Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gaudynės priminė veiksmo filmą

Gaudynės priminė veiksmo filmą (0)

2018-07-10

Veiksmo filmą primenanti istorija nutiko liepos 6-ąją. Kai visa šalis šventė Valstybės dieną, tuo bandė pasinaudoti naminės degtinės varytojai, kurios pastebėjo ir bandė sulaikyti teisėsaugininkai.

Apie 20 val. Skliausčių k. (Eržvilko sen.) Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai pastebėjo visureigį „Nissan Patrol“, kuris tempė priekabą be valstybinių registracijos numerių. Pasieniečiai nusprendė transporto priemonę patikrinti. Tačiau šios vairuotojas pareigūnų reikalavimams sustoti nepakluso ir spruko.

Bėglį persekiojantys pareigūnai paleido įspėjamąjį šūvį į orą, tuomet – į visureigį, bet nepataikė. Automobiliu sprukęs vyras sugebėjo atitrūkti nuo jį persekiojiusių pasieniečių.

Pareigūnai netrukus rado prie netoliese esančio Šešuvio upelio rado paliktą naminės degtinės varymo įrangą. Ją galimai paliko automobiliu sprukę asmenys.

Po paieškos buvo rastas ir persekiotas automobilis su priekaba. Jie nugabenti į saugojimo aikštelę. Degtinės varymo aparatas taip pat paimtas ir pristatytas saugojimui į Jurbarko policijos komisariatą.

Daugiau kriminalų skaitykite laikraštyje.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook