Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Forum“ teatras Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje

„Forum“ teatras Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje (0)

2017-11-09

Lapkričio 7 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko 3 valandų trukmės „Forum“ teatro užsiėmimas 7-ų klasių mokiniams, programa „In Action“ pagal sveikatinimo projektą „Myliu gyvenimą“, kurį vykdo socialinė pedagogė Saulena Lukšienė ir psichologė Vaida Beinarienė

Užsiėmimą vedė Rimanta Vaičekonytė iš VšĮ „Menų ir mokymo namai“. Vedėja aptarė vyraujančias problemas mokykloje, namuose. Tada mokiniai buvo suskirstyti į motyvuotas grupes, kuriose kūrė „Forumo“ teatro mini scenas. Vėliau diskutavo apie galimus pokyčius, atvirai išsakė savo jausmus, mintis apie tai, kas vyksta scenoje, pabandė patys pakeisti kurį nors aktorių ir išbandyti scenoje savo pasiūlymą, ką turėtų padaryti kitaip skriaudžiamas žmogus ar tie, kurie stebi šią skriaudą, kad situacija pasikeistų geresne linkme.

Užsiėmimo vedėja padovanojo projekto vykdytojoms knygas, kurias panaudosime savo darbe organizuojant mokymus, seminarus, konferencijas.

Mokiniams buvo suteikta galimybė suprasti save ir kitus žaidžiant teatrą, kuriame parodoma neišspręsta problema ir publika (žiūrovai – aktoriai) kviečiami siūlyti ir išbandyti sprendimus.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook