė įvyko kai Simne, Alytaus rajone, vyras tiesė elektros laidus. Policijos pareigūnų duomenimis, juos medikai apie nelaimę informavo 14.58 val.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook