Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Pagerbti krašto verslininkai (nuotraukos) (16)

Penktadienio vakar Jurbarke surengti tradiciniai verslininkų apdovanojimai. Šiemet verslo bendruomenė buvo pakviesta į pasibuvimą, per kurį pagerbtos dvidešimt metų veikiančios įmonės ir jų įkūrėjai bei vadovai.

(Plačiau...)

Languose įsižiebė žvakutės (0)

Sausio 11-osios, penktadienio, rytą, 8 val., 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ languose uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. 

(Plačiau...)

Lietuva 28-ąjį kartą minės Laisvės gynėjų dieną (0)

Lietuva 28-ąjį kartą minės tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną.

(Plačiau...)

Medžioklė kilpomis atsieis brangiai (0)

Sausio 3 d. Jurbarko r., ,,Balandinės“ medžiotojų būrelio medžioklės teritorijoje, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) Kauno valdybos Kauno Gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai sulaikė kilpomis medžiojamuosius gyvūnus gaudžiusį pažeidėją.

(Plačiau...)

Surinks kalėdines eglutes (0)

Praėjus didžiosioms metų šventėms ateina metas atsisveikinti ir su šių švenčių simboliais – eglutėmis. Savivaldybė informuoja, kad gyventojai sausio 11 d. eglutes ir jų šakas gali palikti prie daugiabučių namų komunalinių atliekų surinkimo konteinerių, iš kur jas surinks UAB „Jurbarko komunalininko“ darbuotojai. 

(Plačiau...)

Naujametė šventė - nutraukti pirštai, mažametė komoje (0)

Naujųjų išvakarės ir naktis Jurbarke neapsiėjo be incidentų. Keturiolikmečiui petarda sužalojo pirštus, o dvylikametė pristatyta į ligoninę dėl apsinuodijimo alkoholiu. Mergaitė - komoje.

(Plačiau...)

Dangų nuspalvino 2019-ųjų fejerverkai (nuotraukos, video) (0)

Tūkstančiai Lietuvos gyventojų Naujuosius metus pasitiko miestų aikštėse su draugais ir artimaisiais. Laikrodžiams mušant paskutines 2018-ųjų akimirkas dangų nuspalvino fejerverkai, o per jų sprogimus žmonės vienas kitą sveikino su 2019-ųjų pradžia.

(Plačiau...)

Pasaulis pasitinka 2019-uosius (nuotraukos, video) (0)

Kiribačio salų valstybės gyventojai pirmieji sutiko Naujuosius metus. 12 valandą Lietuvos laiku ten prasidėjo sausio 1-oji.

(Plačiau...)

Narplioja sudaužytos mašinos detektyvą (0)

Gruodžio 26-osios rytą, apie 11 val., į policiją kreipėsi 29-erių jurbarkietis. Vyras tikino, kad V. Kudirkos g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje apie 2 val. kažkas jam trenkė per galvą ir pagrobė automobilį „BMW 320“.

(Plačiau...)

Mieste atidaryta „Gulbelė“ (nuotraukos) (0)

Gruodžio 21-ąją Jurbarke atidaryta parduotuvė „Gulbelė“. Krautuvė įsikūrė Daukanto g., kur jurbarkiečiai anksčiau buvo pratę matyti parduotuvę „Žemaitijos pienas. Tai jau 6-oji „Gulbelės“ krautuvė Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook