Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Dingusio vaikino pėdsakai veda prie upės (nuotraukos)

Dingusio vaikino pėdsakai veda prie upės (nuotraukos) (1)

2017-11-20

Artimieji prašo pagalbos ieškant pradingusio Arvydo Mockaus.

Artimieji ieško dingusio Arvydo Mockaus. Kur yra 25-erių vaikinas, šeima nežino nuo šeštadienio vakaro.

Paskutinį kartą A. Mockus matytas Rikyškiuose (Eržvilko sen.). Į ten esantį senelio ūkį vaikiną parvežė draugai. Nuo tada jo niekas nebematė.

Apie dingusį A. Mockų artimieji pranešė pareigūnams, tačiau norėdami paspartinti paiešką patys šukavo vienkiemio prieigas. Netrukus šeima pagalbos kreipėsi į visuomenę – prašė padėti ieškoti aplink sodybą plytinčiuose laukuose ir Šešuvies pakrantėje.

Į artimųjų pagalbos prašymą žmonės atsiliepė – dingusio vaikino ieškojo pirmadienį ir antradienį.

Įtarimų, kad galėjo įvykti tragedija, kilo pirmadienį, kai  prie netoli sodybos esančio tvenkinio rasta keletas dingusiojo daiktų – šlepetė, telefonas, degtukai. Radinių vietas šeima sužymėjo įsmeigdama pagalius.

Į Rikyškius atvykę policininkai dingusiojo ieškojo su žmonių paieškai dresuotu šunimi. Deja, keturkojis tamsoje nieko nerado. Tvenkinį graibstė ugniagesiai, tačiau ir čia paieška jokių rezultatų nedavė.

„Mieli Arvydo draugai, nelikite abejingi. Kviečiame prisijungti prie brolio paieškos. Ryt nuo ryto rinkimės Rikyškių kaime. Tęsime paiešką patys, nes mūsų „angelai sargai“, ypač Tauragės policija, nesiima jokių veiksmų. Sureagavo ir atvažiavo tik tada, kai patys radome pamestų daiktų. Sugebėjo atvažiuoti šiandien, pirmadienį, tik apie 17.30 val., kai policija buvo informuota sekmadienį, 21 val. Lauksime visų atvykstant“, – socialiniame tinkle rašė dingusiojo sesuo Vilija Mockutė.

Antradienio rytą į pagalbą atskubėję šeimos draugai šukavo maždaug už kilometro nuo sodybos tekančios Šešuvies pakrantes. Netrukus viename šlaite buvo rasta antra  A. Mockaus šlepetė. Tačiau iš paliktų pėdsakų buvo sunku nuspręsti, ar vaikinas slydo žemyn, ar bandė lipti aukštyn.

Paieškos dalyviams itin neramu, kad vasaromis sekli upė šiuo metu yra labai patvinusi, srauni ir lengvai gali pasiglemžti žmogaus gyvybę.

Upėje ieškoti dingusiojo vakar vėl išvyko Jurbarko priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos ugniagesiai.

Iš pradžių dingusiojo paieška užsiėmė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, vėliau tyrimas buvo perduotas Jurbarko policijai.

Tuomet prie paieškos prisijungė ir mūsų rajono pareigūnai.

Pasak Tauragės AVPK atstovės Linos Banienės, gavę pranešimą apie dingusį A. Mockų, lapkričio 20 d. pareigūnai nedelsdami pradėjo ikiteisminį tyrimą ir paskelbė dingusiojo paiešką.

„Tauragės pareigūnai į pagalbą pasitelkė kinologų šunį, gaisrininkai apžiūrėjo netoli dingimo vietos esantį vandens telkinį, derino veiksmus dėl sraigtasparnio pakėlimo galimybių, pareigūnai nustatė, kur paskutinį kartą veikė dingusio asmens telefonas. Norime priminti, kad ne apie visus ikiteisminio tyrimo veiksmus pareigūnai gali informuoti visuomenę“, – tikino L. Banienė.

Kadangi A. Mockaus dingimo vieta yra Jurbarko rajone, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Jurbarko pareigūnais vykdo bendrus paieškos darbus.

„Pareigūnai linki stiprybės ir kantrybės dingusiojo artimiesiems“, – sakė policijos atstovė.

Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, ir Jurbarko, ir aplinkiniuose rajonuose dingsta gana daug žmonių. Šiemet pareigūnams jau teko ieškoti 38 asmenų.

„Kiekvieną kartą, kai dingsta žmogus, norisi jį kuo greičiau surasti. Tačiau, tarkime, pakelti sraigtasparnį ne visada yra galimybių. Tai priklauso ir nuo to, ar buvo išnaudotos visos paieškos galimybės, ar tinkamas tam oras ir panašiai. Žmonių tikrai daug dingsta, todėl, jei visų ieškos sraigtasparniai, jie net neturės kada ant žemės nusileisti. Paskaičiuokime, kiek paieškų vykdo mūsų komisariatas, kiek aplinkiniai rajonai, ir matysime realią situaciją“, – sakė A. Dumčius.

Pasak viršininko, pirmadienį būtent Jurbarko pareigūnai su šunimi ieškojo dingusiojo. Tačiau gyvūno užuosti pėdsakai niekur nenuvedė.

Žinančių ar mačiusių, kur yra dingusysis, prašome pranešti jo artimiesiems tel. 8 635 67 763 arba bendruoju pagalbos numeriu 112.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook