Įkliuvo su cigaretėmis (nuotraukos)

Įkliuvo su cigaretėmis (nuotraukos) (0)

2014-05-22

Šakių rajone pasieniečiai sulaikė Jurbarko rajono gyventoją, kuris iš Rusijos automobilio slėptuvėje įvežė daugiau kaip tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių. Vyras į Lietuvą įvažiavo per Ramoniškių kontrolės punktą.

Trečiadienį VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai Šakių rajono Sudargo kaimo ribose, kelyje Ramoniškiai - Kiduliai, patikrinimui sustabdė automobilį „Fiat Ducato“. Jį vairavo 31-erių Jurbarko rajono gyventojas. Nuo šios vietos iki Ramoniškių kontrolės punkto yra apie pusketvirto kilometro. Per šį punktą vairuotojas ką tik buvo įvažiavęs iš Kaliningrado srities.

Pakartotinio patikrinimo metu pasieniečiai po mikroautobuso vairuotojo sėdyne  aptiko slėptuvę. Iš jos VSAT pareigūnai ištraukė 1130 pakelių "Compliment Superslims", "Lifa", "Bond" ir "Kronwerk" su Rusijos akcizo ženklais.

Dėl kontrabandos pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Vairuotojui gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų ir mikroautobuso konfiskavimas.

„Fiat Ducato“ ir cigaretės saugomi Rociškių užkardoje. Jurbarko rajono gyventojas po apklausos paleistas.

Tą pačią dieną Jurbarko policijos pareigūnai, bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnyba,  patikrino gautą informaciją dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir  Klausučių k. (Seredžiaus sen.) ir gyventojo R. J. garaže  aptiko 836 pakelius cigarečių, pažymėtų Rusijos Federacijos banderolėmis. Cigaretės pristatytos į policijos komisariatą, o dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena.

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook