Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Imsrės take - policijos patruliai

Imsrės take - policijos patruliai (6)

2018-06-12
Gegužės mėnesį savivaldybėje buvo surengtas susitikimas dėl Jurbarko miesto viešųjų erdvių infrastruktūros apsaugos bei visuomenės įtraukimo į miesto priežiūrą. Per jį savivaldybės, teisėsaugos bei visuomenės atstovai sutarė bendromis jėgomis bandyti nuo vandalų saugoti miesto turtą.

Tuomet Bendruomenės pareigūnas Ramūnas Budrius pažadėjo suaktyvinti policijos pareigūnų patruliavimą viešosiose Jurbarko miesto erdvėse ne tik dienos, bet ir tamsiuoju paros metu. Po pokalbio savivaldybėje jau įvyko keletas reidų Dainų slėnyje, Jaunimo parke ir palei Imsrės taką.

Policijos pareigūnai patruliavo pėsčiomis į pagalbą pasitelkę tarnybinius šunis. Pažeidimų nebuvo nustatyta, tik įvyko keletas prevencinių pokalbių su viešosiose erdvėse buvusiais žmonėmis.

„Vasarą tokius reidus organizuosime bent kartą per savaitę, tam, kad galėtume ne tik užtikrinti viešąją tvarką, bet ir prisidėti prie iniciatyvų apsaugoti miestą nuo vandalų“, – sakė Bendruomenės pareigūnas R. Budrius apžvelgdamas įvykusių reidų rezultatus.

Į kvietimą prisidėti prie miesto apsaugos nuo vandalų atsiliepė ir Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla. Tiek įstaigos direktorė Alma Uznė, tiek mokytojai aptarė su vaikais elgesio taisykles viešosiose vietose, kalbėjo apie miesto priežiūrą ir kvietė būti šeimininkais – ne tik patiems saugoti tai, kas sukurta, tačiau ir sudrausminti savo draugus bei bendraamžius.

„Šviesos“, policijos ir savivaldybės inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook