Apvogtos parduotuvės vadovas: penkių milimetrų storio seifą su...

Apvogtos parduotuvės vadovas: penkių milimetrų storio seifą suraitė, kaip vilną (video) (3)

2019-09-27

Rugsėjo 27-osios naktį vagys pasidarbavo Jurbarke Mokyklos g. esančioje „Lytagra“ parduotuvėje. Nusikaltėliai išlaužė seifą ir pasisavino daugiau, nei keturis tūkstančius eurų.

Nusikaltimas pastebėtas 1.43 val., kai suveikė parduotuvės signalizacija. Atvykus patikrinti, kas vyksta, pastebėta, kad išplėštas seifas ir pasisavinti jame buvę pinigai.

Policija dėl vagystės pradėjo tyrimą.

Pareigūnai tiria įvairias versijas, kas per nusikaltėliai galėjo apvogti parduotuvę. Viena jų, kad tai – keliaujantys vagys. Paskutiniu metu vagysčių iš seifų užfiksuota įvairiose šalies vietose.

Tikėtina, kad nusikaltėliai prieš vagystę stebėjo „Lytagra“ parduotuvę. Savo kėslus jie įgyvendino labai organizuotai – atjungė dalį gatvės apšvietimo, sugadino dalį parduotuvės apsaugos sistemų, vaizdo stebėjimo kamerų.

Į vidų patekę nusikaltėliai nesiaubė visko iš eilės – atidarytus stalčius uždarė, išlaužtų durų spynos šerdelę įstatė atgal.

„Apsauga, mano manymu, užtruko gerokai ilgiau, nei turėjo. Tačiau, kai tas vyrukas atvyko, gal ir gerai, kad vagių jau nebebuvo. Jie buvo smarkiai ginkluoti – kirviais, mačete, kirtikliu. Būtų gal ir žmogų užmušę. Manau, kad būtent kirtikliu atidarė seifą. Penkių milimetrų metalas, o suraitė jį, kaip vilną“, - pasakojo parduotuvės vadovas Dainius Mikutaitis.

Pasak vyro, vagys pasisavino kiek daugiau nei keturis tūkstančius eurų. Nusikaltėliai ėmė tik popierinius pinigus, daugiau nei šimtą eurų metalu paliko.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook