Karjere nuskendo vyras

Karjere nuskendo vyras (0)

2019-07-15

Liepos 13-ąją, apie 19.40 val., Bendruoju pagalbos numeriu pranešta, kad ant Jurbarko karjero kranto rastas dviratis ir žmogaus rūbai. Skambinusysis įtarė, kad daiktus palikęs žmogus galėjo nuskęsti.

Į vietą atvykę ugniagesiai valtimi apieškojo karjerą ir rado vyro kūną. Skenduolis aptiktas netoli kranto, kitoje karjero pusėje. Ištrauktas kūnas perduotas medikams.

Pasak Jurbarko r. priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos viršininko Tomo Statkaus, nuskendęs 63-ejų vyras – pirmas skenduolis karjere po ilgo laiko.

Ugniagesys gyventojų prašo prie vandens telkinių elgtis atsakingai, nesimaudyti vieniems, neplaukti toli nuo kranto. Taip pat nereikėtų vartoti alkoholio ir kitokių svaiginančių medžiagų.

„Posakis, kad besisaugantį ir Dievas saugo, yra teisingas. Žmonės turi kuo labiau save saugoti, įvertinti maudymosi vietas, savo galimybes ir stengtis neperžengti ribų“, – sakė T. Statkus.

Autobusų parke įvyko nelaimė

Liepos 12-ąją, apie 15.20 val., Jurbarko autobusų parke įvyko nelaimė. Keleivinio autobuso lankstą ardantį šaltkalvį smarkiai sužalojo it kulka iššokusi detalė.

58-erių vyrui sužalota koja ir sulaužytas blauzdikaulis. Vyras gydomas Kauno klinikose.

Pasak įmonės vadovo Arvydo Štulo, nelaimė nutiko šaltkalviams tvarkant autobusą.

Šiai procedūrai atlikti naudojamas specialus presas, kuriuo iš automobilio šakės išstumiamas susidėvėjęs lankstas ir įpresuojamas naujas. Kai presas nepadeda, šaltkalviai dažnai naudoja kaitinimo metodą – įkaitintas dalis išstumti lengviau.

„Nepavykus detalės išstumti presu, vyrai ją įkaitino. Po kelių minučių dalis tiesiog iššovė iš šakės ir sužalojo šaltkalvį. Visi buvo šoke. Vyrai dirba po keturiasdešimt metų ir tokio dalyko nebuvo matę“, – sakė A. Štulas.

Skriejanti detalė smarkiai sužalojo meistro kojos audinius, sulaužė blauzdikaulį. Sužalotam vyrui penktadienis buvo paskutinė darbo diena prieš atostogas.

Tramdė girtus mušeikas

Liepos 13 d. eržvilkiškių namuose vykusios išgertuvės baigėsi smurto protrūkiu. Prieš sutuoktinę smurtavusiam 48-erių vyrui nustatytas 3,05 prom. girtumas. Moteris taip pat buvo neblaivi, į alkoholio matuoklį ji įpūtė 1,42 prom.

Alkoholio poveikis įvertintas Baudžiamojo kodekso straipsniu ir liepos 14 d. Balnių II kaime (Jurbarkų sen.) kilus muštynėms. Neblaivus vyras (1,55 prom.) namuose smurtavo prieš taip pat girtą sutuoktinę. Moteriai nustatytas 2,55 prom. girtumas. Šeimos galva skriaudė ne tik žmoną, bet ir podukrą, kuriai sudavė į veidą. 30-metė taip pat buvo neblaivi.

Liepos 14-osios naktį policija iškviesta į Kęstučio g., Jurbarke. Neblaivus keturiasdešimtmetis namuose smurtavo prieš sugyventinę. Vyras į alkotesterį įpūtė 1,64 prom., moteris – 2,23 prom.

Liepos 11 d. naktį Naukaimio II k. (Skirsnemunės sen.) namuose įsismarkavusį 41-erių vyrą teko raminti policijai. Neblaivus vyras (2,35 prom.) grasino savo motinai, bandė ją sumušti, plūdo necenzūriniais žodžiais, daužė namų apyvokos daiktus.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook