Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Grasino susprogdinti bažnyčią

Grasino susprogdinti bažnyčią (0)

2018-04-06

Balandžio 5-ąją 15.15 val. pranešta apie sprogmenį Vadžgirio Šv. Juozapo bažnyčioje. Pareigūnai sprogmens nerado, bet netrukus buvo nustatytas įtariamasis – tame pačiame miestelyje gyvenantis vienuolikmetis.

„Apie sprogmenį pranešė zakristijonui. Paskambino ir pasakė, kad skubėtų prie bažnyčios, nes ten jau laukia išminuotojai. Paaiškėjo, kad skambino vaikas. Galvojau, kad gal praeityje yra buvę kokių konfliktų, kad kerštauja. Bet pasirodė, kad tai tiesiog elgesio problemų turintis paauglys“,– pasakojo klebonas kun. Saulius Pavalkis.

Pasak kunigo, tai pirmas atvejis, kai, nors ir melagingai, bet grasinama susprogdinti bažnyčią. Tiesa, nuo chuliganų nuolat nukenčia Eržvilko šventovė. Čia paaugliai niokoja šventorių, yra išdaužę langą.

Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius tikina, kad pareigūnai labai greitai nustatė įtariamąjį. Bendraudami su miestelio žmonėmis policininkai sudarė galimų skambintojų sąrašą ir tikrino. Vienuose namuose ir buvo rastas telefonas, iš kurio skambino jaunasis grasintojas.

„Vaikas pakvailiojo, bet tėvų laukia rimtos problemos. Dėl pranešimo pradėtas ikiteisminis tyrimas“,– sakė viršininkas.

Pasak A. Dumčiaus, bažnyčios rajone nukenčia itin retai. Prieš keletą metų nusikaltėliai yra pavogę aukų dėžutę. Nerimo buvo sukėlęs ir gaisras Jurbarko klebonijoje. Tuomet dvi paauglės taip išreiškė nepasitenkinimą, kad dėl nuolatinių vagysčių klebonas joms uždraudė lankytis parapijos centre.

Keliuose – girtuoklių antplūdis

Per keletą pastarųjų dienų rimtų problemų prisidirbo stikliuko mėgėjai. Apsvaigę prie vairo sėdo tiek lengvųjų automobilių, tiek sunkiosios technikos vairuotojai.

Kovo 31 d. apie 22.30 val. Vencloviškių k. (Skirsnemunės sen.) nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė traktorius „Belarus“. Atvykę pareigūnai transporto priemonėje rado du vyrus. Pirminiais duomenimis, traktorių vairavusiam vyrui nustatytas 2,48 prom. girtumas.

Gerai bent tiek, kad per  avariją „Belarus“ važiavę vyrai nenukentėjo ir nesužeidė kitų. Traktorius buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę, o vairuotojui iškelta baudžiamoji byla.

Balandžio 1-ąją 12.35 val. policininkai Jurbarke sustabdė įtarimų sukėlusį automobilį „Opel Vectra“. Vairuotojui nustatytas 1,72 prom. girtumas, jis neturėjo ir teisės vairuoti. Dėl šių pažeidimų jam iškelta baudžiamoji byla.

Balandžio 2-ąją apie 18 val. Eržvilke pareigūnai sulaikė girtą „Opel Zafira“ vairuotoją. 44-erių kartupiškis mašiną vairavo smarkiai apsvaigęs, jam nustatytas 2.24 prom. girtumas.

Balandžio 4-ąją 22.35 val. Raudonėje patruliai stabdė įtarimų sukėlusį „Volkswagen Golf“, tačiau automobilio vairuotojas nepaisė pareigūnų įjungtų šviesos ir garso signalų. Vyras bandė sprukti, bet nesėkmingai. Netrukus paaiškėjo tokio elgesio priežastis – vairuotojas į alkotesterį įpūtė 1,79 promiles. Jis taip pat neturėjo teisės vairuoti, o automobilis nebuvo apdraustas. „Volkswagen Golf“ atsidūrė saugojimo aikštelėje, o vairuotojui iškelta baudžiamoji byla.

Balandžio 6-osios vėlų vakarą Aušgirio kaime  (Šimkaičių sen.) nuo kelio nulėkė automobilis „Audi 80“. Apgadintoje mašinoje rastas vairuotojas pripažino, kad nepasirinko saugaus greičio. Suvaldyti automobilį trisdešimtmečiui išties buvo nelengva, nes buvo gerokai apsvaigęs, jam nustatytas 2,36 prom. girtumas. Vyras vairavo ne tik girtas, bet ir neturėjo teisių.

Neblaivus balandžio 7 d. vakare automobilį vairavo 29-erių Papartynų k. (Seredžiaus sen.) gyventojas. Automobilį sustabdę pareigūnai vairuotojui nustatė 2,04 prom. girtumą.

Balandžio 9 d. į eismo įvykį pateko du automobiliai Jurbarke. Per avariją Gedimino ir Žemaitės g. sankryžoje žmonės   nenukentėjo, abu vairuotojai buvo blaivūs.

Kaltina sukčiavimu

Balandžio 6 d. į policiją kreipėsi jurbarkietis, sukčiavimu įtaręs jį iš darbo atleidusią įmonės direktorę. Vyras mano, kad direktorė galėjo klastoti dokumentus. Esą ant kasos išlaidų orderių bei paprastojo vekselio 1200 eurų sumai esantys parašai yra ne jo.

Teisėsauga pradėjo tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo. „Negalėčiau sakyti, kad ikiteisminiai tyrimai dėl galimai suklastotų dokumentų  reti. Kreipiamasi dėl paskolų sutarčių, dėl lizingu paimtų telefonų, pajų“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Grasino susidoroti

Balandžio 8 d. apie 20 val. policijos pareigūnai buvo iškviesti į Skirsnemunę. Garaže gėrę vyrai susipyko ir 33-ejų išgertuvių dalyvis smurtavo ir grasino susidoroti su dvidešimčia metų vyresniu sugėrovu. Smurtautojui nustatytas 2,01 prom. girtumas, jo auka buvo kiek blaivesnė – 1,08 prom.

Balandžio 1 d. vakare policija iškviesta į Pakalniškių k. (Veliuonos sen.). Pagalbos prireikė 43-ejų moteriai, kurią įžeidinėjo buvęs sugyventinis. Įvykio vietoje pareigūnams pasipriešino du neblaivūs vyrai, todėl prieš juos buvo panaudoti koviniai imtynių veiksmai, elektros impulsinis prietaisas „Taser“. Vežant į policijos komisariatą vienas vyras spardydamas apgadino automobilio galines dureles. Įtariamieji buvo  uždaryti į areštinę. Vyresniajam vyriškiui (gim. 1967 m.) nustatytas 2,34 prom. girtumas, devyniolikmetis įpūtė 2,36 prom.

Balandžio 2-osios naktį Jurbarke, Vydūno g., du nepažįstami jaunuoliai užpuolė 25-erių blaivų asmenį. Vyras buvo paguldytas į Jurbarko ligoninės stebėjimo palatą.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook