Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Įkliuvo su beveik tūkstančiu pakelių nelegalių rūkalų (0)

Trečiadienį apie vidurdienį, Tauragėje, bendradarbiaujant Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės ir policijos pareigūnams buvo sulaikytas kontrabandinių cigarečių krovinys. Į juodąją rinką nepateko beveik 1000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

(Plačiau...)

Lapiuko ir šuns susitikimas (video) (1)

Kas nutinka, kai netikėtai susitinka laukinis ir naminis gyvūnai? Atsakymą į šį klausimą užfiksavo šuns ir lapiuko susidūrimą nufilmavęs jurbarkietis.

(Plačiau...)

Per miestą žygiavo šeimos (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Jurbarke vyko šeimų šventė. Renginys prasidėjo mišiomis bažnyčioje, vėliau šventės dalyviai su orkestru priešakyje patraukė į kultūros centrą, kur šventė tęsėsi.

(Plačiau...)

Rado skenduolį (0)

Vėlų antradienio vakarą Jurbarke, Nemuno lankoje, specialiosios tarnybos iš upės ištraukė nuskendusį vyrą.

(Plačiau...)

Daugėja saugios kaimynystės grupių (0)

Birželio 6 d. Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius ir Kęstučio g. 22 namo gyventojai, atstovaujami Antano Lekšaičio, pasirašė „Saugios kaimynystės“ sutartį. Birželio 9 d. pasirašyta dar viena „Saugios kaimynystės“ sutartis su  Dariaus ir Girėno g. 60 namo gyventojų atstovu Algirdu Dirgėla. Šiuo metu Jurbarko mieste yra įkurtos 9 saugios kaimynystės grupės.

(Plačiau...)

Panemunių regioniniame parke - unikali ekspozicija (nuotraukos) (0)

Panemunių regioninio parko lankytojų centre atidaryta nauja moderni ekspozicija, kurios tema - „Nemunas ir gyvenimas prie jo“. Ekspozicijoje lankytojai galės ne tik susipažinti su  panemunės gamta ir žmonių gyvensenos būdu, pasivaikščioti siūbuojančiais sielių rąstais, bet ir įdomybių apie šį kraštą sužinoti QR koduose.

(Plačiau...)

Parduotuvėje ir turguje - padirbti kvepalai (nuotraukos) (3)

Policijos ir muitinės pareigūnams įkliuvo padirbtų kvepalų pardavėjai. Birželio 4-ąją Jurbarke nustatytos dvi vietos, kuriose pardavėjai mulkino kvepalus perkančius žmones.

(Plačiau...)

Apklausa: mokiniai, rinkdamiesi maistą, mažiausiai kreipia dėmesį į jo kainą ir sveikumą (0)

70 proc. mokinių pietauja mokyklų valgyklose, 12 proc. grįžta pavalgyti į namus, 8 proc. patys atsineša maisto į mokyklą. Tokius mitybos įpročius atskleidė mokykloms maistą tiekiančios įmonės "Pontem" užsakymu "Spinter tyrimai" atlikta reprezentatyvi mokinių apklausa, atlikta baigiantis šiems mokslo metams. 

(Plačiau...)

Viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ir Vietos veiklos grupės "Nemunas" valdybos narys Donatas Jackis viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo, nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

(Plačiau...)

Pilyje prisimins Kristijoną Donelaitį (0)

Birželio 22 d., 17 val. Jurbarko r. Panemunės pilyje vyks teatralizuotas XIX Pažaislio muzikos festivalio koncertas, skirtas Kristijono Donelaičio gimimo 300 metų jubiliejui. Grožinės lietuvių literatūros pradininku laikomas K.Donelaitis buvo neeilinė, universalių gebėjimų asmenybė, tarsi iš renesanso epochos nužengęs kūrėjas. Greta išskirtinio literatūrinio talento, jis atsiskleidė kaip kompozitorius, kūręs bažnytinę muziką, nagingas meistras, sukonstravęs fortepijoną, barometrą, laikrodį, kaip žemės žmogus, mokėjęs žemę dirbti ir mylėti.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook