Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Chuliganai nusiaubė knygų avilį. Prašoma visuomenės pagalbos.

Chuliganai nusiaubė knygų avilį. Prašoma visuomenės pagalbos. (5)

2018-01-03

Štai taip šįryt atrodė Jaunimo parkas. Ir tai ne pirmas kartas, kai „Knygų avilio“ knygos yra suplėšomos ir taip „elegantiškai“ paskleidžiamos po Jaunimo parką. Šįkart, turbūt, vietoj sniego, kurio šią žiemą taip trūksta.

Psichologai sako, pirmieji pusės metų vaiko popieriaus plėšymo bandymai – tai viso labo popieriaus savybių pažinimas. Kaip lengvai jis plyšta, kokį skleidžia garsą, kokio jis skonio ir t.t. Vaikui labai svarbūs klausos, kvapo, vaizdo tarpusavio susiejimo procesai. 

Plėšymas vyresniame amžiuje (~1,5 metų) – tai jau ne tik pažinimas. Mažylis pradeda suvokti, kad jis gali keisti pasaulį. Vystosi jo logiškas mąstymas – visumos padalinimas į dalis.

Tikėtina, kad knygas mūsų Jaunimo parke esančiame „Knygų avilyje“ plėšo ne pusmetinukai. Kad tai ne popieriaus savybių pažinimas ir ne logiško mąstymo vystymasis. O labiausiai šiai situacijai apibendrinti, turbūt, tiktų lietuvių liaudies patarlė - kiaulės skaityti juk neišmokysi. O jei nemoki skaityti - belieka tik plėšyti.

Prašome visų, galinčių suteikti bet kokios informacijos apie tokius ar panašius viešosios tvarkos pažeidėjus, visuomet pranešti Jurbarko miesto seniūnijai arba Jurbarko rajono policijos komisariatui.

Jurbarko seniūnijos inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook