Jaunimo nominacijos 2014 (balsavimas)

Jaunimo nominacijos 2014 (balsavimas) (0)

2010-12-02

Prasidėjo kasmetinis balsavimas išrinkti veikliausią jaunimą ir jų partnerius. Atiduoti balsus už kandidatus šešiose nominacijose galima iki gruodžio 8 d 13 val. Daugiausia palaikymo sulaukę jaunuoliai bus apdovanoti iškilmingame „Jaunimo nominacijų vakare“ gruodžio 11 d.

Kaip ir kasmet, konkurso sąlygos išlieka tokios pačios – laimės daugiausia balų surinkęs kandidatas sudėjus Jaunimo reikalų tarybos ir internetinio balsavimo balus. Internetu daugiausia balsų surinkęs kandidatas gaus 3 balus, antroje vietoje likęs 2 balus, trečioje – 1 balą. Atitinkamai pasiskirstys ir Jaunimo reikalų tarybos balsai.

Šiemet balsuoti galima šešiose kategorijose: „Jaunimo lyderis“, „Jaunimo iniciatyva“, „Jaunimo renginys“, „Jaunimo partneris“, „Jaunimo grupė“ ir „Jaunimo savanoris“.

 Balsavimas: 

Jaunimo lyderis:

Rugilė Sabonytė Nori ir padarys viską, kad jaunimui Jurbarke būtų geriau. Visada visur dalyvaus, pasakys savo nuomonę. Visada užsidegusi noru padaryti kažką naudingo. Nebijo atsakomybės ir yra įvairiapusiška. Priklauso Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungai.  
Miglė Smirnovaitė Tai Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos (JJOS) tarybos pirmininkė. Ši mergina tikrai verta jaunimo lyderio vardo, nes yra atsakinga vadovė, kūrybinga, turinti idėjų. Miglė suvienija komandą, moka būti griežta, bet teisinga. Ji - auganti, tobulėjanti asmenybė, sukaupusi nemažą žinių „bagažą“ ir besidalijanti savo patirtimi su kitais. Paskutinysis Miglės veiklos nuopelnas: didžiausias Jurbarke jaunimui skirtas renginys „Meno injekcija“, surinkęs sausakimšą salę žiūrovų. Taip pat Miglė labai prisidėjo prie JJOS'o trečius metus organizuojamos vasaros stovyklos-mokymų „Jaunimas Jaunimui“. Ji buvo ne tik darbo grupelių vadovė, įdėjo nemažą indėlį į programos kūrimą, tačiau rūpinosi finansiniais reikalais, buvo atsakinga už visą projektą.
Arnas Ašmonas Studentas neužmirštantis savo krašto. Rado laiko prisidėti prie „Meno injekcijos“ organizavimo. Tai kūrybiškas, atsakingas, atviras. Veda renginius, kuria filmus, vaidina, savanoriauja.
Klaidas Laskevičius

Aktyvus, atsakingas ir nuoširdus. Visada pasiruošęs atskubėti į pagalbą. Geba priimti kritiką ir atsakyti už savo veiksmus. Tai savybės, kurios yra svarbios ir išskiria jį iš bendraamžių. Dažnai atrodo rimtas, nors savame rate pažįstamas kaip linksmas ir kitus mokantis prajuokinti žmogus.

2013-2014 m. aktyviai dalyvavo projekto „Mobili laisvalaikio programa“ veiklose. Šiais metais tik atsidarius Atvira jaunimo erdvei (AJE), aktyviai įsitraukė į joje vykdomas veiklas. Buvo pirmojo jaunimo projekto „Drauge judėti smagiau“ vienas iš iniciatorių ir įgyvendintojų. Šio projekto metu drauge su bendraamže Dominyka ėmėsi linksmųjų mankštų, organizavo jogos treniruotes žmonėms, kvietė per orientacines varžybas pažinti Jurbarko miestą, dviračių žygiu pritraukė nemažai žmonių, o pabaigoje - tinklinio varžybos.

Būdamas 12-okas dar ėmėsi ir kito projekto „Nesėdėk vietoje“ ir kvietė jaunimą užuot sėdėjus namuose atkeliauti į Atvirą jaunimo erdvę ir sudalyvauti stalo futbolo varžybose, kino filmo vakaruose.

 Balsuoti galite čia.

Jaunimo iniciatyva:

Pilietiškumas Smalininkuose - praktiškai Pilietinis ugdymas ir savanorystė per kasdienius, bet labai svarbius dalykus. Antrus metus organizuojama iniciatyva, kurios metu išrenkamas pilietiškiausias smalininkietis.
Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos inicijuoti prezidento ir europarlamento rinkimai „Šiandien aš renkuosi, rinksiu nuo 18 metų“ Jurbarko mokyklose buvo organizuojami rinkimai į  prezidentus ir Europos parlamentą. Šie rinkimai buvo š. m. pavasarį, prieš pat tikruosius rinkimus. Jais buvo siekiama pratinti jaunimą balsuoti, atlikti piliečio pareigą. Mokyklose buvo apšviesta apie prezidento ir Europos parlamento funkcijas, nes jaunimui mažai pasakojama apie tokius dalykus. Taigi, ši iniciatyva, manau, yra tikrai reikalinga, nes jaunimas yra ugdomas, šviečiamas, o rezultatai parodo, kiek jaunimas yra apšviestas ir kokią valdžią turėtumėm, jei rinktų jaunimas iki 18 metų. Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos inicijuoti prezidento ir europarlamento rinkimai „Šiandien aš renkuosi, rinksiu nuo 18 metų“. Ši akcija skatino 7-11 klasių moksleivius būti pilietiškais, pratino domėtis šalies politika, skelbė balsavimų naudą. Akcija buvo vykdoma 2014m. gegužės 9d. Jurbarko mokyklose bei Girdžių pagrindinėje mokykloje. Iš viso balsavo 515 mokinių. Šia iniciatyva skatinamas jaunimo pilietiškumas, raginama jaunimą dalyvauti rinkimuose, nebūti abejingiems svarstant svarbius šalies klausimus.

Kovo 11 dienos eisena

 

Jaunimo organizuojama eisena, kuri skatina jaunimo bei kitų miesto gyventojų pilietiškumą. 2014 buvo įamžinta eisenos dalyvių nuotrauka sustojus LT raidžių kontūrais savivaldybės aikštėje. Tai unikali jaunimo idėja, kiekvienais metais vis palikdama kažkokį  simbolį. Organizavo Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga.
Nuotraukų paroda „Jurbarko kraštas jaunimo akimis“

Jaunuoliai siuntė nuotraukas iš įvairių Jurbarko rajono vietų. Nuotraukose užfiksuotas jaunuolių laisvalaikis: geo‘cachingo ieškojimas, važinėjimas dviračiu, dalyvavimas renginiuose; mūsų krašto žmonės, tarp jų šokėjai, sportininkai, muzikos atlikėjai; nuostabaus grožio Jurbarko krašto gamtos kampeliai.  Svarbiausia - reikėjo atsiskleisti kūrybiškai!

Jaunuolių nuotraukų paroda vyko įvairiose Jurbarko miesto vietose: prie Jurbarko r. savivaldybės, skatepark'o, prie kavinės „Liuksas“ esančiame skverelyje, prie Vytauto Didžiojo paminklo, prie turgaus, bibliotekoje, Kultūros centre. Dar bus eksponuojama Jurbarko švietimo centre. Kilnojamos nuotraukų parodos tikslas buvo, kad kuo daugiau įvairių žmonių pamatytų šias jaunuolių nuotraukas ir galėtų jomis pasigrožėti. Ši iniciatyva sulaukė didelio susidomėjimo, o nuotraukų autoriai - pagyrimų.

 Balsuoti galite čia.

Jaunimo renginys:

Stovykla-mokymai „Jaunimas-Jaunimui“

 

Vyko 2014 m. birželio 20-22 d. Tikslas- aktyviam jaunimui suaktyvinti savo bendraamžius. Pasidalinti savo žiniomis pritraukti jaunuolius į aktyvias veiklas.

Tai geriausias renginys nes :

*jaunimas tai daro savarankiškai, taip įgauna neeilinės patirties;

*šios stovyklos metu JJOS auginasi sau naują kartą, nes vis po stovyklos atsiranda naujų motyvuotų jaunų žmonių;

*ši stovykla jau vyko tris metus, tai reiškia, kad tai pasiteisina, tai yra reikalinga;

*ši stovykla skatina jaunimą tobulėti, atsiskleisti, susikalbėti, bendradarbiauti, suklydus pasimokyti, o ne viską mesti.

„Meno injekcija“ Įvyko 2014-11-08. Renginio tikslas: suteikti galimybę pasirodyti talentingam jaunimui ne tik iš Jurbarko miesto, bet ir iš rajono. „Meno injekcija“ turėtų būti išrinkta kaip geriausias renginys, nes tai didžiausias renginys Jurbarke, skirtas jaunimui. Šis renginys jau ketvirtus metus pritraukia pilną salę žiūrovų, leidžia atsiskleisti talentingam jaunimui, suteikia galimybę parodyti savo talentus. Renginys yra nemokamas, tad pamatyti ne tik jaunimo pasirodymus, tačiau ir populiariojo svečio pasirodymą turi kiekvienas.
Sunkiosios muzikos festivalis „Daubos Griaucmas“ Treti metai vykstantis festivalis, kurio dėka Jurbarko rajonas žinomas kaip neformalų jaunimą palaikantis rajonas. Treti metai parodė renginio susidomėjimą ne tik visos Lietuvos mastu, bet ir kaimyninių šalių (renginiu metu buvo sutiktą latvių, kurie atvyko į Lietuvą tik dėl šio festivalio).  Festivalio organizatoriai, kas metai tik tobulėja ir lankytojams pateikia išskirtinio lygio ir atmosferos festivalį po atviru dangumi. Per tris metus festivalyje grojo 6 grupės iš užsienio. Šis festivalis yra tikras užtaisas sunkiosios muzikos, ir tai tik parodo, kad tokios muzikos mėgėjai yra tolerantiški, supratingi, mokantys linksmintis, bet nesukelti blogų emocijų (per tris metus nekilo jokių incidentų). Festivalis VERTAS jaunimo renginio apdovanojimo dėl savo išskirtinumo, profesionalumo, pateikimo ir mokėjimu išlikti autentišku.
Skautų stovykla „Skautų paradas“ Stovykla vyko 2014 m. liepos 21-27 dienomis Jūravoje. Iš viso dalyvavo 132 stovyklautojai. Tai puikus renginys, kuriame jaunas žmogus išmoksta net ik veikti grupėje, pasirūpinti silpnesniu, bet ir įveikti baimes, išmokti gyventi gamtoje, ja rūpinti. Šiais metais turėjo temą „Evoliucija“. Stovyklautojams buvo pasiūlytos kelios, pagal stovyklos programą atrinktos ir pritaikytos specialybės skirtingoms amžiaus grupėms. Išlaikytos virėjo, laužavedžio, pionerijos specialisto, stovyklautojo/žygeivio specialybės.
„Vaikystės spalvos“ Renginys vyko 2014-04-25. Tikslas - ugdyti specialių poreikių vaikų fizines ir psichines galias, didinti integraciją į visuomenę. Dalyvavo Tauragės, Jurbarko, Šakių, Vilniaus specialių poreikių turintys mokiniai ir juos ugdantys pedagogai.

 Balsuoti galite čia.

Jaunimo partneris:

Arvydas Griškus

Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius.

Nes:  kelia iniciatyvas, padeda jas įgyvendinti, vienija ir telkia bendram tikslui.

Keletas renginių prie kurių prisidėjo - stovykla „Sakale lėk“ , „Pilietiškumas Smalininkuose – praktiškai“, Žvejų šventė, teatralizuotas tiltelis per Šventąją ir daugelis kitų renginių, projektų, švenčių.

„Arvaira“

 

Kasmet remia jaunimo saviraiškos renginį „Meno injekcija“. Šiais metais parėmė didžiausia suma.
Erika Žievienė Aktyviai darbuojasi su Vadžgirio miestelio ir aplinkinių kaimų jaunimu. Organizuoja įvairius renginius (filmų naktys, popietės, susitikimai, ekskursijos, stovyklos ir t.t.) Aktyvi, energinga, atsakinga, dosni jaunimui savo laiku.
Jurbarko kultūros centras Kasmetinis partneris jaunimui organizuojant renginius „meno injekcija“, „Valentinas kitaip“. Suteikia salę, padeda įgarsinant, priemonėmis scenai ir ją apšviečiant. Taip pat tenka sunkus papildomas darbas paskui viską susitvarkyti, išsivalyti.
Jurbarko kredito unija Tai kasmetinė jaunimo renginio „Meno injekcija“ rėmėja. Pasitiki organizatoriais ir mielai padeda prisidėdama prie jaunimo kūrybiškumo palaikymo.

Balsuoti galite čia.

Jaunimo grupė:

Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga (JJOS) Tai aktyviausio Jurbarko jaunimo grupė, kuri įgyvendina gražiausias idėjas. Ši organizacija rengia įvairias akcijas, renginius. Tai ne tik mokanti linksmai praleisti laiką organizacija, tačiau skatinanti jaunimo pilietiškumą, mininti valstybines šventes (Kovo 11d. eisena).  Taip pat ne pirmus metus organizuoja „Meno injekciją“, stovyklą-mokymus „Jaunimas Jaunimui“. Ši jaunimo grupė mielai į savo būrį priima naujus narius, dalinasi savo patirtimi, kuria idėjas, ką būtų galima nuveikti Jurbarko jaunimui. Viena iš pavykusių iniciatyvų –„Valentinas kitaip“. Šio renginio metu vyksta jaunimo pasirodymai, o vakarą vainikuoja filmas. Ši organizacija tikrai yra verta tapti Jaunimo grupe.

Smalininkų jaunimo klubas „Aukštyn kojom“

 

Rengia ir įgyvendina projektus, iniciatyvas (Gyvas uostas-gyvas miestelis, pilietiškumas Smalinikuose-praktiškai, Darom ir kt.) Savanoriauja įvairiuose renginiuose, projektuose, iniciatyvose.

 Balsuoti galite čia.

Jaunimo savanoris:

Lukas Stasiūnas Žmogus, kuris yra vertas savanorio vardo. Jis yra atsidavęs šiam darbui, yra atsakingas, žinantis, ką pasakyti. Jis mokydamasis Jurbarke dalyvavo projekte „Mobili laisvalaikio programa“, kuri važiuoja į Jurbarko rajono kaimelius ir užsiima su vaikais. Dabar jis ruošiasi savanoriauti užsienyje.
Gabija Mockevičiūtė Ši mergina savanoriauja įvairiuose renginiuose, stengiasi prisidėti prie Jurbarko rajono puoselėjimo. Gabija savanoriavo festivalyje „Pilies aidas 2014“, vykusiame Vytėnuose. Taip pat savanoriavo akcijoje prieš korupciją. Mielai prisidėjo prie Atviros jaunimo erdvės kūrimo. Aktyviai dalyvauja JJOS'o organizuojamuose renginuose ir iniciatyvose. Taip pat vasarą savanoriavo Lietuvos neįgaliųjų stovykloje „Viltis 2014“.
Mantas Micavičius Aktyvus visuose Smalininkuose ir dalyje Jurbarko r. vykstančiuose renginiuose, projektuose, akcijose. Visada paprašius padės ir prisidės.
Jonė Marija Mockutė Jonė savanoriauja įvairiuose renginiuose, stengiasi prisidėti prie Jurbarko rajono jaunimo aktyvinimo. Mielai prisidėjo prie Atviros jaunimo erdvės kūrimo. Aktyviai dalyvauja JJOS'o organizuojamuose renginiuose ir iniciatyvose. Taip pat vasarą savanoriavo Lietuvos neįgaliųjų stovykloje „Viltis 2014“.
Arnas Ašmonas Aktyviai dalyvauja Smalininkuose ir dalyje Jurbarko r. vykstančiuose renginiuose, projektuose, akcijose.
Monika Reičiūnaitė Besišypsanti savanorė, skautė. Aktyviai įsitraukė į savanorystę skatinantį projektą „Mobili jaunimo laisvalaikio programa“. Aktyvi visuose Smalininkuose ir dalyje Jurbarko r. vykstančiuose renginiuose, projektuose, akcijose.
Paulius Alekna

Šiuo metu Paulius priklauso Tauragės krašto Patyrusių skautų tarybai, yra Smalininkų ,,Nemuno“ draugovės draugininkės pavaduotojas, aktyvus stovyklų, sueigų ir žygių organizatorius ir įgyvendintojas.

 Mokydamasis pagrindinėje mokykloje, Paulius vadovavo mokinių Tarybai, lankė lengvosios atletikos ir krepšinio treniruotes, įsitraukė į projektą ,,Mobili laisvalaikio programa“ ir savanoriavo dirbdamas su Jurbarko rajono vaikais.

 Dalyvaudamas visose veiklose, Paulius  entuziazmu ir pavyzdžiu patraukdavo ir bendraamžius, ir savo draugus.   Skirdamas tikrus dalykus nuo menkaverčių laikinųjų, didžiavosi galėdamas daryti gera, tačiau niekuomet nesipuikavo prieš kitus. Taip pat, Pauliui užtekdavo drąsos laikytis savo pozicijos ir atsispirti lengvabūdiškoms vilionėms,  su kuriomis susiduria kiekvienas jaunas žmogus.

Akvilė Bialoglovytė Aktyvi, besidominti naujovėmis ir nuoširdžiai dalyvaujanti visuose Smalininkuose ir dalyje Jurbarko r. vykstančiuose renginiuose, projektuose, akcijose.

Balsuoti galite čia.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook