Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarkiečiai pasitiko 2018-uosius (nuotraukos, video)

Jurbarkiečiai pasitiko 2018-uosius (nuotraukos, video) (0)

2017-12-31

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį jurbarkiečiai, kaip ir dauguma pasaulio žmonių, palydėjo 2017-uosius ir pasitiko 2018-uosius. Atsisveikindami su Raudonojo Gaidžio metais ir sutikdami Geltonojo Šuns metus gyventojai dangų nuspalvino tūkstančiais fejerverkų.

Viena pirmųjų planetoje Naujuosius 2018-uosius metus pasitiko Australija, virš Sidnėjaus uosto tilto paleisdama gausybę vaivorykštės spalvų fejerverkų - taip kartu pažymėtas vienalyčių santuokų legalizavimas. 

Sidnėjuje apie pusantro milijono žmonių susirinko prie pakrantės stebėti įspūdingo pirotechnikos šou danguje virš istorinio tilto ir garsiojo operos teatro. 
 
 Toliau laiko juostomis Naujųjų metų sutikimo banga persirito į Aziją, Artimuosius Rytus, Afriką, Europą ir, galiausiai, į abu Amerikos žemynus. 
 
 Įžengimo į 2018-uosius metus proga Džakartoje įvyko maždaug 500 porų masinė vestuvių ceremonija, apmokėta pačios Indonezijos valdžios. Pagrindiniuose keliuose ir turistų pamėgtose vietose organizuoti įvairiausi renginiai ir mugės. 
 
 Dubajuje pagrindinius vidurnakčio fejerverkus danguje šįkart pakeitė lazerių šou, kuris vyko ant Burdž Chalifos - aukščiausio (828 metrų) dangoraižio pasaulyje. 
 
 Paryžiaus Eliziejaus laukuose šviesų ir fejerverkų šokį, stebėjo šimtai tūkstančių miesto gyventojų ir svečių. Saugumą visoje šalyje užtikrino beveik 140 tūkst. policijos ir žandarmerijos pareigūnų bei karių.

„Šviesos“ laikraščio redakcija sveikina savo skaitytojus ir linki, kad 2018-aisiais išsipildytų visi norai.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook