Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jubiliejinis vakaras suskambo dainomis (nuotraukos)

Jubiliejinis vakaras suskambo dainomis (nuotraukos) (0)

2019-02-24

Jurbarko kultūros centro nuotr.

Penktadienio vakarą, vasario 22-ąją, pilnutėlėje Jurbarko kultūros centro salėje skambėjo Kęstučio Vasiliausko muzika. „Nežinau, kada aš čia vėl koncertuosiu“, - sakė K. Vasiliauskas, todėl parinko dainas, kurios jam pačiam patinka. O proga suskambėti muzikai iš širdies buvo labai graži. Tai – jubiliejinis K. Vasiliausko koncertas.

75 – etį švenčiantis kūrėjas, dainų autorius ir atlikėjas, poetas, dailininkas ir mokytojas apie save pasakojo dainuodamas. Nors pirmoji nuskambėjo „...mano daina tai melagė..“, K. Vasiliausko muzika visada skambėjo nuoširdžiai ir nesumeluotai. K. Vasiliauskas dainomis kalbėjo apie tai, kas gyvenime svarbu – viltį ir tikėjimą, meilę, prisiminimus ir Motiną. Dainavo pats ir į sceną kvietė dukrą Mariją, savo geriausią smuikininkę Moniką Mockevičiūtę, bičiulį, garsų birbynininką Pranciškų Narušį. K. Vasiliausko dainas atliko „Verdenė“ ir moterų choras „Lelija“, smagiai liejosi kapelos „Santaka“ melodijos.

K. Vasiliauską sveikino draugai ir kolegos, jo kūrybą mylintys ir už ją dėkingi jurbarkiečiai. Sėkmės linkėjo savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Seimo narys Ričardas Juška. Malonūs buvo į jubiliejinį vakarą atvykusios Kazickų šeimos fondo Vilniaus biuro generalinės direktorės Agnės Vertelkaitės žodžiai. Ji kalbėjo apie Amerikos lietuvių bendruomenėje skambančią „Žemėj Lietuvos“ . Be šios dainos neįsivaizduojama nė viena šventė, todėl, pasak A. Vertelkaitės, didelė garbė pažinti ir pasveikinti jos autorių.  Ir salė dainavo apie Lietuvos žemėje žaliuojančius ąžuolus – tokios pat stiprybės linkėdama K. Vasiliauskui.

„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook