Ligonius konsultuos ir telefonu, ir gyvai

Ligonius konsultuos ir telefonu, ir gyvai (1)

2020-05-19

Jurbarko PSPC informuoja, kad kaip ir iki šiol, vykdant pacientų aptarnavimą, prioritetas bus teikiamas nuotolinėms gydytojų konsultacijoms. Registracija per registratūrą vyksta tik nuotolinei konsultacijai.

Šeimos gydytojo tiesioginio kontakto su pacientu konsultacijai pacientą registruoja patys gydytojai. Jie nurodo laiką, kada pacientui atvykti paskirtai konsultacijai.

Laboratoriniams tyrimams registruoja šeimos gydytojas arba slaugytojas, nurodydamas tikslų laiką, kada atvykti į laboratoriją.

Profilaktinių patikrinimų diena – antradienis. Profilaktiniai vaikų ir suaugusiųjų skiepijimai registruojami iš anksto. Profilaktiniams suaugusių skiepijimams paskirti du procedūriniai kabinetai, į kuriuos pacientai atvyksta jiems paskirtu laiku. Registracija vakcinacijai vyksta per registratūrą.

Dėl pažymos vairuotojo pažymėjimui ir šaunamajam ginklui gauti bei profilaktiniams skiepijimams reikia atvykti iš anksto apmokėjus į VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro banko sąskaitą.

• Karščiuojantys asmenys į įstaigą neįleidžiami. Kiekvienam pacientui prie durų matuojama kūno temperatūra.

• Apie esantį karščiuojantį pacientą iš karto informuojamas šeimos gydytojas.

• Pacientai privalo atvykti dėvėdami apsauginę veido kaukę ir apsaugines pirštines.

Visa reikalinga informacija, registratūros ir gydytojų kontaktai ► http://www.jurbarkopspc.lt/« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook