Ieško Nemune siautėjusių vandalų

Ieško Nemune siautėjusių vandalų (2)

2020-06-02

Policija ieško Nemuno vagą žyminčius plūdurus nusukusių piktavalių. Šakių policija prašo gyventojų pranešti, jei šie turi kokios nors informacijos, kas galėjo balandžio-gegužės mėnesiais nusukti ir pasroviui paleisti aštuonis navigacinius ženklus.

Pagalbos į teisėsaugą gegužės 29-ąją kreipėsi Valstybinės įmonės „Vidaus vandens kelių direkcija“ darbuotojai. Jie pranešė, kad nusikaltimas įvykdytas tarp balandžio 8-osios ir gegužės 23-iosios.

„Prašome asmenis, gyvenančius Šakių, Jurbarko ar Kauno rajonuose, turinčius tyrimui reikšmingos informacijos, galinčios padėti nustatyti įtariamus asmenis padariusius minėtą nusikalstamą veiką, apie tai pranešti Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyr. tyrėjui Artūrui Balčiūnaičiui, tel. nr. 870063235, el. paštu arturas.balciunaitis@policija.lt“, - rašoma policijos pranešime.

Pareigūnai taip pat perspėja, kad navigacinio ženklo patraukimas iš vietos gali sukelti rimtas pasekmes: laivo užplaukimą ant seklumos, žmonių sužalojimus.

Visi atsukti ir atlaisvinti navigaciniai ženklai rasti, sumontuoti savo pirminėse buvimo vietose.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook