Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kuriozinė situacija: bausmę įkalinimo įstaigoje turėjęs atlikti nuteistasis neatvyko, nes nežinojo (0)

Kuriozinė situacija – nuteistasis, turėjęs atvykti į pataisos namus, juose nepasirodė. Policija paskelbė vyro paiešką. Kaip vėliau paaiškėjo, pažeidimą įvykdęs 35-erių vyrukas galėjo nežinoti, kad jis pats privalėjo atvykti į įkalinimo įstaigą, mat tuo metu, kai buvo priimtas nuosprendis, keitėsi įstatymai, o nuteistasis nebuvo supažindintas su naujomis taisyklėmis.

(Plačiau...)

Siūlo judėti kartu (0)

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. 2019 metų Europos judumo savaitės tema – Žingsniuokime kartu!

Kasmet vietos bendruomenės nariai raginami ir skatinami inicijuoti darnų transporto priemonių naudojimą. Jurbarko rajono savivaldybė kviečia prisijungti prie šios iniciatyvos organizuojant renginius, skleisti informaciją ir skatinant tvarų judėjimą, įsitikinti keliavimo viešuoju transportu ar dviračiais privalumais, išbandyti pėsčiųjų maršrutus.

(Plačiau...)

Lauko gatvėje per avariją nutraukti laidai (nuotraukos) (3)

Trečiadienio rytą Jurbarke Lauko g. įvyko avarija. Susidūrė du automobiliai, važiavę Sodų g. link. Per incidentą smarkiai nukentėjo abi mašinos, buvo kliudytas ir elektros stulpas, nutraukti laidai.

(Plačiau...)

Suplešėkėjo brangi miško technika (0)

Rugsėjo 13-oji, penktadienis, tapo tikra nelaime mišką Seredžiaus seniūnijoje kirtusiam vyrui. Jurgiškių k. dirbusi moderni technika sugedo ir užsidegė. Nors atvykę ugniagesiai gaisrą užgesino, įranga sugadinta nepataisomai, nuostoliai – didžiuliai.

(Plačiau...)

Karaliaučiaus žurnalistų tyrimas: ES milijonai gelbėti Baltijos jūrą buvo iššvaistyti „rusiškais“ metodais, Jurbarko milijonas - taip pat (video) (7)

Kaliningrado srities valymo įrenginiai tebeteršia Baltijos jūros akvatoriją. Už jų statybas sumokėjo Europos Sąjunga (ES), o už jų darbą moka kiekvienas regiono gyventojas.

(Plačiau...)

Mergaitę ugniagesiai vadavo iš tualeto dangčio (0)

Ketvirtadienio rytą ugniagesiai sulaukė neįprasto pagalbos prašymo: Jurbarke mergaitė užstrigo tualeto dangtyje.

(Plačiau...)

Perspėja grybautojus: tyko itin pavojinga liga (0)

Žinant, kad bent kartą per metus grybauti išsiruošia kas antras Lietuvos gyventojas, o grybai šalies miškuose ėmė masiškai dygti tik vasaros pabaigoje, draudikai perspėja dėl erkių keliamo pavojaus. Rugsėjis patenka į antrą erkių užkrečiamų ligų piko bangą, o šie miniatiūriniai voragyviai bus aktyvūs tol, kol aplinkos temperatūra nenukris žemiau +5–+7 laipsnių Celsijaus (°C).

(Plačiau...)

Nuo kelio nuskriejo automobilis, vairuotoją vadavo ugniagesiai (0)

Mažiausiai vienas žmogus buvo sužalotas ketvirtadienį Jurbarko rajone nuo kelio nuskriejus automobiliui.

(Plačiau...)

Kviečia klausytis elnių (2)

Kalvelių girininkijos miškuose, kartu su urėdijos įkūrimo šimtmetį švenčiančiu Valstybinės miškų urėdijos Jurbarko padaliniu, kviečiame kartu pasiklausyti baubiančių elnių.

(Plačiau...)

Parduotuvėje - garsių prekinių ženklų klastotes (0)

Rugsėjo 11 d. Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kartu su „SNB React“ prekių ženklų specialistu aiškinosi, ar Jurbarke neprekiaujama galimai suklastotų prekės ženklų prekėmis. Buvo patikrinta parduotuvė Vytauto Didžiojo gatvėje.

(Plačiau...)

Už 20 eurų - į teismą (0)

Rugsėjo 12-osios naktį, apie 0.45 val., Klausučiuose (Seredžiaus sen.) pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį. Netrukus paaiškėjo, kad mašina neregistruota.

(Plačiau...)

Sumuštos eržvilkiškės pusbrolis: radau ją pusiau nuogą kraujo klane (video) (3)

Žiauriai sumuštos eržvilkiškės istorija dar praėjusios gegužės pabaigoje su siaubu prikaustė bene visos Lietuvos dėmesį. Tuomet nukentėjusios nepilnametės stojo ginti ne viena šalies garsenybė, o ne ką mažesnes kalbas sukėlė ir vykstantis tyrimas. Mat pasirodė kalbos, kad savo sūnų iš šios situacijos išsukti bando jo mama, gerai žinoma Jurbarko miesto politikė.

(Plačiau...)

Atidaroma nauja šaudykla (video) (0)

Rugsėjo 21-ąją, 10 val., atidaroma nauja šaudykla Mozūriškių k. (šalia Valenčiūnų, Šakių r.).

(Plačiau...)

Policija sulaikė siautėjusias moteris, specialistai paėmė vaiką (0)

Jurbarko policija aiškinasi incidentą, kuomet dvi girtos moterys smurtavo prieš taip pat girtą vyrą. Viskas vyko vaiko akivaizdoje, teko įsikišti vaiko teisių specialistams.

(Plačiau...)

Gilina Mažųjų laivelių prieplauką (4)

 Vidaus vandens kelių direkcijos specialistai gilina Jurbarko Mažųjų laivelių prieplauką. 

(Plačiau...)

Žiauriai sumuštos jurbarkietės tėvas ir Daina Bosas maldauja teisybės: „Turi atsakyti už tai, ką padarė“ (1)

Gegužės pabaigoje visą šalį sukrėtė istorija apie dešimtokų išleistuvėse žvėriškai sumuštą ir bandytą išprievartauti septyniolikmetę. Deja, istorijos pabaigos dar nematyti: mergaitė po patirtų sužalojimų iki šiol negali kalbėti, o kaltieji dar nenubausti. Negana to, pasigirdo kalbų, kad nusikaltimu įtariamas jaunuolis – įtakingos politikės sūnus, tad tėvai daro viską, kad jis išvengtų atsakomybės. Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė grupė ėmėsi nagrinėti šią istoriją.

(Plačiau...)

Mažoji „Maxima“ vėl atvėrė duris (nuotraukos, video) (3)

Antradienio rytą duris atvėrė Dariaus ir Girėno g. esanti „Maxima“  parduotuvė. Prekybos centras nedirbo tris mėnesius. Per tą laiką parduotuvė buvo iš esmės sutvarkyta ir atnaujinta.

(Plačiau...)

Skirsnemunės teatras „Dobilėlį penkialapį“ parodė Jono Basanavičiaus gimtinėje (0)

Jau nemažai metų Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabalių k. (Vilkaviškio r.) vyksta Sūduvos mėgėjų teatrų festivalis „Atžalynas“, ir jau ne pirmą kartą šiame festivalyje pasirodo Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės mėgėjų teatras (vad. B. Šneiderienė).

(Plačiau...)

Platina įvažiavimą į „Norfa“ aikštelę (3)

Neperseniausiai duris atvėrusi naujoji  „Norfa“ parduotuvė Dariaus ir Girėno g. sukėlė nemažą gyventojų pasipiktinimą. Įvažiavimas į šį prekybos centrą buvo padarytas siauras ir todėl centrinėje miesto gatvėje susidarydavo spūstys.

(Plačiau...)

Apgavo su nuomojamu butu (0)

Ketvirtadienį į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad jį greičiausiai apgavo Kaune butą išsinuomoti siūlęs asmuo. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook