Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Avarija prie Rotulių: iš automobilio liko metalo laužas

Avarija prie Rotulių: iš automobilio liko metalo laužas (4)

2017-05-17

Trečiadienio vakarą prie Rotulių nuo kelio nulėkė ir keletą kartų vertėsi automobilis „Mazda“. Įtariama, kad nelaimė įvyko girtam vairuotojui nesuvaldžius savo transporto priemonės lenkiant kitą automobilį.

41-erių vairuotojas greičiausiai buvo neprisisegęs saugos diržo, nes per avariją iškrito iš automobilio.
„Mazda“ per pasėlių lauką vartydamasi nuskriejo  porą šimtų metrų, avarijos kelią pažymėdama išbarstytomis dalimis. Mašina sudaužyta nepataisomai.
Iš skausmo dejuojantį vairuotoją išsivežė medikai.
Į įvykio vietą atskubėję vyro artimieji teigė, kad šis greičiausiai buvo neblaivus. Tikslias avarijos aplinkybes tiria policija.
„Pradėjome ikiteisminį tyrimą. Kol kas neaišku, ar žmogus buvo neblaivus, tam nustatyti paimtas kraujas. Pats nukentėjusysis be sąmonės išvežtas į Kauno klinikas“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato vyriausioji tyrėja Laura Strimaitienė.
Pasak pareigūnės, vairuotojas yra anksčiau turėjęs bėdų su teisėsauga – buvo teistas už viešosios tvarkos pažeidimą.
Problemų dėl neblaivių vairuotojų rajone netrūksta. Šiemet kas mėnesį dėl vidutinio ar sunkaus girtumo nuteisiama vidutiniškai po du vairuotojus. Nuo metų pradžios Jurbarko r. apylinkės teismas išnagrinėjo dešimt girtų kelių gaidelių bylų. Visi jie į alkoholio matuoklį pūstelėjo daugiau nei 1,5 promilės.
Šešios bylos išnagrinėtos įprastine tvarka, keturios – baudžiamuoju įsakymu. Šis būdas taikomas, kai žmogus savo kaltę pripažįsta. Jei kaltė neigiama, bandoma išsisukinėti ar kitaip išvengti atsakomybės, bylą teismas nagrinėja iš esmės.
Lukas PILECKAS« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook