Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Delikatesų byla“ keliaus į teismą

„Delikatesų byla“ keliaus į teismą (0)

2018-04-12

Balandžio 11 d. apie 17 val. Bebirvų k. (Šimkaičių sen.) gyventojas apsižiūrėjo, kad iš nerakinto  pagalbinio pastato dingę 19 įvairių talpų stiklainių su konservuotomis daržovėmis, o iš piniginės, kuri buvo gyvenamajame name – 230 eurų.

Šią gurmanišką vagystę besiaiškinę pareigūnai žaibiškai nustatė įtariamąjį. Turėdami tam tikrų įtarimų policininkai apsilankė pas 21-erių jaunuolį, ten ir  rado uogienių, grybų ir kitų konservuotų naminių delikatesų stiklainius.

Su visu šiuo gėriu vaikinui teko važiuoti  į policijos komisariatą. Pakeliui jis prisipažino, kad prieš kurį laiką kaime dingę rūkyti mėsos gaminiai – taip pat jo darbas. 

Ši „delikatesų byla“ pagreitino procesą, byla atiduota į teismą. Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, ši istorija yra puikus pavyzdys, kad policija tiria ir smulkias vagystes.

„Yra daug skeptikų, kurie sako, kad policija prieš smulkius nusikaltimus užsimerkia. Taip tikrai nėra. Tiesa, ne visus juos pavyksta ištirti. Šiuokart pareigūnai iškart turėjo keletą įtariamųjų, kurie buvo nustatyti pagal nusikaltimo braižą. Įkliuvęs vyras panašiai prasikalsta ne pirmą kartą“, – sakė A. Dumčius.

Įkliuvo pareigūnams

Balandžio 11-osios naktį Šakiuose policijos pareigūnai pastebėjo per kelią einančius du vyrus. Pamatę, kad policijos automobilis apsisuka, vyrai ėmė bėgti, tačiau buvo sulaikyti.

Paaiškėjo, kad tai – Jurbarko gyventojai. Jauni, 27-erių ir 29-erių, vyrai galimai apvogė saugomą automobilių aikštelę. Jos sargas informavo pareigūnus, kad iš aikštelės dingo keletas detalių. Griovyje už tvoros buvo rastas automobilio ratas, garso kolonėlė ir akumuliatorius.

Įvyko avarija

Balandžio 10 d. eismo įvykis registruotas Pavidaujo I kaime (Girdžių sen.). Šalutiniu keliu važiavusi 38-erių moteris sankryžoje nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Toyota Corolla“, ir automobiliai susidūrė. „Toyota Corolla“ vairuotojai prireikė medikų pagalbos. 23-ejų nukentėjusioji pristatyta į Jurbarko ligoninę.

Keistas radinys

Balandžio 10 d. ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Jurbarkus, Ryto gatvę. Prie „Aibės“ parduotuvės esančių konteinerių rasti aštuoni įtarimą sukėlę maišai, kuriuose galėjo būti perlitas. Maišai išvežti specialiuoju transportu.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook