Gimnazistai sodino mišką (nuotraukos)

Gimnazistai sodino mišką (nuotraukos) (0)

2014-03-31

L. Pilecko nuotr.

Pirmadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus 3 G klasės moksleiviai kartu su miškininkais vyko į Pašvenčio girininkiją. Čia jaunimas mokėsi sodinti pušis ir egles.

Girininkijos miškininkų ir Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko agentūros vedėjo Andriuas Šašio padedami moksleiviai užsodino apie trisdešimt arų miško.

"Visada stengiuosi, kad į klasės veiklą būtų įtraukti ir tėvai. Sodinti mišką pasiūlė būtent jie. Manau, kad tokia veikla daug įdomesnė, nei važiavimas į ekskursijas didmiesčiuose, kur vaikai tiesiog stengiasi apeiti kuo daugiau didelių prekybos centrų. Dabar pabus lauke, aktyviai pajudės, išmoks sodinti mišką", - sakė 3 G klasės auklėtoja Irena Petruitienė.

Išties, moksleiviai prieš sodindami medžius išklausė miškininkų instruktažo. Jaunimui buvo paaiškinta, kaip teisingai kasti duobes, kaip įdėti medžio sodinuką, kaip užkasti šaknis.

"Kuo daugiau medžių prigis, tuo jiems bus smagiau atvažiuoti ir pasižiūrėti į savo sodintą mišką", - neabejojo akciją suorganizavę miškininkai.

Daugiau nuotraukų "Facebook".

 

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook