Menininko improvizacija: Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų pr...

Menininko improvizacija: Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas (video) (9)

2019-07-05

Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas. Ir, jei Vilnius turi Trijų kryžių kalną, tai mūsuose miesto svečius pasitinka – priekabos kalnas. Tačiau taip galbūt bus nebeilgai.

Pusmetį Amerikoje dirbėjęs jurbarkietis – parduoda dvi baltas priekabas. Pardavėjas nori už jas šūsnies dolerių, o pasisekus sandoriui žada nupirkti savivaldybei naują „Tesla“ elektromobilį. Tiesa, kažkodėl dolerių ploti – niekas kol kas neskuba.

Todėl laukinio kapitalizmo pradžiamokslį Amerikoje krimtęs emigrantas siūlo visiems dalintis jo video ir taip padėti pasiekti amerikietišką, ar, tiksliau, amerikietiškai jurbarkietišką svajonę. 

Tokią linksmą žinutę žiūrovams siunčia aktorius Tadas Radišauskas. Vyras meniniu pasirodymu išsako savo nuomonę, kad matomose vietose ne vieną mėnesį rūdijančios priekabos – miesto nepuošia.

Šios priekabos ne kartą kėlė aršias jurbarkiečių diskusijas. Tačiau iki šiol lieka neaišku, kodėl jų savininkas jas pastatė ir paliko miesto centre ir Lauko g.

Prieš savivaldybių, merų, prezidento ir Europos Parlamento rinkimus sklandė kalbos, kad galimai planuota ant priekabų kabinti politinę reklamą.

Tačiau galbūt dėl aštrios bendruomenės reakcijos tokių planų buvo atsisakyta.

Aktorius pabrėžia, kad vaizdo įraše išsakyta pozicija - asmeninė jo nuomonė ir meninis pasirodymas.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook