Ieško įtariamų vagių, prašo padėti atpažinti (nuotraukos)

Ieško įtariamų vagių, prašo padėti atpažinti (nuotraukos) (4)

2019-08-26

Jurbarko policija ieško dviejų vyrų, kurie įtariami pasisavinę elektrinius įrankius iš mieste esančios parduotuvės „Senukai“. Vagystė įvykdyta rugpjūčio 3 d., ją užfiksavo vaizdo kameros. Pareigūnai prašo padėti atpažinti įtariamuosius.

Vaizdo kamerų medžiagą peržiūrėję pareigūnai nustatė, kad rugpjūčio 3 d. ryte parduotuvėje lankėsi du kol kas neatpažinti vyrai. Vagystė truko vos šešias minutes.

Filmuotoje medžiagoje matoma, kad vienas vyras, vilkintis languotais marškiniais, nešiojantis akinius, 
 apsidairydamas aplink, ar jo niekas nemato, iš vitrinos, uždengtos stiklu, išsiima elektrinio suktuko akumuliatorių ir jį įsideda į krepšį. Tuomet, pavaikščiojęs po skyrių, iš jo išeina, o kitas vyras, vilkintis žalios spalvos marškinėliais trumpomis rankovėmis, su šviesios spalvos šortais,  išeina paskui pirmąjį rankoje nešdamas du lagaminus su elektriniais įrankiais. Abu vyrai iš parduotuvės išeina pro kasas už prekes nesumokėję.
 

Pareigūnai prašo padėti atpažinti vagyste įtariamus asmenis. Apie vyrus galima informuoti  Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Kęstutį Klimą el. paštu kestutis.klimas@policija.lt arba telefonu 
 865222296.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook