Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Atsikabinusi girto sunkvežimio vairuotojo priekaba pražudė dvi...

Atsikabinusi girto sunkvežimio vairuotojo priekaba pražudė dviratininką (0)

2018-06-27

Facebook/Kur stovi policija Kaune nuotr.

Birželio 27-osios popietę žiauri avarija įvyko šalia Seredžiaus. Atsikabinusi sunkvežimio „Iveco“ priekaba kliudė du dviratininkus ir vieną jų pražudė. Paaiškėjo, kad tai 1950 m. gimęs Nyderlandų pilietis. Sunkvežimio vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus.

Kaip informuoja Policijos departamentas, 13.36 val. kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, prie pat tilto per Dubysą prie Seredžiaus, krovininio automobilio „Iveco 35C12“, kurį vairavo neblaivus 1955 m. gimęs vairuotojas, priekaba „Boeckmann“ atsikabino, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir kliudė du dviratininkus.

Eismą kelyje dėl šios nelaimės prireikė uždaryti.

Medikai bandė gaivinti sunkiai sužalotą  dviratininką, tačiau jis neišgyveno. Kartu važiavusi moteris, pirminiais duomenimis, nesužeista. 

Automobilio vairuotojui nustatytas lengvas girtumas, į alkoholio matuoklį jis įpūtė 0,58 prom. Vyras uždarytas į areštinę.

Paaiškėjo, kad priekaba atsikabino lūžus jos ir krovininio automobilio jungčiai. Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, tokio atvejo, kad atsikabinus priekabai žūtų žmogus, rajone nėra buvę.

„Tikrai nepamenu tokios nelaimės. Būna atvejų, kai lengviesiems automobiliams atsikabina priekabos ir nulekia kur į laukus. Tačiau tuomet policija paprastai net nekviečiama“, – sakė A. Dumčius.

Policijos, „Šviesos“,

15min.lt inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook