Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Į Jurbarką grįžo bagažinių turgelis

Į Jurbarką grįžo bagažinių turgelis (4)

2018-05-13

Bagažinių turgelio organizatorė Eglė Kimutienė nesusipratimus su rajono valdžia ir konkurentais išsprendė pasirinkdama organizuoti renginį privačioje teritorijoje. L. Pilecko nuotr.

Gegužės 13-ąją, sekmadienį, Jurbarke šurmuliavo prekeiviai – rinkosi tie, kam nesvetimi bagažinių turgūs. Pernai skandalais dėl keistų rajono valdžios sprendimų pasibaigęs itin populiarus projektas šiemet atgimė visiškai savarankiškai – privačioje aikštelėje.

Į pirmąjį turgelį prie didžiosios „Norfos“ parduotuvės Lauko g. prekiautojai nevėlavo – apie 13 valandą jų jau buvo susirinkę daugiau nei pusšimtis. Kiek vėliau užsipildė beveik visa aikštelė, kurioje tilpo 80 savo bagažines atvėrusių ekipažų.

„Registravosi trisdešimt. Pernykštė praktika rodo, kad kai registruojasi tiek žmonių, nesiregistravusiųjų būna dvigubai ar net dar daugiau, todėl tikimės šimto su viršum bagažinukų“, – tik prasidėjus renginiui sakė Jurbarko bagažinių turgelio organizatorė Eglė Kimutienė.

Kaip ir pernai, šiemet į bagažinių turgelį atvyko ne tik jurbarkiečiai. Organizatoriai sulaukė svečių iš Tauragės, Šakių, Vilkaviškio, Kauno ir net Vilniaus.

E. Kimutienė džiaugiasi, kad turgeliui pasirinkta aikštelė talpesnė nei buvo prie Nemuno. Čia yra ir šimtuoju numeriu pažymėta vieta. Bagažinių turgelio organizatorė tikina, kad ją užėmusiam prekybininkui leidimas prekiauti bus suteiktas nemokamai.

„Daug dalyvių, tai ir asortimentas buvo platus. Tačiau norėtųsi daugiau vyriškų prekių, įrankių, žvejybos reikmenų. Todėl labai kviečiame visus, kurie turi tokių daiktų, prekiauti. Buvo žmonių, kurie pardavinėjo savo rankdarbius. Netgi muzikantas siūlė savo kurtus instrumentus. Tikrai su kolege Indre labai džiaugiamės pirmuoju turgeliu šiemet“, – tvirtino E. Kimutienė.

„Šviesa“ jau rašė, kad pernai startavęs bagažinių turgelis tapo itin populiariu traukos tašku. Į aikštėje prie miesto turgaus vykusį renginį plūdo minios jurbarkiečių ir prekiautojų iš kitų miestų. Tai nepatiko kai kuriems vietos verslininkams, kurie dėl galimų pažeidimų kreipėsi į miesto valdžią. Kilusio konflikto rezultatas buvo paprastas – projektą organizatoriai laikinai sustabdė ir buvo sulaukę pasiūlymo iš Tauragės. Tačiau vis tik nusprendė bagažinių turgelį rengti Jurbarke.

„Suradome privačią aikštelę, susitvarkėme dokumentus, kad neturėtume jokių problemų nei su valdžia, nei su vietos verslininkais“, – sakė E. Kimutienė.

Už idėjos palaikymą jurbarkietė dėkoja visiems – šeimai, draugams, įvairioms įmonėms ir informaciniams rėmėjams. „Kitame turgelyje turėsime ledų iš aparato, šerbeto ir kavos. Visų laukiame kiekvieną sekmadienį nuo 14 iki 18 val.“, – sakė E. Kimutienė.

Lukas PILECKAS

Taip pat skaitykite: 

Bagažinių turgelis: būti ar nebūti? (balsavimas)« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook