Gimtadienis baigėsi tragiškai - suvažinėjo ant kelio gulėjusį...

Gimtadienis baigėsi tragiškai - suvažinėjo ant kelio gulėjusį vaikiną (3)

2015-05-02

Šeštadienį apie vidurnaktį kelio Seredžius–Juodaičiai–Mituva–Keryvai 17-ame kilometre automobilis pervažiavo aštuoniolikmetį ir mirtinai jį sužalojo.

Pirminiais duomenimis, žuvusysis kartu su kompanija šventė gimtadienį, galimai padaugino alkoholio ir užsnūdo. Draugai nusprendė surasti transportą ir pargabenti vaikiną namo. Kol ieškojo automobilio ir vairuotojo, vaikinas greičiausiai atsibudo, paskambino tėvams, paprašė parvežti ir išėjo jų pasitikti.
Kas nutiko toliau – galima tik spėlioti. Į kelią išėjęs vaikinas galimai prarado sąmonę ar prisėdęs užnūdo. Būtent toje vietoje jį suvažinėjo namo nelaimėlį norėjusių pargabenti draugų automobilis „Lexus RX300“.
Sūnaus parsivežti atvažiavusius tėvus pasitiko kraupi tragedija. Vaikinas mirė vežamas į ligoninę.
Vaikiną pervažiavęs 29-erių „Lexus“ vairuotojas buvo blaivus. Tikslias įvykio aplinkybes aiškinasi teisėsauga.

Sudaužė ir pabėgo

Šeštadienio pavakarę po Meškininkų sodus ir aplinkiniais keliais automobiliu „Volvo“ skraidžiusių jaunuolių linksmybės vos nesibaigė tragiška nelaime. Chuliganai nulėkė nuo kelio, nepataisomai sudaužė mašiną. Tada, nusukę valstybinius registracijos numerius, spruko į mišką.
Liudininkų teigimu, į avariją kompanija papuolė apie 18.30 val. „Iškvietėme policiją. Baisu tokius kelyje sutikti – laksto kaip bepročiai, kol viskas baigiasi nelaime“, – sakė įvykį matęs vyras.
Iš avarijos pabėgusiems jaunuoliams išsisukti greičiausiai nepavyks, įtariamuosius pareigūnai nustatys pagal automobilio kėbulo numerį.
„Už avariją asmeniškai atsakys arba vairavusius asmenis turės nurodyti automobilio savininkas“, – tikino Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Nuniokojo ligoninės tinklalapį

Pirmadienį į Jurbarko ligoninės tinklalapį informacijos užsukę žmonės liko it musę kandę – internetinis puslapis neveikė. Panašu, kad dėl to kalti „Cybr3r_Madness ir VDP“ pasivadinę kompiuterių įsilaužėliai.
„Kol kas negavome jokio pranešimo. Jei į mus kreipsis nukentėjusi įstaiga, medžiaga bus perduota specialiam padaliniui, kuris tiria tokius nusikaltimus. Jurbarke nėra specialistų, kurie tirtų tokio pobūdžio nusikaltimus“, – įvykį pirmadienį komentavo Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas A. Dumčius.

Rado bravorą

Gegužės 2 d. Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai tikrino pranešimą apie degtinės fabrikėlį Vosbutų k. (Seredžiaus sen.) esančiame miške. Informacija pasitvirtino – policininkai aptiko įrangą naminei degtinei gaminti ir 58 litrus namine dvokiančio skysčio.
Šalia stovinčiose dviejose 250 litrų talpose buvo užraugtas raugalas. Asmuo, gaminęs naminę degtinę, pabėgo, tačiau pareigūnai operatyviai nustatė įtariamąjį.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 1 d. Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą numatyti viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
„Įranga tokia sunki ir didelė, kad mums buvo itin sudėtinga ją išmontuoti. Įvažiuoti į mišką su technika ir išvežti tokio svorio statinių neįmanoma. Vienaip ar kitaip, bravorą sunaikinsime“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas A. Dumčius.

Sudegė namas

Gegužės 4-osios naktį gautas pranešimas apie degantį namą Vidkiemio k. (Smalininkų sen.), Lengvupio g. Atvykus ugniagesiams rąstinis lentomis apkaltas namas jau liepsnojo atvira ugnimi.
Per gaisrą sukrito stogas, išdegė medinis perdengimas, pastato vidus, sudegė ten buvę namų apyvokos daiktai.

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook