Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Į miestą grįžo vagys

Į miestą grįžo vagys (0)

2018-07-05

Rajono policija perspėja pirmuose aukštuose gyvenančius jurbarkiečius – jūsų turtas pavojuje. Savaitgalį registruotos dvi vagystės, kai buvo įsilaužta į butus pro plastikinius langus. Pareigūnai neatmeta galimybės, kad tokių nusikaltimų įvykdyta ir daugiau, tik jie dar nepastebėti.

Apie vagystę iš užsienyje dirbančios jurbarkietės buto Kudirkos g. pranešta liepos 1-ąją, apie 15 val. Įsilaužimą pastebėjo ir policijai paskambino kaimynystėje gyvenanti moteris. Pirminiais duomenimis, nusikaltėliai pasisavino 2000 eurų ir juvelyrinius dirbinius.

Dar dvi vagystės rajone užfiksuotos liepos 2-ąją. Apie 11 val. pranešta, kad Jurbarke, Kudirkos g., per langą patekta į butą. Vagių padaryti nuostoliai tikslinami.

Po nakties taip pat pastebėta, kad per antro aukšto langą nusikaltėliai pateko į Veliuonoje esančio vaikų darželio patalpas. Čia vagys išlaužė mokytojų kambario duris, išvertė daiktus ir pasisavino kompiuterį bei šaldytuvą.

Vagys darbavosi ir kitoje Nemuno pusėje esančioje Kidulių seniūnijoje. Čia esančiame Šiaudinės k. liepos 1-osios rytą iš garbaus amžiaus vyro namų buvo pavogta net 13 tūkst. eurų.

„Gaila, bet kurį laiką buvęs ramus periodas baigėsi. Mieste nusikaltimus darė gerai tam pasiruošę vagys. Jie stebėjo butus, rinko informaciją ir įsilaužė išskirtinai ten, kur būtų savininkai išvykę į užsienį. Todėl noriu perspėti žmones, kad jie tinkamai pasirūpintų būstų apsauga – išvykdami prašytų kaimynų, kad šie atkreiptų dėmesį į įtartinus žmones, triukšmą, automobilius ir apie tai praneštų policijai“, - sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Pasak pareigūno, įsilaužti į butą per plastikinius langus ar duris – labai lengva. Tereikia tinkamoje vietoje užkišti laužtuvą ar atsuktuvą ir spustelėti. Vagims kliūčių sudaro tik itin brangūs langai ar langai su papildomomis apsaugos priemonėmis.

„Pro duris į butus beveiks nebeįsilaužiama. Daugumoje butų įstatytos geros, šarvuotos durys. Langai – lengvesnis kelias. Todėl tikrai siūlau pirmų aukštų gyventojams įsirengti specialius papildomus kabliukus, kurie neleidžia atidaryti plastikinių langų ir durų ir lauko“, - tvirtino A. Dumčius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

„Šviesos“ inf.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook