Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Šernų medžiojimas pavojingos ligos neįveiks (0)

Jurbarko valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai susirūpinę – tiriant rajono miškuose nušautų šernų skerdeną vis dažniau nustatoma, kad gyvūnas užsikrėtęs trichinelioze. Šios ligos sukėlėjai gyvybingi išlieka net 40–50 metų.

(Plačiau...)

Girtas vyras ant scenos užpuolė grupę „DoDi“ (0)

Birželio 23 d. vaikinų grupė „DoDi“ koncertavo Zyplių dvare (Šakių r.) su kitais Lietuvos muzikos atlikėjais. Per grupės pasirodymą ant scenos užsiropštė neblaivus, stambus vyras ir puolė viena grupės narių - jurbarkietį Vytenį Partiką. Užpuolikas be jokios priežasties smogė atlikėjui kumščiu į veidą.

(Plačiau...)

Vandalams užkliuvo karjero maudymvietė (2)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vandalai nusiaubė tinklinio aikštelę maudymvietėje prie karjero.

(Plačiau...)

Įkliuvo su beveik tūkstančiu pakelių nelegalių rūkalų (0)

Trečiadienį apie vidurdienį, Tauragėje, bendradarbiaujant Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės ir policijos pareigūnams buvo sulaikytas kontrabandinių cigarečių krovinys. Į juodąją rinką nepateko beveik 1000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

(Plačiau...)

Lapiuko ir šuns susitikimas (video) (1)

Kas nutinka, kai netikėtai susitinka laukinis ir naminis gyvūnai? Atsakymą į šį klausimą užfiksavo šuns ir lapiuko susidūrimą nufilmavęs jurbarkietis.

(Plačiau...)

Per miestą žygiavo šeimos (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Jurbarke vyko šeimų šventė. Renginys prasidėjo mišiomis bažnyčioje, vėliau šventės dalyviai su orkestru priešakyje patraukė į kultūros centrą, kur šventė tęsėsi.

(Plačiau...)

Rado skenduolį (0)

Vėlų antradienio vakarą Jurbarke, Nemuno lankoje, specialiosios tarnybos iš upės ištraukė nuskendusį vyrą.

(Plačiau...)

Daugėja saugios kaimynystės grupių (0)

Birželio 6 d. Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius ir Kęstučio g. 22 namo gyventojai, atstovaujami Antano Lekšaičio, pasirašė „Saugios kaimynystės“ sutartį. Birželio 9 d. pasirašyta dar viena „Saugios kaimynystės“ sutartis su  Dariaus ir Girėno g. 60 namo gyventojų atstovu Algirdu Dirgėla. Šiuo metu Jurbarko mieste yra įkurtos 9 saugios kaimynystės grupės.

(Plačiau...)

Panemunių regioniniame parke - unikali ekspozicija (nuotraukos) (0)

Panemunių regioninio parko lankytojų centre atidaryta nauja moderni ekspozicija, kurios tema - „Nemunas ir gyvenimas prie jo“. Ekspozicijoje lankytojai galės ne tik susipažinti su  panemunės gamta ir žmonių gyvensenos būdu, pasivaikščioti siūbuojančiais sielių rąstais, bet ir įdomybių apie šį kraštą sužinoti QR koduose.

(Plačiau...)

Parduotuvėje ir turguje - padirbti kvepalai (nuotraukos) (3)

Policijos ir muitinės pareigūnams įkliuvo padirbtų kvepalų pardavėjai. Birželio 4-ąją Jurbarke nustatytos dvi vietos, kuriose pardavėjai mulkino kvepalus perkančius žmones.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook